kmouth - en to lt translation catalogue (132 entries)

en: Initial Configuration - KMouth
lt: Pradinė konfigūracija - KMouth

en: Text-to-Speech Configuration
lt: Teksto skaitymo konfigūracija

en: Initial Phrase Book
lt: Pradinis posakių rinkinys

en: Word Completion
lt: Automatinio žodžių užbaigimas

en: &Open as History...
lt: &Atverti žurnalą

en: Opens an existing file as history
lt: Atverti kaip žurnalą

en: Save &History As...
lt: Į&rašyti žurnalą kaip...

en: Saves the actual history as...
lt: Įrašo žurnalą nurodytame faile...

en: &Print History...
lt: &Spausdinti žurnalą...

en: Prints out the actual history
lt: Spausdinti tikrą žurnalą

en: Quits the application
lt: Baigs programos darbą

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
lt: Iškirps pažymėtą sritį ir padės į talpyklą

en: Copies the selected section to the clipboard
lt: Nukopijuos pažymėtą sritį į talpyklą

en: Pastes the clipboard contents to current position
lt: Padės iškarpinės turinį ties žymekliu

[ctx: Start speaking]
en: &Speak
lt: &Skaityk

en: Speaks the currently active sentence(s)
lt: Skaityti parašytą sakinį(-ius)

en: &Edit...
lt: &Keisti...

en: Show P&hrasebook Bar
lt: Rodyti &posakių juostą

en: Enables/disables the phrasebook bar
lt: Slėpti arba rodyti posakių juostą

en: Enables/disables the statusbar
lt: Slėpti arba rodyti būsenos juostą

en: &Configure KMouth...
lt: &Konfigūruoti KMouth...

en: Opens the configuration dialog
lt: Atverti konfigūravimo langą

en: &Speak
lt: &Skaityk

en: &Delete
lt: Paša&linti

en: Cu&t
lt: Iškirp&ti

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: Select &All Entries
lt: Pažymėti &visus įrašus

en: Selects all phrases in the history
lt: Pasirinkti visus žurnalo posakius

en: D&eselect All Entries
lt: &Nieko nežymėti

en: Deselects all phrases in the history
lt: Nieko nebežymi

[ctx: The job is done]
en: Ready.
lt: Pasirengęs.

en: Opening file...
lt: Atveriamas failas...

en: Saving history with a new filename...
lt: Žurnalas įrašomas naujame faile...

en: Printing...
lt: Spausdinama...

[ctx: Shutting down the application]
en: Exiting...
lt: Baigiama...

en: Toggling menubar...
lt: Perjungiama meniu juosta...

en: Toggling toolbar...
lt: Perjungiama įrankinė...

en: Toggling phrasebook bar...
lt: Perjungiama posakių juosta...

en: Toggle the statusbar...
lt: Perjungti būsenos juostą...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (phrasebooks)
en: &Phrase Books
lt: &Posakių rinkinys

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nu&statymai

en: A type-and-say front end for speech synthesizers
lt: Šnekos sintezatoriaus sąsaja, leidžianti rašyti ir čia pat skaityti tekstą

en: History file to open
lt: Atvertinas žurnalas

en: Tips, extended phrase books
lt: Patarimai, išplėsti posakių rinkiniai

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: &Preferences
lt: &Parinktys

en: &Text-to-Speech
lt: &Teksto skaitymas

en: General Options
lt: Bendros parinktys

en: Jovie Speech Service
lt: Jovie teksto skaitymo tarnyba

en: KDE Text-to-Speech Daemon Configuration
lt: KDE teksto skaitymo tarnybos konfigūracija

en: Please decide which phrase books you need:
lt: Pasirinkite reikalingus posakių rinkinius:

en: Book
lt: Rinkinys

en: *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *.txt|Plain Text Files (*.txt)
    *|All Files
lt: *.phrasebook|Posakių rinkiniai (*.phrasebook)
    *.txt|Tekstiniai failai (*.txt)
    *|Visi failai

en: *.txt|Plain Text Files (*.txt)
    *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *|All Files
lt: *.txt|Tekstiniai failai (*.txt)
    *.phrasebook|Posakių rinkiniai (*.phrasebook)
    *|Visi failai

en: The file %1 already exists. Do you want to overwrite it?
lt: Failas %1 jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: File Exists
lt: Failas jau yra

en: &Overwrite
lt: &Perrašyti

en: File Extension
lt: Failo plėtinys

en: Add
lt: Pridėti

en: Do Not Add
lt: Nepridėti

en: As Phrasebook
lt: Posakių rinkinys

en: As Plain Text
lt: Tekstinis failas

en: Phrase
lt: Posakis

en: Shortcut
lt: Spartusis klavišas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PhraseBookDialog)
en: Phrase Book
lt: Posakių rinkinys

en: &New Phrase
lt: &Naujas posakis

en: Adds a new phrase
lt: Pridėti naują posakį

en: New Phrase &Book
lt: Naujas posakių &rinkinys

en: &Import...
lt: &Importuoti...

en: &Export...
lt: &Eksportuoti...

en: Closes the window
lt: Uždaro langą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Text of the &phrase:
lt: &Posakis:

en: Name of the &phrase book:
lt: &Posakių rinkinio pavadinimas

en: (New Phrase Book)
lt: (Naujas posakių rinkinys)

en: (New Phrase)
lt: (Naujas posakis)

en: Import Phrasebook
lt: Importuoti posakių rinkinį

en: Export Phrase Book
lt: Eksportuoti posakių rinkinį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, phrasebox)
en: &Currently Selected Phrase or Phrase Book
lt: Šiuo &metu pasirinktas posakis arba posakių rinkinys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noKey)
en: &None
lt: &Nieko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customKey)
en: C&ustom
lt: &Pasirinkta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut for the phrase:
lt: Posakio spartusis klavišas:

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: Open File as History
lt: Failą atverti kaip žurnalą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PreferencesUI)
en: Preferences
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, speakLabel)
en: &Selection of phrases in the phrase book:
lt: &Pasirinkus posakį posakių rinkinyje:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, speakCombo)
en: Speak Immediately
lt: Skaityti iš karto

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, speakCombo)
en: Insert Into Edit Field
lt: Įterpti į redagavimo lauką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, closeLabel)
en: Closing the phrase &book edit window:
lt: &Užveriant posakių žodyno redagavimo langą:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Save Phrase Book
lt: Išsaugoti posakių rinkinį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Discard Changes
lt: Atsisakyti pakeitimų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Ask Whether to Save
lt: Klausti, ar išsaugoti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, texttospeechconfigurationui)
en: Text-to-Speech
lt: Teksto skaitymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: C&ommand for speaking texts:
lt: &Komanda teksto skaitymui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, characterCodingLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Character &encoding:
lt: &Koduotė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stdInButton)
en: Send the data as standard &input
lt: &Siųsti kaip standartinę įvestį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useKttsd)
en: &Use Jovie speech service if possible
lt: &Jei įmanoma, naudoti Jovie

[ctx: Local characterset]
en: Local
lt: Vietinis

en: Unicode
lt: Unikodas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: &Filename:
lt: &Failas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: &Language:
lt: &Kalba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: C&reate new dictionary:
lt: &Kurti naują žodyną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mergeButton)
en: &Merge dictionaries
lt: &Apjungti žodynus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileButton)
en: From &file
lt: Iš &failo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kdeDocButton)
en: From &KDE documentation
lt: Iš KDE &dokumentacijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, directoryButton)
en: From f&older
lt: Iš &katalogo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, emptyButton)
en: Create an &empty wordlist
lt: Sukurti &tuščią žodžių sąrašą

en: Source of New Dictionary (1)
lt: Naujo žodyno šaltinis (1)

en: Source of New Dictionary (2)
lt: Naujo žodyno šaltinis (2)

[ctx: In which directory is the file located?]
en: &Directory:
lt: &Katalogas:

en: Merge result
lt: Apjungti rezultatus

[ctx: In the sense of a blank word list]
en: Empty list
lt: Tuščias sąrašas

en: KDE Documentation
lt: KDE dokumentacija

[ctx: Default dictionary]
en: Default
lt: Numatytasis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, selectedDictionaryDetails)
en: &Selected Dictionary
lt: Pasi&rinkti žodyną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dictionaryNameLabel)
en: &Name:
lt: &Vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: Add D&ictionary...
lt: &Pridėti žodyną

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Dictionary
lt: &Šalinti žodyną

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveUpButton)
en: Move &Up
lt: A&ukštyn

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveDownButton)
en: &Move Down
lt: Že&myn

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, exportButton)
en: &Export Dictionary...
lt: &Eksportuoti žodyną...

en: Dictionary
lt: Žodynas

en: Language
lt: Kalba

en: without name
lt: be vardo

en: Export Dictionary
lt: Eksportuoti žodyną

en: Creating Word List
lt: Kuriamas žodžių sąrašas

en: Parsing the KDE documentation...
lt: Nagrinėjama KDE dokumentacija...

en: Merging dictionaries...
lt: Apjungiami žodynai...

en: Parsing file...
lt: Analizuojamas failas...

en: Parsing directory...
lt: Analizuojamas žodynas...

en: Performing spell check...
lt: Tikrinama rašyba...
