kio_trash - en to lt translation catalogue (25 entries)

en:  day |  days
lt[0]:  diena
lt[1]:  dienos
lt[2]:  dienų
lt[3]:  diena

en: Delete files older than:
lt: Trinti failus, senesnius nei:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
lt: <para>Įjunkite šią parinktį, jei norite leisti <b>automatinį trynimą</b> failų, kurie yra senesni nei nurodyta reikšmė. Neįjunginėkite šios parinkties, jei <b>nenorite</b> automatiškai trinti elementus po nurodyto laiko.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
lt: <para>Nurodykite, kiek dienų failai turėtų likti šiukšliadėžėje. Bet kokie failai, senesni nei nurodytas dienų skaičius bus ištrinti.</para>

en: Limit to maximum size
lt: Apriboti iki maksimalaus dydžio

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
lt: <para>Įjunkite šią parinktį, jei norite apriboti šiukšliadėžės dydį. Priešingu atveju šiukšliadėžės dydis neribojamas.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
lt: <para>Čia yra didžiausias vietos diske kiekis (procentais), kuris bus naudojamas šiukšliadėžėje.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
lt: <para>Tai yra paskaičiuotas didžiausias vietos diske kiekis, kuris bus naudojamas šiukšliadėžei.</para>

en: Maximum size:
lt: Maksimalus dydis:

en: When limit reached:
lt: Kai pasiekiama riba:

en: Warn Me
lt: Įspėti mane

en: Delete Oldest Files From Trash
lt: Trinti seniausius failus iš šiukšliadėžės

en: Delete Biggest Files From Trash
lt: Trinti didžiausius failus iš šiukšliadėžės

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
lt: <para>Pasiekus dydžio apribojimą, iš pradžių bus trinami jūsų nurodyto tipo failai. Jei čia nurodyta įspėti, taip ir bus padaryta, vietoje automatinio failų trynimo.</para>

en: Malformed URL %1
lt: Neteisingai suformuotas URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
lt: Aplanko %1 nebėra, tad nėra įmanoma atstatyti failo ar aplanko į jo pirminę vietą. Norėdami atstatyti failą, galite sukurti aplanką iš naujo ir vėl panaudoti atstatymo operaciją, arba - tiesiog nutempkite failą į bet kurį kitą aplanką.

en: This file is already in the trash bin.
lt: Failas jau yra šiukšliadėžėje.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
lt: Vidinė klaida funkcijoje copyOrMove, taip niekada neturėtų atsitikti

en: not supported
lt: nepalaikoma

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
lt: Pagalbinė programa KDE šiukšliadėžės tvarkymui
    Dėmesio: norėdami perkelti failus į šiukšliadėžę, nenaudokite ktrash, vietoje to naudokite „kioclient move 'url' trash:/“

en: Empty the contents of the trash
lt: Ištuštinti šiukšliadėžę

en: Restore a trashed file to its original location
lt: Atstatyti šiukšliadėžėje esančią failą į pirminę vietą

en: Ignored
lt: Ignoruojama

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
lt: Šiukšliadėžė pasiekė savo maksimalų dydį!
    Išvalykite šiukšliadėžę rankiniu būdu.

en: The file is too large to be trashed.
lt: Failas yra per didelis, kad būtų perkeltas į šiukšliadėžę.
