kcmcrypto - en to lt translation catalogue (172 entries)

en: X509 Certificate Export
lt: X509 liudijimo eksportas

en: Format
lt: Formatas

en: &Text
lt: &Tekstas

en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

en: &Export
lt: &Eksportuoti

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
lt: Vidinė klaida.  Prašome pranešti adresu kfm-devel@kde.org.

en: Error converting the certificate into the requested format.
lt: Klaida paverčiant liudijimą į nurodytą formatą.

en: Error opening file for output.
lt: Klaida atidarant išvedimo failą.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
lt: Liudijimo kūrimo vedlys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
lt: Liudijimo tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
lt: Slaptafrazė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
lt: Slaptafrazė (patikrinkite):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
lt: Šalies kodas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
lt: Valstija ar provincija (pilnai):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
lt: Miestas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
lt: Organizacijos pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
lt: Organizacinis padalinys/grupė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
lt: Pilnas serverio vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
lt: El. pašto adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
lt: Galioja dienų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
lt: Paties pasirašytas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11)
en: Digest:
lt: Santrauka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Alias:
lt: Slapyvardis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
lt: Vietoj RSA naudoti DSA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
lt: Bito stiprumas:

en: %1 (%2 of %3 bits)
lt: %1 (%2 iš %3 bitų)

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
lt: <h1>Šifravimas</h1>Šis modulis leidžia jums konfigūruoti SSL naudojimui su dauguma KDE programų, taip pat tvarkyti asmeninius liudijimus ir žinomų sertifikavimo įstaigų liudijimus.

en: KDE Crypto Control Module
lt: KDE šifravimo valdymo modulis

en: (c) 2000 - 2001 George Staikos
lt: © 2000 - 2001 George Staikos

en: SSL Ciphers to Use
lt: Naudotini SSL šifrai

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
lt: Pasirinkite šifrus, kuriuos Jūs norite įjungt naudodami SSL protokolą. Naudojamas protokolas bus deramas su serveriu susijungimo metu.

en: Cipher Wizard
lt: Šifravimo vedlys

en: Strong Ciphers Only
lt: Tik stiprūs šifrai

en: Export Ciphers Only
lt: Tik eksporto šifrai

en: Enable All
lt: Įgalinti visus

en: Warn on &entering SSL mode
lt: P&erspėti persijungiant į SSL veikseną

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
lt: Pasirinkus Jūs būsite perspėtas įeinant į SSL naudojančią sritį

en: Warn on &leaving SSL mode
lt: Pe&rspėti išjungiant SSL veikseną

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
lt: Pasirinkus Jūs būsite perspėtas išeinant iš SSL naudojančios srities.

en: Warn on sending &unencrypted data
lt: Perspėti si&unčiant nešifruotus duomenis

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
lt: Pasirinkus Jūs būsite perspėtas prieš siunčiant nešifruotus duomenis per žiniatinklio naršyklę.

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
lt: Perspėti dėl &maišytų SSL/ne-SSL puslapių

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
lt: Pasirinkus Jūs būsite perspėtas, kai Jūs žiūrite puslapį, turintį tiek šifruotų, tiek nešifruotų dalių.

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
lt: Kelias iki Jūsų OpenSSL bendro naudojimo bibliotekų

en: &Test
lt: &Testas

en: Use EGD
lt: Naudoti EGD

en: Use entropy file
lt: Naudoti entropijos failą

en: Path to EGD:
lt: EGD kelias:

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
lt: Pasirinkus tai OpenSSL bus paprašyta naudoti entropijos rinkimo tarnybą (EGD) pseudo atsitiktinių skaičių generatoriaus inicializavimui.

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
lt: Pasirinkus tai OpenSSL bus paprašyta naudoti entropijos rinkimo tarnybą (EGD) pseudo atsitiktinių skaičių generatoriaus inicializavimui.

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
lt: Įveskite čia entropijos rinkimo tarnybos (EGD) sukurto socket kelią.

en: Click here to browse for the EGD socket file.
lt: Paspauskite čia norėdami naršydami ieškoti EGD socket failo.

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
lt: Šis sąrašas parodo, kurie liudijimai yra žinomi KDE.  Jūs galite lengvai valdyti juos iš čia.

en: Common Name
lt: Bendras vardas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: I&mport...
lt: Impo&rtuoti...

en: &Export...
lt: &Eksportuoti...

en: Remo&ve
lt: Pa&šalinti

en: &Unlock
lt: &Atrakinti

en: Verif&y
lt: Pa&tikrinti

en: Chan&ge Password...
lt: &Pakeisti slaptažodį...

en: This is the information known about the owner of the certificate.
lt: Tai yra informacija, žinoma apie liudijimo savininką.

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
lt: Tai yra informacija, žinoma apie liudijimo išleidėją.

en: Valid from:
lt: Galioja nuo:

en: Valid until:
lt: Galioja iki:

en: The certificate is valid starting at this date.
lt: Liudijimas galioja nuo šios datos.

en: The certificate is valid until this date.
lt: Liudijimas galioja iki šios datos.

en: MD5 digest:
lt: MD5 santrauka:

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
lt: Liudijimo hash'as, naudojamas jo greitai identifikacijai.

en: On SSL Connection...
lt: SSL susijungimo metu...

en: &Use default certificate
lt: &Naudoti numatytą liudijimą

en: &List upon connection
lt: &Pateikti sąrašą susijungimo metu

en: &Do not use certificates
lt: &Nenaudoti liudijimų

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
lt: SSL liudijimai negali būti tvarkomi, nes šis modulis nebuvo susietas su OpenSSL.

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
lt: Numatytas veiksmas

en: &Send
lt: &Siųsti

en: &Prompt
lt: &Paklausti

en: Do &not send
lt: &Nesiųsti

en: Default certificate:
lt: Numatytas liudijimas:

en: Host authentication:
lt: Mazgo autentikacija:

en: Host
lt: Mazgas

en: Certificate
lt: Liudijimas

en: Policy
lt: Taisyklė

en: Host:
lt: Mazgas:

en: Certificate:
lt: Liudijimas:

en: Action
lt: Veiksmas

en: Send
lt: Siųsti

en: Prompt
lt: Paklausti

en: Do not send
lt: Nesiųsti

en: Ne&w
lt: Nau&ja

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
lt: Šis sąrašas rodo apie kuriuos sričių ir asmenų liudijimus žino KDE.  Jūs čia galite lengvai juos tvarkyti.

en: Organization
lt: Organizacija

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
lt: Šis mygtukas leidžia eksportuoti pasirinktą liudijimą į failą įvairiais formatais.

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
lt: Šis mygtukas pašalina pasirinktą liudijimą iš liudijimų krepšio.

en: &Verify
lt: Pa&tikrinti

en: This button tests the selected certificate for validity.
lt: Šis mygtukas patikrina pasirinkto liudijimo galiojimą.

en: Cache
lt: Krepšys

en: Permanentl&y
lt: &Nuolatinai

en: &Until
lt: &Iki

en: Select here to make the cache entry permanent.
lt: Pasirinkite čia norėdami padaryti krepšio objektą nuolatiniu.

en: Select here to make the cache entry temporary.
lt: Pasirinkite čia norėdami padaryti krepšio objektą laikinu.

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
lt: Data ir laikas, iki kurio liudijimo buvimo krepšyje laikas turi pasibaigti.

en: Accep&t
lt: &Priimti

en: Re&ject
lt: &Atmesti

en: Select this to always accept this certificate.
lt: Pasirinkite tai norėdami priimti šį liudijimą visam laikui.

en: Select this to always reject this certificate.
lt: Pasirinkite tai norėdami atmesti šį liudijimą visam laikui.

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
lt: Pasirinkite tai, jei Jūs norite būti klausinėjami ką daryti liudijimo gavimo momentu.

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
lt: Šis sąrašas rodo apie kurias sertifikavimo įstaigas žino KDE.  Jūs čia galite lengvai tai tvarkyti.

en: Organizational Unit
lt: Organizacinis vienetas

en: Res&tore
lt: &Atstatyti

en: Accept for site signing
lt: Priimti srities parašui

en: Accept for email signing
lt: Priimti el. pašto parašui

en: Accept for code signing
lt: Priimti programos kodo parašui

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
lt: Per&spėti apie pačių pasirašytus liudijimus arba nežinomas CA (sertifikavimo įstaigas).

en: Warn on &expired certificates
lt: P&erspėti apie pasibaigusius liudijimus

en: Warn on re&voked certificates
lt: Pe&rspėti  apie atšauktus liudijimus

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
lt: Šis sąrašas parodo sritis, iš kurių Jūs nusprendėte priimti liudijimus, nors liudijimas galėjo nepraeiti patikrinimo procedūros.

en: &Add
lt: &Pridėti

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
lt: Šios parinktys nėra nustatomos, nes šis modulis nebuvo susietas su OpenSSL.

en: Your Certificates
lt: Jūsų liudijimai

en: Authentication
lt: Autentikacija

en: Peer SSL Certificates
lt: Kitų SSL liudijimai

en: SSL Signers
lt: SSL pasirašantieji

en: Validation Options
lt: Patikrinimo nustatymai

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
lt: Jei nepasirinksite bent vieno šifro, SSL neveiks.

en: SSL Ciphers
lt: SSL šifrai

en: Could not open the certificate.
lt: Nepavyksta atverti liudijimo.

en: Error obtaining the certificate.
lt: Klaida gaunant liudijimą.

en: This certificate passed the verification tests successfully.
lt: Šis liudijimas sėkmingai praėjo patikrinimo testus.

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
lt: Šis liudijimas nepraėjo testų ir turėtų būti laikomas blogu.

en: Certificate Password
lt: Liudijimo slaptažodis

en: Certificate password
lt: Liudijimo slaptažodis

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
lt: Šis liudijimas negali būti įkeltas. Pamėginti kitą slaptažodį?

en: Try
lt: Išbandyti

en: Do Not Try
lt: Nebandyti

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
lt: Liudijimas šiuo vardu jau egzistuoja.  Ar Jūs tikras, kad Jūs norite jį pakeisti?

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Enter the certificate password:
lt: Įveskite liudijimo slaptažodį:

en: Password For '%1'
lt: Slaptažodis dėl „%1“

en: Decoding failed. Please try again:
lt: Dekodavimas nepavyko.  Pamėginkite vėl:

en: Export failed.
lt: Eksportas nepavyko.

en: Enter the OLD password for the certificate:
lt: Įveskite SENĄ slaptažodį šiam liudijimui:

en: Enter the new certificate password
lt: Įveskite naują liudijimo slaptažodį:

en: This is not a signer certificate.
lt: Tai nėra pasirašančiojo liudijimas

en: You already have this signer certificate installed.
lt: Jūs jau turite įdiegtą šį pasirašančiojo liudijimą

en: The certificate file could not be loaded.
lt: Šis liudijimas negali būti įkeltas.

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
lt: Ar norite, kad šis liudijimas būtų prieinamas KMail naudojimui?

en: Make Available
lt: Padaryti prieinamą

en: Do Not Make Available
lt: Nepadaryti prieinamu

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
lt: Nepavyko startuoti Kleopatra. Turite įdiegti ar atnaujinti kdepim paketą.

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
lt: Tai atstatys Jūsų turimą liudijimus pasirašančiųjų duombazę į KDE numatytą.
    Ši operacija negali būti atšaukta.
    Ar Jūs tikrai norite tęst?

en: Revert
lt: Atstatyti

en: Failed to load OpenSSL.
lt: Nepavyko įkelti OpenSSL.

en: libssl was not found or successfully loaded.
lt: libssl nerasta ar nebuvo sėkmingai įkelta.

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
lt: libcrypto nerasta ar nebuvo sėkmingai įkelta.

en: OpenSSL was successfully loaded.
lt: OpenSSL sėkmingai įkeltas.

en: Path to entropy file:
lt: Entropijos failo kelias:

en: Personal SSL
lt: Asmeninis SSL

en: Server SSL
lt: Serverio SSL

en: SSL Personal Request
lt: SSL asmeninis paklausimas

en: SSL Server Request
lt: SSL serverio paklausimas

[ctx: Server certificate authority]
en: Server CA
lt: Serverio sertifikavimo įstaiga (CA)

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
lt: Asmeninio sertifikavimo įstaiga (CA)

[ctx: Secure MIME certificate authority]
en: S/MIME CA
lt: S/MIME sertifikavimo įstaiga (CA)

[ctx: No Certificates on List]
en: None
lt: Nieko

en: Don't Send
lt: Nesiųsti

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
lt: Datos ir laiko parinkiklis

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
lt: Valanda:

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
lt: Minutė:

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
lt: Sekundė:
