kurifilter - en to lt translation catalogue (32 entries)

[ctx: @title:column Name label from web shortcuts column]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column]
en: Shortcuts
lt: Greitieji klavišai

[ctx: @title:column]
en: Preferred
lt: Pageidautinas

[ctx: @item:inlistbox No default web shortcut]
en: None
lt: Joks

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEnableShortcuts)
en: &Enable Web shortcuts
lt: Įjungti žiniatinklio greituosius &klavišus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseSelectedShortcutsOnly)
en: &Use preferred shortcuts only
lt: &Naudoti tik pageidaujamas klavišų kombinacijas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pbNew)
en: Add a new Web shortcut
lt: Pridėti naują žiniatinklio nuorodą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNew)
en: &New...
lt: &Naujas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Chan&ge...
lt: &Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete)
en: De&lete
lt: &Ištrinti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDefaultEngine)
en: <qt>
    Select the search engine to use for input boxes that provide automatic lookup services when you type in normal words and phrases instead of a URL. To disable this feature select <b>None</b> from the list.
    </qt>
lt: <qt>
    Pasirinkite paieškos variklį, kuris atliks paiešką, kai į laukelį įvesite ne URL, o paprastą žodį ar frazę. Norėdami išjungti tokios paieškos galimybę iš sąrašo išsirinkite <b>Nieko</b>.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDelimiter)
en: Choose the delimiter that separates the keyword from the phrase or word to be searched.
lt: Pasirinkite skirtuką kuris skirs raktažodį nuo frazės ar žodžio kurios ieškosite.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDelimiter)
en: &Keyword delimiter:
lt: Ra&ktažodžių skirtukas:

[ctx: Colon as keyword delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbDelimiter)
en: Colon
lt: Dvitaškis

[ctx: Space as keyword delimiter]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cmbDelimiter)
en: Space
lt: Tarpas

en: No preferred search providers were found.
lt: Nerasta mėgstamiausių paieškos paslaugų tiekėjų.

en: No search providers were found.
lt: Nerasta paieškos paslaugos tiekėjų.

en: Search F&ilters
lt: &Paieškos filtrai

[ctx: @item:inlistbox The default character set]
en: Default
lt: Numatytas

en: New Web Shortcut
lt: Nauja žiniatinklio nuoroda

en: The shortcut "%1" is already assigned to "%2". Please choose a different one.
lt: Klavišų kombinacija „%1“ jau priskirta „%2“. Parinkite kitą kombinaciją.

en: The following shortcuts are already assigned. Please choose different ones.
    %1
lt: Šitos klavišų kombinacijos jau priskirtos. Pasirinkite kitokias.
    %1

en: Keep It
lt: Palikti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbName)
en: Enter the human-readable name of the search provider here.
lt: Įvesti paieškos tiekėjo žmogui suprantamą vardą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbName)
en: Shortcut &name:
lt: Nuorodos pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbQuery) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, leQuery) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leQuery)
en: <qt>
    Enter the URI that is used to perform a search on the search engine here.<br/>The whole text to be searched for can be specified as \{@} or \{0}.<br/>
    Recommended is \{@}, since it removes all query variables (name=value) from the resulting string, whereas \{0} will be substituted with the unmodified query string.<br/>You can use \{1} ... \{n} to specify certain words from the query and \{name} to specify a value given by 'name=value' in the user query.<br/>In addition it is possible to specify multiple references (names, numbers and strings) at once (\{name1,name2,...,"string"}).<br/>The first matching value (from the left) will be used as the substitution value for the resulting URI.<br/>A quoted string can be used as the default value if nothing matches from the left of the reference list.
    </qt>
lt: <qt>
    Įveskite URI kuris yra naudojamas paieškai paieškos varikliuke.<br/>Visas ieškomas tekstas gali būti nurodytas kaip \{@} arba \{0}.<br/>
    Rekomenduojama yra \{@}, kadangi tai ištrina visus paieškos nustatymus (vardas=reikšmė) iš rezultatų eilutės, tuo tarpu vietoje \{0} bus nepakeista užklausos eilutėje. <br/> Jūs galite panaudoti \{1}... \{n}, kad apibrėžtumėte tam tikrus žodžius iš užklausos ir \{vardas}, kad apibrėžtumėte vertę, duotą "vardas=reikšmė" naudotojo užklausoje. <br/> Be to, galima apibrėžti daugelį užuominų (vardų, skaičių ir eilučių) iš karto (\{vardas1, vardas2..., "eilutė "}). <br/> Pirma atitinkanti reikšmė (iš kairės) bus panaudota kaip pakeitimo vertė galutiniam URI. <br/>Kabutėmis išskirta eilutė  gali būti panaudota kaip numatytoji vertė, jei niekas nederi iš kairės aprašų sąrašo 
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbQuery)
en: Shortcut &URL:
lt: Trumpinio &URL:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cbCharset)
en: Select the character set that will be used to encode your search query.
lt: Pasirinkti koduotę kuri bus naudojama koduoti paieškos žodžius.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, leShortcut) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leShortcut) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbShortcut)
en: <qt>
    The shortcuts entered here can be used as a pseudo-URI scheme in KDE. For example, the shortcut <b>av</b> can be used as in <b>av</b>:<b>my search</b>
    </qt>
lt: <qt>
    Greitieji klavišai įvesti čia gali būti naudojami kaip pseudo-URI schemos KDE sistemoje. Pavyzdžiui, greitieji klavišai <b>av</b> gali būti naudojami kaip <b>av</b>:<b>mano paieška</b>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbShortcut)
en: &Shortcuts:
lt: &Greitieji klavišai:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCharset)
en: Select the character set that will be used to encode your search query
lt: Pasirinkite koduotę, kuri bus naudojama jūsų paieškose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCharset)
en: &Charset:
lt: &Koduotė:
