kio_man - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: No man page matching to %1 found.<br /><br />Check that you have not mistyped the name of the page that you want.<br />Check that you have typed the name using the correct upper and lower case characters.<br />If everything looks correct, then you may need to improve the search path for man pages; either using the environment variable MANPATH or using a matching file in the /etc directory.
lt: Nerastas „man“ puslapis, atitinkantis %1.<br /><br />Patikrinkite, ar netyčia neįvėlėte klaidos pageidaujamo puslapio pavadinime.<br />Atkreipkite dėmesį, kad turite skirti didžiąsias ir mažąsias raides!<br />Jei visgi klaidos nepadarėte, gali būti, kad turite nurodyti tikslesnį paieškos kelią „man“ puslapiams, ar tai būtų aplinkos kintamas MANPATH ar atitinkamas failas aplanke /etc .

en: Open of %1 failed.
lt: Nepavyko atidaryti %1.

en: Man output
lt: Man išvestis

en: <h1>KDE Man Viewer Error</h1>
lt: <h1>KDE Man žiūriklio klaida</h1>

en: There is more than one matching man page.
lt: Yra daugiau kaip vienas atitinkamas man puslapis.

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
lt: Jei skaitote „man“ puslapį savo kalba, atkreipkite dėmesį kad jame gali būti klaidų, arba jis gali būti pasenęs. Jei abejojate, turite pažiūrėti anglišką versiją.

en: User Commands
lt: Naudotojo komandos

en: System Calls
lt: Sistemos iškvietimai

en: Subroutines
lt: Paprogramės

en: Perl Modules
lt: Perlo moduliai

en: Network Functions
lt: Tinklo funkcijos

en: Devices
lt: Įrengimai

en: File Formats
lt: Failų formatai

en: Games
lt: Žaidimai

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: System Administration
lt: Sistemos administravimas

en: Kernel
lt: Branduolys

en: Local Documentation
lt: Vietinė dokumentacija

en: New
lt: Nauja

en: UNIX Manual Index
lt: UNIX vadovų (man) rodyklė

en: Section %1
lt: Skyrius %1

en: Index for Section %1: %2
lt: Sekcijos indeksas %1: %2

en: Generating Index
lt: Generuoju rodyklę

en: Could not find the sgml2roff program on your system. Please install it, if necessary, and extend the search path by adjusting the environment variable PATH before starting KDE.
lt: Nepavyksta rasti sgml2roff komandos Jūsų sistemoje.  Prašome ją įdiegti, jei reikia, ir išplėskite paieškos kelią pakeisdami aplinkos kintamąjį PATH prieš paleidžiant KDE.
