ksirk - en to lt translation catalogue (182 entries)

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 1 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: Africa
lt: Afrika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 6 i18n: file skins/static/Data/world.desktop l
en: Alaska
lt: Aliaska

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 26 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Algeria
lt: Alžyras

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 36 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Arabia
lt: Arabija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 46 i18n: file skins/legacy/Data/world.des
en: Asia
lt: Azija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 51 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Belgium
lt: Belgija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 55 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Benelux
lt: Beneliuksas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 65 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Brazil
lt: Brazilija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 75 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Chile
lt: Čilė

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 85 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: China
lt: Kinija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 95 i18n: file skins/static/Data/world.deskto
en: Colombia
lt: Kolumbija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 105 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Eastern US
lt: Rytinė JAV

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 115 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Egypt
lt: Egiptas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 531 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 129 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: Europe
lt: Europa

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 130 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 134 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: France
lt: Prancūzija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 142 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 145 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Gabon
lt: Gabonas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 152 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 155 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Groenland
lt: Grenlandija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 162 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 165 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: India
lt: Indija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 172 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 175 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Indonesia
lt: Indonezija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 182 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 185 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Iran
lt: Iranas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 192 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 195 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Island
lt: Islandija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 202 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 205 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Italy
lt: Italija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 206 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 209 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: Japan
lt: Japonija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 218 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 220 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Kazakstan
lt: Kazachstanas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 228 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 230 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Madagascar
lt: Madagaskaras

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 238 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 240 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Mexico
lt: Meksika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 248 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 260 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Mongolia
lt: Mongolija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 258 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 270 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: New South Wales
lt: Naujasis Pietų Velsas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 268 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 280 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 278 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 290 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Niger
lt: Nigerija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 288 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 516 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 521 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 300 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: North America
lt: Šiaurės Amerika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 293 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 305 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Occidental Australia
lt: Vakarų Australija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 303 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 315 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Ontario
lt: Ontarijas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 313 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 536 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 325 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 524 i18n: file skins/legacy/Data/world.de
en: Pacific
lt: Ramusis

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 318 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 330 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Pakistan
lt: Pakistanas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 328 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 340 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Papouasie
lt: Papuasija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 338 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 350 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Paraguay
lt: Paragvajus

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 348 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 360 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Prussia
lt: Prūsija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 358 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 370 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Quebec
lt: Kvebekas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 368 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 380 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Russia
lt: Rusija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 378 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 390 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Scandinavia
lt: Skandinavija

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 388 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 400 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Siberia
lt: Sibiras

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 398 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 410 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: South Africa
lt: Pietų Afrika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 408 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 526 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 541 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 558 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 420 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: South America
lt: Pietų Amerika

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 413 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 417 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 425 i18n: file skins/legacy/Data/world.d
en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 427 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 435 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: United States
lt: Jungtinės Valstijos

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 431 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 439 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Vietnam
lt: Vietnamas

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 441 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 449 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Western US
lt: Vakarinė JAV

note: i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 451 i18n: file skins/default/Data/world.desktop line 559 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 459 i18n: file skins/static/Data/world.des
en: Zair
lt: Zairas

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 575 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 125 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 575
en: England
lt: Anglija

note: i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/legacy/Data/world.desktop line 567 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 250 i18n: file skins/static/Data/world.desktop line 567
en: Middle East
lt: Artimieji Rytai

en: Next Player
lt: Kitas žaidėjas

en: Details
lt: Detalės

en: Goal
lt: Tikslas

en: Enable Arena
lt: Įgalinti areną

en: Attack 1
lt: Pulti 1

en: Attack 2
lt: Pulti 2

en: Attack 3
lt: Pulti 3

en: Invasion
lt: Invazija

en: Nickname
lt: Slapyvardis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, connectbutton)
en: Connect
lt: Prisijungti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: State:
lt: Valstija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Nickname:
lt: Slapyvardis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancelbutton)
en: Cancel
lt: Atšaukti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, goalGroup)
en: Goal Type
lt: Tikslo tipas

en: Fatal Error!
lt: Esminė klaida!

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NewGameSummary) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: New Game Summary
lt: Naujo žaidimo santrauka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Players
lt: Žaidėjai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Goal type:
lt: Tikslo tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, goalTypeLabel)
en: goal type
lt: tikslo tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Nationality
lt: Tautybė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, playersTable)
en: Network
lt: Tinklas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, finishButton)
en: Start
lt: Pradėti

en: Reach a goal
lt: Pasiekti tikslą

en: World conquest
lt: Pasaulio užkariavimas

en: Yes
lt: Taip

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, PushButton1)
en: OK
lt: Gerai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newGameButton)
en: New Game
lt: Naujas žaidimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, doNothingButton)
en: Do Nothing
lt: Nieko nedaryti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, exitButton)
en: Exit
lt: Išeiti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, exitButton)
en: Quit KsirK
lt: Baigti KsirK

en: Fatal Error
lt: Esminė klaida

en: KsirK - Network configuration
lt: KsirK – Tinklo konfigūravimas

en: New game confirmation
lt: Naujo žaidimo patvirtinimas

en: Error
lt: Klaida

[ctx: @info Forged player name]
en: Player%1
lt: Žaidėjas%1

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

en:  and
lt:  ir

en: KsirK - Goal Display
lt: KsirK – Tikslo rodymas

en: Please connect first.
lt: Prašome pirma prisijungti.

en: Jabber Error
lt: Jabber klaida

en: Jabber SSL Error
lt: Jabber SSL klaida

en: The certificate is invalid.
lt: Liudijimas negalioja.

en: No certificate was presented.
lt: Nepateiktas liudijimas.

en: The certificate is not trusted.
lt: Liudijimas nepatikimas.

en: The signature is invalid.
lt: Parašas negalioja.

en: The certificate is self-signed.
lt: Liudijimas yra paties pasirašytas.

en: The certificate has expired.
lt: Liudijimas paseno.

en: Validity is unknown.
lt: Galiojimas nežinomas.

en: Jabber Connection Error
lt: Jabber ryšio klaida

en: Internal server error.
lt: Vidinė serverio klaida.

en: Unknown reason.
lt: Nežinoma priežastis.

en: Address is already in use.
lt: Adresas jau naudojamas.

en: Connection timed out.
lt: Baigėsi prijungimo laikas.

en: Network failure.
lt: Tinklo klaida.

en: Operation is not supported.
lt: Operacija nepalaikoma.

en: Unsupported protocol version.
lt: Nepalaikoma protokolo versija.

en: Unknown error.
lt: Nežinoma klaida.

en: Invalid user ID.
lt: Netinkamas naudotojo ID.

en: Invalid mechanism.
lt: Netinkamas mechanizmas.

en: Mechanism too weak.
lt: Mechanizmas per silpnas.

en: Temporary failure, please try again later.
lt: Laikinas nesklandumas, prašom bandyti vėliau.

en: The resource is already in use.
lt: Resursas jau naudojamas

en: Notification
lt: Pranešimas

en: Keep
lt: Palikti

en: Provide your nickname
lt: Pateikite savo slapyvardį

en: Jabber Group Chat
lt: Jabber grupinis pokalbis

en: You cannot see each others' status.
lt: Negalite matyti vienas kito būsenos.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
lt: Galite matyti šio kontakto būseną, bet jis/ji negali matyti jūsų būsenos.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
lt: Kontaktas gali matyti jūsų būseną, bet jūs negalite matyti jo/jos būsenos.

en: Client
lt: Klientas

en: Message
lt: Pranešimas

en: Groupchat bookmark
lt: Grupinio pokalbio žymelė

en: Authorization
lt: Autorizacija

en: (Re)send Authorization To
lt: (Per)siųsti įgaliojimus

en: (Re)request Authorization From
lt: (Per)prašyti įgaliojimus iš

en: Remove Authorization From
lt: Atimti įgaliojimus iš

en: Online
lt: Prisijungęs

en: Free to Chat
lt: Laisvas pokalbiui

en: Away
lt: Pasitraukęs

en: Do Not Disturb
lt: Netrukdyti

en: Invisible
lt: Nematomas

en: Select Resource
lt: Pasirinkite resursą

en: Automatic (best/default resource)
lt: Automatinis (geriausias/numatytas resursas)

en: Voice call
lt: Balso skambutis

en: Message has been displayed
lt: Žinutė buvo parodyta

en: Message has been delivered
lt: Žinutė buvo pristatyta

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
lt: Jūsų pranešimas negali nūti pristatytas „%1“, priežastis: „%2“

en: Kopete File Transfer
lt: Kopete failų siuntimas

en: Change nickname
lt: Keisti slapyvardį

en: Change nickname - Jabber Plugin
lt: Keisti slapyvardį – Jabber įskiepis

en: Choose Account
lt: Pasirinkite paskyrą

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
lt: Ar norite pridėti „%1“ prie savo kontaktų sąrašo?

en: Add
lt: Pridėti

en: Do Not Add
lt: Nepridėti

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
lt: Ar norite pašalinti „%1“ iš savo kontaktų sąrašo?

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Do Not Remove
lt: Nepašalinti

en: You have been invited to %1
lt: Jūs pakviestas į %1

en: Play over Jabber
lt: Žaisti per Jabber

en: %1 won!
lt: %1 laimėjo!

en: KsirK - Load Game
lt: KsirK – Įkelti žaidimą

en: There is no country here!
lt: Čia nėra šalies!

en: Battle ongoing.
lt: Vyksta mūšis.

en: KsirK - Save Game
lt: KsirK – Išsaugoti žaidimą

en: Saving canceled
lt: Įrašymas atšauktas

en: Game saved to %1
lt: Žaidimas įrašytas į %1

en: <b>Nationality:</b>
lt: <b>Tautybė:</b>

en: <b>Continent:</b> %1
lt: <b>Žemynas:</b> %1

en: <b>Country:</b> %1
lt: <b>Šalis:</b> %1

en: <b>Owner:</b> %1
lt: <b>Savininkas:</b> %1

en: <b><u>Country details</u></b>
lt: <b><u>Šalies detalės</u></b>

en: <i>Fighting in progress...</i>
lt: <i>Vyksta kova...</i>

en: Done
lt: Baigta

en: <b>Armies:</b> %1
lt: <b>Armijos:</b> %1

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (General)
en: The graphical theme to be used.
lt: Naudojama grafinė tema.

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Ž&aidimas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nustatymai

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Michal Golunski (Polish translation)
lt: Michal Golunski (Lenkų vertimas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbNewGame)
en: New Local Game
lt: Naujas vietinis žaidimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbJabberGame)
en: Play KsirK over Jabber Network
lt: Žaisti KsirK per Jabber tinklą

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbLoad)
en: Load
lt: Įkelti

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pbQuit)
en: Quit
lt: Baigti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, soundEnabled)
en: Sound enabled
lt: Garsai įgalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, helpEnabled)
en: Show help
lt: Rodyti pagalbą

en: Current player is: %1
lt: Dabartinis žaidėjas yra: %1

en: KsirK - Error
lt: KsirK – Klaida
