kreadconfig - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
lt: Skaityti KConfig įrašus – naudojimui apvalkalo scenarijuose

en: Use <file> instead of global config
lt: Naudoti <file> vietoje globalios konfigūracijos

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
lt: Grupė, kurioje žiūrėti. Jei grupės struktūrinės, tai kartokite kelissyk.

en: Key to look for
lt: Paieškos raktas

en: Default value
lt: Numatyta reikšmė

en: Type of variable
lt: Kintamojo tipas
