palapeli - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: Piece count
lt: Dalių skaičius

en: Piece aspect ratio
lt: Dalių proporcija

en: Approx. piece count
lt: Apytikslis dalių skaičius

en: General settings
lt: Bendri nustatymai

en: Mouse interaction
lt: Sąveika su pele

en: Remove this trigger
lt: Pašalinti šį sukėlėją

en: Input here...
lt: Įveskite čia...

en: Hold down the modifier keys you want, then click a mouse button or scroll a mouse wheel here
lt: Laikykite nuspaudę norimus modifikuojančius klavišus, tada spustelėkite pelės mygtuką arba pasukite čia pelės ratuką.

[ctx: This is used for describing that no mouse action has been assigned to this interaction plugin.]
en: None
lt: Jokio

en: Click to change how an action is triggered
lt: Spustelėkite, norėdami pakeisti veiksmo iškvietimo būdą

en: Mouse buttons
lt: Pelės mygtukai

en: Mouse wheel
lt: Pelės ratukas

en: Interaction with pieces
lt: Sąveika su dalimis

en: Interaction with the puzzle table
lt: Sąveika su galvosūkio stalu

en: Interaction with the viewport
lt: Sąveika su matomu plotu

[ctx: @title:window]
en: Create new puzzle
lt: Kurti naują dėlionę

[ctx: @label:chooser]
en: Image file:
lt: Paveikslėlio failas:

[ctx: @info]
en: Please describe below the image which you have chosen.
lt: Aprašykite jūsų pasirinktą paveikslėlį.

[ctx: @label:textbox]
en: Image name:
lt: Paveikslėlio pavadinimas:

[ctx: @label:textbox (like in: This comment is optional.)]
en: Optional comment:
lt: Neprivalomas komentaras:

[ctx: @label:textbox]
en: Name of image author:
lt: Paveikslėlio autoriaus vardas:

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Choose image
lt: Pasirinkite paveikslėlį

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Specify the source image to be sliced into pieces
lt: Nurodykite pradinį piešinį, kuris turi būti sukarpytas į gabaliukus

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Choose slicer
lt: Pasirinkite karpytoją

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Choose a slicing method
lt: Pasirinkite karpymo būdą

[ctx: @item:inlistbox (page name in an assistant dialog)]
en: Configure slicer
lt: Konfigūruokite karpytoją

[ctx: @title:tab (page header in an assistant dialog)]
en: Tweak the parameters of the chosen slicing method
lt: Keiskite pasirinkto karpymo būdo parametrus

en: Puzzle cannot be created: The slicer plugin could not be loaded.
lt: Nepavyko sukurti galvosūkio: nepavyko įkrauti karpytojo priedo.

en: Puzzle cannot be created: The file you selected is not an image.
lt: Nepavyko sukurti galvosūkio: jūsų pasirinktas failas nėra piešinukas.

en: Puzzle cannot be created: Slicing failed because of undetermined problems.
lt: Nepavyko sukurti galvosūkio: karpymas nepavyko dėl nenustatytų priežasčių.

en: Change size of puzzle table area by dragging its edges
lt: Keikite galvosūkio stalo ploto dydį tempdami jo kraštus

[ctx: Filter for a file dialog]
en: *.puzzle|Palapeli puzzles (*.puzzle)
lt: *.puzzle|Palapeli dėlionės (*.puzzle)

en: Great! You have finished the puzzle.
lt: Puiku! Jūs išsprendėte galvosūkį.

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Move pieces by dragging
lt: Pertempkite dalis

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Select pieces by clicking
lt: Pasirinkite dalis jas pažymėdami

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Move viewport by dragging
lt: Pertempkite matomą plotą

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Zoom viewport
lt: Keisti matomo ploto mastelį

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Scroll viewport horizontally
lt: Slinkti matomą plotą horizontaliai

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Scroll viewport vertically
lt: Slinkti matomą plotą vertikaliai

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Select multiple pieces at once
lt: Parinkti kelias dalis iš karto

[ctx: Description (used like a name) for a mouse interaction method]
en: Toggle lock state of the puzzle table area
lt: Keisti galvosūkio stalo ploto užrakinimo būseną

[ctx: @item:inlistbox]
en: Single color
lt: Viena spalva

[ctx: refers to no mouse buttons being pressed]
en: No-Button
lt: Jokio mygtuko

[ctx: a mouse button]
en: Left-Button
lt: Kairys mygtukas

[ctx: a mouse button]
en: Right-Button
lt: Dešinys mygtukas

[ctx: a mouse button]
en: Middle-Button
lt: Vidurinis mygtukas

en: Horizontal-Scroll
lt: Horizontali slinktis

en: Vertical-Scroll
lt: Vertikali slinktis

en: Your progress is saved automatically while you play.
lt: Jūsų pažanga išsaugoma automatiškai jums žaidžiant.

[ctx: used as caption for a dialog that explains the autosave feature]
en: Automatic saving
lt: Automatinis išsaugojimas

en: Lock the puzzle table area
lt: Užrakinti galvosūkio stalo plotą

en: [No name]
lt: [Be pavadinimo]

[ctx: Puzzle description, %2 = name string, %1 = piece count]
en: %2 (%1 piece) | %2 (%1 pieces)
lt[0]: %2 (%1 dalis)
lt[1]: %2 (%1 dalys)
lt[2]: %2 (%1 dalių)
lt[3]: %2 (%1 dalis)

[ctx: Author attribution, e.g. "by Jack"]
en: by %1
lt: po %1

en: Loading puzzle...
lt: Kraunamas galvosūkis...

[ctx: command line message]
en: Error: No puzzle file given.
lt: Klaida: nepateiktas galvosūkio failas.

en: Importing puzzle "%1" into your collection
lt: Galvosūkis „%1“ importuojamas į jūsų rinkinį.

en: KDE Jigsaw Puzzle Game
lt: KDE dėlionių žaidimas

en: Import the given puzzle file into the local collection (does nothing if no puzzle file is given)
lt: Importuoti nurodytą galvosūkio failą į vietinį rinkinį (nieko nedaro, jei nenurodytas galvosūkio failas)

en: If the -i/--import option is specified, the main window will not be shown after importing the given puzzle.
lt: Jei nurodyta parinktis -i/--import, po nurodyto galvosūkio importavimo nebus rodomas pagrindinis langas.

note: i18n: ectx: label, entry (SnappingPrecision), group (Puzzling)
en: Precision of snapping (as a percentage of piece size).
lt: Dalių sugriebimo tikslumas (išreikštas dalies dydžio procentais)

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBackground), group (Appearance)
en: The filename of the background image to use for the View, or "__color__" if a solid color should be used (see key "ViewBackgroundColor").
lt: Fonui naudojamo piešinio failo pavadinimas arba "__color__", jei naudojama viena konkreti spalva (daugiau informacijos rasite "ViewBackgroundColor").

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBackgroundColor), group (Appearance)
en: The background color to use for the View (if the key "ViewBackground" is set to "__color__").
lt: Rodiniui naudojama fono spalva (jei "ViewBackgroundColor" reikšmė yra "__color__").

note: i18n: ectx: label, entry (ShowStatusBar), group (Appearance)
en: Whether to show the status bar on the puzzle table. (It is not a real status bar, but the position and provided functionality is similar.)
lt: Ar rodyti galvosūkio stalo būsenos juostą. (tai nėra tikra būsenos juosta, bet jos vieta ir teikiamas funkcionalumas yra labai panašus).

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Puzzle table
lt: Galvosūkio stalas

[ctx: @label:chooser for different types of background textures]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Background:
lt: Fonas:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Piece behavior
lt: Dalių elgsena

[ctx: @label:slider]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Snapping precision:
lt: Dalių sugriebimo tikslumas:

[ctx: @item:inrange description for the "snapping precision" setting]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Very precise (harder)
lt: Labai tikslus (sunkiau)

[ctx: @item:inrange description for the "snapping precision" setting]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Unprecise (easier)
lt: Netikslus (lengviau)

en: Show statusbar of puzzle table
lt: Rodyti galvosūkio stalo būsenos juostą

en: Back to &collection
lt: Atgal į kolekciją

en: Create &new puzzle...
lt: Sukurti &naują galvosūkį...

en: Create a new puzzle using an image file from your disk
lt: Sukurti naują galvosūkį, naudojant jūsų diske esantį piešinuką

en: Delete the selected puzzle from your collection
lt: Pašalinti parinktą galvosūkį iš jūsų rinkinio

en: &Import from file...
lt: &Importuoti iš failo

en: Import a new puzzle from a file into your collection
lt: Importuoti galvosūkį iš failo į jūsų galvosūkių rinkinį

en: &Export to file...
lt: &Eksportuoti į failą...

en: Export the selected puzzle from your collection into a file
lt: Eksportuoti parinktą galvosūkį iš jūsų rinkinio į failą

en: &Restart puzzle...
lt: &Dėlioti galvosūkį iš naujo...

en: No puzzle loaded
lt: Neįkrautas joks galvosūkis

en: You finished the puzzle.
lt: Jūs baigėte dėlionę

[ctx: Progress display]
en: %1% finished
lt: %1% baigta
