kquitapp - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
lt: Komandinės eilutės programų išjungiklis

en: Quit a D-Bus enabled application easily
lt: Lengvai išjungti D-Bus palaikančią programą

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Full service name, overrides application name provided
lt: Pilnas tarnybos vardas, perrašo pirminį programos vardą

en: Path in the D-Bus interface to use
lt: Kelias D-Bus sąsajoje, kurį naudoti

en: The name of the application to quit
lt: Išjungiamos programos vardas

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
lt: Nepavyko rasti programos %1 naudojant tarnybą %2 ir kelią %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
lt: Nepavyko uždaryti programos %1. Pranešta klaida:
    
         %2 : %3
