kdelibs4 - en to lt translation catalogue (2155 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Host
lt: Mazgas

en: Port
lt: Prievadas

en: i18n() takes at least one argument
lt: i18n() reikia bent vieno argumento

en: i18nc() takes at least two arguments
lt: i18nc() reikia bent dviejų argumentų

en: i18np() takes at least two arguments
lt: i18np() reikia bent dviejų argumentų

en: i18ncp() takes at least three arguments
lt: i18ncp() reikia bent trijų argumentų

en: System Default (currently: %1)
lt: Sistemos numatytas (dabartinis: %1)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditorChooser)
en: Editor Chooser
lt: Tekstų rengyklės parinkiklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please choose the default text editing component that you wish to use in this application. If you choose <B>System Default</B>, the application will honor your changes in the System Settings. All other choices will override that setting.
lt: Prašome pasirinkti numatytą teksto redagavimo komponentą, kurį Jūs norite naudoti šioje programoje. Jei Jūs pasirinksite <b>Sistemos numatytas</b>, programa atsižvelgs į Jūsų padarytus pakeitimus Sistemos nustatymuose. Visos kitos parinktys pakeis tai.

en: The template needs information about you, which is stored in your address book.
    However, the required plugin could not be loaded.
    
    Please install the KDEPIM/Kontact package for your system.
lt: Šablonui reikia informacijos apie Jus, kuri yra saugoma Jūsų adresų knygelėje.
    Tačiau, reikiamas priedas nėra įkeltas.
    
    Įdiekite KDEPIM/Kontact paketą į sistemą.

en: TETest
lt: TE bandymas

en: Only local files are supported.
lt: Palaikomi tik vietiniai failai.

en: Keep output results from scripts
lt: Saugoti išvesties rezultatus nuo scenarijų

en: Check whether config file itself requires updating
lt: Tikrinti, ar pačiam konfigūracijos failui reikia atnaujinimo

en: File to read update instructions from
lt: Failas, iš kurio skaityti atnaujinimo instrukcijas

en: KConf Update
lt: KConf atnaujinimas

en: KDE Tool for updating user configuration files
lt: KDE įrankis naudotojo nustatymų failų atnaujinimui

en: &About
lt: &Apie

en: No information available.
    The supplied KAboutData object does not exist.
lt: Informacijos nėra.
    Pateiktas KAboutData objektas neegzistuoja.

en: A&uthor
lt: A&utorius

en: A&uthors
lt: A&utoriai

en: Please use <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> to report bugs.
lt: Norėdami pranešti apie klaidas eikite adresu <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a>.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
lt: Prašome pranešti apie programos klaidas adresu <a href="mailto:%1">%2</a>.

en: &Thanks To
lt: &Dėkojame

en: T&ranslation
lt: &Vertimas

en: &License Agreement
lt: &Licencijos sutartis

en: Author
lt: Autorius

en: Email
lt: El. paštas

en: Homepage
lt: Namų puslapis

en: Task
lt: Užduotis

en: <html><font size="5">%1</font><br/><b>version %2</b><br/>Using KDE %3</html>
lt: <html><font size="5">%1</font><br/><b>version %2</b><br/>KDE %3</html>

en: Other Contributors:
lt: Kiti bendradarbiai:

en: (No logo available)
lt: (Nėra logotipo)

en: About %1
lt: Apie %1

en: Undo: %1
lt: Atšaukti: %1

en: Redo: %1
lt: Pakartoti: %1

en: &Undo
lt: Atš&aukti

en: &Redo
lt: Paka&rtoti

en: &Undo: %1
lt: &Atšaukti: %1

en: &Redo: %1
lt: &Pakartoti: %1

en: Close
lt: Užverti

[ctx: Freeze the window geometry]
en: Freeze
lt: Užšaldyti

[ctx: Dock this window]
en: Dock
lt: Įdėti į dėklą

en: Detach
lt: Atjungti

en: Hide %1
lt: Slėpti %1

en: Show %1
lt: Rodyti %1

en: Search Columns
lt: Ieškoti stulpeliuose

en: All Visible Columns
lt: Visi matomi stulpeliai

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
lt: Stulpelis Nr. %1

en: S&earch:
lt: Ieš&koti:

en: &Password:
lt: &Slaptažodis:

en: &Keep password
lt: &Išsaugoti slaptažodį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Verify:
lt: &Patvirtinkite:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelStrengthMeter)
en: Password strength meter:
lt: Slaptažodžio stiprumo matuoklis:

en: The password strength meter gives an indication of the security of the password you have entered.  To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols, such as #, as well as letters.
lt: Slaptažodžio patikimumo matuoklis nurodo slaptažodžio, kurį įrašėte, patikimumą. Norėdami susikurti patikimesnį slaptažodį, pamėginkite: 
     - naudoti ilgesnį slaptažodį;
     - naudoti ir didžiąsias, ir mažąsias raides;
     - naudoti skaičius ar tokius simbolius, kaip #, bei - raides.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, labelMatch)
en: Passwords do not match
lt: Slaptažodžiai nesutampa

en: You entered two different passwords. Please try again.
lt: Įrašėte du skirtingus slaptažodžius. Bandykite dar kartą.

en: The password you have entered has a low strength. To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols as well as letters.
    
    Would you like to use this password anyway?
lt: Slaptažodis, kurį įrašėte, yra nepatikimas. Norėdami paversti jį patikimesniu, pamėginkite: 
     - naudoti ilgesnį slaptažodį;
     - naudoti ir didžiąsias, ir mažąsias raides;
     - naudoti skaičius ar tokius simbolius, kaip #, bei - raides.
    Ar vis tiek norite naudoti šį slaptažodį?

en: Low Password Strength
lt: Slaptažodis per silpnas

en: Password Input
lt: Įveskite slaptažodį

en: Password is empty
lt: Slaptažodis tuščias

en: Password must be at least 1 character long | Password must be at least %1 characters long
lt[0]: Slaptažodį turi sudaryti bent %1 ženklas
lt[1]: Slaptažodį turi sudaryti bent %1 ženklai
lt[2]: Slaptažodį turi sudaryti bent %1 ženklų
lt[3]: Slaptažodį turi sudaryti bent %1 ženklas

en: Passwords match
lt: Slaptažodžiai sutampa

[ctx: @option:check]
en: Do Spellchecking
lt: Tikrinti rašybą

[ctx: @option:check]
en: Create &root/affix combinations not in dictionary
lt: Žodyne nėra &root/affix kūrimo kombinacijų

[ctx: @option:check]
en: Consider run-together &words as spelling errors
lt: Sujungtus žo&džius laikyti kalbos klaidomis

[ctx: @label:listbox]
en: &Dictionary:
lt: Žo&dynas:

[ctx: @label:listbox]
en: &Encoding:
lt: &Koduotė:

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: International <application>Ispell</application>
lt: Tarptautinis <application>Ispell</application>

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: <application>Aspell</application>
lt: <application> Aspell</application>

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: <application>Hspell</application>
lt: <application> Hspell</application>

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: <application>Zemberek</application>
lt: <application> Zemberek</application>

[ctx: @label:listbox]
en: &Client:
lt: &Klientas:

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hebrew
lt: Hebrajų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Turkish
lt: Turkų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: English
lt: Anglų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Spanish
lt: Ispanų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Danish
lt: Danų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German
lt: Vokiečių

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German (new spelling)
lt: Vokiečių (nauja rašyba)

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Brazilian Portuguese
lt: Brazilijos portugalų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Portuguese
lt: Portugalų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Norwegian
lt: Norvegų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Polish
lt: Lenkų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Russian
lt: Rusų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovenian
lt: Slovėnų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovak
lt: Slovakų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Czech
lt: Čekų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swedish
lt: Švedų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swiss German
lt: Šveicarijos vokiečių

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Lithuanian
lt: Lietuvių

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: French
lt: Prancūzų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Belarusian
lt: Baltarusių

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hungarian
lt: Vengrų

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Unknown
lt: Nežinoma

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ISpell</application> Default
lt: <application>Ispell</application> Numatytas

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name, %2 file name]
en: Default - %1 [%2]
lt: Numatytas - %1 [%2]

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ASpell</application> Default
lt: <application>ASpell</application> Numatytas

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name]
en: Default - %1
lt: Numatytas - %1

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>Hunspell</application> Default
lt: <application>Hunspell</application> Numatyta

en: You have to restart the dialog for changes to take effect
lt: Jūs turite įjungti šį dialogą iš naujo, jei norite, kad pakeitimai įsigaliotų

en: Spell Checker
lt: Rašybos tikrinimas

en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: &Finished
lt: &Baigta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_unknownWord)
en: <qt><p>This word was considered to be an "unknown word" because it does not match any entry in the dictionary currently in use. It may also be a word in a foreign language.</p>
    <p>If the word is not misspelled, you may add it to the dictionary by clicking <b>Add to Dictionary</b>. If you do not want to add the unknown word to the dictionary, but you want to leave it unchanged, click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b>.</p>
    <p>However, if the word is misspelled, you can try to find the correct replacement in the list below. If you cannot find a replacement there, you may type it in the text box below, and click <b>Replace</b> or <b>Replace All</b>.</p>
    </qt>
lt: <qt><p>Šis žodis buvo palaikytas „nežinomu“ nes jis neatitiko jokio įrašo šiuo metu naudojamame žodyne. Tai taip pat gali būti žodis užsienio kalba.</p>
    <p>Jei žodis nėra klaidingai parašytas, galite jį įdėti į žodyną paspaudę mygtuką <b>įdėti į žodyną</b>. Jei nenorite įdėti nežinomo žodžio į žodyną, tačiau norite palikti jį nepakeistą, spauskite <b>Ignoruoti</b> arba <b>Ignoruoti visus</b>.</p>
    <p>Tačiau, jei žodis visgi yra įrašytas klaidingai, galite bandyti rasti jam tinkamą pakeitimą iš žemiau siūlymų žodžių sąrašo. Jei negalite rasti jam pakaitalo sąraše, galite įrašyti jį žemiau esančiame teksto laukelyje ir spausti <b>Pakeisti</b> arba <b>Pakeisti visus</b>.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Unknown word:
lt: Nežinomas žodis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_unknownWord)
en: Unknown word
lt: Nežinomas žodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_unknownWord)
en: <b>misspelled</b>
lt: <b>klaidingas</b>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_language)
en: <qt>
    <p>Select the language of the document you are proofing here.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Čia galite pasirinkti kalbą dokumento, kurį tikrinate.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Language:
lt: &Kalba:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_contextLabel)
en: Text excerpt showing the unknown word in its context.
lt: Teksto ištrauka, rodanti nežinomą žodį jo kontekste.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_contextLabel)
en: <qt>
    <p>Here you can see a text excerpt showing the unknown word in its context. If this information is not sufficient to choose the best replacement for the unknown word, you can click on the document you are proofing, read a larger part of the text and then return here to continue proofing.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Čia galite pamatyti teksto ištrauką, kurioje nežinomas žodis pateikiamas kontekste. Jei ši informacija nėra užtektina, kad galėtumėte parinkti geriausią pakaitalą nežinomam žodžiui, galite spragtelėti mygtuku ant dokumento, kurį taisote, perskaityti didesnę teksto dalį, ir tuomet grįžti čia ir tęsti tikrinimą.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_contextLabel)
en: ... the <b>misspelled</b> word shown in context ...
lt: ... <b>klaidingas</b> žodis rodomas kontekste ...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_addBtn)
en: <qt>
    <p>The unknown word was detected and considered unknown because it is not included in the dictionary.<br>
    Click here if you consider the unknown word not to be misspelled, and you want to avoid wrongly detecting it again in the future. If you want to let it remain as is, but not add it to the dictionary, then click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b> instead.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Nežinomas žodis buvo aptiktas ir laikomas nežinomu, kadangi jo nėra žodyne.<br>
    Spauskite čia jei manote, kad nežinomas žodis nėra klaidingai parašytas, ir nenorite, kad jį ateityje vėl rodytų kaip klaidą. O jei norite palikti žodį tokį, koks jis yra, tačiau nenorite pridėti jo į žodyną, spauskite <b>Ignoruoti</b> ar <b>Ignoruoti visus</b>.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addBtn)
en: << Add to Dictionary
lt: << Įdėti į žodyną

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_replaceAllBtn)
en: <qt>
    <p>Click here to replace all occurrences of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Spauskite čia jei norite pakeisti visus nežinomo žodžio atvejus tekste tuo tekstu, kuris įrašytas lentelėje viršuje (kairiau).</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_replaceAllBtn)
en: R&eplace All
lt: Keisti &visus

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Q3ListView, m_suggestions) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, m_suggestions)
en: Suggestion List
lt: Pasiūlymų sąrašas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Q3ListView, m_suggestions) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, m_suggestions)
en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should check if the correction for it is available and if it is, click on it. If none of the words in this list is a good replacement you may type the correct word in the edit box above.</p>
    <p>To correct this word click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Jei nežinomas žodis yra parašytas su klaida, patikrinkite, ar jam yra siūlomas tinkamas pakaitalas, ir jei taip, pažymėkite jį. Jei nei vienas žodis sąraše netinka, galite įrašyti pakaitalą į teksto laukelį viršuje.</p>
    <p>Norėdami pakeisti žodį, spauskite <b>Pakeisti</b> jei norite pakeisti tik šį vieną atvejį tekste, arba <b>pakeisti visus</b> jei norite pakeisti visus atvejus.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, m_suggestions) i18n: ectx: property (text), widget (QListView, m_suggestions)
en: Suggested Words
lt: Siūlomi žodžiai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_replaceBtn)
en: <qt>
    <p>Click here to replace this occurrence of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Spauskite čia norėdami pakeisti nežinomą žodį tekstu, kuris yra teksto laukelyje viršuje (kairiau).</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_replaceBtn)
en: &Replace
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_replacement)
en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should type the correction for your misspelled word here or select it from the list below.</p>
    <p>You can then click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence of the word or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Jei nežinomas žodis yra tiesiog klaidingai įrašytas, turite įrašyti pataisytą nežinomą žodį čia arba pasirinkti jį iš žemiau pateikiamo sąrašo.</p>
    <p>Tuomet galite spausti <b>Pakeisti</b> jei norite pataisyti tik šį žodžio atvejį, <b>Pakeisti visus</b> jei norite pakeisti visus atvejus šiame tekste.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Replace &with:
lt: Keis&ti į:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_skipBtn)
en: <qt>
    <p>Click here to let this occurrence of the unknown word remain as is.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Spauskite čia jei nežinomą žodį norite palikti tokį, koks jis yra.</p>
    <p>Šis veiksmas naudingas tada, kai nežinomas žodis yra akronimas, vardas, užsienio kalbos žodis ar bet kuris kitas nežinomas žodis, kurį norite naudoti, tačiau nenorite įtraukti į žodyną.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipBtn)
en: &Ignore
lt: &Ignoruoti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_skipAllBtn) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_autoCorrect)
en: <qt>
    <p>Click here to let all occurrences of the unknown word remain as they are.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
lt: <qt>
    <p>Spauskite čia jei norite visus nežinomo žodžio atvejus šiame tekste palikti nepakeistus.</p>
    <p>Šis veiksmas naudingas tada, kai nežinomas žodis yra akronimas, vardas, užsienio kalbos žodis ar bet kuris kitas nežinomas žodis, kurį norite naudoti, tačiau nenorite įtraukti į žodyną.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipAllBtn)
en: I&gnore All
lt: I&gnoruoti visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_suggestBtn)
en: S&uggest
lt: Pa&siūlyti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_language)
en: Language Selection
lt: Kalbos pasirinkimas

en: As-you-type spell checking enabled.
lt: Įjungtas klaidų tikrinimas spausdinimo metu.

en: As-you-type spell checking disabled.
lt: Klaidų tikrinimas spausdinimo metu išjungtas.

en: Incremental Spellcheck
lt: Prieauginis klaidų tikrinimas

en: Too many misspelled words. As-you-type spell checking disabled.
lt: Pernelyg daug klaidingai parašytų žodžių. Klaidų tikrinimas spausdinant išjungiamas.

en: Check Spelling...
lt: Rašybos tikrinimas...

en: Auto Spell Check
lt: Automatiškai tikrinti rašybą

en: Allow Tabulations
lt: Leisti naudoti tabuliatorius

en: Spell Checking
lt: Rašybos tikrinimas

en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: Opposite to Back]
en: &Next
lt: &Kitas

en: Unknown View
lt: Nežinomas vaizdas

en: A command-line application that can be used to run KUnitTest modules.
lt: Komandų eilutės programa, kurią galima naudoti paleisti KUnitTest moduliams.

en: Only run modules whose filenames match the regexp.
lt: Leisti tik tuos modulius, kurių vardai atitinka įprastąją išraišką.

en: Only run tests modules which are found in the folder. Use the query option to select modules.
lt: Vykdyti tik bandomuosius modulius, kurie yra aplanke. Galima naudoti užklausos parinktį modulių atrinkimui.

en: Disables debug capturing. You typically use this option when you use the GUI.
lt: Išjungia klaidų derinimo įrašymą. Ši parinktis dažniausiais būna įjungta kai naudojama GNS.

en: DBus Backend error: connection to helper failed. %1
lt: DBus klaida: nepavyko susijungti su padėjėju. %1

en: DBus Backend error: could not contact the helper. Connection error: %1. Message error: %2
lt: DBus klaida: nepavyko susisiekti su padėjėju. Susijungimo klaida: %1. Pranešimo klaida: %2

en: DBus Backend error: received corrupt data from helper %1 %2
lt: DBus klaida: iš padėjėjo gauti nekorektiški duomenys %1 %2

en: Please contact your system administrator.
lt: Prašome susisiekti su sistemos administratoriumi.

en: Configuration file "%1" not writable.
lt: Į konfigūracijos failą „%1“ rašyti negalima.

en: No target filename has been given.
lt: Nenurodytas paskirties failas.

en: Already opened.
lt: Jau atverta.

en: Insufficient permissions in target directory.
lt: Nepakankamos teisės paskirties aplanke.

en: Synchronization to disk failed
lt: Nepavyko sinchronizavimas į diską

en: Error during rename.
lt: Klaida pervadinimo metu.

en: A little program to output installation paths
lt: Maža programa parodanti įdiegimo kelius

en: Left for legacy support
lt: Palikta senų programų palaikymui

en: Compiled in prefix for KDE libraries
lt: Įkompiliuotas KDE bibliotekų „prefix“

en: Compiled in exec_prefix for KDE libraries
lt: Įkompiliuotas „exec_prefix“ priešdėlis KDE bibliotekoms

en: Compiled in library path suffix
lt: Įkompiliuotas bibliotekų kelio „suffix“

en: Prefix in $HOME used to write files
lt: Priešdėlis iš $HOME naudojamas failams rašyti

en: Compiled in version string for KDE libraries
lt: Įkompiliuotos versijų eilutės KDE bibliotekoms

en: Available KDE resource types
lt: Prieinami KDE resursų tipai

en: Search path for resource type
lt: Ieškoti kelio resurso tipui

en: Find filename inside the resource type given to --path
lt: Rasti failo vardą resursų tipe duotame --path

en: User path: desktop|autostart|document
lt: Naudotojo kelias: darbastalis|autostartas|dokumentai

en: Prefix to install resource files to
lt: Kelias, kur bus diegiami resursų failai

en: Installation prefix for Qt
lt: Qt diegimo kelias

en: Location of installed Qt binaries
lt: Įdiegtų Qt vykdomųjų failų vieta

en: Location of installed Qt libraries
lt: Įdiegtų Qt bibliotekų vieta

en: Location of installed Qt plugins
lt: Įdiegtų Qt priedų vieta

en: Applications menu (.desktop files)
lt: Programų meniu (.desktop failai)

en: Autostart directories
lt: Auto paleidimo direktorijos

en: Cached information (e.g. favicons, web-pages)
lt: Informacija laikinojoje atmintinėje (pvz., srities ženkliukai, žiniatinklio puslapiai)

en: CGIs to run from kdehelp
lt: CGI programos vykdomos iš „kdehelp“

en: Configuration files
lt: Konfigūravimo failai

en: Where applications store data
lt: Kur programos saugo duomenis

en: Emoticons
lt: Jaustukai

en: Executables in $prefix/bin
lt: Vykdomieji failai esantys $prefix/bin

en: HTML documentation
lt: HTML dokumentacija

en: Icons
lt: Ženkliukai

en: Configuration description files
lt: Konfigūracijos aprašymo failai

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Translation files for KLocale
lt: KLocale vertimo failai

en: Mime types
lt: Mime tipai

en: Loadable modules
lt: Įkeliami moduliai

en: Legacy pixmaps
lt: Pasenusi taškinė grafika

en: Qt plugins
lt: Qt priedai

en: Services
lt: Tarnybos

en: Service types
lt: Tarnybų tipai

en: Application sounds
lt: Programos garsai

en: Templates
lt: Šablonai

en: Wallpapers
lt: Apmušalai

en: XDG Application menu (.desktop files)
lt: XDG programų meniu (.desktop files)

en: XDG Menu descriptions (.directory files)
lt: XDG meniu aprašymai (.directory failai)

en: XDG Icons
lt: XG ženkliukai

en: XDG Mime Types
lt: XDG mime tipai

en: XDG Menu layout (.menu files)
lt: XDG meniu išdėstymas (.menu failai)

en: XDG autostart directory
lt: XDG auto paleidimo direktorija

en: Temporary files (specific for both current host and current user)
lt: Laikinieji failai (specifiniai tiek pagrindiniam, tiek dabartiniam naudotojui)

en: UNIX Sockets (specific for both current host and current user)
lt: UNIX lizdai (specifiniai tiek pagrindiniam, tiek dabartiniam naudotojui)

en: %1 - unknown type
lt: %1 - nežinomas tipas

en: %1 - unknown type of userpath
lt: %1 - nežinomas naudotojo kelio tipas

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
lt: Nėra nurodyta šios programos licencijavimo sąlygų.
    Pasitikrinkite šaltinio dokumentaciją dėl bet kokių
    licencijavimo sąlygų.

en: This program is distributed under the terms of the %1.
lt: Ši programa platinama sąlygomis, nurodytomis %1.

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
lt: GNU bendroji viešoji licencija, 2 versija

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
lt: GNU mažesnioji bendroji viešoji licencija, 2 versija

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
lt: BSD licencija

[ctx: @item license]
en: BSD License
lt: BSD licencija

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
lt: Kūrybinė licencija

[ctx: @item license]
en: Artistic License
lt: Kūrybinė licencija

[ctx: @item license]
en: Q Public License
lt: Q viešoji licencija

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
lt: GNU bendroji viešoji licencija, 3 versija

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
lt: GNU mažesnioji bendroji viešoji licencija, 3 versija

[ctx: @item license]
en: Custom
lt: Pasirinkta

[ctx: @item license]
en: Not specified
lt: Nenurodyta

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
lt: <p>KDE yra verčiama į daugybę kalbų, įvairių vertimo komandų iš viso pasaulio dėka.</p><p>Norėdami apie KDE vertimą sužinoti daugiau, aplankykite KDE vertimui skirtą žiniatinklio svetainę <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>

en: Use the X-server display 'displayname'
lt: Naudokite X-serverio displėjų 'displayname'.

en: Use the QWS display 'displayname'
lt: Naudokite QWS displėjų 'displayname'.

en: Restore the application for the given 'sessionId'
lt: Atstatyti taikomąją programą nurodytai 'sessionId'.

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
lt: Priverčia programą įdiegti nuosavą spalvų rinkinį
    8-nių bitų displėjui

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
lt: Ribos spalvų skaičių, esantį 8 bitų displėjaus
    spalvų kube, jeigu programa naudoja 
     QApplication::ManyColor
    spalvų specifikaciją.

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
lt: praneša QT niekada neperimti pelės arba klaviatūros

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
lt: paleidžiant derintojuje, gali iššaukti -nograb, tam pakeisti naudokite -dograb

en: switches to synchronous mode for debugging
lt: Perjungia į sinchroninę veikseną klaidų derinimui

en: defines the application font
lt: nustato programos šriftą

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
lt: nustato numatytą fono spalvą ir programos
    paletę (šviesūs ir tamsūs atspalviai yra
    apskaičiuojami)

en: sets the default foreground color
lt: nustato numatytą teksto spalvą

en: sets the default button color
lt: nustato numatytą mygtuko spalvą

en: sets the application name
lt: nustato programos vardą

en: sets the application title (caption)
lt: nustato programos pavadinimą (antraštę)

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
lt: verčia programą naudoti TrueColor vaizdą 8-bitų 
    ekrane

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
lt: nustato XIM (X Input Method) įvedimo stilių. 
    Galimos reikšmės yra onthespot, overthespot, 
    offthespot ir root

en: set XIM server
lt: nustatyti XIM serverį

en: disable XIM
lt: išjungti XIM

en: forces the application to run as QWS Server
lt: priverčia programą veikti kaip QWS serverį

en: mirrors the whole layout of widgets
lt: kopijuoja visą valdiklių išdėstymą

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
lt: pritaiko Qt stilių programos valdikliams

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
lt: naudoti kitą grafikos sistemą vietoje numatytosios, galimi pasirinkimai yra „raster“ arba „opengl“ (eksperimentinė)

en: Use 'caption' as name in the titlebar
lt: Naudoti „caption“ kaip vardą pavadinimo juostoje

en: Use 'icon' as the application icon
lt: Naudoti „icon“ kaip programos ženkliuką

en: Use alternative configuration file
lt: Naudoti alternatyvų konfigūracijos failą

en: Disable crash handler, to get core dumps
lt: Išjungti lūžinėjimų tvarkyklę norint gauti „core dump“

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
lt: Laukia su WM_NET suderinamos langų tvarkyklės

en: sets the application GUI style
lt: nustato programos GUI stilių

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
lt: nustato kliento geometriją pagrindiniam valdikliui - argumentų formato ieškokite man X puslapiuose (paprastai PlotisxAukštis+XPoz+YPoz)

en: KDE Application
lt: KDE programa

en: Unknown option '%1'.
lt: Nežinoma parinktis „%1“.

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
lt: trūksta „%1“.

[ctx: @info:shell message on appcmd --version; do not translate 'Development Platform'%3 application name, other %n version strings]
en: Qt: %1
    KDE Development Platform: %2
    %3: %4
lt: Qt: %1
    KDE programavimo platforma: %2
    %3: %4

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
lt: %1 buvo parašyta
    %2

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
lt: Ši programa buvo parašyta nežinomu norinčio likti asmens.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
lt: Prašome naudoti http://bugs.kde.org, kad praneštumėte apie programos klaidas.

en: Please report bugs to %1.
lt: Prašome apie programos klaidas pranešti į %1.

en: Unexpected argument '%1'.
lt: Nelauktas argumentas '%1'.

en: Use --help to get a list of available command line options.
lt: Norėdami gauti galimas komandų eilutės parinktis, naudokite --help.

en: [options]
lt: [parinktys]

en: [%1-options]
lt: [%1-parinktys]

en: Usage: %1 %2
lt: Naudojimas: %1 %2

en: 
    Generic options:
lt: 
    Bendros parinktys:

en: Show help about options
lt: Rodyti pagalbą apie parinktis

en: Show %1 specific options
lt: Rodyti %1 specifines parinktis

en: Show all options
lt: Rodyti visas parinktis

en: Show author information
lt: Rodyti informaciją apie autorių

en: Show version information
lt: Rodyti versijos informaciją

en: Show license information
lt: Rodyti licencijos informaciją

en: End of options
lt: Parinkčių pabaiga

en: 
    %1 options:
lt: 
    %1 parinktys:

en: 
    Options:
lt: 
    Parinktys:

en: 
    Arguments:
lt: 
    Argumentai:

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
lt: Failai/URL, atverti šios programos, bus ištrinti po panaudojimo

en: KDE-tempfile
lt: KDE laikinas failas

en: Function must be called from the main thread.
lt: Funkcija turi būti kviečiama iš pagrindinės gijos.

en: Error launching %1. Either KLauncher is not running anymore, or it failed to start the application.
lt: Klaida, paleidžiant %1. Arba KLauncher nebeveikia arba jam nepavyko paleisti programos.

en: KLauncher could not be reached via D-Bus. Error when calling %1:
    %2
lt: Nepavyksta pasiekti KLauncher per D-Bus. Klaida kreipiantis į %1:
    %2

en: Could not launch the KDE Help Center:
    
    %1
lt: Nepavyksta paleisti KDE pagalbos centro
    
    %1

en: Could not Launch Help Center
lt: Nepavyksta startuoti Pagalbos centro

en: Could not launch the mail client:
    
    %1
lt: Nepavyko paleisti pašto kliento:
    
    %1

en: Could not launch Mail Client
lt: Nepavyko paleisti pašto kliento

note: i18n("Could not launch %1:\n\n%2", exe, error), i18n("Could not launch %1:\n\n%2", htmlApp->exec(), error),
en: Could not launch the browser:
    
    %1
lt: Nepavyko paleisti naršyklės:
    
    %1

en: Could not launch Browser
lt: Nepavyko paleisti naršyklės

en: Could not launch the terminal client:
    
    %1
lt: Nepavyko paleisti terminalo kliento:
    
    %1

en: Could not launch Terminal Client
lt: Nepavyko paleisti terminalo kliento

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
lt: Vakarų Europos

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
lt: Centrinės Europos

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
lt: Baltų

[ctx: @item Text character set]
en: South-Eastern Europe
lt: Pietryčių Europa

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
lt: Turkų

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
lt: Kirilica

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
lt: Kinų tradicinė

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
lt: Kinų supaprastinta

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
lt: Korėjiečių

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
lt: Japonų

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
lt: Graikų

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
lt: Arabų

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
lt: Hebrajų

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
lt: Tailandiečių

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
lt: Unikodas

[ctx: @item Text character set]
en: Northern Saami
lt: Šiaurės Saami

[ctx: @item Text character set]
en: Other
lt: Kita

[ctx: @item %1 character set, %2 encoding]
en: %1 ( %2 )
lt: %1 – [%2]

[ctx: @item]
en: Other encoding (%1)
lt: Kita koduotė (%1)

[ctx: @item Text encoding: %1 character set, %2 encoding]
en: %1 ( %2 )
lt: %1 – [%2]

[ctx: @item Text character set]
en: Disabled
lt: Uždrausta

[ctx: @item Text character set]
en: Universal
lt: Universali

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
lt: Arabų-Indų

[ctx: digit set]
en: Bengali
lt: Bengalų

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
lt: Rytų Arabų-Indų

[ctx: digit set]
en: Gujarati
lt: Gudžarati

[ctx: digit set]
en: Khmer
lt: Khmerų

[ctx: digit set]
en: Tamil
lt: Tamilų

[ctx: digit set]
en: Thai
lt: Tailandiečių

[ctx: digit set]
en: Arabic
lt: Arabų

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
lt: %1 dienų

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
lt: %1 valandų

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
lt: %1 minučių

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
lt: %1 sekundžių

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
lt[0]: %1 milisekundė
lt[1]: %1 milisekundės
lt[2]: %1 milisekundžių
lt[3]: %1 milisekundė

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
lt[0]: %1 valanda
lt[1]: %1 valandos
lt[2]: %1 valandų
lt[3]: %1 valanda

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutė

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundė
lt[1]: %1 sekundės
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundė

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
lt: %1 ir %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
lt: %1 ir %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
lt: %1 ir %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_rangesButton)
en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

[ctx: @note/plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: Note: %1
lt: Pastaba: %1

[ctx: @note/rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <i>Note</i>: %1
lt: <i> Pastaba</i>: %1

[ctx: @warning/plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: WARNING: %1
lt: ĮSPĖJIMAS: %1

[ctx: @warning/rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <b>Warning</b>: %1
lt: <b>Įspėjimas</b>: %1

[ctx: @filename/plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: ‘%1’
lt: „%1“

[ctx: keyboard-key-name]
en: Down
lt: Žemyn

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
lt: Kairėn

[ctx: keyboard-key-name]
en: Menu
lt: Meniu

[ctx: keyboard-key-name]
en: Return
lt: Grįžti(Return)

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
lt: Dešinėn

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
lt: Tarpas

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
lt: Aukštyn

en: no error
lt: nėra klaidos

en: requested family not supported for this host name
lt: nurodyta šeima nepalaikoma šiam mazgo vardui

en: temporary failure in name resolution
lt: laikinas vardo paieškos sutrikimas

en: non-recoverable failure in name resolution
lt: nepataisomas vardo paieškos sutrikimas

en: invalid flags
lt: neteisingos žymės

en: memory allocation failure
lt: atminties paskyrimo klaida

en: name or service not known
lt: vardas ar tarnyba nežinomi

en: requested family not supported
lt: nurodyta šeima nepalaikoma

en: requested service not supported for this socket type
lt: nurodyta tarnyba nepalaikoma šiam socket tipui

en: requested socket type not supported
lt: nurodytas socket tipas nėra palaikomas

en: unknown error
lt: nežinoma klaida

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
lt: sistemos klaida: %1

en: request was canceled
lt: užklausa buvo panaikinta

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
lt: Nežinoma šeima %1

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
lt: nėra klaidos

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
lt: vardo paieška nepavyko

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
lt: adresas jau naudojamas

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
lt: socket jau rezervuotas

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
lt: socket jau yra sukurtas

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
lt: socket nėra rezervuotas

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
lt: socket nebuvo sukurtas

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
lt: operacija užblokuos

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
lt: prisijungimas atmestas

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
lt: prisijungimui skirtas laikas baigėsi

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
lt: operacija jau vykdoma

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
lt: įvyko tinklo klaida

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
lt: operacija nepalaikoma

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
lt: operacijai skirtas laikas baigėsi

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
lt: įvyko nežinoma/netikėta klaida

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
lt: nutolęs mazgas nutraukė prisijungimą

en: NEC SOCKS client
lt: NEC SOCKS klientas

en: Dante SOCKS client
lt: Dante SOCKS klientas

en: Specified socket path is invalid
lt: Nurodytas programinės jungties kelias neteisingas

en: The socket operation is not supported
lt: Programinės jungties operacija nepalaikoma

en: Connection refused
lt: Prisijungimas atmestas

en: Permission denied
lt: Leidimas nesuteiktas

en: Connection timed out
lt: Baigėsi prisijungimui skirtas laikas

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Address is already in use
lt: Adresas jau naudojamas

en: Path cannot be used
lt: Kelias negali būti naudojamas

en: No such file or directory
lt: Nėra tokio failo ar aplanko

en: Not a directory
lt: Ne aplankas

en: Read-only filesystem
lt: Tik skaitymui atverta failų sistema

en: Unknown socket error
lt: Nežinoma programinės jungties klaida

en: Operation not supported
lt: Operacija nepalaikoma

en: Timed out trying to connect to remote host
lt: Baigėsi laikas bandant prisijungti prie serverio

[ctx: SSL error]
en: No error
lt: Nėra klaidos

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is invalid
lt: Sertifikavimo įstaigos liudijimas negalioja

[ctx: SSL error]
en: The certificate has expired
lt: Baigėsi liudijimo galiojimo laikas

[ctx: SSL error]
en: The certificate is invalid
lt: Liudijimas neteisingas

[ctx: SSL error]
en: The certificate is not signed by any trusted certificate authority
lt: Šis liudijimas nėra pasirašytas jokios patikimos sertifikavimo įstaigos

[ctx: SSL error]
en: The certificate has been revoked
lt: Šis liudijimas yra atšauktas

[ctx: SSL error]
en: The certificate is unsuitable for this purpose
lt: Liudijimas šiam tikslui netinkamas

[ctx: SSL error]
en: The root certificate authority's certificate is not trusted for this purpose
lt: Pagrindinės sertifikavimo įstaigos liudijimas nėra patikimas šiam tikslui

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is marked to reject this certificate's purpose
lt: Sertifikavimo įstaigos liudijimas pažymėtas atmesti šio liudijimo tikslą

[ctx: SSL error]
en: The peer did not present any certificate
lt: Neatsiųstas joks liudijimas

[ctx: SSL error]
en: The certificate does not apply to the given host
lt: Liudijimas netaikomas šiam mazgui

[ctx: SSL error]
en: The certificate cannot be verified for internal reasons
lt: Liudijimo nepavyko patikrinti dėl vidinių priežasčių

[ctx: SSL error]
en: The certificate chain is too long
lt: Liudijimo grandinė per ilga

[ctx: SSL error]
en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: address family for nodename not supported
lt: adresų šeima nėra palaikoma šiam mazgui

en: invalid value for 'ai_flags'
lt: bloga „ai_flags“ reikšmė

en: 'ai_family' not supported
lt: „ai_family“ nepalaikoma

en: no address associated with nodename
lt: nėra adreso atitinkančio šį mazgo vardą

en: servname not supported for ai_socktype
lt: servname nepalaikoma ai_socktype tipui

en: 'ai_socktype' not supported
lt: „ai_socktype“ nepalaikoma

en: system error
lt: sistemos klaida

en: Could not find mime type <resource>%2</resource> | Could not find mime types:
    <resource>%2</resource>
lt[0]: Nepavyko rasti mime tipo <resource>%2</resource>
lt[1]: Nepavyko rasti mime tipų:
    <resource>%2</resource>
lt[2]: Nepavyko rasti mime tipų:
    <resource>%2</resource>
lt[3]: Nepavyko rasti mime tipų:
    <resource>%2</resource>

en: No mime types installed. Check that shared-mime-info is installed, and that XDG_DATA_DIRS is not set, or includes /usr/share.
lt: Mime tipai neįdiegti. Įsitikinkite, kad shared-mime-info yra idiegta ir kad XDG_DATA_DIRS yra nenustatytas arba apima /usr/share.

en: No service matching the requirements was found
lt: Jokia tarnyba neatitiko reikalavimų.

en: The service '%1' does not provide an interface '%2' with keyword '%3'
lt: Tarnyba „%1“ nesuteikia sąsajos „%2“ su raktažodžiu „%3“

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes
lt: -ise priesagos

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes
lt: -ize priesagos

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and with accents
lt: -ise priesagos su kirčiais

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and without accents
lt: -ise priesagos ir be kirčių

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and with accents
lt: -ize priesagos su kirčiais

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and without accents
lt: -ize priesagos ir be kirčių

[ctx: dictionary variant]
en: large
lt: didelis

[ctx: dictionary variant]
en: medium
lt: vidutinis

[ctx: dictionary variant]
en: small
lt: mažas

[ctx: dictionary variant]
en: variant 0
lt: variantas 0

[ctx: dictionary variant]
en: variant 1
lt: variantas 1

[ctx: dictionary variant]
en: variant 2
lt: variantas 2

[ctx: dictionary variant]
en: without accents
lt: be kirčių

[ctx: dictionary variant]
en: with accents
lt: su kirčiais

[ctx: dictionary variant]
en: with ye
lt: su ye

[ctx: dictionary variant]
en: with yeyo
lt: su yeyo

[ctx: dictionary variant]
en: with yo
lt: su yo

[ctx: dictionary variant]
en: extended
lt: išplėstinis

en: File %1 does not exist
lt: Nėra failo %1

en: Cannot open %1 for reading
lt: Nepavyko atidaryti %1 skaitymui

en: Cannot create memory segment for file %1
lt: Nepavyko sukurti atminties segmento failui %1

en: Could not read data from %1 into shm
lt: Nepavyko perskaityti duomenų iš %1 į shm

en: Only 'ReadOnly' allowed
lt: Leidžiama tik „Tik skaitymui“

en: Cannot seek past eof
lt: Negalima nueiti už failo pabaigos

en: Library "%1" not found
lt: Biblioteka „%1“ nerasta

en: No service matching the requirements was found.
lt: Jokia tarnyba neatitiko reikalavimų.

en: The service provides no library, the Library key is missing in the .desktop file.
lt: Paslauga nesuteikia bibliotekų, trūksta bibliotekos rakto .desktop faile.

en: The library does not export a factory for creating components.
lt: Biblioteka neeksportuoja fabriko komonentų kūrimui.

en: The factory does not support creating components of the specified type.
lt: Fabrikas nepalaiko nurodyto tipo komponentų kūrimo.

en: KLibLoader: Unknown error
lt: KLibLoader: Nežinoma klaida

en: Could not find plugin '%1' for application '%2'
lt: Programai „%2“ nepavyko rasti priedo „%1“

en: The provided service is not valid
lt: Pateikta tarnyba negalioja

en: The library %1 does not offer a KDE 4 compatible factory.
lt: %1 biblioteka nepateikia su KDE suderintų galimybių.

en: The plugin '%1' uses an incompatible KDE library (%2).
lt: Papildinys „%1“ naudoja nesuderinamą KDE biblioteką (%2).

en: KDE Test Program
lt: KDE bandomoji programa

en: Rebuilds the system configuration cache.
lt: Atstatomas sistemos konfigūracijos krepšys.

en: Do not signal applications to update
lt: Nesignalizuoti programoms dėl atnaujinimų

en: Disable incremental update, re-read everything
lt: Išjungti papildymų atnaujinimus, iš naujo viską perskaityti

en: Check file timestamps
lt: Patikrinti failų laiko žymes

en: Disable checking files (dangerous)
lt: Išjungti failų tikrinimą (pavojinga)

en: Create global database
lt: Sukurti globalią duomenų bazę.

en: Perform menu generation test run only
lt: Atlikti meniu generavimo testą tik paleidimui

en: Track menu id for debug purposes
lt: Išriktavimo tikslais nustatyti meniu id

en: KDE Daemon
lt: KDE tarnyba

en: KDE Daemon - triggers Sycoca database updates when needed
lt: KDE tarnyba – esant reikalui paleis Sycoca duomenų bazės atnaujinimą

en: Check Sycoca database only once
lt: Tikrinti Sycoca duomenų bazę tik vieną kartą.

en: The key sequence '%1' is ambiguous. Use 'Configure Shortcuts'
    from the 'Settings' menu to solve the ambiguity.
    No action will be triggered.
lt: Klavišų seka „%1“ yra neaiški. Iš meniu „Nustatymai“ išsirinkę 
    įrašą „Konfigūruoti sparčiuosius klavišus“ galite 
    šį neaiškumą panaikinti. Klavišai neiššaukia jokio veiksmo.

en: Ambiguous shortcut detected
lt: Aptikti neaiškūs greitųjų klavišų deriniai

[ctx: Encodings menu]
en: Default
lt: Numatytoji

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
lt: Nustatyti automatiškai

en: No Entries
lt: Nėra įrašų

en: Clear List
lt: Išvalyti sąrašą

[ctx: go back]
en: &Back
lt: &Atgal

[ctx: go forward]
en: &Forward
lt: &Pirmyn

[ctx: home page]
en: &Home
lt: &Namų puslapis

[ctx: show help]
en: &Help
lt: &Pagalba

en: Show &Menubar
lt: Rodyti &meniu juostą

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
lt: Rodyti meniu juostą<p>Vėl parodo meniu juostą po to, kai ji buvo paslėpta.</p>

en: Show St&atusbar
lt: Rodyti &būsenos juostą

en: &New
lt: &Naujas

en: Create new document
lt: Sukurti naują dokumentą

en: &Open...
lt: At&verti...

en: Open an existing document
lt: Atverti egzistuojantį dokumentą

en: Open &Recent
lt: Atverti &paskutinį naudotą

en: Open a document which was recently opened
lt: Atverti neseniai atvertą dokumentą

en: &Save
lt: Į&rašyti

en: Save document
lt: Įrašyti dokumentą

en: Save &As...
lt: Įrašyti &kaip...

en: Save document under a new name
lt: Įrašyti dokumentą nauju pavadinimu

en: Re&vert
lt: G&rąžinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _close)
en: &Close
lt: &Užverti

en: Close document
lt: Užverti dokumentą

en: &Print...
lt: S&pausdinti...

en: Print document
lt: Spausdinti dokumentą

en: Print Previe&w
lt: &Spausdinimo peržiūra

en: Show a print preview of document
lt: Rodyti dokumento spausdinimo peržiūrą

en: &Mail...
lt: &Siųsti paštu...

en: Send document by mail
lt: Siųsti dokumentą paštu

en: &Quit
lt: &Išjungti

en: Quit application
lt: Išjungti programą

en: Undo last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: Re&do
lt: Paka&rtoti

en: Cu&t
lt: Iškirp&ti

en: Cut selection to clipboard
lt: Iškirpti pažymėjimą, perkeliant į mainų sritį

en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: &Paste
lt: &Padėti

en: Paste clipboard content
lt: Įklijuoti iškarpinės turinį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _clear)
en: C&lear
lt: Iš&valyti

en: Select &All
lt: Pažymėti &viską

en: Dese&lect
lt: &Panaikinti žymėjimą

en: &Find...
lt: &Ieškoti...

en: Find &Next
lt: Ieškoti &kito

en: Find Pre&vious
lt: Ieškoti &ankstesnio

en: &Replace...
lt: Pa&keisti...

en: &Actual Size
lt: &Tikrasis dydis

en: &Fit to Page
lt: &Talpinti į puslapį

en: Fit to Page &Width
lt: Talpinti į puslapio &plotį

en: Fit to Page &Height
lt: Talpinti į puslapio &aukštį

en: Zoom &In
lt: Pa&didinti

en: Zoom &Out
lt: Su&mažinti

en: &Zoom...
lt: &Mastelis...

en: Select zoom level
lt: Pasirinkite didinimo lygį

en: &Redisplay
lt: &Rodyti iš naujo

en: Redisplay document
lt: Rodyti dokumentą iš naujo

en: &Up
lt: &Aukštyn

en: &Previous Page
lt: Ankstesnis &puslapis

en: Go to previous page
lt: Peršokti į ankstesnį puslapį

en: &Next Page
lt: &Kitas puslapis

en: Go to next page
lt: Peršokti į kitą puslapį

en: &Go To...
lt: &Eiti į...

en: &Go to Page...
lt: &Eiti į puslapį...

en: &Go to Line...
lt: &Eiti į eilutę...

en: &First Page
lt: &Pirmas puslapis

en: Go to first page
lt: Peršokti į pirmą puslapį

en: &Last Page
lt: P&askutinis puslapis

en: Go to last page
lt: Peršokti į paskutinį puslapį

en: Go back in document
lt: Eiti dokumente &atgal

en: &Forward
lt: &Pirmyn

en: Go forward in document
lt: Eiti dokumente &pirmyn

en: &Add Bookmark
lt: &Pridėti žymelę

en: &Edit Bookmarks...
lt: &Keisti žymeles...

en: &Spelling...
lt: &Rašybos tikrinimas...

en: Check spelling in document
lt: Patikrinti rašybą dokumente

en: Show or hide menubar
lt: Rodyti arba slėpti meniu juostą

en: Show &Toolbar
lt: Rodyti į&rankių juostą

en: Show or hide toolbar
lt: Rodyti arba slėpti įrankinę

en: Show or hide statusbar
lt: Rodyti arba slėpti būsenos juostą

en: F&ull Screen Mode
lt: Rodyti &visame ekrane

en: &Save Settings
lt: Į&rašyti nustatymus

en: Configure S&hortcuts...
lt: Konfigūruoti &sparčiuosius klavišus...

en: &Configure %1...
lt: &Konfigūruoti %1...

en: Configure Tool&bars...
lt: Konfigūruoti į&rankines

en: Configure &Notifications...
lt: Konfigūruoti &pranešimus...

en: %1 &Handbook
lt: %1 &vadovas

en: What's &This?
lt: Kas &tai yra?

en: Tip of the &Day
lt: &Dienos patarimas

en: &Report Bug...
lt: &Pranešti apie programos klaidą...

en: Switch Application &Language...
lt: Pakeisti programos &kalbą...

en: &About %1
lt: &Apie %1

en: About &KDE
lt: Apie &KDE

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit F&ull Screen Mode
lt: Palikti &viso ekrano veikseną

[ctx: @action:intoolbar]
en: Exit Full Screen
lt: Palikti viso ekrano veikseną

[ctx: @info:tooltip]
en: Exit full screen mode
lt: Palikti viso ekrano veikseną

[ctx: @action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
lt: &Viso ekrano veiksena

[ctx: @action:intoolbar]
en: Full Screen
lt: Visas ekranas

[ctx: Custom color]
en: Custom...
lt: Savadarbė...

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
lt: * Paskutinės naudotos spalvos *

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
lt: * Savadarbės spalvos *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
lt: Keturiasdešimt spalvų

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
lt: Oxygen spalvos

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
lt: Vaivorykštės spalvos

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
lt: Karališkos spalvos

[ctx: palette name]
en: Web Colors
lt: Žiniatinklio spalvos

en: Named Colors
lt: Įvardintos spalvos

en: Select Color
lt: Pasirinkti spalvą

en: Hue:
lt: Atspalvis:

en: Saturation:
lt: Grynis:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
lt: Vertė:

en: Red:
lt: Raudona:

en: Green:
lt: Žalia:

en: Blue:
lt: Mėlyna:

en: Alpha:
lt: Alfa:

en: &Add to Custom Colors
lt: Įtraukti į &savadarbes spalvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Default color
lt: Numatyta spalva

en: -default-
lt: -numatyta-

en: -unnamed-
lt: -bevardė-

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
lt: <qt>Informacijos nėra.<br />Pateiktas KAboutData objektas neegzistuoja.</qt>

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />&nbsp;</html>
lt: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versija %2</b><br />&nbsp;</html>

[ctx: Program name, version and KDE platform version; do not translate 'Development Platform']
en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Development Platform %3</html>
lt: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Versija %2</b><br />Naudoja KDE programavimo platformą %3</html>

en: License: %1
lt: Licencija: %1

en: License Agreement
lt: Licencijos sutartis

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
lt: Siųsti talkininkui e-paštą

en: Visit contributor's homepage
lt: Aplankyti talkininko svetainę

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
    %1
lt: Siųsti talkininkui e-paštą
    %1

en: Visit contributor's homepage
    %1
lt: Aplankyti talkininko svetainę
    %1

en: Visit contributor's profile on %1
    %2
lt: Aplankyti talkininko profilį %1
    %2

en: Visit contributor's page
    %1
lt: Aplankyti talkininko puslapį
    %1

en: Visit contributor's blog
    %1
lt: Aplankyti talkininko blogą
    %1

[ctx: A generic social network or homepage link of an unlisted type.]
en: Other
lt: Kita

[ctx: A type of link.]
en: Blog
lt: Blogas

[ctx: A type of link.]
en: Homepage
lt: Namų puslapis

en: About KDE
lt: Apie KDE

en: <html><font size="5">KDE - Be Free!</font><br /><b>Platform Version %1</b></html>
lt: <html><font size="5">KDE – būk laisvas!</font><br /><b>Platformos versija %1</b></html>

en: <html><b>KDE</b> is a world-wide network of software engineers, artists, writers, translators and facilitators who are committed to <a href="%1">Free Software</a> development. This community has created hundreds of Free Software applications as part of the KDE Development Platform and KDE Software Distribution.<br /><br />KDE is a cooperative enterprise in which no single entity controls the efforts or products of KDE to the exclusion of others. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.<br /><br />Visit <a href="%2">%2</a> for more information about the KDE community and the software we produce.</html>
lt: <html><b>KDE</b> yra pasaulinis programinės įrangos inžinierių, dailininkų, rašytojų, vertėjų ir pagalbininkų tinklas, susibūręs kurti <a href="%1">laisvą programinę įrangą</a>. Ši bendruomenė sukūrė šimtus laisvų programų, esančių KDE programavimo platformos ir KDE programų rinkinio dalimi. <br /><br />KDE yra bendroji iniciatyva, kur nei viena grupė, nekontroliuoja KDE pastangų ar produktų. Laukiamas kiekvienas, norintis prisidėti prie KDE, įskaitant jus.<br /><br />Norėdami sužinoti daugiau apie KDE bendruomenę ir programinę įrangą, kurią mes kuriame, apsilankykite <a href="%2">%2</a>.</html>

en: <html>Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.<br /><br />KDE has a bug tracking system. Visit <a href="%1">%1</a> or use the "Report Bug..." dialog from the "Help" menu to report bugs.<br /><br />If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".</html>
lt: <html>Programinė įranga visuomet gali būti patobulinta, ir KDE komanda pasiruošusi tai daryti. Tačiau būtent Jūs – naudotojas – turite mums pasakyti, jei kažkas neveikia kaip tikėtasi ar gali būti padaryta geriau.<br /><br />KDE turi ydų sekimo sistemą. Norėdami pranešti apie programos klaidą, aplankykite <a href="%1">%1</a> ar pasinaudokite dialogu „Pranešti apie ydą...“, kurį rasite meniu „Pagalba“.<br /><br />Jei turite prašymą dėl patobulinimo, kviečiame pasinaudoti ydų sekimo sistema jo registravimui. Įsitikinkite, kad Jūs svarbumo lauke nurodėte „Wishlist“ svarbumo laipsnį.</html>

en: <html>You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the national teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!<br /><br />Visit <a href="%1">%1</a> for information on some projects in which you can participate.<br /><br />If you need more information or documentation, then a visit to <a href="%2">%2</a> will provide you with what you need.</html>
lt: <html>Jei norite tapti KDE komandos nariu, Jums visai nereikia būti programinės įrangos kūrėju. Galite prisidėti prie nacionalinių komandų, kurios daro programų sąsajų vertimus. Galite tiekti grafiką, temas, garsus ir patobulinti dokumentaciją. Sprendžiate Jūs!<br /><br />Norėdami rasti daugiau informacijos apie projektus, kuriuose galite dalyvauti, apsilankykite <a href="%1">%1</a>. Jei Jums reikia daugiau informacijos arba dokumentacijos, apsilankymas <a href="%2">%2</a> patenkins Jūsų poreikius.</html>

en: <html>KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.<br /><br />To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters. See <a href="%1">%1</a> for information on KDE e.V.<br /><br />KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings. <br /> <br />We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation, using one of the ways described at <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Thank you very much in advance for your support.</html>
lt: <html>KDE prieinama nemokamai, bet jos padarymas kainuoja.<br /><br />Tobulinimui paskatinti, KDE komanda sukūrė KDE e.V., pelno nesiekiančią organizaciją, teisiškai registruotą Vokietijoje. KDE e.V. atstovauja KDE bendruomenę teisiniuose ir finansiniuose reikaluose.  Žr. <a href="%1">%1</a> norėdami daugiau informacijos apie KDE e.V.<br /><br />KDE praverčia įvairi param, įskaitant ir finansinę. Dauguma pinigų panaudojama narių ir kitų žmonių išlaidų, padarytų dirbant dėl KDE, padengimui. Raginame jus paremti KDE finansiškai pasinaudojant vienu iš būdų, aprašytų <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Iš anksto dėkojame už Jūsų paramą.</html>

[ctx: About KDE]
en: &About
lt: &Apie

en: &Report Bugs or Wishes
lt: &Praneškite apie klaidas ar pageidavimus

en: &Join KDE
lt: &Prisijunkite prie KDE

en: &Support KDE
lt: &Paremkite KDE

[ctx: Opposite to Back]
en: Next
lt: Kitas

en: Finish
lt: Baigti

en: Submit Bug Report
lt: Rašyti pranešimą apie programos klaidą

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
lt: Jūsų el. pašto adresas. Jeigu neteisingas, jam pakeisti pasinaudokite mygtuku „Konfigūruoti el. paštą“

[ctx: Email sender address]
en: From:
lt: Nuo:

en: Configure Email...
lt: Konfigūruoti el. paštą...

en: The email address this bug report is sent to.
lt: El. pašto adresas, kuriuo siunčiamas šis pranešimas apie programos klaidą.

[ctx: Email receiver address]
en: To:
lt: Kam:

en: &Send
lt: &Siųsti

en: Send bug report.
lt: Siųsti pranešimą apie programos klaidą.

en: Send this bug report to %1.
lt: Siųsti šį pranešimą apie programos klaidą į %1.

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
lt: Programa, dėl kurios siųsite pranešimą apie programos klaidą – jei neteisingai įrašyta, pasinaudokite tinkamos programos „Pranešti apie programos klaidą“ meniu elementu

en: Application:
lt: Programa:

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
lt: Tai programos versija. Prieš siųsdami pranešimą apie programos klaidą, įsitikinkite, kad nėra naujesnės programos versijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Version:
lt: Versija:

en: no version set (programmer error)
lt: nenurodyta versija (programuotojo klaida)

en: Compiler:
lt: Kompiliatorius:

en: Se&verity
lt: S&varbumas

en: Critical
lt: Kritinis

en: Grave
lt: Svarbus

[ctx: normal severity]
en: Normal
lt: Normalus

en: Wishlist
lt: Pageidavimas

en: Translation
lt: Vertimo

en: S&ubject:
lt: &Tema :

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
lt: Įveskite tekstą (pageidautina angliškai), kurį norėtumėte perduoti kaip pranešimą apie programos klaidą.
    Jei paspausite „Siųsti“, šios programos kūrėjui ir KDE klaidų sąrašui bus išsiųstas laiškas.

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> where you will find a form to fill in. The information displayed above will be transferred to that server.</qt>
lt: <qt>Norėdami perduoti pranešimą apie programos klaidą paspauskite nuorodą žemiau.
    Atsidarys žiniatinklio naršyklės langas su <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> puslapiu, kur rasite formą, kurią reikės užpildyti.
    Informacija, rodoma aukščiau, bus perduota į serverį.</qt>

en: &Launch Bug Report Wizard
lt: &Paleisti pranešimo apie programos klaidą vedlį

[ctx: unknown program name]
en: unknown
lt: Nežinoma

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
lt: Prieš išsiunčiant pranešimą reikia nurodyti temą ir aprašymą.

en: <p>You chose the severity <b>Critical</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>break unrelated software on the system (or the whole system)</li><li>cause serious data loss</li><li>introduce a security hole on the system where the affected package is installed</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
lt: <p>Jūs pasirinkote svarbumo lygį <b>Kritinė</b>. Atkreipkite dėmesį, kad šis lygis skirtas tik toms programos klaidoms, kurios</p><ul><li>neleidžia veikti nesusijusioms programoms (ar visai sistemai)</li><li>sukelia rimtą duomenų praradimą</li><li>sukuria saugumo skylę sistemoje, kur yra įdiegtas duotas paketas</li></ul>
    <p>Ar programos klaida, apie kurią Jūs norite pranešti, sukelia kurias nors iš pasekmių, nurodytų aukščiau?  Jei ne, prašome pasirinkti žemesnį svarbumo lygį.  Ačiū!</p>

en: <p>You chose the severity <b>Grave</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>make the package in question unusable or mostly so</li><li>cause data loss</li><li>introduce a security hole allowing access to the accounts of users who use the affected package</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
lt: <p>Jūs pasirinkote svarbumo lygį <b>Svarbi</b>. Atkreipkite dėmesį, kad šis lygis skirtas tik toms ydoms, kurios</p><ul><li>padaro duotą paketą praktiškai netinkamą naudoti  </li><li>sukelia duomenų praradimą</li><li>sukuria saugumo skylę, suteikiančią  priėjimą prie paketo naudotojų failų turinio</li></ul>
    <p>Ar programos klaida, apie kurią Jūs norite pranešti, sukelia kurias nors iš pasekmių, nurodytų aukščiau?  Jei ne, prašome pasirinkti žemesnį svarbumo lygį.  Ačiū!</p>

en: Unable to send the bug report.
    Please submit a bug report manually....
    See http://bugs.kde.org/ for instructions.
lt: Nepavyksta išsiųsti pranešimo apie programos klaidą.
    Bandykite tai atlikti rankiniu būdu...
    Instrukcijų ieškokite http://bugs.kde.org/.

en: Bug report sent, thank you for your input.
lt: Pranešimas apie programos klaidą išsiųstas, ačiū.

en: Close and discard
    edited message?
lt: Užverti ir atmesti
    redaguotą žinutę?

en: Close Message
lt: Užverti žinutę

en: Configure
lt: Konfigūruoti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KCupsOptionsJobWidget)
en: Job
lt: Darbas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, jobControlGroupBox)
en: Job Control
lt: Darbo valdymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobHoldLabel)
en: Scheduled printing:
lt: Spausdinimas pagal tvarkaraštį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobBillingLabel)
en: Billing information:
lt: Mokėjimo informacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobPriorityLabel)
en: Job priority:
lt: Užduoties prioritetas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, jobOptionsGroupBox)
en: Job Options
lt: Darbo parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, jobOptionsTable)
en: Option
lt: Parinktis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, jobOptionsTable) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
lt: Reikšmė

en: Print Immediately
lt: Spausdinti iškart

en: Hold Indefinitely
lt: Laikyti neapibrėžtą laiką

en: Day (06:00 to 17:59)
lt: Dieną (nuo 06:00 iki 17:59)

en: Night (18:00 to 05:59)
lt: Naktį (nuo 18:00 iki 05:59)

en: Second Shift (16:00 to 23:59)
lt: Antra pamaina (nuo 16:00 iki 23:59)

en: Third Shift (00:00 to 07:59)
lt: Trečia pamaina (nuo 00:00 iki 07:59)

en: Weekend (Saturday to Sunday)
lt: Savaitgalis (šeštadienis ir sekmadienis)

en: Specific Time
lt: Specifinis laikas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KCupsOptionsPagesWidget)
en: Pages
lt: Puslapiai

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, pagesPerSheetButtonGroup)
en: Pages Per Sheet
lt: Puslapiai lape

[ctx: Banner page at start]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startBannerLabel)
en: Start
lt: Pradėti

[ctx: Banner page at end]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endBannerLabel)
en: End
lt: Pabaiga(End)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pageLabelGroupBox)
en: Page Label
lt: Puslapio etiketė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Page Border
lt: Puslapio rėmelis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mirrorPagesGroupBox)
en: Mirror Pages
lt: Rodyti veidrodinį atspindį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mirrorPagesCheckBox)
en: Mirror pages along vertical axis
lt: Veidrodiniu atspindžiu pagal vertikalią ašį

en: Left to Right, Top to Bottom
lt: Iš kairės į dešinę, iš viršaus į apačią

en: Left to Right, Bottom to Top
lt: Iš kairės į dešinę, iš apačios į viršų

en: Right to Left, Bottom to Top
lt: Iš dešinės į kairę, iš apačios į viršų

en: Right to Left, Top to Bottom
lt: Iš dešinės į kairę, iš apačios į viršų

en: Bottom to Top, Left to Right
lt: Iš apačios į viršų, iš kairės į dešinę

en: Bottom to Top, Right to Left
lt: Iš apačios į viršų, iš dešinės į kairę

en: Top to Bottom, Left to Right
lt: Iš viršaus į apačią, iš kairės į dešinę

en: Top to Bottom, Right to Left
lt: Iš viršaus į apačią, iš dešinės į kairę

[ctx: No border line]
en: None
lt: Jokio

en: Single Line
lt: Viena eilutė

en: Single Thick Line
lt: Viena stora linija

en: Double Line
lt: Dviguba linija

en: Double Thick Line
lt: Dviguba stora linija

[ctx: Banner page]
en: None
lt: Jokio

[ctx: Banner page]
en: Standard
lt: Standartinis

[ctx: Banner page]
en: Unclassified
lt: Išslaptintas

[ctx: Banner page]
en: Confidential
lt: Konfidencialus

[ctx: Banner page]
en: Classified
lt: Įslaptintas

[ctx: Banner page]
en: Secret
lt: Slaptas

[ctx: Banner page]
en: Top Secret
lt: Įpatingai slaptas

en: All Pages
lt: Visi puslapiai

en: Odd Pages
lt: Nelyginiai puslapiai

en: Even Pages
lt: Lyginiai puslapiai

en: Page Set
lt: Puslapio rinkinys

[ctx: @title:window]
en: Print
lt: Spausdinti

en: &Try
lt: &Bandyti

en: modified
lt: pakeista

en: &Details
lt: &Detaliai

en: Get help...
lt: Gauti pagalbą...

en: --- separator ---
lt: --- skirtukas ---

en: Change Text
lt: Keisti tektą

en: Icon te&xt:
lt: Ženkliuko te&kstas:

en: &Hide text when toolbar shows text alongside icons
lt: &Slėpti tekstą, kai įrankinė rodo tekstą šalia ženkliukų

en: Configure Toolbars
lt: Konfigūruoti įrankines

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
lt: Ar tikrai norite atstatyti visas šios programos įrankines į numatytąsias? Pakeitimai įsigalios iškart.

en: Reset Toolbars
lt: Atstatyti įrankines

en: Reset
lt: Atstatyti

en: &Toolbar:
lt: Į&rankinė:

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
lt: &Galimi veiksmai:

en: Filter
lt: Filtras

en: Curr&ent actions:
lt: &Dabartiniai veiksmai:

en: Change &Icon...
lt: Keisti &paveikslėlį...

en: Change Te&xt...
lt: Keisti &tekstą...

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
lt: Šis elementas bus pakeistas visais įdėto komponento elementais.

en: <Merge>
lt: <Sujungti>

en: <Merge %1>
lt: <Sujungti %1>

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
lt: Tai dinaminis veiksmų sąrašas. Galima jį perkelti, bet jei jį pašalinsite, jo nebus galima pridėti iš naujo.

en: ActionList: %1
lt: VeiksmųSąrašas: %1

en: Change Icon
lt: Pakeisti ženkliuką

en: Manage Link
lt: Tvarkyti nuorodą

en: Link Text:
lt: Nuorodos tekstas:

en: Link URL:
lt: Nuorodos URL:

en: Details
lt: Detalės

en: Question
lt: Klausimas

en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Error
lt: Klaida

en: Sorry
lt: Apgailestaujame

en: Information
lt: Informacija

en: Do not show this message again
lt: Daugiau nerodyti šio pranešimo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword)
en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Password
lt: Slaptažodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prompt)
en: Supply a username and password below.
lt: Žemiau pateikite naudotojo vardą ir slaptažodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
lt: Naudotojas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domainLabel)
en: Domain:
lt: Domenas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keepCheckBox)
en: Remember password
lt: Įsiminti slaptažodį

en: Select Region of Image
lt: Nurodyti paveikslėlio regioną

en: Please click and drag on the image to select the region of interest:
lt: Prašome pažymėti ir nutempti paveikslėlį pasirinkdami jus dominantį regioną:

en: Default:
lt: Numatytasis:

[ctx: No shortcut defined]
en: None
lt: Jokio

en: Custom:
lt: Pasirinkta:

en: Shortcut Schemes
lt: Klavišų schemos

en: Current scheme:
lt: Dabartinė schema:

en: New...
lt: Naujas...

en: Delete
lt: Trinti

en: More Actions
lt: Daugiau veiksmų

en: Save as Scheme Defaults
lt: Įrašyti kaip numatytąją schemą

en: Export Scheme...
lt: Eksportuoti schemą...

en: Name for New Scheme
lt: Naujos schemos pavadinimas

en: Name for new scheme:
lt: Naujos schemos pavadinimas:

en: New Scheme
lt: Nauja schema

en: A scheme with this name already exists.
lt: Schema šiuo pavadinimu jau egzistuoja.

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
lt: Ar tikrai norite ištrinti schemą %1?
    Atkreipkite dėmesį, kad tokiu būdu negalite pašalinti visos sistemos mąstu galiojančių schemų.

en: Export to Location
lt: Eksportuoti į vietą

en: Could not export shortcuts scheme because the location is invalid.
lt: Nepavyko eksportuoti sparčiųjų klavišų schemos nes išsaugojimo vieta neegzistuoja.

en: The current shortcut scheme is modified. Save before switching to the new one?
lt: Dabartinė sparčiųjų klavišų schema yra pakeista. Ar norite ją įrašyti prieš persijungdami į naują?

en: Configure Shortcuts
lt: Konfigūruoti klavišų derinius

en: Print
lt: Spausdinti

en: Reset to Defaults
lt: Atstatyti numatytuosius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTreeWidgetSearchLineWidget, searchFilter)
en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
lt: Interaktyviai ieškokite klavišų derinių pavadinimų (pvz., Copy) arba klavišų kombinacijų(pvz., Ctrl+C) įrašydami juos čia.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
lt: Čia galite matyti klavišų derinių sąrašą, t.y. sąsajas tarp veiksmo (pvz., „Kopijuoti“), rodomo kairiame stulpelyje, ir klavišų arba jų derinių (pvz., Ctrl+C), dešiniame stulpelyje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
lt: Veiksmas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
lt: Klavišų deriniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
lt: Alternatyvus derinys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global
lt: Globalieji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global Alternate
lt: Globalieji alternatyvieji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Button Gesture
lt: Pelės gestai su mygtuku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Shape Gesture
lt: Pelės figūriniai gestai

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Key Conflict
lt: Klavišų konfliktas

en: The '%1' shape gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
lt: %1 formos gestas jau yra paskirtas veiksmui „%2“.
    Ar norite vis tiek priskirti šį gestą pasirinktam veiksmui?

en: Reassign
lt: Priskirti iš naujo

en: The '%1' rocker gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
lt: %1 rocker gestas jau yra paskirtas veiksmui „%2“.
    Ar norite vis tiek priskirti šį gestą pasirinktam veiksmui?

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
lt: %1 klavišų deriniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priLabel)
en: Main:
lt: Pagrindinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, altLabel)
en: Alternate:
lt: Alternatyvus:

en: Global:
lt: Globalieji:

en: Action Name
lt: Veiksmo pavadinimas

en: Shortcuts
lt: Klavišų deriniai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Switch Application Language
lt: Pakeisti programos kalbą

en: Please choose the language which should be used for this application:
lt: Pasirinkite kalbą, kuri bus naudojama šioje programoje:

en: Add Fallback Language
lt: Pridėti pakaitinę kalbą

en: Adds one more language which will be used if other translations do not contain a proper translation.
lt: Pridėti dar vieną kalbą, kuri bus naudojama, jei kiti vertimai neturi teisingo vertimo.

en: The language for this application has been changed. The change will take effect the next time the application is started.
lt: Šios programos kalba buvo pakeista. Pakeitimas pradės veikti kitą kartą įjungus programą.

en: Application Language Changed
lt: Programos kalba pakeista

en: Primary language:
lt: Pagrindinė kalba:

en: Fallback language:
lt: Pakaitinė kalba:

en: Remove
lt: Pašalinti

en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
lt: Tai yra pagrindinė programos kalba, kuri naudojama pirma, prieš visas kitas kalbas.

en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
lt: Ši kalba bus naudojama, jei ankstesnės kalbos neturi teisingo vertimo.

en: Tip of the Day
lt: Dienos patarimas

en: Did you know...?
lt: Ar Jūs žinote...?

en: &Show tips on startup
lt: &Rodyti patarimus paleidimo metu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
lt: &Ankstesnis

[ctx: Opposite to Previous]
en: &Next
lt: &Kitas

en: Find Next
lt: Ieškoti kito

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
lt: <qt>Rasti „<b>%1</b>“ kitoje vietoje?</qt>

en: 1 match found. | %1 matches found.
lt[0]: Rastas %1 atitikmuo
lt[1]: Rasti %1 atitikmenys
lt[2]: Rasta %1 atitikmenų
lt[3]: Rastas %1 atitikmuo

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
lt: <qt>„<b>%1</b>“ neturi atitikčių.</qt>

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
lt: Atitikčių „<b>%1</b>“ nerasta.

en: Beginning of document reached.
lt: Pasiekta dokumento pradžia.

en: End of document reached.
lt: Pasiekta dokumento pabaiga.

en: Continue from the end?
lt: Pradėti nuo galo?

en: Continue from the beginning?
lt: Tęsti iš pradžių?

en: Find Text
lt: Ieškoti teksto

[ctx: @title:group]
en: Find
lt: Rasti

en: &Text to find:
lt: Ieškomas &tekstas:

en: Regular e&xpression
lt: Į&prastoji išraiška

en: &Edit...
lt: &Keisti...

en: Replace With
lt: Keisti į:

en: Replace&ment text:
lt: Pakeiti&mo tekstas:

en: Use p&laceholders
lt: Use p&amainymus

en: Insert Place&holder
lt: Įdėti &teksto ženklą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Options
lt: Parinktys

en: C&ase sensitive
lt: &Skirti raidžių dydį

en: &Whole words only
lt: &Tik pilnus žodžius

en: From c&ursor
lt: N&uo žymeklio

en: Find &backwards
lt: I&eškoti atgal

en: &Selected text
lt: &Pažymėtą tekstas

en: &Prompt on replace
lt: &Klausti keičiant

en: Start replace
lt: Pradėti keitimą

en: <qt>If you press the <b>Replace</b> button, the text you entered above is searched for within the document and any occurrence is replaced with the replacement text.</qt>
lt: <qt>Paspaudus <b>Pakeisti</b> mygtuką, aukščiau įrašyto teksto dokumente bus ieškoma, ir visi jo atvejai bus pakeisti pakeitimo tekstu.</qt>

en: &Find
lt: &Ieškoti

en: Start searching
lt: Pradėti paiešką

en: <qt>If you press the <b>Find</b> button, the text you entered above is searched for within the document.</qt>
lt: <qt>Paspaudus mygtuką <b>Ieškoti</b>, aukščiau įrašyto teksto dokumente bus ieškoma.</qt>

en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
lt: Įveskite derinį, kurio turi būti ieškoma, arba pasirinkite derinį iš sąrašo.

en: If enabled, search for a regular expression.
lt: Jei įjungta, ieškoti įprastosios išraiškos.

en: Click here to edit your regular expression using a graphical editor.
lt: Norėdami įprastąją išraišką redaguoti grafiniu redaktoriumi, spauskite čia.

en: Enter a replacement string, or select a previous one from the list.
lt: Įrašykite pakeitimo eilutę arba išsirinkite ankstesniąją iš sąrašo.

en: <qt>If enabled, any occurrence of <code><b>\N</b></code>, where <code><b>N</b></code> is an integer number, will be replaced with the corresponding capture ("parenthesized substring") from the pattern.<p>To include (a literal <code><b>\N</b></code> in your replacement, put an extra backslash in front of it, like <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>
lt: <qt>Įjungus šią parinktį, bet kuris <code><b>\N</b></code> atvejis, kur <code><b>N</b></code> yra sveikasis skaičius, bus pakeistas atitinkamu pakaitalu („skliausteliuose esančia eilutės dalimi“) iš šablono.<p>Norėdami įterpti (tikrą <code><b>\N</b></code> pakeitimo laukelyje, prieš jį įrašykite papildomą atvirkštinį brukšnelį, pvz., <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>

en: Click for a menu of available captures.
lt: Spustelėkite norėdami pamatyti galimų pakaitalų meniu.

en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
lt: Reikalauti žodžio ribų abiejose pusėse, norint sėkmingai įvykdyti.

en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
lt: Pradės ieškoti pradedant nuo žymeklio pozicijos, o ne nuo viršaus.

en: Only search within the current selection.
lt: Ieškoti tik pažymėtoje dalyje.

en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
lt: Atlikti raidžių dydžiui jautrią paiešką: įrašius „Joe“ nebus rastas nei „joe“, nei „JOE“, o tik „Joe“.

en: Search backwards.
lt: Ieškoti atgal.

en: Ask before replacing each match found.
lt: Klausti prieš pakeičiant kiekvieną aptiktą atitikmenį.

en: Any Character
lt: Bet koks simbolis

en: Start of Line
lt: Eilutės pradžia

en: End of Line
lt: Eilutės pabaiga

en: Set of Characters
lt: Simbolių rinkinys

en: Repeats, Zero or More Times
lt: Kartojasi bet kiek kartų (arba nė vieno)

en: Repeats, One or More Times
lt: Kartojasi vieną ar daugiau kartų

en: Optional
lt: Nebūtina

en: Newline
lt: Nauja eilutė

en: White Space
lt: Tarpų simboliai

en: Digit
lt: Skaitmuo

en: Complete Match
lt: Visiškas atitikmuo

en: Captured Text (%1)
lt: Pakaitalo tekstas (%1)

en: You must enter some text to search for.
lt: Jūs turite įvesti kokį nors paieškos tekstą.

en: Invalid regular expression.
lt: Neteisinga įprasta išraiška.

en: Replace
lt: Pakeisti

[ctx: @action:button Replace all occurrences]
en: &All
lt: &Visus

en: &Skip
lt: Pra&leisti

en: Replace '%1' with '%2'?
lt: Pakeisti „%1“ į „%2“?

en: No text was replaced.
lt: Nepakeistas joks tekstas.

en: 1 replacement done. | %1 replacements done.
lt[0]: Padarytas %1 pakeitimas.
lt[1]: Padaryti %1 pakeitimai.
lt[2]: Padaryta %1 pakeitimų.
lt[3]: Padarytas %1 pakeitimas.

en: Do you want to restart search from the end?
lt: Ar norite tęsti paiešką nuo pabaigos?

en: Do you want to restart search at the beginning?
lt: Ar norite tęsti paiešką nuo pradžių?

[ctx: @action:button Restart find & replace]
en: Restart
lt: Perstartuoti

[ctx: @action:button Stop find & replace]
en: Stop
lt: Stabdyti

en: Your replacement string is referencing a capture greater than '\%1',
lt: Jūsų pakeitimo eilutėje nurodytas radinys, didesnis nei„\%1“,

en: but your pattern only defines 1 capture. | but your pattern only defines %1 captures.
lt[0]: tačiau jūsų pateiktas derinys apibūdina tik %1 radinį.
lt[1]: tačiau jūsų pateiktas derinys apibūdina tik %1 radinius.
lt[2]: tačiau jūsų pateiktas derinys apibūdina tik %1 radinių.
lt[3]: tačiau jūsų pateiktas derinys apibūdina tik %1 radinį.

en: but your pattern defines no captures.
lt: tačiau Jūsų įvestas šablonas neapibūdina nei vieno radinio.

en: 
    Please correct.
lt: 
    Prašome pataisyti.

[ctx: @item Font name [foundry]]
note: i18n: Filter by which the translators can translate, or otherwise operate on the font names not put up for regular translation.
en: %1 [%2]
lt: %1 – [%2]

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font to be used.
lt: Čia Jūs galite pasirinkti naudojamą šriftą.

en: Requested Font
lt: Pareikalautas šriftas

[ctx: @option:check]
en: Font
lt: Šriftas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font family settings.
lt: Įjunkite tai norėdami pakeisti šrifto šeimą.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font family?
lt: Pakeisti šrifto šeimą?

[ctx: @label]
en: Font:
lt: Šriftas:

[ctx: @option:check]
en: Font style
lt: Šrifto stilius

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font style settings.
lt: Įjunkite tai norėdami pakeisti šrifto stilių.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font style?
lt: Pakeisti šrifto stilių?

en: Font style:
lt: Šrifto stilius:

[ctx: @option:check]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font size settings.
lt: Įjunkite tai norėdami pakeisti šrifto dydį.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font size?
lt: Pakeisti šrifto dydį?

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
lt: Dydis:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font family to be used.
lt: Čia Jūs galite pasirinkti šrifto šeimą.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font style to be used.
lt: Čia Jūs galite pasirinkti šrifto stilių.

[ctx: @item font]
en: Italic
lt: Kursyvas

[ctx: @item font]
en: Oblique
lt: Pasviras

[ctx: @item font]
en: Bold
lt: Juodas

[ctx: @item font]
en: Bold Italic
lt: Juodas kursyvas

[ctx: @item font size]
en: Relative
lt: Reliatyvus

en: Font size<br /><i>fixed</i> or <i>relative</i><br />to environment
lt: Šrifto dydis<br /><i>fiksuotas</i> ar <i>priklausomas</i><br /> nuo aplinkos

en: Here you can switch between fixed font size and font size to be calculated dynamically and adjusted to changing environment (e.g. widget dimensions, paper size).
lt: Čia Jūs galite pasirinkti tarp fiksuoto šriftų dydžio ir dydžio, parenkamo dinamiškai ir pritaikomo besikeičiančiai aplinkai (pvz. valdiklio matmenys, popieriaus dydis).

en: Here you can choose the font size to be used.
lt: Čia Jūs galite pasirinkti naudojamą šrifto dydį.

note: i18n: A classical test phrase, with all letters of the English alphabet. Replace it with a sample text in your language, such that it is representative of language's writing system. If you wish, you can input several lines of text separated by \n.
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
lt: Lietùviškos raĩdės – „ĄČĘĖĮŠŲŪŽ“. Éuras – €. Užsieníetiškos – äüйц๏ก

en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
lt: Šis teksto pavyzdys iliustruoja pasirinktas šrifto nustatymus. Jūs galite jį redaguoti, norėdami išmėginti įvairius simbolius.

en: Actual Font
lt: Dabartinis šriftas

[ctx: short]
note: i18n: A shorter version of the alphabet test phrase translated in another message. It is displayed in the dropdown list of font previews (the font selection combo box), so keep it under the length equivalent to 60 or so proportional Latin characters.
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
lt: Įlinkdama fechtuotojo špaga sublykčiojusi pragręžė apvalų arbūzą.

en: Select Font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Choose...
lt: Pasirinkti...

en: Click to select a font
lt: Spragtelėkite norėdami pasirinkti šriftą

en: Preview of the selected font
lt: Pasirinkto šrifto peržiūra

en: This is a preview of the selected font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
lt: Čia yra pasirinkto šrifto peržiūra. Ją galite pakeisti spragtelėdami mygtuką „Pasirinti“.

en: Preview of the "%1" font
lt: „%1“ šrifto peržiūra

en: This is a preview of the "%1" font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
lt: Čia yra „%1“ šrifto peržiūra. Ją galite pakeisti spragtelėdami mygtuką „Pasirinti“.

en: Search
lt: Ieškoti

en:  Stalled
lt:  Užstrigo

en: %2 of %3 complete | %2 of %3 complete
lt[0]: %2 iš %3 baigta
lt[1]: %2 iš %3 baigtos
lt[2]: %2 iš %3 baigta
lt[3]: %2 iš %3 baigta

en: %2 / %1 folder | %2 / %1 folders
lt[0]: %2 / %1 aplankas
lt[1]: %2 / %1 aplankai
lt[2]: %2 / %1 aplankų
lt[3]: %2 / %1 aplankas

en: %2 / %1 file | %2 / %1 files
lt[0]: %2 / %1 failas
lt[1]: %2 / %1 failai
lt[2]: %2 / %1 failų
lt[3]: %2 / %1 failas

en: %1% of %2
lt: %1 % iš %2

en: %2% of 1 file | %2% of %1 files
lt[0]: %2% iš %1 failo
lt[1]: %2% iš %1 failų
lt[2]: %2% iš %1 failų
lt[3]: %2% iš %1 failo

en: Stalled
lt: Užstrigo

en: %2/s (%3 remaining) | %2/s (%3 remaining)
lt[0]: %2/s (liko %3)
lt[1]: %2/s (liko %3)
lt[2]: %2/s (liko %3)
lt[3]: %2/s (liko %3)

en: %1/s (done)
lt: %1/s (baigta)

en: &Resume
lt: &Tęsti

en: &Pause
lt: &Pauzė

[ctx: The source url of a job]
en: Source:
lt: Šaltinis:

[ctx: The destination url of a job]
en: Destination:
lt: Paskirties vieta:

en: Click this to expand the dialog, to show details
lt: Spragtelėkite čia norėdami išplėsti dialogą parodant detales

en: &Keep this window open after transfer is complete
lt: &Palikti šį langą atidarytą pasibaigus siuntimui

en: Open &File
lt: Atverti &failą

en: Open &Destination
lt: Atverti paskirties &vietą

en: Progress Dialog
lt: Eigos dialogas

en: %1 folder | %1 folders
lt[0]: %1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

en: %1 file | %1 files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

en: Click this to collapse the dialog, to hide details
lt: Spragtelėkite čia norėdami sutraukti dialogą paslepiant detales.

en: The style '%1' was not found
lt: Stilius „%1“ nerastas

en: Do not run in the background.
lt: Nevykdyti fone.

en: Internally added if launched from Finder
lt: Pridedamas viduje, jei leidžiama iš Finder

en: Unknown Application
lt: Nežinoma programa

en: &Minimize
lt: Sum&ažinti

en: &Restore
lt: &Atstatyti

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite nutraukti <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Quit From System Tray
lt: Patvirtinti nutraukimą sistemos dėkle

en: Minimize
lt: Sumažinti

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
lt: Dr. Klash' spartintuvų diagnozė

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
lt: Išjungti automatinį tikrinimą

[ctx: @action:button]
en: Close
lt: Užverti

en: <h2>Accelerators changed</h2>
lt: <h2>Spartintuvai pakeisti</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
lt: <h2>Spartintuvai pašalinti</h2>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
lt: <h2>Spartintuvai pridėti (tik Jūsų informacijai)</h2>

[ctx: left mouse button]
en: left button
lt: kairysis klavišas

[ctx: middle mouse button]
en: middle button
lt: vidurinis klavišas

[ctx: right mouse button]
en: right button
lt: dešinysis klavišas

[ctx: a nonexistent value of mouse button]
en: invalid button
lt: neteisingas klavišas

[ctx: a kind of mouse gesture: hold down one mouse button, then press another button]
en: Hold %1, then push %2
lt: Laikykite %1, tada spauskite %2

en: Conflict with Global Shortcut
lt: Konfliktas su globaliais klavišų deriniais

en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
lt: Klavišų derinys „%1“ jau paskirtas globaliam veiksmui „%2“ %3.
    Ar norite vis tiek priskirti šį klavišų derinį pasirinktam veiksmui?

en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3:
lt: „%1“ klavišų kombinacija užregistruota programos %2 veiksmui %3:

en: In context '%1' for action '%2'
lt: konteksto „%1“ veiksmui „%2“

en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
lt: „%1“ klavišų kombinacija užregistruota programos %2.
    %3

en: Conflict With Registered Global Shortcut
lt: Konfliktas su įregistruotu globaliu klavišų deriniu

[ctx: @action]
en: Open
lt: Atverti

[ctx: @action]
en: New
lt: Naujas

[ctx: @action]
en: Close
lt: Užverti

[ctx: @action]
en: Save
lt: Įrašyti

[ctx: @action]
en: Print
lt: Spausdinti

[ctx: @action]
en: Quit
lt: Išjungti

[ctx: @action]
en: Undo
lt: Atšaukti

[ctx: @action]
en: Redo
lt: Pakartoti

[ctx: @action]
en: Cut
lt: Iškirpti

[ctx: @action]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @action]
en: Paste
lt: Padėti

[ctx: @action]
en: Paste Selection
lt: Padėti pažymėtą sritį

[ctx: @action]
en: Select All
lt: Žymėti viską

[ctx: @action]
en: Deselect
lt: Panaikinti žymėjimą

[ctx: @action]
en: Delete Word Backwards
lt: Trinti žodį atgal

[ctx: @action]
en: Delete Word Forward
lt: Trinti žodį į priekį

[ctx: @action]
en: Find
lt: Ieškoti

[ctx: @action]
en: Find Next
lt: Ieškoti kito

[ctx: @action]
en: Find Prev
lt: Ieškoti atgal

[ctx: @action]
en: Replace
lt: Pakeisti

[ctx: @action Go to main page]
en: Home
lt: Namų puslapis

[ctx: @action Beginning of document]
en: Begin
lt: Pradžia

[ctx: @action End of document]
en: End
lt: Pabaiga

[ctx: @action]
en: Prior
lt: Ankstesnis

[ctx: @action Opposite to Prior]
en: Next
lt: Kitas

[ctx: @action]
en: Up
lt: Aukštyn

[ctx: @action]
en: Back
lt: Atgal

[ctx: @action]
en: Forward
lt: Pirmyn

[ctx: @action]
en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @action]
en: Beginning of Line
lt: Eilutės pradžia

[ctx: @action]
en: End of Line
lt: Eilutės pabaiga

[ctx: @action]
en: Go to Line
lt: Peršokti į eilutę

[ctx: @action]
en: Backward Word
lt: Žodis atgal

[ctx: @action]
en: Forward Word
lt: Žodis į priekį

[ctx: @action]
en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

[ctx: @action]
en: Zoom In
lt: Padidinti

[ctx: @action]
en: Zoom Out
lt: Sumažinti

[ctx: @action]
en: Full Screen Mode
lt: Rodymas visame ekrane

[ctx: @action]
en: Show Menu Bar
lt: Rodyti meniu juostą

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
lt: Aktyvuoti kitą kortelę

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
lt: Aktyvuoti ankstesnę kortelę

[ctx: @action]
en: Help
lt: Pagalba

[ctx: @action]
en: What's This
lt: Kas tai

[ctx: @action]
en: Text Completion
lt: Teksto baigimas

[ctx: @action]
en: Previous Completion Match
lt: Ankstesnis atitikmuo

[ctx: @action]
en: Next Completion Match
lt: Kitas atitikmuo

[ctx: @action]
en: Substring Completion
lt: Eilutės baigimas

[ctx: @action]
en: Previous Item in List
lt: Ankstesnis sąrašo objektas

[ctx: @action]
en: Next Item in List
lt: Kitas sąrašo objektas

[ctx: @action]
en: Open Recent
lt: Atverti neseniai naudotą

[ctx: @action]
en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

[ctx: @action]
en: Revert
lt: Grąžinti

[ctx: @action]
en: Print Preview
lt: Spaudinio peržiūra

[ctx: @action]
en: Mail
lt: Siųsti paštu

[ctx: @action]
en: Clear
lt: Išvalyti

[ctx: @action]
en: Actual Size
lt: Tikrasis dydis

[ctx: @action]
en: Fit To Page
lt: Talpinti į puslapį

[ctx: @action]
en: Fit To Width
lt: Talpinti į puslapio plotį

[ctx: @action]
en: Fit To Height
lt: Talpinti į puslapio aukštį

[ctx: @action]
en: Zoom
lt: Padidinti

[ctx: @action]
en: Goto
lt: Eiti į

[ctx: @action]
en: Goto Page
lt: Eiti į puslapį

[ctx: @action]
en: Document Back
lt: Dokumentas atgal

[ctx: @action]
en: Document Forward
lt: Dokumentas į priekį

[ctx: @action]
en: Edit Bookmarks
lt: Keisti žymeles

[ctx: @action]
en: Spelling
lt: Rašybos tikrinimas

[ctx: @action]
en: Show Toolbar
lt: Rodyti įrankinę

[ctx: @action]
en: Show Statusbar
lt: Rodyti būsenos juostą

[ctx: @action]
en: Save Options
lt: Išsaugoti parinktis

[ctx: @action]
en: Key Bindings
lt: Klavišų sietys

[ctx: @action]
en: Preferences
lt: Nustatymai

[ctx: @action]
en: Configure Toolbars
lt: Konfigūruoti įrankines

[ctx: @action]
en: Configure Notifications
lt: Konfigūruoti pranešimus

[ctx: @action]
en: Tip Of Day
lt: Dienos patarimas

[ctx: @action]
en: Report Bug
lt: Pranešti apie programos klaidą

[ctx: @action]
en: Switch Application Language
lt: Pakeisti programos kalbą

[ctx: @action]
en: About Application
lt: Apie programą

[ctx: @action]
en: About KDE
lt: Apie KDE

en: Spell Checking Configuration
lt: Rašybos tikrinimo konfigūracija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_bgSpellCB)
en: Enable &background spellchecking
lt: Įjungti f&oninį klaidų tikrinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkerEnabledByDefaultCB)
en: &Automatic spell checking enabled by default
lt: Į&galinti automatinį rašybos tikrinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipUpperCB)
en: Skip all &uppercase words
lt: Praleisti žodžius &didžiosiomis raidėmis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipRunTogetherCB)
en: S&kip run-together words
lt: Pra&leisti sulietus žodžius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default language:
lt: Numatyta kalba:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, m_ignoreListBox)
en: Ignored Words
lt: Ignoruoti žodžiai

[ctx: @title:window]
en: Check Spelling
lt: Tikrinti rašybą

[ctx: @action:button]
en: &Finished
lt: &Baigta

[ctx: progress label]
en: Spell checking in progress...
lt: Vyksta rašybos tikrinimas...

en: Spell check stopped.
lt: Rašybos tikrinimas sustabdytas.

en: Spell check canceled.
lt: Rašybos tikrinimas nutrauktas.

en: Spell check complete.
lt: Rašybos tikrinimas baigtas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_autoCorrect)
en: Autocorrect
lt: Taisyti automatiškai

en: You reached the end of the list
    of matching items.
lt: Jūs pasiekėte atitinkančių objektų
    sąrašo galą.

en: The completion is ambiguous, more than one
    match is available.
lt: Pabaiga nevienareikšmė, yra daugiau
    negu vienas atitikmuo.

en: There is no matching item available.
lt: Nėra atitinkančių objektų.

en: Backspace
lt: Trinti atgal

en: CapsLock
lt: Didž(CapsLock)

en: NumLock
lt: Skaitm(NumLock)

en: ScrollLock
lt: Slinkti(ScrollLock)

en: PageUp
lt: PslAukštyn

en: PageDown
lt: PslŽemyn

en: Again
lt: Pakartoti

en: Props
lt: Pasiūlymai

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Front
lt: Pradžia

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Open
lt: Atverti

en: Paste
lt: Padėti

en: Find
lt: Ieškoti

en: Cut
lt: Iškirpti

en: &OK
lt: &Gerai

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: &Yes
lt: &Taip

en: Yes
lt: Taip

en: &No
lt: &Ne

en: No
lt: Ne

en: &Discard
lt: &Atmesti

en: Discard changes
lt: Atmesti pakeitimus

en: Pressing this button will discard all recent changes made in this dialog.
lt: Šio mygtuko paspaudimas panaikins visus nesenus pakeitimus, padarytus šiame dialoge.

en: Save data
lt: Įrašyti duomenis

en: &Do Not Save
lt: &Neįrašyti

en: Do not save data
lt: Neįrašyti duomenų

en: Save file with another name
lt: Įrašyti failą kitu vardu

en: &Apply
lt: Pri&taikyti

en: Apply changes
lt: Pritaikyti pakeitimus

en: When you click <b>Apply</b>, the settings will be handed over to the program, but the dialog will not be closed.
    Use this to try different settings.
lt: Paspaudus <b>Pritaikyti</b>, visi nustatymai bus perduoti programai, tačiau dialogas nebus uždarytas.
    Naudokit jį, jei norite pabandyti skirtingus nustatymus.

en: Administrator &Mode...
lt: Administratoriaus &veiksena...

en: Enter Administrator Mode
lt: Įjungti administratoriaus veikseną

en: When you click <b>Administrator Mode</b> you will be prompted for the administrator (root) password in order to make changes which require root privileges.
lt: Spustelėjus mygtuką <b>Administratoriaus veiksena</b> Jūsų paprašys įvesti administratoriaus (root) slaptažodį, kad gautumėte privilegijas, reikalingas atlikti pakeitimams.

en: Clear input
lt: Išvalyti kas įvesta

en: Clear the input in the edit field
lt: Išvalyti kas įvesta redagavimo lauke

en: Show help
lt: Rodyti pagalbą

en: Close the current window or document
lt: Užverti esamą langą ar dokumentą

en: &Close Window
lt: &Užverti langą

en: Close the current window.
lt: Užverti esamą langą.

en: &Close Document
lt: &Užverti dokumentą

en: Close the current document.
lt: Užverti esamą dokumentą.

en: &Defaults
lt: &Numatyti

en: Reset all items to their default values
lt: Atstatyti numatytas reikšmes visiems elementams

en: Go back one step
lt: Grįžti vienu žingsniu atgal

en: Go forward one step
lt: Pereiti vienu žingsniu pirmyn

en: Opens the print dialog to print the current document
lt: Atveria spausdinimo dialogą nurodyto dokumento spausdinimui

en: C&ontinue
lt: &Tęsti

en: Continue operation
lt: Tęsti operaciją

en: &Delete
lt: Paša&linti

en: Delete item(s)
lt: Pašalinti elementą(us)

en: Open file
lt: Atverti failą

en: &Reset
lt: &Iš naujo

en: Reset configuration
lt: Konfigūruoti iš naujo

[ctx: Verb]
en: &Insert
lt: Į&terpti

en: Confi&gure...
lt: Konfi&gūruoti...

en: Add
lt: Pridėti

en: Test
lt: Bandyti

en: Properties
lt: Savybės

en: &Overwrite
lt: &Perrašyti

en: Redo
lt: Pakartoti

en: &Available:
lt: G&alimi:

en: &Selected:
lt: Paž&ymėta:

[ctx: KCharSelect section name]
en: European Alphabets
lt: Europos abėcėlės

[ctx: KCharSelect section name]
en: African Scripts
lt: Afrikos raštai

[ctx: KCharSelect section name]
en: Middle Eastern Scripts
lt: Vidurinių rytų raštai

[ctx: KCharSelect section name]
en: South Asian Scripts
lt: Pietų Azijos raštai

[ctx: KCharSelect section name]
en: Philippine Scripts
lt: Filipiniečių raštai

[ctx: KCharSelect section name]
en: South East Asian Scripts
lt: Pietryčių Azijos raštai

[ctx: KCharSelect section name]
en: East Asian Scripts
lt: Rytų Azijos raštai

[ctx: KCharSelect section name]
en: Central Asian Scripts
lt: Centrinės Azijos raštai

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other Scripts
lt: Kiti raštai

[ctx: KCharSelect section name]
en: Symbols
lt: Simboliai

[ctx: KCharSelect section name]
en: Mathematical Symbols
lt: Matematiniai simboliai

[ctx: KCharSelect section name]
en: Phonetic Symbols
lt: Fonetiniai simboliai

[ctx: KCharSelect section name]
en: Combining Diacritical Marks
lt: Sujungiant diakritinius ženklus

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other
lt: Kiti

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Basic Latin
lt: Lotynų pagrindiniai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin-1 Supplement
lt: Latin-1 priedas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-A
lt: Lotynų plėtinys A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-B
lt: Lotynų plėtinys B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: IPA Extensions
lt: IPA plėtiniai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Spacing Modifier Letters
lt: Tarpų tarp eilučių keitimo raidės

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks
lt: Sujungiant diakritinius ženklus

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek and Coptic
lt: Graikų ir Koptų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic
lt: Kirilica

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Supplement
lt: Kirilicos priedas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Armenian
lt: Armėnų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hebrew
lt: Hebrajų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic
lt: Arabų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Syriac
lt: Sirų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Supplement
lt: Arabų priedas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Samaritan
lt: Samaritanų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bengali
lt: Bengalų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tamil
lt: Tamilų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Thai
lt: Tailandiečių

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tibetan
lt: Tibetiečių

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar
lt: Myanmaro

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian
lt: Gruzinų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic
lt: Etiopų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Supplement
lt: Etiopų priedas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cherokee
lt: Čerokių

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
lt: Kanados aborigenų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Runic
lt: Runos

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer
lt: Khmerų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mongolian
lt: Mongolų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
lt: Kanados aborigenų praplėsta

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: New Tai Lue
lt: Naujieji Tai Lue

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer Symbols
lt: Khmerų simboliai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Buginese
lt: Bugi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Balinese
lt: Balio

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sundanese
lt: Sudaniečių

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vedic Extensions
lt: Vedų plėtiniai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions
lt: Fonetiniai plėtiniai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions Supplement
lt: Fonetinių plėtinių priedas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Supplement
lt: Diakritinių ženklų sujungimo papildymas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended Additional
lt: Lotynų papildomas plėtinys

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek Extended
lt: Graikų plėtinys

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: General Punctuation
lt: Bendri skyrybos simboliai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Superscripts and Subscripts
lt: Viršutiniai ir apatiniai indeksai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Currency Symbols
lt: Valiutų simboliai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
lt: Diakritinių ženklų sujungimas simboliams

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Letterlike Symbols
lt: Į raides panašūs simboliai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Number Forms
lt: Skaičių formos

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arrows
lt: Strėlės

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mathematical Operators
lt: Matematiniai operatoriai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Technical
lt: Įvairūs techniniai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Control Pictures
lt: Kontroliniai paveikslėliai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Optical Character Recognition
lt: Optinis ženklų atpažinimas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumerics
lt: Įterpti skaičiai ir raidės

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Box Drawing
lt: Dėžutės piešimas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Block Elements
lt: Blokiniai elementai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes
lt: Geometrinės formos

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols
lt: Įvairūs simboliai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Dingbats
lt: Puošybiniai ženkleliai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
lt: Įvairūs matematiniai simboliai-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-A
lt: Papildomos strėlės-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Braille Patterns
lt: Brailio raštas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-B
lt: Papildomos strėlės-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
lt: Įvairūs matematiniai simboliai-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Mathematical Operators
lt: Papildomi matematiniai operatoriai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
lt: Įvairūs simboliai ir strėlės

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Glagolitic
lt: Glagolitiškas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-C
lt: Lotynų papildomi-C

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Coptic
lt: Koptų

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian Supplement
lt: Gruzinų priedas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended
lt: Etiopų plėtinys

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-A
lt: Kirilicos plėtinys A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Punctuation
lt: Skyrybos ženklų priedas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Symbols and Punctuation
lt: CJK simboliai ir skyryba

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo Extended
lt: Bopomofo papildomi

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Katakana Phonetic Extensions
lt: Katakana fonetiniai plėtiniai

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility
lt: CJK suderinamumas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Syllables
lt: Yi skiemenys

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-B
lt: Kirilicos plėtinys B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-D
lt: Lotynų plėtinys-D

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Common Indic Number Forms
lt: Bendrosios indiškos skaičių formos

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari Extended
lt: Devanagari plėtinys

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-A
lt: Hangul Jamo išplėstinis A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Javanese
lt: Javiečių

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-A
lt: Mianmaro išplėstinis A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tai Viet
lt: Tajų Vietnamas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended-A
lt: Etiopų išplėstas-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Syllables
lt: Hangul skiemenys

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-B
lt: Hangul Jamo išplėstinis B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Private Use Area
lt: Privataus naudojimo plotas

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vertical Forms
lt: Vertikalios formos

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Specials
lt: Ypatingieji

en: Enter a search term or character here
lt: Įveskite ieškomą žodį ar fragmentą

[ctx: Goes to previous character]
en: Previous in History
lt: Ankstesnis istorijoje

en: Previous Character in History
lt: Ankstesnis simbolis istorijoje

[ctx: Goes to next character]
en: Next in History
lt: Kitas istorijoje

en: Next Character in History
lt: Kitas simbolis istorijoje

en: Select a category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: Select a block to be displayed
lt: Pasirinkite bloką rodymui

en: Set font
lt: Pasirinkti šriftą

en: Set font size
lt: Pakeisti šrifto dydį

en: Character:
lt: Simbolis:

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Annotations and Cross References
lt: Anotacijos ir kryžminės nuorodos

en: Alias names:
lt: Alternatyvūs vardai:

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: See also:
lt: Taip pat žiūrėkite:

en: Equivalents:
lt: Atitikmenys:

en: Approximate equivalents:
lt: Apytiksliai atitikmenys:

en: CJK Ideograph Information
lt: CJK ideografinė informacija

en: Definition in English:
lt: Apibrėžimas anglų kalba:

en: Mandarin Pronunciation:
lt: Mandarinų tarimas:

en: Cantonese Pronunciation:
lt: Kantonietiškas tarimas:

en: Japanese On Pronunciation:
lt: Japoniškas On tarimas:

en: Japanese Kun Pronunciation:
lt: Japoniškas Kun tarimas:

en: Tang Pronunciation:
lt: Tang tarimas:

en: Korean Pronunciation:
lt: Korėjietiškas tarimas:

en: General Character Properties
lt: Bendros simbolio savybės:

en: Block:
lt: Blokas:

en: Unicode category:
lt: Unikodo kategorija:

en: Various Useful Representations
lt: Įvairūs atvaizdavimo būdai:

en: C octal escaped UTF-8:
lt: C aštuntainis UTF-8:

en: XML decimal entity:
lt: XML dešimtainė esybė:

en: Unicode code point:
lt: Unikodo kodo taškas:

[ctx: Character]
en: In decimal:
lt: Dešimtainis:

en: <Private Use>
lt: <Asmeniniam naudojimui>

en: <not assigned>
lt: <nepriskirta>

en: Non-printable
lt: Nespausdinamas

en: Other, Control
lt: Kita, valdymas

en: Other, Format
lt: Kita, formatas

en: Other, Not Assigned
lt: Kita, nepriskirta

en: Other, Private Use
lt: Kita, asmeninio naudojimo

en: Other, Surrogate
lt: Kita, surogatas

en: Letter, Lowercase
lt: Raidė, mažoji

en: Letter, Modifier
lt: Raidės, keitikliai

en: Letter, Other
lt: Raidė, kita

en: Letter, Titlecase
lt: Raidė, pavadinimo stiliaus

en: Letter, Uppercase
lt: Raidė, didžioji

en: Number, Decimal Digit
lt: Skaičius, dešimtainis

en: Number, Letter
lt: Skaičius, raidė

en: Number, Other
lt: Skaičius, kita

en: Punctuation, Connector
lt: Skyrybos ženklas, jungtukas

en: Punctuation, Dash
lt: Skyrybos ženklas, brūkšnelis

en: Punctuation, Close
lt: Skyrybos ženklas, užbaigimo

en: Punctuation, Final Quote
lt: Skyrybos ženklas, uždarančios kabutės

en: Punctuation, Initial Quote
lt: Skyrybos ženklas, atidarančios kabutės

en: Punctuation, Other
lt: Skyrybos ženklas, kitas

en: Punctuation, Open
lt: Skyrybos ženklas, atveriantis

en: Symbol, Currency
lt: Simbolis, Valiuta

en: Symbol, Modifier
lt: Simbolis, modifikavimo

en: Symbol, Math
lt: Simbolis, Matematinis

en: Symbol, Other
lt: Simbolis, Kitas

en: Separator, Line
lt: Atskyriklis, Linija

en: Separator, Paragraph
lt: Atskyriklis, Paragrafas

en: Separator, Space
lt: Atskyriklis, Tarpas

en: You will be asked to authenticate before saving
lt: Busite prašomi nustatyti tapatybę prieš išsaugojimą

en: You are not allowed to save the configuration
lt: Jums neleidžiama išsaugoti konfigūracijos

[ctx: @option next year]
en: Next Year
lt: Kiti metai

[ctx: @option next month]
en: Next Month
lt: Kitas mėnuo

[ctx: @option next week]
en: Next Week
lt: Kita savaitė

[ctx: @option tomorrow]
en: Tomorrow
lt: Rytoj

[ctx: @option today]
en: Today
lt: Šiandien

[ctx: @option yesterday]
en: Yesterday
lt: Vakar

[ctx: @option last week]
en: Last Week
lt: Praeitą savaitę

[ctx: @option last month]
en: Last Month
lt: Praeitą mėnesį

[ctx: @option last year]
en: Last Year
lt: Praeitais metais

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
lt: Be datos

[ctx: @info]
en: The date you entered is invalid
lt: Data, kurią įvedėte yra netinkama

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than %1
lt: Data negali būti ankstesnė nei %1

[ctx: @info]
en: Date cannot be later than %1
lt: Data negali būti vėlesnė nei %1

en: Week %1
lt: %1 savaitė

en: Next year
lt: Kiti metai

en: Previous year
lt: Ankstesni metai

en: Next month
lt: Kitas mėnuo

en: Previous month
lt: Ankstesnis mėnuo

en: Select a week
lt: Pasirinkite savaitę

en: Select a month
lt: Pasirinkite mėnesį

en: Select a year
lt: Pasirinkite metus

en: Select the current day
lt: Pasirinkite šiandieną

[ctx: No specific time zone]
en: Floating
lt: Plaukiojantis

en: &Add
lt: &Pridėti

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: Move &Up
lt: A&ukštyn

en: Move &Down
lt: Že&myn

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

en: Clear &History
lt: Išvalyti &istoriją

en: No further items in the history.
lt: Istorijoje nėra daugiau įrašų.

en: Shortcut '%1' in Application %2 for action %3
lt: Spartusis klavišas „%1“ programoje %2 skirtas veiksmui %3

[ctx: %1 is the number of conflicts (hidden), %2 is the key sequence of the shortcut that is problematic]
en: The shortcut '%2' conflicts with the following key combination:
     | The shortcut '%2' conflicts with the following key combinations:
lt[0]: Spartusis klavišas „%2“ konfliktuoja su šiomis klavišų kombinacijomis:
lt[1]: Spartusis klavišas „%2“ konfliktuoja su šiomis klavišų kombinacijomis:
lt[2]: Spartusis klavišas „%2“ konfliktuoja su šiomis klavišų kombinacijomis:
lt[3]: Spartusis klavišas „%2“ konfliktuoja su šiomis klavišų kombinacijomis:

[ctx: %1 is the number of conflicts]
en: Shortcut Conflict | Shortcut Conflicts
lt[0]: Klavišų derinių konfliktas
lt[1]: Klavišų derinių konfliktai
lt[2]: Klavišų derinių konfliktai
lt[3]: Klavišų derinių konfliktai

en: Shortcut '%1' for action '%2'
lt: Klavišų derinys „%1“ veiksmui „%2“

en: Shortcut conflict
lt: Klavišų derinių konfliktas

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
lt: <qt>Klavišų derinys „%1“ jau paskirtas veiksmui <b>%2</b>.<br>Pasirinkite unikalų klavišų derinį.</qt>

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+a: hold the Ctrl key and press a.
lt: Spauskite mygtuką, tada įveskite klavišų derinį taip, tarsi spaustumėte jį programoje.
    Pavyzdžiui kombinacijai Ctrl+a: laikykite Ctrl ir spauskite a.

en: Reserved Shortcut
lt: Rezervuotas klavišų derinys

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
lt: F12 klavišas yra rezervuotas Windows sistemoje, taigi negali būti naudojamas trumpuoju klavišų deriniu.
    Prašome pasirinkti kitą.

en: Conflict with Standard Application Shortcut
lt: Konfliktas su standartiniu programos iššaukimo klavišų deriniu

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
lt: Klavišų derinys „%1“ jau priskirtas standartiniam veiksmui „%2“, kurį naudoja kai kurios programos.
    Ar tikrai norite jį naudoti ir kaip globalųjį spartųjį klavišų derinį?

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
lt: Įvestis

en: The key you just pressed is not supported by Qt.
lt: Klavišas, kurį nuspaudėte, nepalaikomas Qt sistemoje.

en: Unsupported Key
lt: Nepalaikomas klavišas

en: without name
lt: be pavadinimo

[ctx: @action:button Clear current text in the line edit]
en: Clear text
lt: Išvalyti tekstą

[ctx: @title:menu]
en: Text Completion
lt: Teksto baigimas

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: None
lt: Jokio

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Manual
lt: Rankinis

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
lt: Automatinis

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
lt: Nusileidžiantis meniu

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
lt: Trumpas automatinis

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
lt: Nusileidžiantis meniu ir automatinis

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Default
lt: Numatytasis

en: Image Operations
lt: Operacijos su paveikslėliais

en: &Rotate Clockwise
lt: Pasukti atvaizdą pagal laik&rodį

en: Rotate &Counterclockwise
lt: Pasukti atvaizdą &prieš laikrodį

[ctx: @action]
en: Text &Color...
lt: Tekstas ir &spalva...

[ctx: @label stroke color]
en: Color
lt: Spalva

[ctx: @action]
en: Text &Highlight...
lt: Tekstas ir žy&mėjimas...

[ctx: @action]
en: &Font
lt: Š&riftas

[ctx: @action]
en: Font &Size
lt: Šrifto &dydis

[ctx: @action boldify selected text]
en: &Bold
lt: &Juodas

[ctx: @action italicize selected text]
en: &Italic
lt: &Kursyvas

[ctx: @action underline selected text]
en: &Underline
lt: &Pabrauktas

[ctx: @action]
en: &Strike Out
lt: &Išbrauktas

[ctx: @action]
en: Align &Left
lt: Lygiuoti &kairėje

[ctx: @label left justify]
en: Left
lt: Kairėn

[ctx: @action]
en: Align &Center
lt: Lygiuoti &centre

[ctx: @label center justify]
en: Center
lt: Centre

[ctx: @action]
en: Align &Right
lt: Lygiuoti d&ešinėje

[ctx: @label right justify]
en: Right
lt: Dešinėn

[ctx: @action]
en: &Justify
lt: &Abipusė lygiuotė

[ctx: @label justify fill]
en: Justify
lt: Abipusė lygiuotė

[ctx: @action]
en: Left-to-Right
lt: Iš kairės į dešinę

[ctx: @label left-to-right]
en: Left-to-Right
lt: Iš kairės į dešinę

[ctx: @action]
en: Right-to-Left
lt: Iš dešinės į kairę

[ctx: @label right-to-left]
en: Right-to-Left
lt: Iš dešinės į kairę

[ctx: @title:menu]
en: List Style
lt: Sąrašo stilius

[ctx: @item:inmenu no list style]
en: None
lt: Jokio

[ctx: @item:inmenu disc list style]
en: Disc
lt: Diskas

[ctx: @item:inmenu circle list style]
en: Circle
lt: Apskritimas

[ctx: @item:inmenu square list style]
en: Square
lt: Kvadratas

[ctx: @action]
en: Increase Indent
lt: Didinti atitraukimą

[ctx: @action]
en: Decrease Indent
lt: Sumažinti atitraukimą

[ctx: @action]
en: Insert Rule Line
lt: Įterpti liniuotės liniją

[ctx: @action]
en: Link
lt: Nuoroda

[ctx: @action]
en: Format Painter
lt: Formato teptukas

[ctx: @action]
en: To Plain Text
lt: Į paprastą tekstą

[ctx: @action]
en: Subscript
lt: Apat. indeksas

[ctx: @action]
en: Superscript
lt: Virš. indeksas

en: &Copy Full Text
lt: &Kopijuoti visą tekstą

en: Nothing to spell check.
lt: Nėra ką tikrinti.

en: Speak Text
lt: Kalbėti tekstą

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
lt: Nepavyko paleisti Jovie (teksto vertimo į kalbą) tarnybos

en: No suggestions for %1
lt: Pasiūlymų %1 nėra

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Add to Dictionary
lt: Įdėti į žodyną

[ctx: @info]
en: The time you entered is invalid
lt: Laikas, kurį įvedėte yra netinkamas

[ctx: @info]
en: Time cannot be earlier than %1
lt: Laikas negali būti ankstesnis nei %1

[ctx: @info]
en: Time cannot be later than %1
lt: Laikas negali būti vėlesnis nei %1

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
lt: Sritis

[ctx: Time zone]
en: Region
lt: Regionas

en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: @title:menu]
en: Show Text
lt: Rodyti tekstą

[ctx: @title:menu]
en: Toolbar Settings
lt: Įrankinės nustatymai

[ctx: Toolbar orientation]
en: Orientation
lt: Padėtis

[ctx: toolbar position string]
en: Top
lt: Viršus

[ctx: toolbar position string]
en: Left
lt: Kairė

[ctx: toolbar position string]
en: Right
lt: Dešinė

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
lt: Apačia

en: Text Position
lt: Teksto padėtis

en: Icons Only
lt: Tik ženkliukai

en: Text Only
lt: Tik tekstas

en: Text Alongside Icons
lt: Tekstas šalia ženkliukų

en: Text Under Icons
lt: Tekstas po ženkliukais

en: Icon Size
lt: Ženkliuko dydis

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
lt: Numatytas

en: Small (%1x%2)
lt: Mažos (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
lt: Vidutinės (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
lt: Didelės (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
lt: Didelės (%1x%2)

en: Lock Toolbar Positions
lt: Užrakinti įrankinių pozicijas

en: Desktop %1
lt: Darbastalis %1

en: Add to Toolbar
lt: Įtraukti į įrankinę

en: Configure Shortcut...
lt: Konfigūruoti klavišų derinius...

en: Toolbars Shown
lt: Rodomos įrankinės

en: No text
lt: Jokio teksto

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Ž&aidimas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

[ctx: @title:menu Game move]
note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
lt: &Perkelti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
lt: &Eiti

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
lt: Ž&ymelės

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įrank&iai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nu&statymai

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
lt: Sukuria Qt valdiklių įskiepius iš ini stiliaus aprašymo failo.

en: Input file
lt: Šaltinio failas

en: Output file
lt: Išvesties failas

en: Name of the plugin class to generate
lt: Priedų klasės, kuri bus generuojama, vardas

en: Default widget group name to display in designer
lt: Numatytasis valdiklių grupės pavadinimas, rodytinas kūrimo programoje

en: makekdewidgets
lt: kurtikdevaldiklius

en: Call Stack
lt: Kreipinių dėklas

en: Call
lt: Kreipinys

en: Line
lt: Eilutė

en: Console
lt: Pultas

en: Enter
lt: Įvesti

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
lt: Nerastas Kate rengyklės komponentas!
    Patikrinkite, ar gerai įdiegtas KDE.

en: Breakpoint
lt: Stabdos taškas

en: JavaScript Debugger
lt: JavaScript derintojas

en: &Break at Next Statement
lt: &Nutraukti ties kitu teiginiu

en: Break at Next
lt: Nutraukti ties kitu

en: Continue
lt: Tęsti

en: Step Over
lt: Peržengti

en: Step Into
lt: Įžengti

en: Step Out
lt: Išžengti

en: Reindent Sources
lt: Iš naujo įtraukti šaltinius

en: Report Exceptions
lt: Pranešti apie išimtis

en: &Debug
lt: &Derinti

en: Close source
lt: Užverti pirminį tekstą

en: Ready
lt: Parengta

en: Parse error at %1 line %2
lt: Apdorojimo klaida %1 eilutėje %2

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
lt: Bandant vykdyti scenarijų šiame puslapyje įvyko klaida.
    
     %1 eilutė %2:
    %3

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
lt: Nežinoma, kaip vertinti išraišką. Prašome pristabdyti scenarijų arba atverti šaltinio failą.

en: Evaluation threw an exception %1
lt: Vertinimas pateikė išimtį %1

en: JavaScript Error
lt: JavaScript klaida

en: &Do not show this message again
lt: &Daugiau nerodyti šio pranešimo

en: Local Variables
lt: Vietiniai kintamieji

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Loaded Scripts
lt: Įkelti scenarijai

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
lt: Šiame puslapyje esantis scenarijus stabdo KHML. Jei jis veiks toliau, kitos programos gali pasidaryti lėtai reaguojančiomis.
    Ar norite nutraukti šį scenarijų?

en: &Stop Script
lt: &Stabdyti scenarijų

en: Confirmation: JavaScript Popup
lt: Patvirtinimas: Javascript pasirodantis langas

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
lt: Šis tinklalapis bando pateikti formą, kuri atidarys naują naršyklės langą naudodama  JavaScript.
    Ar norite leisti pateikti minėtą formą?

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
lt: <qt>Šis tinklalapis bando pateikti formą, kuri atidarys <p>%1</p>naujame naršyklės lange naudodama JavaScript.<br />Ar norite leisti pateikti minėtą formą?</qt>

en: Allow
lt: Leisti

en: Do Not Allow
lt: Neleisti

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
lt: Ši svetainė bando atidaryti naują naršyklės langą naudodama Javascript.
    Ar norite tai leisti?

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
lt: <qt>Ši svetainė bando atverti <p>%1</p> naujame naršyklės lange naudodama Javascript.<br />Ar norite tai leisti?</qt>

en: Close window?
lt: Užverti langą?

en: Confirmation Required
lt: Reikia patvirtinimo

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
lt: Ar norite, kad žymelė, rodanti į  „%1“, būtų pridėta prie Jūsų kolekcijos?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
lt: Ar norite, kad žymelė, rodanti į  „%1“, pavadinta „%2“, būtų pridėta prie Jūsų kolekcijos?

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
lt: JavaScript bandė įterpti žymelę

en: Insert
lt: Įterpti

en: Disallow
lt: Neleisti

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
lt: Šie failai nebus įkelti, nes jų nepavyksta rasti.
    Ar norite tęsti?

en: Submit Confirmation
lt: Siųsti patvirtinimą

en: &Submit Anyway
lt: &Siųsti bet kuriuo atveju

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
lt: Ruošiamasi siųsti šiuos failus iš kompiuterio į Internetą.
    Ar Jūs tikrai norite tęsti?

en: Send Confirmation
lt: Siųsti patvirtinimą

en: &Send File | &Send Files
lt[0]: &Siųsti failą
lt[1]: &Siųsti failus
lt[2]: &Siųsti failus
lt[3]: &Siųsti failus

en: Submit
lt: Siųsti

en: Key Generator
lt: Rakto generatorius

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
lt: Nerasta įskiepio, tinkamo „%1“.
    Ar norėtumėte atsisiųsti jį iš %2?

en: Missing Plugin
lt: Trūksta įskiepio

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Do Not Download
lt: Neatsisiųsti

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
lt: Tai yra paieškos rodyklė. Įveskite raktinius žodžius:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
lt: Rodyti dokumento informaciją

[ctx: @title:group Document information]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: General
lt: Bendra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
lt: Antraštė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
lt: Pakeista:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
lt: Dokumento koduotė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _modeLabel)
en: Rendering mode:
lt: Vaizdavimo režimas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
lt: HTTP antraštės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
lt: Savybė

en: Initializing Applet "%1"...
lt: Inicializuoju įskiepį „%1“...

en: Starting Applet "%1"...
lt: Paleidžiamas įskiepis „%1“...

en: Applet "%1" started
lt: Įskiepis „%1“ paleistas

en: Applet "%1" stopped
lt: Įskiepis „%1“ sustabdytas

en: Loading Applet
lt: Įkeliamas įskiepis

en: Error: java executable not found
lt: Klaida: nerasta java vykdomoji programa

en: Signed by (validation: %1)
lt: Pasirašyta (patvirtinimas: %1)

en: Certificate (validation: %1)
lt: Liudijimas (patvirtinimas: %1)

en: Security Alert
lt: Įspėjimas dėl saugumo

en: Do you grant Java applet with certificate(s):
lt: Ar suteikiate Java įskiepiui liudijimą(us):

en: the following permission
lt: šis leidimas

en: &Reject All
lt: &Atmesti visus

en: &Grant All
lt: &Leisti visus

en: Applet Parameters
lt: Įskiepio parametrai

en: Parameter
lt: Parametras

en: Class
lt: Klasė

en: Base URL
lt: Pagrindinis URL

en: Archives
lt: Archyvai

en: KDE Java Applet Plugin
lt: KDE Java įskiepių priedas

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
lt: HTML įrankinė

en: &Copy Text
lt: &Kopijuoti tekstą

en: Open '%1'
lt: Atverti „%1“

en: &Copy Email Address
lt: &Kopijuoti el. pašto adresą

en: &Save Link As...
lt: Į&rašyti jungtį kaip...

en: &Copy Link Address
lt: &Kopijuoti jungties adresą

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
lt: Kadras

en: Open in New &Window
lt: Atverti naujame &lange

en: Open in &This Window
lt: Atverti šia&me lange

en: Open in &New Tab
lt: Atverti &naujoje kortelėje

en: Reload Frame
lt: Iš naujo įkelti kadrą

en: Print Frame...
lt: Spausdinti kadrą...

en: Save &Frame As...
lt: Įrašyti &kadrą kaip...

en: View Frame Source
lt: Rodyti kadro išeities tekstą

en: View Frame Information
lt: Žiūrėti rėmelio informaciją

en: Block IFrame...
lt: Blokuoti IFrame...

en: Save Image As...
lt: Įrašyti piešinį kaip...

en: Send Image...
lt: Siųsti paveikslėlį...

en: Copy Image
lt: Kopijuoti paveikslėlį

en: Copy Image Location
lt: Kopijuoti piešinio vietą

en: View Image (%1)
lt: Žiūrėti paveikslėlį (%1)

en: Block Image...
lt: Blokuoti paveikslėlį...

en: Block Images From %1
lt: Blokuoti paveikslėlius iš %1

en: Stop Animations
lt: Sustabdyti judančius paveikslėlius

en: Search for '%1' with %2
lt: Ieškoti „%1“ su %2

en: Search for '%1' with
lt: Ieškoti „%1“ su

en: Save Link As
lt: Įrašyti jungtį kaip

en: Save Image As
lt: Įrašyti paveikslėlį kaip

en: Add URL to Filter
lt: Pridėti URL į filtrą

en: Enter the URL:
lt: Įvesti URL:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
lt: Failas, besivadinantis „%1“, jau egzistuoja.  Ar Jūs tikrai norite jį perrašyti?

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
lt: Atsisiuntimo tvarkyklė (%1) nerasta Jūsų kelyje $PATH.

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
lt: Pamėginkite įdiegti iš naujo 
    
    Integracija su Konqueror bus išjungta.

en: Default Font Size (100%)
lt: Numatytas šrifto dydis (100%)

en: Embeddable HTML component
lt: Įdedamas HTML komponentas

en: View Do&cument Source
lt: Rodyti do&kumento išeities tekstą

en: View Document Information
lt: Rodyti dokumento informaciją

en: Save &Background Image As...
lt: Įrašyti &fono paveikslą kaip...

en: Print Rendering Tree to STDOUT
lt: Išvesti pateikimo medį į STDOUT

en: Print DOM Tree to STDOUT
lt: Išvesti DOM medį į STDOUT

en: Print frame tree to STDOUT
lt: Išvesti kadro medį į STDOUT

en: Stop Animated Images
lt: Sustabdyti judančius paveikslėlius

en: Set &Encoding
lt: Nurodyti &koduotę..

en: Use S&tylesheet
lt: &Naudoti stilių lentelę

en: Enlarge Font
lt: Padidinti šriftą

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
lt: <qt>Padidinti šriftą<br /><br />Padidinti šriftą šiame lange. Spustelėkite pelės mygtuką ir laikykite nuspaudę norėdami pamatyti meniu su visais galimais šriftų dydžiais.</qt>

en: Shrink Font
lt: Sumažinti šriftą

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
lt: <qt>Sumažinti šriftą<br /><br />Sumažinti šriftą šiame lange. Spustelėkite pelės mygtuką ir laikykite nuspaudę norėdami pamatyti meniu su visais galimais šriftų dydžiais.</qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
lt: <qt>Ieškoti teksto<br /><br />Parodo dialogą, kurio pagalba galima ieškoti teksto rodomame puslapyje.</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
lt: <qt>Ieškoti kito<br /><br />Rasti kitą teksto, kurį radote panaudodami<b>Ieškoti teksto</b> funkciją, atvejį.</qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
lt: <qt>Ieškoti ankstesnio<br /><br />Rasti ankstesnio teksto, kurį radote panaudodami<b>Ieškoti teksto</b> funkciją, atvejį.</qt>

en: Find Text as You Type
lt: Rasti tekstą bespausdinant

en: Find Links as You Type
lt: Rasti nuorodas bespausdinant

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
lt: <qt>Spausdinti kadrą<br /><br />Kai kurie puslapiai turi keletą kadrų. Norėdami spausdinti tik vieną kadrą, paspauskite jį ir panaudokite šią funkciją.</qt>

en: Toggle Caret Mode
lt: Perjungti įterpimo/perrašymo veikseną

en: The fake user-agent '%1' is in use.
lt: Naudojamas netikras naudotojo agentas „%1“.

en: This web page contains coding errors.
lt: Šis tinklalapis turi kodavimo klaidų

en: &Hide Errors
lt: &Slėpti klaidas

en: &Disable Error Reporting
lt: Iš&jungti pranešimus apie klaidas

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
lt: <qt><b>Klaida</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
lt: <qt><b>Klaida</b>: node %1: %2</qt>

en: Display Images on Page
lt: Rodyti puslapio paveikslėlius

en: Error: %1 - %2
lt: Klaida: %1 – %2

en: The requested operation could not be completed
lt: Nepavyko įvykdyti prašomos operacijos

en: Technical Reason:
lt: Techninė priežastis:

en: Details of the Request:
lt: Paklausimo detalės:

en: Protocol: %1
lt: Protokolas: %1

en: Date and Time: %1
lt: Data ir laikas: %1

en: Additional Information: %1
lt: Papildoma informacija: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Possible Causes:
lt: Galimos priežastys:

en: Possible Solutions:
lt: Galimi sprendimai:

en: Page loaded.
lt: Puslapis įkeltas.

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
lt[0]: Įkeltas %1 paveikslėlis iš %2.
lt[1]: Įkelti %1 paveikslėliai iš %2.
lt[2]: Įkelta %1 paveikslėlių iš %2.
lt[3]: Įkeltas %1 paveikslėlis iš %2.

en: Automatic Detection
lt: Automatinis aptikimas

en:  (In new window)
lt:  (Naujame lange)

en: Symbolic Link
lt: Simbolinė nuoroda

en: %1 (Link)
lt: %1 (nuoroda)

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
lt[0]: %2 (%1 baitas)
lt[1]: %2 (%1 baitai)
lt[2]: %2 (%1 baitų)
lt[3]: %2 (%1 baitas)

en:  (In other frame)
lt:  (Kitame kadre)

en: Email to:
lt: Laiškas kam:

en:  - Subject:
lt:  – Tema:

en:  - CC:
lt:  – Kopija:

en:  - BCC:
lt:  – Paslėpta kopija:

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
lt: <qt>Šiame nepatikimame puslapyje yra nuoroda <br /><b>%1</b>.<br />Ar norite sekti šia nuoroda?</qt>

en: Follow
lt: Sekti

en: Frame Information
lt: Kadro informacija

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
lt:    <a href="%1">[Savybės]</a>

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Quirks
lt: Suderinamumo

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Almost standards
lt: Beveik standartiškas

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Strict
lt: Griežtas

en: Save Background Image As
lt: Įrašyti fono paveikslą kaip

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
lt: Taško SSL liudijimo grandinė atrodo yra sugadinta.

en: Save Frame As
lt: Išsaugoti kadrą kaip

en: &Find in Frame...
lt: &Ieškoti kadre...

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
lt: Perspėjimas:  Tai yra saugi forma, bet ji bando siųsti Jūsų duomenis atgal nešifruotus.
    Treti asmenys gali juos perimti ir peržiūrėti šią informaciją.
    Ar Jūs tikrai norite tęsti?

en: Network Transmission
lt: Tinklo perdavimas

en: &Send Unencrypted
lt: &Siųsti nešifruotą

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
lt: Perspėjimas:  Jūsų duomenys bus perduoti per tinklą nešifruoti
    Ar Jūs tikrai norite tęsti?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
lt: Ši sritis bando siųsti formos duomenis naudodama el. paštą.
    Ar norite tęsti?

en: &Send Email
lt: &Siųsti el. laišką

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
lt: <qt>Forma bus siunčiama į <br /><b>%1</b><br /> Jūsų vietinėje failų sistemoje.<br />Ar Jūs norite siųsti šią formą?</qt>

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
lt: Ši sritis pabandė prisegti failą iš Jūsų kompiuterio formos siuntimo metu.  Prisegtas failas buvo pašalintas norint Jus apsaugoti.

en: Security Warning
lt: Saugumo perspėjimas

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
lt: <qt>Priėjimas iš nepatikimo puslapio į<br /><b>%1</b><br /> atmestas.</qt>

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
lt: Slaptažodinė „%1“ yra atverta ir naudojama formų duomenims ir slaptažodžiams saugoti bei įterpti.

en: &Close Wallet
lt: &Užverti slaptažodinę

en: &Allow storing passwords for this site
lt: &Leisti saugoti slaptažodžius į šią svetainę

en: Remove password for form %1
lt: Pašalinti slaptažodį iš %1

en: JavaScript &Debugger
lt: JavaScript &Derintuvė

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
lt: Ši svetainė bando atidaryti naują naršyklės langą naudodama JavaScript.
    Ar norite tai leisti?

en: Popup Window Blocked
lt: Iškylantis langas užblokuotas

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
lt: Šis puslapis bandė atverti pasirodantį langą, tačiau buvo užblokuotas.
    Norėdami konfigūruoti šią blokavimo elgseną spustelėkite šį ženkliuką būsenos juostoje, ten pat spauskite jei norite atverti pasirodantį langą.

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
lt[0]: &Rodyti užblokuotą iškylantį langą
lt[1]: &Rodyti %1 užblokuotus iškylančius langus
lt[2]: &Rodyti %1 užblokuotų iškylančių langų
lt[3]: &Rodyti %1 užblokuotą iškylantį langą

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
lt: &Perspėti apie užblokuotus pasirodančius langus

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
lt: &Konfigūruoti JavaScript naujo lango taisykles...

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
lt: <qt><p><strong>„Spausdinti paveikslėlius“</strong></p><p>Jei šis langelis pažymėtas, HTML puslapyje esantys paveikslėliai bus spausdinami. Spausdinimas gali trukti ilgiau, panaudota daugiau rašalo ar tonerio.</p><p>Jei šis langas yra nepažymėtas, tik HTML puslapio tekstas bus spausdinamas, o paveikslėliai - ne. Spausdinimas vyks greičiau ir bus išnaudota mažiau rašalo ar tonerio.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
lt: <qt><p><strong>„Spausdinti antraštę“</strong></p><p>Jei tis langelis bus pažymėtas, spausdinant HTML puslapį kiekvieno lango viršuje bus nurodyta puslapio antraštė. Šioje antraštėje bus dabartinė data, spausdinto puslapio URL ir puslapio numeris.</p><p>Jei šis langelis nebus pažymėtas, tokios antraštės nebus.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
lt: <qt><p><strong>'Spausdinimui draugiška veiksena'</strong></p><p>Pažymėjus šią parinktį HTML dokumentas bus spausdinamas tik juoda ir balta spalvomis, o spalvotas fonas bus pakeistas į baltą. Spausdinimas bus greitesnis ir bus sunaudota mažiau tonerio.</p><p>Jei šis langelis nebus pažymėtas, HTML dokumentasbus spausdinamas originalo spalvomis, tokiomos, kokias matote programoje. Vietomis galite matyti ištisai nuspalvintą puslapį (o jei naudojate nespalvotą spausdintuvą, matysite pilką foną). Spausdinimas tikėtina vyks lėčiau ir bus sunaudota daug daugiau tonerio ar rašalo.</p> </qt>

en: HTML Settings
lt: HTML nustatymai

en: Printer friendly mode (black text, no background)
lt: Draugiška spausdintuvui veiksena (juodas tekstas be fono)

en: Print images
lt: Spausdinti paveikslėlius

en: Print header
lt: Spausdinti antraštę

en: Filter error
lt: Filtro klaida

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
lt: %1 (%2 - %3x%4 pikselių)

en: %1 - %2x%3 Pixels
lt: %1 – %2x%3 taškų

en: %1 (%2x%3 Pixels)
lt: %1 (%2x%3 pikselių)

en: Image - %1x%2 Pixels
lt: Paveikslėlis – %1x%2 taškų

en: Done.
lt: Baigta.

en: Access Keys activated
lt: Priėjimo raktas aktyvuotas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
lt: JavaScript klaidos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: This dialog provides you with notification and details of scripting errors that occur on web pages.  In many cases it is due to an error in the web site as designed by its author.  In other cases it is the result of a programming error in Konqueror.  If you suspect the former, please contact the webmaster of the site in question.  Conversely if you suspect an error in Konqueror, please file a bug report at http://bugs.kde.org/.  A test case which illustrates the problem will be appreciated.
lt: Šis dialogas pateikia jums informaciją apie scenarijų klaidas, kurių pasitaiko naršant žiniatinklio svetaines. Daugeliu atvejų, tai susiję su klaidomis svetainėse, kurias paliko jų autoriai. Kitais atvejais tai gali būti Konqueror programavimo klaidos. Jei įtariate, kad tai - žiniatinklio svetainės problema, susisiekite su svetainės administratoriumi. O jei įtariate, kad tai - Konqueror klaida, prašome pateikti pranešimą apie programos klaidą http://bugs.kde.org/. Būtų gerai pateikti ir pavyzdį, iliustruojantį klaidą.

en: Embeddable component for multipart/mixed
lt: Įdedamas komponentas, skirtas multipart/mixed

en: Copyright 2001-2011, David Faure <email>faure@kde.org</email>
lt: Autoriaus teisės 2001-2011, David Faure <email>faure@kde.org</email>

en: No handler found for %1.
lt: Nėra doroklio skirto %1.

en: Play
lt: Leisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pauseContinueButton)
en: Pause
lt: Pauzė

en: New Web Shortcut
lt: Nauja žiniatinklio nuoroda

en: %1 is already assigned to %2
lt: %1 jau priskirtas %2

en: Search &provider name:
lt: Paeiškos &tiekėjo pavadinimas:

en: New search provider
lt: Naujas paieškos tiekėjas

en: UR&I shortcuts:
lt: UR&I nuorodos:

en: Create Web Shortcut
lt: Sukurti žiniatinklio nuorodą

en: Directory containing tests, basedir and output directories.
lt: Aplankas, kuriame yra testai, „basedir“ ir „output“ aplankai.

en: Do not suppress debug output
lt: Neslėpti derinimo išvesties

en: Do not show the window while running tests
lt: Vykdant testus nerodyti lango

en: Only run a single test. Multiple options allowed.
lt: Vykdyti tik vieną testą. Galima pasirinkti kelias parinktis.

en: Only run .js tests
lt: Vykdyti tik .js testus

en: Only run .html tests
lt: Vykdyti tik .html testus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Do not use Xvfb
lt: Nenaudoti Xvfb

en: Directory containing tests, basedir and output directories. Only regarded if -b is not specified.
lt: Aplankas, kuriame yra testai, „basedir“ ir „output“ aplankai. Jis užskaitomas tik jei nenurodyta parinktis „-b“.

en: TestRegression
lt: Regresinis testas

en: Regression tester for khtml
lt: Regresinis ktml testas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: KHTML Regression Testing Utility
lt: KHTML regresinio testavimo įrankis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, firstTab)
en: Regression testing output
lt: Regresijos tikrinimo išvestis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pauseContinueButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, pauseContinueButton)
en: Pause/Continue regression testing process
lt: Daryti pauzę/tęsti regresijos procesą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, saveLogButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, saveLogButton)
en: You may select a file where the log content is stored, before the regression testing is started.
lt: Galite pasirinkti failą, kuriame bus saugomas žurnalo turinys, prieš tai, kai bus pradėtas regresinis testavimas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveLogButton)
en: Output to File...
lt: Išvesti į failą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Regression Testing Status
lt: Regresinio testavimo būsena

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, secondTab)
en: View HTML Output
lt: Rodyti HTML išvestį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSettings)
en: Settings
lt: Nustatymai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuMain)
en: Tests
lt: Testai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Only Run JS Tests
lt: Vykdyti tik JS testus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Only Run HTML Tests
lt: Vykdyti tik HTML testus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Do Not Suppress Debug Output
lt: Neslėpti derinimo išvesties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Run Tests...
lt: Paleisti testus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Run Single Test...
lt: Paleisti vieną testą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Specify tests Directory...
lt: Nurodyti testų aplanką...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Specify khtml Directory...
lt: Nurodyti khtml aplanką...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Specify Output Directory...
lt: Nurodyti išvesties aplanką...

en: GUI for the khtml regression tester
lt: Khtml regresinio testavimo GNS

en: Available Tests: 0
lt: Prieinami testai: 0

en: Please choose a valid 'khtmltests/regression/' directory.
lt: Pasirinkite teisingą „khtmltests/regression/“ aplanką.

en: Please choose a valid 'khtml/' build directory.
lt: Pasirinkite teisingą „khtml/“ sukūrimo aplanką.

en: Available Tests: %1 (ignored: %2)
lt: Available Tests: %1 (ignoruoti: %2)

en: Cannot find testregression executable.
lt: Nepavyksta rasti „testregression“ vykdomojo failo.

en: Run test...
lt: Vykdyti testą...

en: Add to ignores...
lt: Pridėt prie ignoruojamų...

en: Remove from ignores...
lt: Pašalinti iš ignoruojamų...

en: URL to open
lt: atveriamas URL

en: Testkhtml
lt: KHTML testas

en: a basic web browser using the KHTML library
lt: Paprasta žiniatinklio naršyklė, naudojanti KHTML biblioteką

en: Find &links only
lt: Rasti tik &nuorodas

en: Not found
lt: Nerasta

en: No more matches for this search direction.
lt: Nebėra daugiau atitikmenų šiai paieškai šia kryptimi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: F&ind:
lt: &Rasti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_next)
en: &Next
lt: &Kitas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_options)
en: Opt&ions
lt: Pa&rinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: Do you want to store this password?
lt: Ar norite išsaugoti šį slaptažodį?

en: Do you want to store this password for %1?
lt: Ar norite saugoti %1 slaptažodį?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_store)
en: &Store
lt: &Išsaugoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_neverForThisSite)
en: Ne&ver store for this site
lt: Nie&kada šiai svetainei

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_doNotStore)
en: Do &not store this time
lt: Šį kartą &nesaugoti

en: Basic Page Style
lt: Paprastas puslapio stilius

en: the document is not in the correct file format
lt: šis dokumentas nėra teisingo failo formato

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
lt: lemtinga analizės klaida: %1 eilutė %2, stulpelis %3

en: XML parsing error
lt: XML sintaksės analizavimo klaida

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
lt: Nepavyko pradėti naujo proceso.
    Sistema pasiekė maksimalų galimų atverti failų skaičių, arba Jūs pasiekėte Jums leidžiamą maksimalų galimų atverti failų skaičių.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
lt: Nepavyko sukurti naujo proceso.
    Sistema pasiekė maksimalų galimų procesų skaičių, arba Jūs pasiekėte Jums leidžiamą maksimalų procesų skaičių.

en: Could not find '%1' executable.
lt: Nepavyko rasti „%1“ vykdomojo failo.

en: Could not open library '%1'.
    %2
lt: Nepavyko atverti bibliotekos „%1“.
    %2

en: Could not find 'kdemain' in '%1'.
    %2
lt: Nepavyko rasti „kdemain“ „%1“ faile.
    %2

en: KDEInit could not launch '%1'
lt: KDEInit nesugebėjo paleisti „%1“

en: Could not find service '%1'.
lt: Nepavyko rasti tarnybos „%1“.

en: Service '%1' must be executable to run.
lt: Norint paleisti servisą „%1“ rekia jo failą padaryti vykdomu.

en: Service '%1' is malformatted.
lt: Tarnyba „%1“ yra blogai suformuota.

en: Launching %1
lt: Startuojama %1

en: Unknown protocol '%1'.
lt: Nežinomas protokolas '%1'.

en: Error loading '%1'.
lt: Klaida įkeliant „%1“.

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit4.
lt: klauncher: Ši programa neturėtų būti paleidžiama rankiniu būdu.
    klauncher: Ją automatiškai paleidžia kdeinit4.

en: Evaluation error
lt: Įvertinimo klaida

en: Range error
lt: Ruožo klaida

en: Reference error
lt: Nuorodos klaida

en: Syntax error
lt: Sintaksės klaida

en: Type error
lt: Rašybos klaida

en: URI error
lt: URI klaida

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, calc)
en: JS Calculator
lt: JS kalkuliatorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, all_clear)
en: AC
lt: aC

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, KJSConsole) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, jsConsole)
en: MainWindow
lt: Pagrindinis langas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <h1>KJSEmbed Documentation Viewer</h1>
lt: <h1>KJSEmbed dokumentacijos žiūryklė</h1>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mExecute)
en: Execute
lt: Vykdyti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: File
lt: Failas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Open Script
lt: Atverti scenarijų

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Open a script...
lt: Atverti scenarijų...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Close Script
lt: Užverti scenarijų

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Close script...
lt: Užverti scenarijų...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButtonQuit) i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Quit
lt: Išjungti

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Quit application...
lt: Išjungti programą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Run
lt: Vykdyti

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Run script...
lt: Vykdyti scenarijų...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Run To...
lt: Vykdyti iki...

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Run to breakpoint...
lt: Vykdyti iki stabdos taško...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Step
lt: Žengti

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Step to next line...
lt: Žengti į kitą eilutę...

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Step execution...
lt: Vykdyti žingsnį...

en: Utility for running KJSEmbed scripts
lt: Programa KJSEmbed scenarijų vykdymui

en: (C) 2005-2006 The KJSEmbed Authors
lt: (C) 2005-2006 KJSEmbed autoriai

en: Execute script without gui support
lt: Vykdyti scenarijų be GNS palaikymo.

en: start interactive kjs interpreter
lt: paleisti interaktyvų kjs interpretatorių

en: start without KDE KApplication support.
lt: paleisti be KDE programų palaikymo.

en: Script to execute
lt: Vykdomas scenarijus

en: include only takes 1 argument, not %1.
lt: intarpui reikia tik 1 argumento, o ne %1

en: File %1 not found.
lt: Nepavyko rasti failo %1.

en: library only takes 1 argument, not %1.
lt: bibliotekai reikia tik vieno argumento, o ne %1

en: Alert
lt: Perspėjimas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Could not open file '%1'
lt: Nepavyko atverti failo „%1“

en: Could not create temporary file.
lt: Nepavyko sukurti laikino failo.

en: %1 is not a function and cannot be called.
lt: %1 nėra funkcija ir jos negalima iškviesti.

en: %1 is not an Object type
lt: %1 nėra Objekto tipas

en: Action takes 2 args.
lt: Veiksmui reikia 2 parametrų.

en: ActionGroup takes 2 args.
lt: Veiksmų grupei reikia 2 parametrų.

en: Must supply a valid parent.
lt: Turite nurodyti tikrą pagrindinį elementą.

en: There was an error reading the file '%1'
lt: Įvyko klaida skaitant failą „%1“

en: Could not read file '%1'
lt: Nepavyko perskaityti failo „%1“

en: Must supply a filename.
lt: Turite pateikti failo pavadinimą.

en: '%1' is not a valid QLayout.
lt: „%1“ nėra teisingas QLayout.

en: Must supply a layout name.
lt: Turite pateikti išdėstymo(layout) pavadinimą.

en: Wrong object type.
lt: Neteisingas objekto tipas.

en: First argument must be a QObject.
lt: Pirmas parametras turi būti QObject.

en: Incorrect number of arguments.
lt: Neteisingas parametrų kiekis.

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
lt[0]: bet yra tik %1 galimas
lt[1]: bet yra tik %1 galimi
lt[2]: bet yra tik %1 galimų
lt[3]: bet yra tik %1 galimas

en: No such method '%1'.
lt: Nėra metodo „%1“.

en: Call to '%1' failed.
lt: %1 kvietimas nepavyko.

en: Could not construct value
lt: Nepavyksta sukonstruoti reikšmės

en: Not enough arguments.
lt: Nepakanka parametrų.

en: Failed to create Action.
lt: Nepavyko sukurti veiksmo.

en: Failed to create ActionGroup.
lt: Nepavyko sukurti veiksmų grupės.

en: No classname specified
lt: Nenurodytas klasės vardas

en: Failed to create Layout.
lt: Nepavyko sukurti išdėstymo.

en: No classname specified.
lt: Nenurodytas klasės vardas.

en: Failed to create Widget.
lt: Nepavyko sukurti valdiklio.

en: Could not open file '%1': %2
lt: Nepavyko atverti failo „%1“: %2

en: Failed to load file '%1'
lt: Nepavyko įkelti failo „%1“

en: '%1' is not a valid QWidget.
lt: „%1“ yra tikras QWidget.

en: Must supply a widget name.
lt: Turite pateikti valdiklio vardą.

en: loading %1
lt: įkeliama %1

[ctx: describes the feed of the latest posted entries]
note: i18n("Unsorted")); Currently this is used for latest
en: Latest
lt: Naujausi

en: Highest Rated
lt: Geriausiai įvertinti

en: Most Downloads
lt: Daugiausiai atsisiuntimų

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta paleisti <i>gpg</i> ir gauti prieinamų raktų. Patikrinkite, ar <i>gpg</i> yra įdiegtas, antraip atsisiųstų resursų patikrinimas bus negalimas.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
lt: <qt>Įrašykite slaptažodžio frazę raktui <b>0x%1</b>, priklausančiam <br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta paleisti <i>gpg</i> ir patikrinti ar failas geras. Patikrinkite, ar <i>gpg</i> yra įdiegtas, antraip atsisiųstų resursų patikrinimas bus negalimas.</qt>

en: Select Signing Key
lt: Nurodyti raktą pasirašymui

en: Key used for signing:
lt: Raktas, naudojamas pasirašymui:

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta paleisti <i>gpg</i> ir pasirašyti failo. Patikrinkite, ar <i>gpg</i> yra įdiegtas, antraip atsisiųstų resursų patikrinimas bus negalimas.</qt>

en: Get Hot New Stuff
lt: Gauk karštas naujienas!

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
lt: %1 papildinių diegimo programa

en: Add Rating
lt: Įvertinti

en: Add Comment
lt: Komentuoti

en: View Comments
lt: Peržiūrėti komentarus

en: Re: %1
lt: Dėl: %1

en: Timeout. Check Internet connection.
lt: Baigėsi prisijungimui skirtas laikas. Patikrinkite ryšį su Internetu

en: Entries failed to load
lt: Nepavyko įkelti įrašų

en: Server: %1
lt: Serveris: %1

en: <br />Provider: %1
lt: <br />Teikėjas: %1

en: <br />Version: %1
lt: <br />Versija: %1

en: Provider information
lt: Tiekėjo informacija

en: Could not install %1
lt: Nepavyko įdiegti %1

en: Get Hot New Stuff!
lt: Gauk karštas naujienas!

en: There was an error loading data providers.
lt: Įkeliant duomenų teikėjus įvyko klaida.

en: A protocol fault has occurred. The request has failed.
lt: Įvyko protokolo klaida. Užklausa nepavyko.

en: Desktop Exchange Service
lt: Darbastalio mainų tarnyba

en: A network error has occurred. The request has failed.
lt: Įvyko tinklo klaida. Užklausa nepavyko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Source:
lt: Šal&tinis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Order by:
lt: &Rikuoti pagal:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, m_searchEdit)
en: Enter search phrase here
lt: Įveskite ieškomą žodį čia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_collaborationButton)
en: Collaborate
lt: Bendradarbiaukite

en: Rating:
lt: Įvertinimas:

en: Downloads:
lt: Atsiuntimai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, installButton)
en: Install
lt: Įdiegti

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: <p>No Downloads</p>
lt: <p>Atsisiuntimų nėra</p>

en: <p>Downloads: %1</p>
lt: <p>Atsiuntimai:  %1</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioUpdate)
en: Update
lt: Atnaujinti

en: Rating: %1
lt: Įvertinimas: %1

en: No Preview
lt: Peržiūros nėra

en: Loading Preview
lt: Įkeliama peržiūra

en: Comments
lt: Komentarai

en: Changelog
lt: Pakeitimai

en: Switch version
lt: Pakeisti versiją

en: Contact author
lt: Susisiekti su autoriumi

en: Collaboration
lt: Bendradarbiavimas

en: Translate
lt: Išversti

en: Subscribe
lt: Užsiprenumeruoti

en: Report bad entry
lt: Pranešti apie blogą įrašą

en: Send Mail
lt: Siųsti paštą

en: Contact on Jabber
lt: Susisiekti per Jabber

en: Provider: %1
lt: Tiekėjas: %1

en: Version: %1
lt: Versija: %1

en: The removal request was successfully registered.
lt: Pašalinimo užklausa buvo sėkmingai užregistruota.

en: Removal of entry
lt: Įrašo pašalinimas

en: The removal request failed.
lt: Pašalinimo užklausa nepavyko.

en: The subscription was successfully completed.
lt: Užsiprenumeravote sėkmingai.

en: Subscription to entry
lt: Įrašo prenumerata

en: The subscription request failed.
lt: Prenumeratos užklausa nepavyko.

en: The rating was submitted successfully.
lt: Įvertinimas išsiųstas sėkmingai.

en: Rating for entry
lt: Įrašo įvertinimas

en: The rating could not be submitted.
lt: Įvertinimo išsiųsti nepavyko.

en: The comment was submitted successfully.
lt: Komentaras išsiųstas sėkmingai.

en: Comment on entry
lt: Įrašo komentaras

en: The comment could not be submitted.
lt: Komentaro išsiųsti nepavyko.

en: KNewStuff contributions
lt: KNewStuff talkininkai

en: This operation requires authentication.
lt: Ši operacija reikalauja tapatybės nustatymo.

en: Version %1
lt: Versija %1

en: Leave a comment
lt: Palikti komentarą

en: User comments
lt: Naudotojų komentarai

en: Rate this entry
lt: Įvertinti šį įrašą

en: Translate this entry
lt: Versti šį įrašą

en: Payload
lt: Dydis

en: Download New Stuff...
lt: Atsisiųsti naujų dalykų..

en: Hot New Stuff Providers
lt: Karštų naujų dalykų tiekėjai

en: Please select one of the providers listed below:
lt: Prašom pasirinkti vieną iš žemiau išvardintų tiekėjų:

en: No provider selected.
lt: Nenurodytas tiekėjas.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UploadDialog)
en: Share Hot New Stuff
lt: Pasidalinkite karštom naujienom

[ctx: Program name followed by 'Add On Uploader']
en: %1 Add-On Uploader
lt: %1 papildinių įkėliklis

en: Please put in a name.
lt: Prašome įvesti vardą.

en: Old upload information found, fill out fields?
lt: Rasta sena įkėlimo informacija; ar užpildyti ja laukelius?

en: Fill Out
lt: Užpildyti

en: Do Not Fill Out
lt: Nepildyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
lt: Autorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Email address:
lt: El. pašto adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: License:
lt: Licencija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview URL:
lt: Peržiūrėti URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Language:
lt: Kalba:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: In which language did you describe the above?
lt: Kuria kalba aprašysite?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Please describe your upload.
lt: Aprašykite savo siuntinį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Summary:
lt: Santrauka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Please give some information about yourself.
lt: Suteikite šiek tiek informacijos apie save.

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
lt: Jūsų sąskaitos likutis yra per mažas:
    Jūsų likutis: %1
    Kaina: %2

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
lt: Jūsų balsas įskaičiuotas.

en: You are now a fan.
lt: Dabar esate fanas.

en: Network error. (%1)
lt: Tinklo klaida. (%1)

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
lt: Per daug užklausų serveriui. Prašome bandyti po kelių minučių.

en: Initializing
lt: Paleidžiama

en: Configuration file not found: "%1"
lt: Konfigūravimo failas nerastas: „%1“

en: Configuration file is invalid: "%1"
lt: Konfigūravimo failas sugadintas: „%1“

en: Loading provider information
lt: Įkeliama informacija apie tiekėją

en: Loading data
lt: Įkeliami duomenys

en: Loading one preview | Loading %1 previews
lt[0]: Įkeliama viena peržiūra
lt[1]: Įkeliamos %1 peržiūros
lt[2]: Įkeliama %1 peržiūrų
lt[3]: Įkeliama %1 peržiūra

en: Installing
lt: Diegiama

en: Invalid item.
lt: Neteisingas objektas.

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
lt: Nepavyko objekto atsiuntimas: „%1“ neturi atsiuntimo URL.

en: Download of "%1" failed, error: %2
lt: „%1“ atsiuntimas nepavyko, klaida: %2

en: The downloaded file is a html file. This indicates a link to a website instead of the actual download. Would you like to open the site with a browser instead?
lt: Atsiųstas failas yra html failas. Jis nurodo nuorodą į tinklapį, vietoje tikro atsisiuntimo. Ar norite atverti tinklapį su naršykle?

en: Possibly bad download link
lt: Tikriausiai bloga atsisiuntimo nuoroda

en: Could not install "%1": file not found.
lt: Nepavyko įdiegti „%1“: failas nerastas.

en: Overwrite existing file?
lt: Perrašyti egzistuojantį failą?

en: Download File
lt: Atsisiųsti failą

en: Icons view mode
lt: Piktogramų rodymo režimas

en: Details view mode
lt: Detalių rodymo režimas

en: All Providers
lt: Visi tiekėjai

en: All Categories
lt: Visos kategorijos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Provider:
lt: Tiekėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mCategoryLabel)
en: Category:
lt: Kategorija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
lt: Naujumą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
lt: Įvertinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
lt: Atsisiuntimų kiekį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
lt: Įdiegta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
lt: Rikuoti pagal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
lt: Ieškoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, homepageLabel)
en: <a href="http://opendesktop.org">Homepage</a>
lt: <a href="http://opendesktop.org">Namų puslapis</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
lt: Tapti fanu

en: Details for %1
lt: %1 detalės

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priceLabel_2)
en: Changelog:
lt: Pakeitimai:

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
lt: Namų puslapis

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
lt: Paaukoti

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
lt[0]: Žinių bazė (nėra įrašų)
lt[1]: Žinių bazė (%1 įrašai)
lt[2]: Žinių bazė (%1 įrašų)
lt[3]: Žinių bazė (%1 įrašas)

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
lt: Atveria naršyklės lange

en: Rating: %1%
lt: Įvertinimas: %1%

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
lt: <i>%1</i>

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
lt[0]: %1 fanas
lt[1]: %1 fanai
lt[2]: %1 fanų
lt[3]: %1 fanas

en: 1 download | %1 downloads
lt[0]: %1 atsiuntimas
lt[1]: %1 atsiuntimai
lt[2]: %1 atsiuntimų
lt[3]: %1 atsiuntimas

en: Updating
lt: Atnaujinama

en: Install Again
lt: Pakartotinai įdiegti

en: Fetching license data from server...
lt: Iš serverio atsisiunčiam licencijos duomenys...

en: Fetching content data from server...
lt: Iš serverio atsiunčiami turinio duomenys...

en: Checking login...
lt: Prisijungimo tikrinimas...

en: Fetching your previously updated content...
lt: Atsiųsti jūsų anksčiau įkeltą turinį...

en: Could not verify login, please try again.
lt: Nepavyko patikrinti prisijungimo. Pabandykite dar kartą.

en: Fetching your previously updated content finished.
lt: Anksčiau atnaujinto turinio atsiuntimas baigtas.

en: Fetching content data from server finished.
lt: Turinio duomenų atsiuntimas iš serverio baigtas.

[ctx: A link to the website where the get hot new stuff upload can be seen]
en: Visit website
lt: Aplankyti žiniatinklio svetainę

en: File not found: %1
lt: Failas nerastas: %1

en: Upload Failed
lt: Nusiuntumas nepavyko

en: The selected category "%1" is invalid.
lt: Parinkta nekorektiška kategorija „%1“.

en: Select preview image
lt: Pasirinkite peržiūros paveikslėlį

en: There was a network error.
lt: Įvyko tinklo klaida.

en: Uploading Failed
lt: Nusiuntimas nepavyko

en: Authentication error.
lt: Tapatybės nustatymo klaida.

en: Upload failed: %1
lt: Nusiuntimas nepavyko: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadFileLabel)
en: File to upload:
lt: Failas, kurį siųsite:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNewUpload)
en: New Upload
lt: Naujas nusiuntimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Please fill out the information about your upload in English.
lt: Suteikite šiek tiek informacijos apie įkeliamą failą (angliškai).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, mNameEdit)
en: Name of the file as it will appear on the website
lt: Failo pavadinimas, koks turėtų būti naudojamas svetainėje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview Images
lt: Peržiūrėti paveikslėlius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changePreview1Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changePreview3Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changePreview2Button)
en: Select Preview...
lt: Pasirinkite peržiūrą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, priceCheckBox)
en: Set a price for this item
lt: Nustatyti šio objekto kainą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, priceGroupBox)
en: Price
lt: Kaina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priceLabel)
en: Price:
lt: Kaina:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priceReasonLabel)
en: Reason for price:
lt: Kainos priežastis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, creatingContentLabel)
en: Create content on server
lt: Sukurti turinį serveryje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, creatingContentLabel_2)
en: Upload content
lt: Įkeliama turinį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadPreview1Label)
en: Upload first preview
lt: Įkeliama pirmoji peržiūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Note: You can edit, update and delete your content on the website.
lt: Pastaba: jūs galite keisti, atnaujinti ir naikinti savo turinį svetainėje.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadPreview2Label)
en: Upload second preview
lt: Įkeliama antroji peržiūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadPreview3Label)
en: Upload third preview
lt: Įkeliama trečioji peržiūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uploadButton)
en: Start Upload
lt: Pradėti įkėlimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
lt: Groti &garsą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
lt: Parinkite garsą grojimui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
lt: Rodyti pranešimą &pasirodančiame lange

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
lt: Rašyti žurnalą į failą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
lt: Pažymėti &užduočių juostos įrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
lt: Vykdyti &komandą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
lt: Pasirinkite komandą vykdymui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, KTTS_check)
en: Sp&eech
lt: Kal&ba

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, KTTS_combo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, KTTS_select)
en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
lt: <qt>Nurodo, kaip Jovie turėtų ištarti gautą įvykį. Jei pasirinksite „Ištarti savadarbį tekstą“, įveskite tekstą į langelį. Tekste galite naudoti šiuos keitinius:<dl><dt>%e</dt><dd>Įvykio pavadinimas</dd><dt>%a</dt><dd>Programa, kuri išsiuntė įvykį</dd><dt>%m</dt><dd>Pranešimas, kurį išsiuntė programa</dd></dl></qt>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, KTTS_combo)
en: Speak Event Message
lt: Ištarti įvykio pranešimą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, KTTS_combo)
en: Speak Event Name
lt: Ištarti įvykio pavadinimą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, KTTS_combo)
en: Speak Custom Text
lt: Ištarti savadarbį tekstą

en: Configure Notifications
lt: Konfigūruoti pranešimus

[ctx: State of the notified event]
en: State
lt: Būsena

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
lt: Aprašymas

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar norite ieškoti Internete <b>%1</b>?</qt>

en: Internet Search
lt: Interneto paieška

en: &Search
lt: &Ieškoti

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
lt: Tipas: %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
lt: Prisiminti šio tipo veiksmo failus

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
lt: &Atverti su %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
lt: Atverti &su %1

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
lt: Atverti „%1“?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
lt: &Atverti su...

[ctx: @label:button]
en: &Open with
lt: &Atverti su

[ctx: @label:button]
en: &Open
lt: &Atverti

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
lt: Pavadinimas: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
lt: Tai yra serverio pasiūlytas failo pavadinimas

en: Do you really want to execute '%1'?
lt: Ar Jūs tikrai norite vykdyti „%1“?

en: Execute File?
lt: Vykdyti failą?

en: Accept
lt: Sutinku

en: Reject
lt: Atmetu

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
lt: Dokumentas „%1“ buvo pakeistas.
    Ar norite jį įrašyti, ar -- atmesti pakeitimus?

en: Close Document
lt: Užverti dokumentą

en: Error reading from PTY
lt: Klaida skaitant iš PTY

en: Error writing to PTY
lt: Klaida rašant į PTY

en: PTY operation timed out
lt: PTY operacijai skirtas laikas baigėsi

en: Error opening PTY
lt: Klaida atveriant PTY

en: KDE application to run Kross scripts.
lt: KDE programa Kross scenarijų vykdymui.

en: Run Kross scripts.
lt: Vykdyti Kross scenarijus.

en: Scriptfile
lt: Scenarijus

en: Scriptfile "%1" does not exist.
lt: Scenarijaus failas „%1“ neegzistuoja.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
lt: Nepavyko nustatyti interpretatoriaus scenarijaus failui „%1“

en: Failed to open scriptfile "%1"
lt: Nepavyko atidaryti scenarijaus failo „%1“

en: Failed to load interpreter "%1"
lt: Nepavyko paleisti interpretatoriaus „%1“

en: No such interpreter "%1"
lt: Nėra tokio interpretatoriaus „%1“

en: Failed to create script for interpreter "%1"
lt: Nepavyko sukurti scenarijaus interpretatoriui „%1“

en: Level of safety of the Ruby interpreter
lt: Ruby interpretatoriaus saugumo lygis

en: Cancel?
lt: Atsisakyti?

en: No such function "%1"
lt: Nėra tokio funkcijos „%1“

en: Text:
lt: Tekstas:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Icon:
lt: Ženkliukas:

en: Interpreter:
lt: Interpretatorius:

en: File:
lt: Failas:

en: Execute the selected script.
lt: Vykdyti pasirinktą scenarijų.

en: Stop execution of the selected script.
lt: Nutraukti pasirinkto scenarijaus vykdymą.

en: Edit...
lt: Keisti...

en: Edit selected script.
lt: Redaguoti pasirinktą scenarijų.

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Add a new script.
lt: Pridėti naują scenarijų.

en: Remove selected script.
lt: Pašalinti pasirinktą scenarijų.

en: Edit
lt: Keisti

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
lt: Bendros

en: The module %1 could not be found.
lt: Modulis %1 nerastas.

en: The module %1 is disabled.
lt: Modulis %1 yra atjungtas.

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
lt: <qt><p>Neprieinama techninė/programinė įrangą, kurią modulis konfigūruoja arba administratorius atjungė modulį.</p></qt>

en: The module %1 is not a valid configuration module.
lt: Modulis %1 nėra tikras konfigūravimo modulis.

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
lt: <qt>Diagnozė:<br />Darbastalio failas %1 nenurodo bibliotekos.</qt>

en: There was an error loading the module.
lt: Įkeliant modulį įvyko klaida.

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
lt: <qt><p>Galimos priežastys:<ul><li>Per paskutinį KDE atnaujinimą įvyko klaida, kurios pasėkoje liko nenaudojamas valdymo modulis</li><li>Jūs turite įdiegę senus trečiųjų šalių modulius.</li></ul></p><p>Atidžiai patikrinkite šiuos variantus ir pasistenkite pašalinti klaidos pranešime paminėtus modulius. Jei tai nepavyks, susisiekite su savo distributyvo ar paketų gamintojais.</p></qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
lt: Ši konfigūravimo sekcija jau atverta %1

en: Apply Settings
lt: Pritaikyti nustatymus

note: i18n: ectx: label, entry, group (DesktopIcons)
en: Distance between desktop icons
lt: Atstumai tarp darbastalio ženklelių

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (DesktopIcons)
en: The distance between icons specified in pixels.
lt: Atstumai tarp ženklelių, nurodyti pikseliais.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Widget style to use
lt: Naudotinas valdiklių stilius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: The name of the widget style, for example "keramik" or "plastik". Without quotes.
lt: Valdiklių stiliaus pavadinimas, pavyzdžiui „keramik“ arba „plastik“. Be kabučių.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use the PC speaker
lt: Naudoti kompiuterio garsiakalbį

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Whether the ordinary PC speaker should be used instead of KDE's own notifications system.
lt: Ar paprastas garsiakalbis turėtų būti naudojamas vietoje KDE pranešimų sistemos.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: What terminal application to use
lt: Kokią terminalo programą naudoti

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Whenever a terminal application is launched this terminal emulator program will be used.
lt: Kai bus paleista terminalinė programa, bus naudojama ši terminalo emuliavimo programa.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Fixed width font
lt: Lygiaplotis šriftas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: This font is used when a fixed font is needed. A fixed font has a constant width.
lt: Šis šriftas naudojamas, kai reikia lygiapločio šrifto. Lygiaplotis šriftas turi pastovų plotį.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: System wide font
lt: Sistemos šriftas

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Font for menus
lt: Meniu šriftas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: What font to use for menus in applications.
lt: Kokį šriftą naudoti programų meniu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Color for links
lt: Nuorodų spalva

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: What color links should be that have not yet been clicked on
lt: Kokios spalvos turėtų būti dar nepaspaustos nuorodos

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Color for visited links
lt: Aplankytų nuorodų spalva

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Font for the taskbar
lt: Šriftas užduočių juostai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: What font to use for the panel at the bottom of the screen, where the currently running applications are.
lt: Kokį šriftą naudoti skydeliui ekrano apačioje, kuriame rodomos dabar veikiančios programos.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Fonts for toolbars
lt: Šriftai įrankinėms

note: i18n: ectx: label, entry (Desktop Screenshot), group (Global Shortcuts)
en: Shortcut for taking screenshot
lt: Klavišų derinys ekranui nukopijuoti

note: i18n: ectx: label, entry (Enable/Disable Clipboard Actions), group (Global Shortcuts)
en: Shortcut for toggling Clipboard Actions on and off
lt: Klavišų derinys iškarpinės veiksmams įjungti ir išjungti

note: i18n: ectx: label, entry (Halt without Confirmation), group (Global Shortcuts)
en: Shortcut for shutting down the computer without confirmation
lt: Klavišų derinys kompiuterio išjungimui be patvirtinimo

note: i18n: ectx: label, entry (Sort directories first), group (KFileDialog Settings)
en: Show directories first
lt: Aplankus rodyti viršuje

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Sort directories first), group (KFileDialog Settings)
en: Whether directories should be placed at the top when displaying files
lt: Ar aplankai turėtų būti rodomi virš failų

note: i18n: ectx: label, entry (Recent URLs), group (KFileDialog Settings)
en: The URLs recently visited
lt: Paskiausiai aplankyti adresai

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Recent URLs), group (KFileDialog Settings)
en: Used for auto-completion in file dialogs, for example
lt: Naudojamas automatiniam užbaigimui, pvz. failų dialoguose

note: i18n: ectx: label, entry (Show Preview), group (KFileDialog Settings)
en: Show file preview in file dialog
lt: Rodyti failo peržiūrą failų dialoge

note: i18n: ectx: label, entry (Show hidden files), group (KFileDialog Settings)
en: Show hidden files
lt: Rodyti slepiamus failus

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Show hidden files), group (KFileDialog Settings)
en: Whether files starting with a dot (convention for hidden files) should be shown
lt: Ar rodyti failus, kurių pavadinimas prasideda tašku (sutartinė slepiamų failų žymė)

note: i18n: ectx: label, entry (Show Speedbar), group (KFileDialog Settings)
en: Show speedbar
lt: Rodyti greitąją juostą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Show Speedbar), group (KFileDialog Settings)
en: Whether the shortcut icons to the left in the file dialog should be shown
lt: Ar rodyti nuorodų ženkliukus failų dialogo kairėje

note: i18n: ectx: label, entry, group (Locale)
en: What country
lt: Kuri valstybė

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Locale)
en: Used to determine how to display numbers, currency and time/date, for example
lt: Naudojama nustatymui, kaip atvaizduoti skaičius, valiutą, datą/laiką ir t.t.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Locale)
en: What language to use to display text
lt: Kurią kalbą naudoti teksto rodymui

note: i18n: ectx: label, entry, group (Locale)
en: Character used for indicating positive numbers
lt: Simbolis, naudojamas parodyti teigiamus skaičius

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Locale)
en: Most countries have no character for this
lt: Dauguma valstybių tam nenaudoja jokio simbolio

note: i18n: ectx: label, entry, group (Paths)
en: Path to the autostart directory
lt: Kelias iki autostarto aplanko

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Paths)
en: Path to the directory containing executables to be run on session login
lt: Kelias iki aplanko, kuriame esančius vykduomuosius failus reikia įvykdyti prisijungimo metu

note: i18n: ectx: label, entry, group (Socks)
en: Enable SOCKS support
lt: Įgalinti SOCKS palaikymą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Socks)
en: Whether SOCKS version 4 and 5 should be enabled in KDE's sub systems
lt: Ar SOCKS versijos 4 ir 5 turį būti įgalintos KDE posistemėse

note: i18n: ectx: label, entry, group (Socks)
en: Path to custom SOCKS library
lt: Kelias iki savos SOCKS bibliotekos

note: i18n: ectx: label, entry, group (Toolbar style)
en: Highlight toolbar buttons on mouse over
lt: Paryškinti įrankinių mygtukus, kai užvedama pelė

note: i18n: ectx: label, entry, group (Toolbar style)
en: Show text on toolbar icons
lt: Rodyti tekstą ant ženkliukų įrankinėse

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Toolbar style)
en: Whether text should be shown in addition to icons on toolbar icons
lt: Ar rodyti tekstą prie ženkliukų įrankinėse

note: i18n: ectx: label, entry (EchoMode), group (Passwords)
en: Password echo type
lt: Slaptažodžio rodymo būdas

note: i18n: ectx: label, entry (Dialog Size), group (KKeyDialog Settings)
en: The size of the dialog
lt: Dialogo lango dydis

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
lt: Automatiniai pakeitimai atlikti dėl priedų priklausomybių. Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
lt: Automatiniai pakeitimai atlikti, kad būtų patenkintos priedų priklausomybės:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
lt: 
        %1 priedas buvo pažymėtas automatiškai dėl %2 priedo priklausomybės

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
lt: 
        %1 priedo pažymėjimas buvo panaikintas automatiškai dėl jo priklausomybės nuo %2 priedo

en: Dependency Check
lt: Priklausomybių patikrinimas

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
lt[0]: %1 automatinis pakeitimas atliktas dėl priedų priklausomybių
lt[1]: %1 automatiniai pakeitimai atlikti dėl priedų priklausomybių
lt[2]: %1 automatinių pakeitimų atlikta dėl priedų priklausomybių
lt[3]: %1 automatinis pakeitimas atliktas dėl priedų priklausomybių

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
lt[0]: %1 priedas automatiškai pašalintas dėl priedų priklausomybių
lt[1]: %1 priedai automatiškai pašalinti dėl priedų priklausomybių
lt[2]: %1 priedų automatiškai pašalinta dėl priedų priklausomybių
lt[3]: %1 priedas automatiškai pašalintas dėl priedų priklausomybių

en: Search Plugins
lt: Ieškoti tarp priedų

[ctx: Used only for plugins]
en: About %1
lt: Apie %1

en: Could not load print preview part
lt: Nepavyko įkelti dalies spaudinio peržiūros

en: Print Preview
lt: Spaudinio peržiūra

en: Select Components
lt: Pasirinkti komponentus

en: Enable component
lt: Įgalinti komponentą

en: Success
lt: Baigta sėkmingai

en: Communication error
lt: Ryšio klaida

en: Invalid type in Database
lt: Neteisingas tipas duomenų bazėje

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing.]
en: Query Results
lt: Užklausos rezultatai

[ctx: Boolean AND keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the OR keyword.]
en: and
lt: ir

[ctx: Boolean OR keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the AND keyword.]
en: or
lt: arba

en: Nepomuk Resource Class Generator
lt: Nepomuk resursų klasės generatorius

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

[ctx: @title:window]
en: Change Tags
lt: Keisti žymes

[ctx: @title:window]
en: Add Tags
lt: Pridėti žymes

[ctx: @label]
en: Create new tag:
lt: Sukurti naują žymę:

[ctx: @info]
en: Delete tag
lt: Trinti žymę

[ctx: @title]
en: Delete tag
lt: Trinti žymę

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Trinti

[ctx: @action:button]
en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Changing annotations
lt: Keičiami komentarai

[ctx: @label]
en: Show all tags...
lt: Rodyti visas žymes...

[ctx: @label]
en: Add Tags...
lt: Pridėti žymę...

[ctx: @label]
en: Change...
lt: Keisti...

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Anytime
lt: Bet kada

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Today
lt: Šiandien

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Yesterday
lt: Vakar

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Week
lt: Šią savaitę

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Week
lt: Praeitą savaitę

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Month
lt: Šį mėnesį

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Month
lt: Praeitą mėnesį

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Year
lt: Šiais metais

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Year
lt: Praeitais metais

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources that will open a dialog to choose a date range]
en: Custom...
lt: Savitas...

en: This Week
lt: Šią savaitę

en: This Month
lt: Šį mėnesį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_anytimeButton)
en: Anytime
lt: Bet kada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_beforeButton)
en: Before
lt: Prieš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_afterButton)
en: After
lt: Po

[ctx: @option:check An item in a list of resources that allows to query for more resources to put in the list]
en: More...
lt: Daugiau...

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Documents
lt: Dokumentai

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Images
lt: Paveikslėliai

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: No priority
lt: Be prioriteto

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Last modified
lt: Paskutinį kartą keista

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Most important
lt: Svarbiausi

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Never opened
lt: Niekada neatverti

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Any Rating
lt: Bet koks įvertinimas

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 1 or more
lt: 1 arba daugiau

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 2 or more
lt: 2 arba daugiau

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 3 or more
lt: 3 arba daugiau

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 4 or more
lt: 4 arba daugiau

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Max Rating
lt: Aukščiausias įvertinimas

[ctx: @title KCategorizedSortFilterProxyModel grouping for all Nepomukj resources that are of type rdfs:Resource]
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

[ctx: @title:column The Nepomuk resource label and icon]
en: Resource
lt: Resursas

[ctx: @title:column The Nepomuk resource's RDF type]
en: Resource Type
lt: Resurso tipas

en: Enter Search Terms...
lt: Įveskite ieškomus žodžius...

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Contacts
lt: Kontaktai

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Emails
lt: El. paštai

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tasks
lt: Užduotys

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tags
lt: Žymės

[ctx: @option:check Do filter on type - show only files]
en: Files
lt: Failai

[ctx: @option:check Do filter on type - show everything but files]
en: Other
lt: Kita

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, JobsBase)
en: ThreadWeaver Jobs Examples
lt: ThreadWeaver darbų pavyzdžiai

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, JobsBase)
en: The program executes 100 jobs in 4 threads. Each job waits for a random number of milliseconds between 1 and 1000.
lt: Programa vykdo 100 darbų 4 gijose. Kiekvienas darbas laukia atsitiktinį milisekundžių skaičių - tarp 1 ir 1000.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbLog)
en: Check to see logging information about thread activity. Watch the console output to see the log information.
lt: Pažymėti, kad žurnale būtų fiksuojama informacija apie gijų aktyvumą. Žurnalo informacija išvedama į pultą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbLog)
en: Log thread activity
lt: Fiksuoti žurnale gijų aktyvumą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (ThreadWeaver::WeaverThreadGrid, threadGrid)
en: Displays Thread Activity
lt: Rodyti gijų aktyvumą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbStart)
en: Start
lt: Pradėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remaining number of jobs:
lt: Likusių darbų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButtonStart)
en: What time is it? Click to update.
lt: Kiek dabar laiko? Paspauskite, kad atsinaujintų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelTime)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(do not know yet)</p></body></html>
lt: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(dar nežinomas)</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbSelectFiles)
en: Select Files...
lt: Išrinkti failus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbCancel)
en: Cancel
lt: Atsisakyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbSuspend)
en: Suspend
lt: Sustabdyti
