knetattach - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lt: Įrašykite šio <i>Tinklo aplanko</i> pavadinimą bei serverio adresą, prievadą ir aplanko kelią ir spauskite mygtuką <b>„Įrašyti ir prisijungti“</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lt: Įrašykite vardą šiam <i>Saugaus apvalkalo prisijungimui</i> bei serverio adresą, prievadą ir aplanko kelią ir spauskite spauskite mygtuką <b>„Įrašyti ir prisijungti“</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lt: Įrašykite pavadinimą šiam <i>Failų perdavimo protokolo (FTP) prisijungimui</i> bei serverio adresą ir naudotiną aplanko kelią ir spauskite spauskite mygtuką <b>„Įrašyti ir prisijungti“</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
lt: Įrašykite vardą šiam <i>Microsoft Windows tinklo diskui</i> bei serverio adresą ir naudotiną aplanko kelią ir spauskite spauskite mygtuką <b>„Įrašyti ir prisijungti“</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
lt: Nepavyksta prisijungti prie serverio. Prašome patikrinti nustatymus ir bandyti iš naujo.

en: Save && C&onnect
lt: Įrašyti ir &prisijungti

en: C&onnect
lt: P&risijungti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
lt: Tinklo aplankų prijungimo vedlys

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
lt: Pridėti tinklo aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
lt: Pasirinkite tinklo aplanko, prie kurio norite prisijungti, tipą, ir spauskite mygtuką „Toliau“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
lt: &Nesenas prisijungimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
lt: Ži&niatinklio aplankas (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
lt: &Saugus apvalkalas (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
lt: &Microsoft® Windows® tinklo diskas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
lt: Tinklo aplanko informacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
lt: Įrašykite vardą šiam <i>%1</i> prisijungimui bei serverio adresą, prievadą ir aplanko kelią ir spauskite mygtuką „Toliau“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
lt: &Vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
lt: &Naudotojas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
lt: Se&rveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
lt: &Prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
lt: &Aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
lt: Koduotė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
lt: Sukur&ti ženkliuką nutolusiam aplankui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
lt: &Naudoti šifravimą

en: KDE Network Wizard
lt: KDE tinklo vedlys

en: Primary author and maintainer
lt: Autorius ir prižiūrėtojas
