plasmapkg - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Install, list, remove Plasma packages
lt: Įdiegti, rodyti, šalinti Plasma paketus

en: Addon Name
lt: Įskiepio pavadinimas

en: Service Type
lt: Paslaugos tipas

en: Path
lt: Kelias

en: Package types that are installable with this tool:
lt: Tipai paketų, kuriuos galima įdiegti šiuo įrankiu:

en: Built in:
lt: Įtaisyta:

en: DataEngine
lt: Duomenų variklis

en: Layout Template
lt: Išdėstymo šablonas

en: Plasmoid
lt: Plazmoidas

en: Runner
lt: Paleidiklis

en: Theme
lt: Tema

en: Wallpaper Images
lt: Darbastalio paveiksliukai

en: Wallpaper Plugin
lt: Darbastalio fono priedas

en: KWin Effect
lt: KWin efektas

en: KWin Script
lt: KWin scenarijus

en: Provided by plugins:
lt: Teikiami priedai:

en: Provided by .desktop files:
lt: Teikiami .desktop failų:

en: Plasma Package Manager
lt: Plasma paketų tvarkytuvė

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
lt: Diegimui bei šalinimui, dirba su visiems naudotojams įdiegtais paketais

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, e.g. theme, wallpaper, plasmoid, dataengine, runner, layout-template, etc.
lt: Paketo tipas, pvz. tema, darbastalio fonas, plazmoidas, dataengine, runner, ir t.t.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
lt: Diegti paketą į <path>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
lt: Atnaujinti paketą į <path>

en: List installed packages
lt: Įdiegtų paketų sąrašas

en: lists all known Package types that can be installed
lt: rodomi visi paketų tipai, kuriuos galima įdiegti

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
lt: Pašalinti paketą pavadinimu <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
lt: Absoliutus kelias iki paketo šakninio aplanko. Jei nenurodyta, bus ieškoma šios KDE sesijos standartinių duomenų aplankuose.

[ctx: package type]
en: wallpaper
lt: darbastalio fonas

[ctx: package type]
en: plasmoid
lt: plazmoidas

[ctx: package type]
en: theme
lt: tema

[ctx: package type]
en: dataengine
lt: duomenų variklis

[ctx: package type]
en: runner
lt: paleidiklis

[ctx: package type]
en: wallpaperplugin
lt: darbastalio fono priedas

[ctx: package type]
en: layout-template
lt: išdėstymo-šablonas

en: Could not find a suitable installer for package of type %1
lt: Paketo tipui %1 nepavyksta rasti tinkamos diegimo programos

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
lt: Diegimo programą, paketo tipui %1, įkelti nepavyko. Įvykusi klaida: %2

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict each other, please select only one.
lt: Packageroot ir globalūs nustatymai prieštarauja vieni kitiems, pasirinkite tik vieną.

en: Successfully removed %1
lt: %1 sėkmingai pašalintas

en: Removal of %1 failed.
lt: %1 pašalinti nepavyko.

en: Successfully installed %1
lt: %1 sėkmingai įdiegtas

en: Installation of %1 failed.
lt: %1 įdiegti nepavyko.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
lt: Reikia nurodyti diegimą, šalinimą, atnaujinimą arba sąrašo rodymą.
