kolf - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Maximum:
lt: Maksimumas:

en: Unlimited
lt: Neribojamas

en: New Hole
lt: Nauja duobutė

en: Created by %1
lt: Sukurė %1

en: %1 holes
lt: %1 duobutės

en: Unsaved Changes
lt: Neišsaugoti pakeitimai

en: &Do not ask again
lt: &Daugiau neuždavinėti šio klausimo

en: Wall
lt: Siena

en: Sand
lt: Smėlis

en: Black Hole
lt: Juodoji skylė

en: Bridge
lt: Tiltas

en: Sign
lt: Pasirašymas

en: &Save Game
lt: &Išsaugoti žaidimą

en: &Save Game As...
lt: &Išsaugoti žaidimą...

en: &Edit
lt: &Keisti

en: &New
lt: &Naujas

en: &Reset
lt: &Iš naujo

en: Show &Info
lt: Rodyti &informaciją

en:  and
lt:  ir

en: %1 won!
lt: %1 laimėjo!

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
lt: &Eiti

en: Slow
lt: Lėtas

en: Fast
lt: Greitas

en: Vertical
lt: Vertikaliai

en: Horizontal
lt: Horizontaliai

en: File
lt: Failas

en: By %1
lt: Atlieka %1

en: New Game
lt: Naujas žaidimas

en: Players
lt: Žaidėjai

en: Create New
lt: Sukurti naują

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Options
lt: Parinktys

en:  degree |  degrees
lt[0]:  laipsnis
lt[1]:  laipsniai
lt[2]:  laipsnių
lt[3]:  laipsnis

en: &Top
lt: &Viršus

en: &Left
lt: &Kairėje

en: &Right
lt: &Dešinėje

en: &Bottom
lt: &Apačia

en: Total
lt: Iš viso
