kio4 - en to lt translation catalogue (1116 entries)

en: A file or folder named %1 already exists.
lt: Failas ar aplankas vardu %1 jau yra.

en: You do not have permission to create that folder.
lt: Jūs neturite leidimo sukurti šį aplanką.

en: You did not select a file to delete.
lt: Nepasirinkote trinamo failo.

en: Nothing to Delete
lt: Nėra ką ištrinti

en: <qt>Do you really want to delete
     <b>'%1'</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite ištrinti
    <b>„%1“</b>?</qt>

en: Delete File
lt: Pašalinti failą

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
lt[0]: Ar tikrai norite ištrinti šį objektą?
lt[1]: Ar tikrai norite ištrinti %1 objektus?
lt[2]: Ar tikrai norite ištrinti %1 objektų?
lt[3]: Ar tikrai norite ištrinti %1 objektą?

en: Delete Files
lt: Pašalinti failus

en: You did not select a file to trash.
lt: Nepasirinkote į šiukšliadėžę perkeltino failo.

en: Nothing to Trash
lt: Nėra ką perkelti į šiukšliadėžę

en: <qt>Do you really want to trash
     <b>'%1'</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite išmesti į šiukšliadėžę
    <b>„%1“</b>?</qt>

en: Trash File
lt: Išmesti failą į šiukšliadėžę

[ctx: to trash]
en: &Trash
lt: Šiu&kšlės

en: translators: not called for n == 1 | Do you really want to trash these %1 items?
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti į šiukšliadėžę šį objektą?
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti į šiukšliadėžę šiuos %1 objektus?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti į šiukšliadėžę šiuos %1 objektų?
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti į šiukšliadėžę %1 objektą?

en: Trash Files
lt: Išmesti failus į šiukšliadėže

en: The specified folder does not exist or was not readable.
lt: Nurodyto aplanko nėra arba jo neįmanoma perskaityti.

en: Menu
lt: Meniu

en: Parent Folder
lt: Žemesnio lygio aplankas

en: Home Folder
lt: Namų aplankas

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: New Folder...
lt: Naujas aplankas...

en: Move to Trash
lt: Išmesti į šiukšliadėžę

en: Delete
lt: Trinti

en: Sorting
lt: Rūšiuoju

en: By Name
lt: Pagal vardą

en: By Size
lt: Pagal dydį

en: By Date
lt: Pagal datą

en: By Type
lt: Pagal tipą

en: Descending
lt: Mažėjanti

en: Folders First
lt: Pirma aplankai

en: Icon Position
lt: Ženkliuko vieta

en: Next to File Name
lt: Greta failo pavadinimo

en: Above File Name
lt: Virš failo pavadinimo

en: Short View
lt: Rodyti trumpai

en: Detailed View
lt: Rodyti detaliai

en: Tree View
lt: Medžio vaizdas

en: Detailed Tree View
lt: Detalaus medžio vaizdas

en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Show Aside Preview
lt: Rodyti peržiūrą pakraštyje

en: Show Preview
lt: Rodyti peržiūrą

en: Open File Manager
lt: Atverti failų tvarkyklę

en: Properties
lt: Savybės

en: &View
lt: Ž&iūrėti

[ctx: folder name]
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

[ctx: @title:window]
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
lt: Sukurti naują aplanką:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
lt: Pasirinkite aplanką

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
lt: Naujas aplankas...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
lt: Naujas aplankas...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
lt: Perkelti į šiukšliadėžę

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
lt: Trinti

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
lt: Rodyti paslėptus aplankus

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
lt: Savybės

en: *|All Files
lt: *|Visi failai

en: All Supported Files
lt: Visi palaikomi failai

en: All Files
lt: Visi failai

en: Add Places Entry
lt: Pridėti vietų įrašą

en: Edit Places Entry
lt: Keisti vietų įrašą

en: L&abel:
lt: Ž&ymė:

en: Enter descriptive label here
lt: Įveskite apibūdinančią etiketę

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
lt: <qt>Čia yra vieta susieta su įrašu. Tinka bet koks teisingas universalusis adresas (URL). Pavyzdžiui:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/ kde/stable<br /><br /> Paspaudę ant mygtuko prie teksto redagavimo langelio, pateksite į nurodytą URL.</qt>

en: &Location:
lt: &Vieta:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
lt: <qt>Šis ženkliukas bus rodomas Vietų skydelyje.<br /><br />Paspauskite ant mygtuko, kad pasirinktumėte kitą ženkliuką.</qt>

en: Choose an &icon:
lt: Pasirinkite &ženkliuką:

en: &Only show when using this application (%1)
lt: Rodyti &tik naudojant šią programą (%1)

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite šį nustatymą, jei norite, kad įrašas būtų matomas tik naudojant šią programą. (%1).<br /><br /> Jei šis nustatymas nėra pasirinktas, įrašas bus prieinamas visoms programoms.</qt>

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
lt: Namai

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
lt: Tinklas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Root
lt: Šakninis

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
lt: Šiukšliadėžė

en: &Release '%1'
lt: iš&laisvinti „%1“

en: &Safely Remove '%1'
lt: &Saugiai pašalinti „%1“

en: &Unmount '%1'
lt: &Išmontuoti „%1“

en: &Eject '%1'
lt: &Išleisti „%1“

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
lt: Įrenginys „%1“ nėra diskas ir negali būti atidarytas.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
lt: Įvyko klaida bandant pasiekti „%1“. Sistemos atsakymas: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
lt: Bandant pasiekti „%1“ įvyko netikėta klaida

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšliadėžę

en: Add Entry...
lt: Pridėti įrašą...

en: &Edit Entry '%1'...
lt: &Keisti įrašą „%1“

en: &Hide Entry '%1'
lt: &Slėpti įrašą „%1“

en: &Show All Entries
lt: &Rodyti visus įrašus

en: &Remove Entry '%1'
lt: &Pašalinti įrašą „%1“

[ctx: @info]
en: Do you really want to empty the Trash? All items will be deleted.
lt: Ar tikrai norite ištuštinti Šiukšliadėžę? Visa, kas joje yra, bus ištrinta.

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
lt: Ištuštinti šiukšliadėžę

en: Show Hidden Folders
lt: Rodyti paslėptus aplankus

en: Drive: %1
lt: Įrenginys: %1

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</qt>
lt: <qt>Paspauskite šį mygtuką, kad patektumėte į aukštesnio lygmens aplanką.<br /><br />Pavyzdžiui, jei dabartinė vieta yra file:/home/%1, paspaudęs šį mygtuką pateksite į file:/home.</qt>

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
lt: Spragtelėję šį mygtuką nueisite vienu žingsniu atgal naršymo istorijoje.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
lt: Spragtelėję šį mygtuką nueisite vienu žingsniu pirmyn naršymo istorijoje.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
lt: Norėdami iš naujo įkelti esamo puslapio turinį, spragtelėkite šį mygtuką.

en: Click this button to create a new folder.
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami sukurti naują aplanką.

en: Show Places Navigation Panel
lt: Rodyti Vietų navigacijos pultą

en: Show Bookmarks
lt: Rodyti žymeles

en: Options
lt: Parinktys

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places navigation panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
lt: <qt>Čia yra failų dialogo nuostatų meniu. Iš jos galima pasiekti įvairias parinktis, įskaitant:<ul><li>kaip failai rūšiuojami sąraše</li><li>rodymo tipus, įskaitant ženkliukus ir sąrašą</li><li>slepiamų failų rodymą</li><li>Vietų navigacijos skydelį</li><li>failų peržiūrą</li><li>aplankų atskyrimą nuo failų</li></ul></qt>

en: Zoom out
lt: Sumažinti

en: Zoom in
lt: Padidinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
lt: &Vardas:

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
lt: <qt>Šis filtras taikomas failų sąraše. Failų vardai, kurie neatitinka filtro, nebus rodomi.<p>Galite pasirinkti vieną iš nustatytų filtrų iš meniu arba įvesti savadarbį filtrą tiesiai į teksto langelį.</p><p>Galima naudoti pakaitos simbolius * ir ?.</p></qt>

en: &Filter:
lt: &Filtras:

en: You can only select one file
lt: Galite pasirinkti tik vieną failą

en: More than one file provided
lt: Pateiktas daugiau nei vienas failas

en: You can only select local files
lt: Galite pasirinkti tik vietinius failus

en: Remote files not accepted
lt: Nutolę failai nepriimami

en: More than one folder provided
lt: Pateiktas daugiau nei vienas aplankas

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
lt: Buvo pažymėtas bent vienas aplankas ir bent vienas failas. Pažymėti failai bus ignoruojami, bus pateikiamas tik aplankų sąrašas

en: Files and folders selected
lt: Failai ir aplankai pažymėti

en: The file "%1" could not be found
lt: Failo „%1“ rasti nepavyko

en: Cannot open file
lt: Nepavyksta atverti failo

en: This is the name to save the file as.
lt: Tai yra pavadinimas, kuriuo išsaugomas failas.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
lt: Tai yra atidaromų failų sąrašas.  Gali būti nurodytas daugiau nei viena failas, išvardinant kelis, atskiriant jas tarpais.

en: This is the name of the file to open.
lt: Tai yra atidaromo failo pavadinimas.

[ctx: @title:window]
en: Places
lt: Vietos

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
lt: Failas „%1“ Jau yra. Ar norite jį perrašyti?

en: Overwrite File?
lt: Perrašyti failą?

en: The chosen filenames do not
    appear to be valid.
lt: Pasirinktas failo pavadinimas
    atrodo neteisingas.

en: Invalid Filenames
lt: Neteisingi failų pavadinimai

en: You can only select local files.
lt: Galite pasirinkti tik vietinius failus.

en: Remote Files Not Accepted
lt: Nutolę failai nepriimami.

en: *|All Folders
lt: *|Visi aplankai

en: &Open
lt: &Atverti

en: Icon size: %1 pixels (standard size)
lt: Ženkliukų dydis: %1 pikseliai (standartinis dydis)

en: Icon size: %1 pixels
lt: Ženkliukų dydis: %1 pikselis

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
lt: Automatiškai parinkti failų vardų &plėtinius (%1)

en: the extension <b>%1</b>
lt: plėtinys <b>%1</b>

en: Automatically select filename e&xtension
lt: Automatiškai parinkti failo pavadinimo &plėtinį

en: a suitable extension
lt: Tinkamas plėtinys

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
lt: Ši parinktis įgalina keletą patogių funkcijų saugant failus su prievardžiais:<br /><ol><li>Prievardis, nurodytas <b>%1</b> teksto langelyje, bus pakeistas, jei pakeisite failo tipą, į kurį reikia išsaugoti.<br /><br /></li><li>Jei joks prievardis nenurodytas <b>%2</b> teksto langelyje, kai paspaudžiate <b>Išsaugoti</b>, %3 bus pridėtas prie failo pavadinimo pabaigos (jei failas tokiu pavadinimu dar neegzistuoja). Prievardis parenkamas pagal failo tipą, kuriuo norite išsaugoti failą.<br /><br />Jei nenorite, kad KDE automatiškai pridėtų prievardį, galite išjungti šią parinktį arba galite nuslopinti ją, pridėdami tašką (.) prie failo pavadinimo pabaigos(taškas bus panaikintas automatiškai).</li></ol>Jei nežinote ką pasirinkti, palikite šią parinktį įgalinta, nes ji padaro Jūsų failus lengviau valdomus.

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
lt: <qt>Šis mygtukas leidžia pasižymėti norimas vietas. Paspauskite mygtuką, kad atvertumėte žymelių meniu, kuriame galima pridėti, redaguoti arba pasirinkti žymelę.<br /><br />Šios žymelės yra skirtos tik failų dialogui, bet veikia lygiai taip pat, kaip ir kitos KDE žymelės.</qt>

en: Sorry
lt: Apgailestaujame

[ctx: @action:button]
en: Create directory
lt: Sukurti aplanką

[ctx: @action:button]
en: Enter a different name
lt: Įveskite kitokį pavadinimą

en: Create hidden directory?
lt: Sukurti paslėptą aplanką?

en: The name "%1" starts with a dot, so the directory will be hidden by default.
lt: Pavadinimas „%1“ prasideda tašku, taigi aplankas pagal nutylėjimą bus paslėptas.

en: Do not ask again
lt: Daugiau nebeklausti

en: File name:
lt: Failo pavadinimas:

en: Create Symlink
lt: Sukurti simbolinę nuorodą

en: Create link to URL
lt: Sukurti nuorodą į URL

en: Create New
lt: Sukurti naują

en: Link to Device
lt: Nuoroda į įrenginį

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Create new folder in:
    %1
lt: Sukurti naują aplanką:
    %1

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Paste
lt: Padėti

en: Edit
lt: Keisti

en: Navigate
lt: Žvalgyti

en: Show Full Path
lt: Rodyti visą kelią

en: Custom Path
lt: Pasirinktas kelias

[ctx: @action:inmenu]
en: More
lt: Daugiau

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
lt: Įrenginiai

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
lt: Kiti

en: Click for Location Navigation
lt: Spragtelėkite norėdami naviguoti

en: Click to Edit Location
lt: Spragtelėkite norėdami rašyti

en: Could not change permissions for
    %1
lt: Nepavyksta pakeisti %1 leidimų

en: No Media inserted or Media not recognized.
lt: Neįdėtas media, arba media neatpažystamas.

en: "vold" is not running.
lt: „vold“ nėra paleistas.

en: Could not find program "mount"
lt: Nepavyksta rasti programos „mount“

en: Could not find program "umount"
lt: Nepavyksta rasti programos „umount“

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
lt: Nepavyksta nukopijuoti failo iš %1 į %2. (Klaidos Nr.: %3)

en: No media in device for %1
lt: %1 nėra įdėtas joks media į įrenginį

en: Opening connection to host %1
lt: Jungiamasi prie mazgo %1

en: Connected to host %1
lt: Prisijungta prie mazgo %1

en: %1.
    
    Reason: %2
lt: %1.
    
    Priežastis: %2

en: Sending login information
lt: Siunčiama registravimosi informacija

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
lt: Nusiųstas pranešimas:
    Prisiregistruoju vardu=%1 su slaptažodžiu=[paslėptas]
    
    Serveris atsakė:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
lt: Norėdami prisijungti prie šios srities, turite pateikti naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Site:
lt: Sritis:

en: Login OK
lt: Registracija OK

en: Could not login to %1.
lt: Nepavyksta prisiregistruoti į %1.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
lt: Turite pateikti naudotojo vardą ir slaptažodį  žemiau nurodytam įgaliotajam serveriui serveriui norint prisijungti prie bet kokios srities.

en: Proxy:
lt: Įgaliotasis serveris:

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
lt: <b>%1</b> mazge <b>%2</b>

en: Proxy Authentication Failed.
lt: Įgaliotojo serverio autentikacija nepavyko.

en: No host specified.
lt: Nenurodytas mazgo vardas.

en: Otherwise, the request would have succeeded.
lt: Priešingu atveju paklausimas būtų pavykęs.

[ctx: request type]
en: set property values
lt: nustatyti savybių reikšmes

[ctx: request type]
en: create the requested folder
lt: sukurti prašomą aplanką

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
lt: kopijuoti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
lt: perkelti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
lt: ieškoti nurodytame aplanke

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
lt: užrakinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
lt: atrakinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
lt: ištrinti nurodytą failą ar aplanką

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
lt: užklausti serverio galimybių

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
lt: gauti nurodyto failo ar aplanko turinį

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
lt: vykdyti ataskaitą nurodytame aplanke

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lt: Bandant %2 įvyko netikėta klaida (%1).

en: The server does not support the WebDAV protocol.
lt: Serveris nepalaiko WebDAV protokolo.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
lt: Bandant %1 įvyko klaida %2.  Priežasčių santrauka yra žemiau.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
lt: Priėjimas uždraustas bandant %1.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
lt: Resursas negali būti sukurtas paskirties vietoje tol, kol vienas ar daugiau tarpinių rinkinių (aplankų) nebus sukurta.

en: The server was unable to maintain the liveness of the properties listed in the propertybehavior XML element or you attempted to overwrite a file while requesting that files are not overwritten. %1
lt: Serveris nesugebėjo palaikyti savybių, išvardintų savybės elgesio (propertybehavior) XML elemente, gyvybės arba Jūs pabandėte rašyti ant failo, kai buvote paprašę, kad nebūtų rašoma ant failų. %1

en: The requested lock could not be granted. %1
lt: Prašomas užrakinimas negali būti suteiktas.  %1

en: The server does not support the request type of the body.
lt: Serveris nepalaiko kūno paklausimo tipo.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
lt: Nepavyksta %1, nes resursas yra užrakintas.

en: This action was prevented by another error.
lt: Veiksmas sukliudytas kitos klaidos.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
lt: Nepavyksta %1, nes paskirties serveris atsisako priimti failą ar aplanką.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
lt: Paskirties resursas neturi užtektinai vietos įrašyti resurso būklei po šio metodo įvykdymo.

en: The resource cannot be deleted.
lt: Resursas negali būti ištrintas.

[ctx: request type]
en: upload %1
lt: siųsti %1

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lt: Bandant %2 įvyko netikėta klaida (%1).

en: %1 contacted. Waiting for reply...
lt: Su %1 susirišta. Laukiama atsakymo...

en: Server processing request, please wait...
lt: Serveris apdoroja paklausimą, prašome palaukti...

en: Sending data to %1
lt: Siunčiami duomenys į %1

en: Retrieving %1 from %2...
lt: Gaunama %1 iš %2...

en: Authentication Failed.
lt: Autentikacija nepavyko.

en: Authorization failed.
lt: Autorizacija nepavyko.

en: Unknown Authorization method.
lt: Nežinomas autorizacijos metodas

en: KDE HTTP cache maintenance tool
lt: KDE HTTP krepšio priežiūros įrankis

en: Empty the cache
lt: Ištuštinti krepšį

en: Display information about cache file
lt: Rodyti informaciją apie talpyklos failą

en: Cookie Alert
lt: Įspėjimo dėl slapuko

[ctx: @item:intext cross domain cookie]
en:  [Cross Domain]
lt:  [Keliems domenams]

en: Apply Choice To
lt: Pritaikyti pasirinkimą

en: &Only this cookie
lt: &Tik šį slapuką

en: &Only these cookies
lt: &Tik šiuos slapukus

en: All cookies from this do&main
lt: &Visus šios srities slapukus

en: All &cookies
lt: V&isus slapukus

en: &Accept
lt: &Priimu

en: &Reject
lt: &Atmetu

en: See or modify the cookie information
lt: Rodyti/slėpti informaciją apie slapuką

en: Cookie Details
lt: Smulki informacija apie slapuką

en: Name:
lt: Vardas:

en: Value:
lt: Reikšmė:

en: Expires:
lt: Baigiasi:

en: Path:
lt: Kelias:

en: Domain:
lt: Sritis:

en: Exposure:
lt: Ekspozicija:

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
lt: &Kitas >>

en: Show details of the next cookie
lt: Rodyti kito slapuko smulkmenas.

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: End of Session
lt: Sesijos pabaiga

en: Secure servers only
lt: Tik saugūs serveriai

en: Secure servers, page scripts
lt: Saugūs serveriai, puslapių scenarijai

en: Servers
lt: Serveriai

en: Servers, page scripts
lt: Serveriai, puslapio scenarijai

en: HTTP Cookie Daemon
lt: HTTP slapukų tarnyba

en: HTTP cookie daemon
lt: HTTP slapukų tarnyba

en: Shut down cookie jar
lt: Išjungti slapukų talpyklą

en: Remove cookies for domain
lt: Pašalinti srities slapukus

en: Remove all cookies
lt: Pašalinti visus slapukus

en: Reload configuration file
lt: Iš naujo įkelti derinimo failą

en: No metainfo for %1
lt: Nėra %1 metainformacijos

en: --- separator ---
lt: --- skirtukas ---

[ctx: @action:button]
en: Update
lt: Atnaujinti

[ctx: @title:window]
en: Bookmark Properties
lt: Žymelės savybės

[ctx: @action:button]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmark
lt: Pridėti žymelę

[ctx: @action:button]
en: &New Folder...
lt: &Naujas aplankas...

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmarks
lt: Pridėti žymelę

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
lt: Vieta:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
lt: Komentaras:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
lt: Sukurti naują žymelių aplanką

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
lt: Sukurti naują žymelių aplanką, esantį %1

[ctx: @label:textbox]
en: New folder:
lt: Naujas aplankas:

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: *.html|HTML Files (*.html)
lt: *.html|HTML failai (*.html)

en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
lt: <!-- Šis failas buvo sukurta Konqueror -->

en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
lt: *.adr|Opera žymelių failai (*.adr)

en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
lt: Nepavyksta išsaugoti žymelių %1. Pranešta klaida: %2. Ši klaida bus rodoma tik vieną kartą. Greičiausiai klaidos priežastis yra perpildytas kietasis diskas, prašome skubiai ištaisyti situaciją.

en: Add Bookmark Here
lt: Pridėti žymelę čia

en: Open Folder in Bookmark Editor
lt: Atverti aplanką žymelių redagavimo programoje

en: Delete Folder
lt: Trinti aplanką

en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Delete Bookmark
lt: Trinti žymelę

en: Open Folder in Tabs
lt: Atverti aplanką kortelėse

en: Cannot add bookmark with empty URL.
lt: Nepavyksta pridėti žymelės su tuščiu URL.

en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žymelių aplanką
    „%1“?

en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žymelę
    „%1“?

en: Bookmark Folder Deletion
lt: Žymelių aplanko trynimas

en: Bookmark Deletion
lt: Žymelės trynimas

en: Open all bookmarks in this folder as a new tab.
lt: Atverti visas šio aplanko žymeles naujose kortelėse.

en: Bookmark Tabs as Folder...
lt: Sukurti žymelių aplanką iš kortelių...

en: Add a folder of bookmarks for all open tabs.
lt: Iš visų atvertų kortelių sukurti žymelių aplanką.

en: Edit your bookmark collection in a separate window
lt: Redaguoti Jūsų žymelių rinkinį atskirame lange

en: New Bookmark Folder...
lt: Naujas žymelių aplankas...

en: Create a new bookmark folder in this menu
lt: Sukurti naują žymelių aplanką šiame meniu

en: Hide in toolbar
lt: Slėpti įrankinėje

en: Show in toolbar
lt: Rodyti įrankinėje

en: Open in New Window
lt: Atverti naujame lange

en: Open in New Tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Receiving corrupt data.
lt: Gaunami sugadinti duomenys.

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owning Group
lt: Savininkų grupė

en: Others
lt: Kiti

en: Mask
lt: Kaukė

en: Named User
lt: Įvardintas naudotojas

en: Named Group
lt: Įvardinta grupė

en: Edit Entry...
lt: Keisti įrašą...

en: Delete Entry
lt: Pašalinti įrašą

en:  (Default)
lt:  (numatytas)

en: Edit ACL Entry
lt: Keisti ACL įrašą

en: Entry Type
lt: Įrašo tipas

en: Default for new files in this folder
lt: Numatyta naujoms failams šiame aplanke

en: Named user
lt: Įvardintas naudotojas

en: Named group
lt: Įvardinta grupė

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Group:
lt:  Grupė:

en: Type
lt: Tipas

en: Name
lt: Vardas

en: Effective
lt: Efektyvus

[ctx: @label]
en: Add Comment...
lt: Pridėti komentarą...

[ctx: @label]
en: Change...
lt: Keisti...

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
lt: Keisti komentarą

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
lt: Pridėti komentarą

en: Device name
lt: Įrenginio pavadinimas

en: Encoding:
lt: Koduotė:

en: Open
lt: Atverti

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: *|All files
lt: *|Visi failai

[ctx: @item:intable]
en: %1 item | %1 items
lt[0]: %1 objektas
lt[1]: %1 objektai
lt[2]: %1 objektų
lt[3]: %1 objektas

[ctx: @label]
en: Comment
lt: Komentaras

[ctx: @label]
en: Modified
lt: Pakeista

[ctx: @label]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: @label]
en: Permissions
lt: Leidimai

[ctx: @label]
en: Rating
lt: Reitingas

[ctx: @label]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @label]
en: Tags
lt: Žymės

[ctx: @label]
en: Total Size
lt: bendras dydis

[ctx: @label]
en: Type
lt: Tipas

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: <Error>
lt: <Klaida>

en: &Share
lt: &Bendro naudojimo

en: Only folders in your home folder can be shared.
lt: Tik Jūsų namų aplanko poaplankiai gali būti skirti bendram naudojimui.

en: Not shared
lt: Neskirtas bendram naudojimui

en: Shared
lt: Bendram naudojimui

en: Sharing this folder makes it available under Linux/UNIX (NFS) and Windows (Samba).
lt: Šio aplanko paskyrimas bendram naudojimui daro jį prieinamu Linux/UNIX (NFS) ir Windows (Samba) protokolais.

en: You can also reconfigure file sharing authorization.
lt: Jūs taip pat galite pakeisti bendro naudojimosi failais tvarką.

en: Configure File Sharing...
lt: Konfigūruoti bendrą naudojimąsi failais...

en: Error running 'filesharelist'. Check if installed and in $PATH or /usr/sbin.
lt: Klaida paleidžiant 'filesharelist'.  Patikrinkite ar ši komandą įdiegta ir yra Jūsų kelyje $PATH ar /usr/sbin.

en: You need to be authorized to share folders.
lt: Jums reikia įgaliojimo norint skirti aplankus bendram naudojimui.

en: File sharing is disabled.
lt: Bendras naudojimasis failais išjungtas.

en: Sharing folder '%1' failed.
lt: Skirti aplanko „%1“ bendram naudojimui nepavyko.

en: An error occurred while trying to share folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
lt: Bandant nustatyti aplanką „%1“ bendram naudojimui įvyko klaida. Patikrinkite, ar Perl scenarijus „fileshareset“ turi nustatytą suid root.

en: Unsharing folder '%1' failed.
lt: Nepavyko panaikinti aplanko „%1“ nustatymo bendram naudojimui.

en: An error occurred while trying to unshare folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
lt: Bandant panaikinti aplanko „%1“ bendro naudojimo parinktį įvyko klaida. Patikrinkite, ar Perl scenarijus „fileshareset“ turi nustatytą suid root.

en: Select Icon
lt: Parinkti ženkliuką

en: Icon Source
lt: Ženkliuko šaltinis

en: S&ystem icons:
lt: Sis&temos ženkliukai:

en: O&ther icons:
lt: &Kiti ženkliukai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
lt: &Naršyti...

en: &Search:
lt: &Ieškoti:

en: Search interactively for icon names (e.g. folder).
lt: Interaktyviai ieškoti ženkliukų pavadinimų (pvz., aplankas).

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Animations
lt: Animacijos

en: Applications
lt: Programos

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Emotes
lt: Emocijų ženkleliai

en: Filesystems
lt: Failų sistemos

en: International
lt: Tarptautinė

en: Mimetypes
lt: Mime tipai

en: Places
lt: Vietos

en: Status
lt: Būsena

en: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.png *.xpm *.svg *.svgz)
lt: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Ženkliukų failai (*.png *.xpm *.svg *.svgz)

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
lt: Konfigūruoti rodomus duomenis

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
lt: Pasirinkite, kurie duomenys bus rodomi:

[ctx: @action:button]
en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

[ctx: @title:tab]
en: Information
lt: Informacija

[ctx: @label creation date]
en: Created
lt: Sukurta

[ctx: @label file content size]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
lt: Priklauso

[ctx: @label]
en: Description
lt: Aprašymas

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
lt: Generatorius

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
lt: Dalis

[ctx: @label]
en: Keyword
lt: Raktažodis

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
lt: Pakeista

[ctx: @label]
en: MIME Type
lt: MIME tipas

[ctx: @label]
en: Content
lt: Turinys

[ctx: @label]
en: Related To
lt: Susijęs su

[ctx: @label]
en: Subject
lt: Tema

[ctx: @label music title]
en: Title
lt: Antraštė

[ctx: @label file URL]
en: Location
lt: Vieta

[ctx: @label]
en: Creator
lt: Kūrėjas

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
lt: Vidutinis bitų dažnis

[ctx: @label]
en: Channels
lt: Kanalų

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
lt: Simboliai

[ctx: @label]
en: Codec
lt: Kodekas

[ctx: @label]
en: Color Depth
lt: Spalvų gylis

[ctx: @label]
en: Duration
lt: Trukmė

[ctx: @label]
en: Filename
lt: Failo pavadinimas

[ctx: @label]
en: Hash
lt: Maiša (hash)

[ctx: @label]
en: Height
lt: Aukštis

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
lt: Eilučių

[ctx: @label]
en: Programming Language
lt: Programavimo kalba

[ctx: @label]
en: Sample Rate
lt: Taktinis dažnis

[ctx: @label]
en: Width
lt: Plotis

[ctx: @label number of words]
en: Words
lt: Žodžių

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
lt: Apertūra

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
lt: Išlaikymo trukmė

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
lt: Blykstė

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
lt: Židinio nuotolis

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
lt: Židinio nuotolis 35 mm

[ctx: @label EXIF]
en: Make
lt: Gaminys

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
lt: Matavimo veiksena

[ctx: @label EXIF]
en: Model
lt: Modelis

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
lt: Orientacija

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
lt: Baltos balansas

[ctx: @label video director]
en: Director
lt: Režisierius

[ctx: @label music genre]
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: @label music album]
en: Album
lt: Albumas

[ctx: @label]
en: Performer
lt: Atlikėjas

[ctx: @label]
en: Release Date
lt: Išleidimo data

[ctx: @label music track number]
en: Track
lt: Takelis

[ctx: @label resource created time]
en: Resource Created
lt: Resursas sukurtas

[ctx: @label]
en: Sub Resource
lt: Sub resursas

[ctx: @label resource last modified]
en: Resource Modified
lt: Resursas pakeistas

[ctx: @label]
en: Numeric Rating
lt: Skaitmeninis įvertinimas

[ctx: @label]
en: Copied From
lt: Nukopijuota iš

[ctx: @label]
en: Usage Count
lt: Naudojimo skaičiaus

[ctx: @label]
en: Unix File Owner
lt: UNIX failo savininkas

[ctx: @label file type]
en: Type
lt: Tipas

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
lt: Neaiškūs vertimai

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
lt: Paskutinis vertėjas

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
lt: Pasenę vertimai

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
lt: Viso vertimų

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
lt: Išversta

[ctx: @label]
en: Translation Date
lt: Vertimo data

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Known Applications
lt: Žinomos programos

en: Open With
lt: Atidaryti su

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Nurodykite programą, kurią naudosite atverti <b>%1</b>. Jei tokios programos nėra, įrašykite vardą, arba spauskite mygtuką „Naršyti“.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
lt: Pasirinkite vardą programos, su kuria atversite nurodytus failus.

en: Choose Application for %1
lt: Pasirinkite programą, skirtą %1

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite programą, skirtą failų tipui <b>%1</b>. Jei tokios programos nėra sąraše, įrašykite vardą, arba spauskite mygtuką „Ieškoti“.</qt>

en: Choose Application
lt: Pasirinkite programą

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lt: <qt>Pasirinkite programą. Jei tokios programos nėra sąraše, įrašykite vykdomojo failo vardą, arba spauskite mygtuką „Ieškoti“.</qt>

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
lt: Po komandos galite turėti keletą pakaitos simbolių, kurie bus pakeisti konkrečiomis vertėmis leidžiant programą:
    %f - vieno failo vardas
    %F - failų sąrašas; naudoti su programomis, kurios atveria keletą failų vienu metu
    %u - vienas URL
    %U - URL sąrašas
    %d - aplankas, kuriame yra atvertinas failas
    %D - aplankų sąrašas
    %i - ženkliukas
    %m - mini-ženkliukas
    %c - komentaras

en: Run in &terminal
lt: Paleisti &terminale

en: &Do not close when command exits
lt: &Neužverti komandai pasibaigus

en: &Remember application association for this type of file
lt: &Įsiminti priskirtą programą šiam failų tipui

en: P&review
lt: Pe&ržiūra

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Terminal
lt: Terminalas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei programa, kurią norite paleisti, veikia tekstine veiksena, arba jei norite informacijos, kuri gali būti rodoma terminalo lange.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: &Run in terminal
lt: Paleisti &terminale

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, terminalEditLabel)
en: &Terminal options:
lt: Terminalo &savybės

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
lt: Pažymėkite šią parinktį, jei tekstinės veiksenos programa pateikia naudingą informaciją išjungimo metu. Šią informaciją galėsite peržiūrėti, jei terminalo emuliatorių paliksite įjungtą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Do not &close when command exits
lt: &Neužverti komandai nutraukus darbą

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
lt: Naudotojas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite, kad programa veiktų kito naudotojo ID. Kiekvienas procesas turi jam priskirtą naudotojo ID. Norint naudoti šią parinktį reikės įvesti naudotojo slaptažodį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Ru&n as a different user
lt: Vykdyti kit&o naudotojo teisėmis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
lt: Įrašykite naudotojo vardą, kurio vardu norite leisti programą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: &Username:
lt: &Naudotojas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
lt: Čia įrašykite naudotojo vardą, kurio vardu norite leisti programą.

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regargin program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
lt: Paleidimas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite būti tikri, kad Jūsų paleista programa tikrai startavo. Jūs pamatysite tai patvirtinantį blyksintį žymeklį ar pulto elementą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Enable &launch feedback
lt: Įgalinti &paleidimo grįžtamąjį ryšį

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, systrayCheck)
en: Check this option if you want to have a system tray handle for your application.
lt: Pažymėkite šią parinktį jei norite sistemos dėkle matyti šios programos valdymo ženklelį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, systrayCheck)
en: &Place in system tray
lt: Įdėti į &sistemos dėklą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: &D-Bus registration:
lt: &D-Bus registracija:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: None
lt: Nieko

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Multiple Instances
lt: Keletas atvejų

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Single Instance
lt: Vienas atvejis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Run Until Finished
lt: Vykdyti iki pabaigos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
lt: Įrašykite vardą, kurį norite suteikti šiai programai. Šį vardą matysite programų sąraše ir pulte.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, genNameEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
lt: Įrašykite čia programos aprašymą, atitinkantį jos panaudojimo sritį. Pavyzdys: prisijungimo skambinant priemonė (KPPP) galėtų būti apibūdinta kaip „Prisijungimo skambinant įrankis“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
lt: &Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, commentEdit)
en: Type any comment you think is useful here.
lt: Čia įrašykite Jūsų manymu naudingą komentarą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
lt: Kome&ntaras:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, commandEdit)
en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
lt: Čia įrašykite komandą, kuria paleisite šią programą.
    
    Po komandos galite įrašyti keletą pakaitos simbolių, kurie, leidžiant komandą, bus pakeisti reikšmėmis:
    %f - vieno failo pavadinimas
    %F - failų sąrašas; naudoti tuo atveju, jei programa gali atverti kelis vietinius failus iš karto
    %u - vienas URL
    %U - URL sąrašas
    %d - aplankas, kuriame yra atvertini failai
    %D - aplankų sąrašas
    %i - ženklelis
    %m - mini-ženklelis
    %c - pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Co&mmand:
lt: Ko&manda:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
lt: Jei norite rasti norimą vykdomąjį failą naršydami failų sistemoje, spauskite čia.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
lt: Nurodo pasirinktos programos veikimo aplanką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
lt: &Darbinis kelias:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
lt: <qt><p>Šiame sąraše turi būti nurodyta, kokius failų tipus programa gali atverti. Šis sąrašas tvarkomas pagal <u>mime tipus</u>.</p>
    <p>MIME (Multipurpose Internet (e)Mail Extension) yra standartinis protokolas, nustatantis duomenų tipą pagal failų praplėtimus ir susijusius <u>mime tipus</u>. Pavyzdžiui: failo vardo gele.bmp dalis „bmp“ nurodo, kad ši failas yra specifinis paveikslėlio failas, <u>image/x-bmp</u>. Jei norite, kad sistema žinotų, kokios programos gali atverti kiekvieną failo tipą, turite informuoti sistemą, kokios programos gali juos atverti.</p>
    <p>Jei norite susieti programą su vienu ar daugiau failų, kurių nėra sąraše, tipų, spauskite mygtuką <b>Pridėti</b>, esantį žemiau. Jei sąraše yra failų tipų, kurių programa iš tiesų negali tvarkyti, galite juos pašalinti iš sąrašo paspaudę žemiau esantį mygtuką <b>Pašalinti</b>.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
lt: &Palaikomi failų tipai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
lt: Mime tipai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
lt: Aprašymas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
lt: Spauskite šį mygtuką jei norite pridėti failo tipą (mime tipą) kurį pasirinkta programa sugeba tvarkyti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, add) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
lt: Pridėti...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
lt: Jei norite pašalinti failo tipą (mime tipą), kurio pasirinkta programa nesugeba apdoroti, pažymėkite mime tipą viršuje esančiame sąraše ir spauskite šį mygtuką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeSelection) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
lt: Su&dėtingesnės parinktys

en: Properties for %1
lt: %1 savybės

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
lt[0]: %1 objekto savybės
lt[1]: %1 pažymėtų objektų savybės
lt[2]: %1 pažymėtų objektų savybės
lt[3]: %1 pažymėto objekto savybės

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
lt: &Bendros

en: Type:
lt: Tipas:

en: Create New File Type
lt: Sukurti naują failo tipą

en: File Type Options
lt: Failo tipo parinktys

en: Contents:
lt: Turinys:

en: Location:
lt: Vieta:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Points to:
lt: Veda į:

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Modified:
lt: Keista:

en: Accessed:
lt: Naudota:

en: Mounted on:
lt: Montavimo vieta:

en: Device usage:
lt: Įrenginio naudojimas:

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
lt: %1 laisva iš %2 (%3% panaudota)

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
lt: Skaičiuojama... %1 (%2)
    %3, %4

en: 1 file | %1 files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
lt[0]: %1 poaplankis
lt[1]: %1 poaplankiai
lt[2]: %1 poaplankių
lt[3]: %1 poaplankis

en: Calculating...
lt: Skaičiuojama...

en: At least %1
lt: Bent %1

en: The new file name is empty.
lt: Naujas failo pavadinimas neįrašytas.

en: <qt>Could not save properties. You do not have sufficient access to write to <b>%1</b>.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta išsaugoti savybių. Jums neužtenka leidimų rašyti į <b>%1</b>.</qt>

en: Forbidden
lt: Draudžiama

en: Can Read
lt: Gali skaityti

en: Can Read & Write
lt: Gali skaityti ir rašyti

en: Can View Content
lt: Gali žiūrėti turinį

en: Can View & Modify Content
lt: Gali žiūrėti ir keisti turinį

en: Can View Content & Read
lt: Gali žiūrėti turinį ir skaityti

en: Can View/Read & Modify/Write
lt: Gali žiūrėti/rašyti ir keisti/įrašyti

en: &Permissions
lt: &Leidimai

en: Access Permissions
lt: Priėjimo leidimai

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
lt[0]: Šis failas yra nuoroda ir neturi leidimų.
lt[1]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.
lt[2]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.
lt[3]: Visi failai yra nuorodos ir neturi leidimų.

en: Only the owner can change permissions.
lt: Tik savininkas gali keisti leidimus.

en: O&wner:
lt: Sa&vininkas:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
lt: Nurodo veiksmus, kuriuos gali atlikti savininkas.

en: Gro&up:
lt: Gr&upė:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
lt: Nuorodo veiksmus, kuriuos gali atlikti grupės nariai.

en: O&thers:
lt: K&iti:

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
lt: Nurodo veiksmus, kuriuos visi naudotojai, kuriems failas/aplankas nepriklauso ir kurie nepriklauso savininko grupei, gali daryti.

en: Only own&er can rename and delete folder content
lt: Tik savi&ninkas gali pervadinti ar ištrinti aplanko turinį

en: Is &executable
lt: Yra &vykdoma

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
lt: Įjunkite šią parinktį norėdami leidimą trinti ar pervadinti aplanke esančius failus ir aplankus suteikti tik aplanko savininkui. Kiti naudotojai gali tik pridėti naujus failus, tam reikia turėti „turinio keitimo“ leidimą.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
lt: Įjunkite šią parinktį norėdami pažymėti failą kaip vykdomąją. Tai prasminga tik programoms ir scenarijams. To reikia norint vykdyti failą.

en: A&dvanced Permissions
lt: S&udėtingesni leidimai

en: Ownership
lt: Nuosavybė

en: User:
lt: Naudotojas:

en: Group:
lt: Grupė:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
lt: Pritaikyti pakeitimus visiems poaplankiams ir jų turiniui

en: Advanced Permissions
lt: Sudėtingesni leidimai

en: Class
lt: Klasė

en: Show
    Entries
lt: Rodyti
    įrašus

en: Read
lt: Skaityti

en: This flag allows viewing the content of the folder.
lt: Ši vėliavėlė leidžia peržiūrėti aplanko turinį.

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
lt: Raudona vėliavėlė leidžia peržiūrėti failo turinį.

en: Write
    Entries
lt: Įrašyti
    įrašus

en: Write
lt: Įrašyti

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
lt: Ši vėliavėlė leidžia pridėti, pervadinti ar trinti failus. Atkreipkite dėmesį, kad galimybė trinti ir pervadinti failus gali būti apribota panaudojus vėliavėlę „Lipni“.

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
lt: Rašymo vėliavėlė leidžia keisti failo turinį.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
lt: Įeikite

en: Enable this flag to allow entering the folder.
lt: Pažymėkite šią vėliavėlę norėdami leisti įeiti į aplanką.

en: Exec
lt: Vykdyti

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
lt: Pažymėkite šią vėliavėlę norėdami leisti vykdyti failą kaip programą.

en: Special
lt: Specialus

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lt: Ypatinga vėliavėlė. Galioja visam aplankui, jos tikslią prasmę galite matyti dešiniajame stulpelyje.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lt: Ypatinga vėliavėlė. Jos tikslią prasmę galite matyti dešiniajame stulpelyje.

en: User
lt: Naudotojas

en: Group
lt: Grupė

en: Set UID
lt: Nustatyti UID

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
lt: Jei ši vėliavėlė pažymėta, šio aplanko savininkas automatiškai taps visų naujų failų aplanke savininku.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
lt: Jei failas yra vykdomas ir nustatyta ši vėliavėlė, jis bus vykdoma savininko leidimais.

en: Set GID
lt: Nustatyti GID

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
lt: Jei vėliavėlė įjungta, šio aplanko grupė bus nustatyta visiems naujiems failams.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
lt: Jei ši failas yra vykdoma ir nustatyta ši vėliavėlė, jis bus vykdomas grupės leidimais.

[ctx: File permission]
en: Sticky
lt: Lipni

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
lt: Jei „Lipni“ vėliavėlė nustatyta aplankui, tik savininkas ir administratorius (root) galės ištrinti ar pervadinti failus. Kitu atveju visi, turintys rašymo leidimus, galėtų tai daryti.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
lt: „Lipni“ vėliavėlė, nustatyta failui, yra ignoruojama Linux, tačiau gali būti naudojama kai kuriose sistemose

en: Link
lt: Nuoroda

en: Varying (No Change)
lt: Perspėjimas (nėra pakeitimų)

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
lt[0]: Šis failas turi sudėtingesnius leidimus.
lt[1]: Šie failai turi sudėtingesnius leidimus.
lt[2]: Šie failai turi sudėtingesnius leidimus.
lt[3]: Šie failai turi sudėtingesnius leidimus.

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
lt[0]: Šis aplankas turi sudėtingesnius leidimus.
lt[1]: Šie aplankai turi sudėtingesnius leidimus.
lt[2]: Šie aplankai turi sudėtingesnius leidimus.
lt[3]: Šie aplankai turi sudėtingesnius leidimus.

en: These files use advanced permissions.
lt: Šie failai naudoja sudėtingesnius leidimus.

en: De&vice
lt: Į&renginys

en: Device (/dev/fd0):
lt: Įrenginys (/dev/fd0):

en: Device:
lt: Įrenginys:

en: Read only
lt: Tik skaitymui

en: File system:
lt: Failų sistema:

en: Mount point (/mnt/floppy):
lt: Montavimo vieta (/mnt/floppy):

en: Mount point:
lt: Montavimo vieta:

en: &Application
lt: Progr&ama

en: Add File Type for %1
lt: Pridėti %1 failo tipą

en: Select one or more file types to add:
lt: Pažymėkite vieną ar daugiau norimų pridėti failo tipų:

en: Only executables on local file systems are supported.
lt: Palaikomi tik vietinės failų sistemos vykdomieji failai.

en: Advanced Options for %1
lt: Sudėtingesnės parinktys %1

en: Open file dialog
lt: Failo atvėrimo dialogas

en: Unknown HTTP verb.
lt: Nežinomas HTTP veiks.

en: <qt>Could not modify the ownership of file <b>%1</b>. You have insufficient access to the file to perform the change.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta pakeisti savininko teisių failui <b>%1</b>. Jums neužtenka teisių prieiti prie failo ir atlikti pakeitimus.</qt>

en: &Skip File
lt: &Praleisti failą

en: Unable to create io-slave: %1
lt: Neįmanoma sukurti io-slave: %1

en: Folder Already Exists
lt: Aplankas jau yra

en: File Already Exists
lt: Failas jau yra

en: Already Exists as Folder
lt: Jau yra kaip aplankas

en: Creating directory
lt: Kuriamas aplankas

en: Directory
lt: Aplankas

en: Moving
lt: Perkeliama

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
lt: Šaltinis

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
lt: Tikslas

en: Deleting
lt: Trinama

en: File
lt: Failas

en: Und&o
lt: At&statyti

en: Und&o: Move
lt: Atšaukti: perkėlimą

en: Und&o: Rename
lt: Atša&ukti: Pervadinti

en: Und&o: Trash
lt: Atša&ukti: Pašalinti

en: Und&o: Create Folder
lt: Atšaukti: Sukurti aplanką

en: Und&o: Create File
lt: Atšaukti: Sukurti failą

en: Undo File Copy Confirmation
lt: Atšaukti failo kopijavimo patvirtinimą

en: 1 day %2 | %1 days %2
lt[0]: %1 diena %2
lt[1]:  %1 dienos %2
lt[2]: %1 dienų %2
lt[3]: %1 diena %2

en: %1 Item | %1 Items
lt[0]: %1 objektas
lt[1]: %1 objektai
lt[2]: %1 objektų
lt[3]: %1 objektas

en: 1 Folder | %1 Folders
lt[0]: %1 aplankas
lt[1]: %1 aplankai
lt[2]: %1 aplankų
lt[3]: %1 aplankas

en: 1 File | %1 Files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

en: Could not read %1.
lt: Nepavyksta perskaityti %1.

en: Could not write to %1.
lt: Nepavyksta įrašyti į %1.

en: Could not start process %1.
lt: Nepavyksta pradėti proceso %1.

en: Internal Error
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org
    %1
lt: Vidinė klaida
    Prašome išsiųsti išsamų pranešimą apie programos klaidą į http://bugs.kde.org
    %1

en: Malformed URL %1.
lt: Blogai suformuotas URL %1.

en: The protocol %1 is not supported.
lt: Protokolas %1 nepalaikomas.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
lt: Protokolas %1 yra tik filtravimo protokolas.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
lt: %1 yra aplankas, nors tikėtasi failo.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
lt: %1 yra failas, nors tikėtasi aplanko.

en: The file or folder %1 does not exist.
lt: Failas ar aplankas %1 neegzistuoja.

en: A file named %1 already exists.
lt: Failas, vardu %1, jau yra.

en: A folder named %1 already exists.
lt: Aplankas, vardu %1 jau yra.

en: No hostname specified.
lt: Nenurodytas mazgo vardas.

en: Unknown host %1
lt: Nežinomas mazgas %1

en: Access denied to %1.
lt: Priėjimas į %1 neleistas.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
lt: Priėjimas neleistas.
    Nepavyksta įrašyti į %1.

en: Could not enter folder %1.
lt: Nepavyksta patekti į aplanką %1.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
lt: Protokolas %1 neįgyvendina aplankų aptarnavimo.

en: Found a cyclic link in %1.
lt: Surasta cikliška nuoroda %1 aplanke.

en: Found a cyclic link while copying %1.
lt: Kopijuojant surasta cikliška nuoroda %1.

en: Could not create socket for accessing %1.
lt: Nepavyksta sukurti lizdo priėjimui į %1.

en: Could not connect to host %1.
lt: Nepavyksta prisijungti prie mazgo %1.

en: Connection to host %1 is broken.
lt: Jungimasis prie mazgo %1 nutrūko.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
lt: Protokolas %1 nėra filtravimo protokolas.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
lt: Nepavyksta sumontuoti įrenginio.
    Pranešimas apie klaidą:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
lt: Nepavyksta išmontuoti įrenginio.
    Pranešimas apie klaidą:
    %1

en: Could not read file %1.
lt: Nepavyksta perskaityti failo %1.

en: Could not write to file %1.
lt: Nepavyksta rašyti į failą %1.

en: Could not bind %1.
lt: Nepavyksta prijungti %1.

en: Could not listen %1.
lt: Nepavyksta klausyti %1.

en: Could not accept %1.
lt: Nepavyksta priimti %1.

en: Could not access %1.
lt: Nepavyksta pasiekti %1.

en: Could not terminate listing %1.
lt: Nepavyksta nutraukti sąrašo %1.

en: Could not make folder %1.
lt: Nepavyksta sukurti aplanko %1.

en: Could not remove folder %1.
lt: Nepavyksta pašalinti aplanko %1.

en: Could not resume file %1.
lt: Nepavyksta pratęsti failo %1.

en: Could not rename file %1.
lt: Nepavyksta pervadinti failo %1.

en: Could not change permissions for %1.
lt: Nepavyksta pakeisti %1 leidimų.

en: Could not change ownership for %1.
lt: Nepavyko pakeisti nuosavybės %1.

en: Could not delete file %1.
lt: Nepavyksta pašalinti failo %1.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
lt: Procesas protokolui %1 netikėtai nutrūko.

en: Error. Out of memory.
    %1
lt: Klaida. Trūksta atminties.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
lt: Nežinomas įgaliotojo serverio mazgas
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
lt: Autorizacija nepavyko, %1 autentikacija nepalaikoma

en: User canceled action
    %1
lt: Naudotojas nutraukė veiksmą
    %1

en: Internal error in server
    %1
lt: Vidaus klaida serveryje
    %1

en: Timeout on server
    %1
lt: Baigėsi nustatytas laikas bandymui prisijungti
    %1

en: Unknown error
    %1
lt: Nežinoma klaida
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
lt: Nežinoma pertrauktis
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta ištrinti originalaus failo  %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta ištrinti nepilno failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta pervadinti originalaus failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta pervadinti nepilno failo %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
lt: Nepavyksta sukurti simbolinės nuorodos %1.
    Prašome patikrinti leidimus.

en: Could not write file %1.
    Disk full.
lt: Nepavyksta rašyti į failą %1.
    Diskas pilnas.

en: The source and destination are the same file.
    %1
lt: Išeities ir paskirties failas yra tas pats.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
lt: Serveriui reikia %1, bet tai nėra prieinama.

en: Access to restricted port in POST denied.
lt: Priėjimas prie apriboto prievado naudojant POST neleistas.

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org.
lt: Nežinomas klaidos kodas %1
    %2
    Prašome išsiųsti išsamų pranešimą apie programos klaidą į http://bugs.kde.org.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
lt: Prisijungimų sukūrimas nėra palaikomas protokolu %1.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
lt: Prisijungimų uždarymas nėra palaikomas su protokolu %1.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
lt: Priėjimas prie failų nėra palaikomas su protokolu %1.

en: Writing to %1 is not supported.
lt: Rašymas į %1 nėra palaikomas.

en: There are no special actions available for protocol %1.
lt: Protokolui %1 nėra specialių veiksmų.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
lt: Aplankų sąrašo išvedimas protokolui %1 nėra palaikomas.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
lt: Duomenų gavimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
lt: Mime tipų informacijos gavimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
lt: Failų vardų keitimas ar perkėlimas esant %1 nėra palaikomas.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
lt: Simbolinių nuorodų kūrimas nėra palaikomas su protokolu %1.

en: Copying files within %1 is not supported.
lt: Failų kopijavimas esant %1 nėra palaikomas.

en: Deleting files from %1 is not supported.
lt: Failų trynimas iš %1 nėra palaikomas.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
lt: Aplankų kūrimas su protokolu %1 nėra palaikomas.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
lt: Failų atributų keitimas nėra palaikomas su protokolu %1.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
lt: Failų nuosavybės keitimas yra nepalaikomas su protokolu %1.

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
lt: SubURL naudojimas su protokolu %1 nėra palaikomas.

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
lt: Keli gavimai iš karto nėra palaikomi su protokolu %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
lt: Failų atvėrimas yra nepalaikomas su protokolu %1.

en: Protocol %1 does not support action %2.
lt: Protokolas %1 nepalaiko veiksmo %2.

[ctx: @info url]
en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: <b>Technical reason</b>:
lt: <b>Techninė priežastis</b>:

en: <b>Details of the request</b>:
lt: <b>Užklausos detalės</b>:

en: <li>Protocol: %1</li>
lt: <li>Protokolas: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
lt: <li>Data ir laikas: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
lt: <li>Papildoma informacija: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
lt: <b>Galimos priežastys</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
lt: <b>Galimi sprendimai</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
lt: Kreipkitės į atitinkamą kompiuterių pagalbos tarnybą, ar sistemos administratorių, ar techninės pagalbos grupę dėl tolesnės pagalbos.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
lt: Kreipkitės į serverio administratorių dėl tolesnės pagalbos.

en: Check your access permissions on this resource.
lt: Patikrinkite Jūsų leidimus naudotis šiuo resursu.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
lt: Jūsų priėjimo leidimai gali būti neadekvatūs atlikti norimai operacijai su šiuo resursu.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
lt: Failas gali būti naudojamas (ir tokiu būdu užrakintas) kito naudotojo ar kitos programos.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
lt: Patikrinkite, ar jokia kita programa ar naudotojas nenaudoja failo ar nėra užrakinusi failo.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
lt: Nors tai mažai tikėtina, galbūt įvyko aparatinė klaida.

en: You may have encountered a bug in the program.
lt: Turbūt Jūs susidūrėte su programos klaida.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lt: Greičiausiai tai pačios programos klaida. Pagalvokite apie pilno klaidos aprašymo nusiuntimą, kaip aprašyta žemiau.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
lt: Atnaujinkite savo programinę įrangą iki naujausios versijos.  Jūsų programinės įrangos distribucija turi turėti priemones atnaujinimui.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="http://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
lt: Jei niekas daugiau nepavyksta, pagalvokite apie pagalbą KDE komandai ar trečios šalies žmogui, užsiimančiam programų priežiūra, pateikdami aukštos kokybės pranešimą apie programos klaidą.  Iš pradžių pažiūrėkite <a href="http://bugs.kde.org/">KDE pranešimų apie programos klaidas srityje</a>, ar nebuvo jau pranešta apie tą pačią programos klaidą.  Jei ne, pažiūrėkite visas ydos pasirodymo aplinkybes, ir parašykite apie tai pranešime apie  programos klaidą, kartu su visomis kitomis detalėms, kurios Jūsų nuomone gali padėti.

en: There may have been a problem with your network connection.
lt: Galimas dalykas, kad yra problemų su Jūsų prisijungimu prie tinklo.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lt: Gali būti problemų su Jūsų tinklo konfigūracija.  Tačiau jei Jūs nesenai naudojotės Internetu be problemų, kažin ar taip yra.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
lt: Galimas dalykas, kad yra problemų kažkur kelyje tarp nutolusio serverio ir šio kompiuterio.

en: Try again, either now or at a later time.
lt: Pamėginkite vėl, dabar ar vėliau.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
lt: Galbūt įvyko protokolo klaida ar nesuderinamumas.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
lt: Įsitikinkite, kad resursas egzistuoja, ir bandykite vėl.

en: The specified resource may not exist.
lt: Nurodytas resursas gali neegzistuoti.

en: You may have incorrectly typed the location.
lt: Galbūt Jūs neteisingai įvedėte adresą.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
lt: Pakartotinai patikrinkite, ar įvedėte teisingą adresą ir pamėginkite vėl.

en: Check your network connection status.
lt: Patikrinkite savo tinklo prisijungimo būklę.

en: Cannot Open Resource For Reading
lt: Nepavyksta atidaryti skaitymui šio resurso.

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
lt: Tai reiškia, kad norimo failo ar aplanko <strong>%1</strong> turinio nepavyko pasiekti, nes negali būti gautas priėjimas skaitymui.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo skaityti failą ar atverti aplanką.

en: Cannot Open Resource For Writing
lt: Nepavyksta atverti resurso rašymui

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
lt: Tai reiškia, kad norimo failo <strong>%1</strong> nepavyko įrašyti, nes negali būti gautas priėjimas su leidimu rašyti.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
lt: Nepavyksta paleisti %1 protokolo

en: Unable to Launch Process
lt: Nepavyksta paleisti proceso

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis %1 protokolu negali būti paleista.  Taip paprastai būna dėl techninių priežasčių.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
lt: Programa, suteikianti galimybę naudotis šiuo protokolu, galėjo likti neatnaujinta, kai Jūs paskutinį kartą atnaujinote KDE.  Dėl to programa galėjo pasidaryti nesuderinama su dabartine KDE versija ir nepasileisti.

en: Internal Error
lt: Vidinė klaida

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong>  protokolu, pranešė apie vidinę klaidą.

en: Improperly Formatted URL
lt: Neteisingai suformuotas URL

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
lt: Jūsų įvesta <b>U</b>niform <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL) buvo blogai suformuotas. URL formatas paprastai būna toks: <blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
lt: Nepalaikomas protokolas %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
lt: Protokolas <strong>%1</strong> nėra palaikomas KDE programų, šiuo metu įdiegtų šiame kompiuteryje.

en: The requested protocol may not be supported.
lt: Norimas protokolas gali būti nepalaikomas.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
lt: Protokolo %1 versijos palaikomos šio kompiuterio bei serverio yra nesuderinamos.

en: You may perform a search on the Internet for a KDE program (called a kioslave or ioslave) which supports this protocol. Places to search include <a href="http://kde-apps.org/">http://kde-apps.org/</a> and <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.
lt: Jūs galite paieškoti Internete KDE programos (vadinamos kioslave ar ioslave), palaikančios šį protokolą. Programų galite ieškoti <a href="http://kde-apps.org/">http://kde-apps.org/</a> ir <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
lt: URL nenurodo resurso.

en: Protocol is a Filter Protocol
lt: Protokolas nėra filtravimo protokolas

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
lt: Jūsų įvestas <b>U</b>niversal <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL)nerodo, kur yra konkretus resursas.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lt: KDE sugeba susirišti konkrečiu protokolu tik to protokolo rėmuose, tačiau protokolas neatitinka konkrečios situacijos.  Tai retas įvykis, ir greičiausiai rodo programavimo klaidą.

en: Unsupported Action: %1
lt: Nepalaikomas veiksmas: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
lt: Norimas veiksmas nėra palaikomas KDE programos, kuri realizuoja <strong>%1</strong> protokolą.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
lt: Ši klaida labai priklauso nuo konkrečios KDE programos.  Papildoma informacija turėtų suteikti jums daugiau informacijos, nei KDE įvedimo / išvedimo architektūra gali turėti.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
lt: Bandymas rasti kitą būdą tam pačiam tikslui pasiekti.

en: File Expected
lt: Tikėtasi failo

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
lt: Paklausus tikėtasi failo, tačiau buvo rastas aplankas <strong>%1</strong>.

en: This may be an error on the server side.
lt: Gali būti, kad tai klaida serverio pusėje.

en: Folder Expected
lt: Tikimasi aplanko

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
lt: Paklausus tikėtasi aplanko, bet vietoje to gauta failas <strong>%1</strong>.

en: File or Folder Does Not Exist
lt: Failas ar aplankas neegzistuoja.

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
lt: Nurodytas failas ar aplankas <strong>%1</strong> neegzistuoja.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
lt: Failas negali būti sukurtas, nes kitas failas tuo pačiu vardu jau egzistuoja.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
lt: Pamėginkite iš pradžių pašalinti egzistuojantį failą, ir bandykite vėl.

en: Delete the current file and try again.
lt: Ištrinkite esamą failą ir bandykite vėl.

en: Choose an alternate filename for the new file.
lt: Pasirinkite kitą vardą naujam failui.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
lt: Toks aplankas negali būti sukurtas, nes kitas aplankas tuo pačiu vardu jau egzistuoja.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
lt: Galite pašalinti ar pervadinti egzistuojantį aplanką, ir bandyti vėl.

en: Delete the current folder and try again.
lt: Ištrinkite esamą aplanką ir bandykite vėl.

en: Choose an alternate name for the new folder.
lt: Pasirinkite kitą vardą naujam aplankui.

en: Unknown Host
lt: Nežinomas mazgas

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
lt: Nežinoma mazgo klaida reiškia, kad serverio, pavadinto <b>%1</b>, nepavyko rasti Internete.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
lt: Jūsų įvestas vardas %1 gali neegzistuoti: galbūt jis blogai įvestas.

en: Access Denied
lt: Priėjimas neleistas

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
lt: Priėjimas prie šio resurso neleistas, <strong>%1</strong>

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
lt: Galbūt Jūs pateikėte blogus autentikacijos parametrus arba visai jų nepateikėte.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
lt: Jūsų paskyra gali visai neturėti priėjimo prie šio resurso.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
lt: Pamėginkite dar kartą ir įsitikinkite, kad Jūsų autentikacijos detalės įvestos teisingai.

en: Write Access Denied
lt: Priėjimas rašymui neleistas

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
lt: Tai reiškia, kad bandymas rašyti į failą <strong>%1</strong> buvo atmestas.

en: Unable to Enter Folder
lt: Neišeina patekti į aplanką.

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
lt: Tai reiškia, kad bandymas įeiti į (kitais žodžiais tariant, atidaryti) nurodytą aplanką <strong>%1</strong> buvo atmestas.

en: Folder Listing Unavailable
lt: Aplanko sąrašas neprieinamas

en: Protocol %1 is not a Filesystem
lt: Protokolas %1 nėra failų sistema

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
lt: Tai reiškia, kad pateikus užklausą, kuriai reikėjo nustatyti aplanko turinį, KDE programa, palaikanti šį protokolą, nesugebėjo to padaryti.

en: Cyclic Link Detected
lt: Rasta cikliška nuoroda

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lt: Unix terpėje paprastai galima sukurti failo ar aplanko nuorodą į kitą vardą ir/ar vietą. KDE pastebėjo nuorodą ar nuorodų seriją, sukuriančią uždarą ciklą – pvz. failas buvo (galbūt per tarpinius failus) nuoroda į save patį.

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
lt: Ištrinkite vieną ciklo dalį taip, kad tai nesukurtų begalinio ciklo, ir mėginkite vėl.

en: Request Aborted By User
lt: Paklausimas nutrauktas naudotojo

en: The request was not completed because it was aborted.
lt: Paklausimas negali būti baigtas, nes jis buvo nutrauktas.

en: Retry the request.
lt: Pakartoti paklausimą.

en: Cyclic Link Detected During Copy
lt: Kopijuojant pastebėta cikliška jungtis

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lt: Unix terpėje paprastai galima sukurti failo ar aplanko nuorodą į kitą vardą ir/ar vietą. Nurodytos kopijavimo operacijos metu KDE pastebėjo nuorodą ar nuorodų seriją, sukuriančią uždarą ciklą – pvz. failas buvo (galbūt per tarpinius failus) nuoroda į save patį.

en: Could Not Create Network Connection
lt: Nepavyksta sukurti tinklo prisijungimo

en: Could Not Create Socket
lt: Nepavyksta sukurti lizdo

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad įrengimas tinklo komunikacijoms (socket) negali būti sukurtas.

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
lt: Tinklo prisijungimas gali būti neteisingai sukonfigūruotas, ar tinklo ja gali būti neįjungta.

en: Connection to Server Refused
lt: Prijungimas prie serverio neleistas

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
lt: Serveris <strong>%1</strong> atsisakė leisti šiam kompiuteriui prisijungti.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
lt: Serveris, nors dabar prijungtas prie Interneto, gali būti nesukonfigūruotas leisti paklausimus.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
lt: Serveryje, nors dabar prijungtane prie Interneto, gali nebūti paleista reikalinga tarnyba (%1).

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
lt: Galbūt įsipainiojo tinklo ungiasienė (įrenginys apribojantis Interneto paklausimus), arba sauganti Jūsų tinklą, arba serverio tinklą, ir sutrukdė šį paklausimą.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
lt: Prisijungimas prie serverio netikėtai nutrūko

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
lt: Nors prisijungti prie <strong>%1</strong> pavyko, prisijungimas nutrūko netikėtoje komunikavimo vietoje.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
lt: Galėjo įvykti protokolo klaida, privertusi serverį nutraukti prisijungimą kaip atsaką į klaidą.

en: URL Resource Invalid
lt: URL resursas neteisingas

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
lt: Protokolas %1 nėra filtravimo protokolas

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
lt: Jūsų įvestas <b>U</b>niversal <b>R</b>esource <b>L</b>ocator (URL)nenurodo teisingo mechanizmo specifiniam resursui pasiekti, <strong>%1%2</strong>.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lt: KDE sugeba susirišti konkrečiu protokolu tik to protokolo rėmuose. Paklausimas nurodė naudotiną protokolą, tačiau protokolas negali atlikti tokio veiksmo.  Tai retas įvykis, ir greičiausiai rodo programavimo klaidą.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
lt: Nepavyksta sužadinti įvedimo/išvedimo įrenginio

en: Could Not Mount Device
lt: Nepavyksta sumontuoti įrenginio

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lt: Nurodytas įrenginys negali būti sužadintas („sumontuotas“).  Klaida buvo: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
lt: Įrenginys gali būti neparuoštas, pavyzdžiui gali nebūti disko keičiamų diskų įrenginyje (t.y. kompakto grotuve), arba išorinio / nešiojamo įrenginio atveju įrenginys gali būti neprijungtas tinkamai.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
lt: Jūs galite neturėti leidimų sužadinti („sumontuoti“) įrenginį.  Unix sistemose dažnai reikia administratoriaus privilegijų norint sužadinti įrenginį.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
lt: Patikrinkite, ar įrenginys yra paruoštas; keičiamų diskų įrenginiai turi turėti diskus, išoriniai įrenginiai turi būti prijungti ir įjungti; ir mėginkite vėl.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
lt: Nepavyko pašalinti sužadinimo įvedimo/išvedimo įrenginiui

en: Could Not Unmount Device
lt: Nepavyksta išmontuoti įrenginio

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lt: Nurodytam įrenginiui negali būti panaikintas sužadinimas (įrenginys „išmontuotas“).  Nurodyta klaida buvo: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
lt: Įrenginys gali būti užimtas, tai yra, vis dar naudojamas kitos programos ar naudotojo.  Netgi tokie dalykai kaip atvertas naršyklės langas šio įrenginio vietoje gali laikyti įrenginį užimtu.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
lt: Jūs galite neturėti leidimų panaikinti įrenginio sužadinimą („išmontuoti“).  Unix sistemose dažnai reikia administratoriaus privilegijų norint nuimti įrenginio sužadinimą.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
lt: Patikrinkite, ar jokia kita programa ar naudotojas nenaudoja įrenginio ir mėginkite vėl.

en: Cannot Read From Resource
lt: Negali skaityti iš resurso

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
lt: Tai reiškia, kad nors resursas <strong>%1</strong> galėjo būti atidarytas, įvyko klaida skaitant iš jo.

en: You may not have permissions to read from the resource.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo skaityti iš resurso.

en: Cannot Write to Resource
lt: Nepavyksta rašyti į resursą

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
lt: Tai reiškia, kad nors resursas <strong>%1</strong> galėjo būti atidarytas, įvyko klaida rašant į jį.

en: You may not have permissions to write to the resource.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo rašyti į resursą

en: Could Not Listen for Network Connections
lt: Nepavyksta klausyti laukiant tinklo prisijungimų

en: Could Not Bind
lt: Nepavyksta prijungti (bind)

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad įrenginys tinklo komunikacijoms (socket) negali būti sukurtas norinti klausyti laukiant įeinančių tinklo prisijungimų.

en: Could Not Listen
lt: Nepavyksta klausyti

en: Could Not Accept Network Connection
lt: Nepavyksta priimti tinklo prisijungimo

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
lt: Tai yra techninė klaida, reiškianti, kad įvyko klaida bandant priimti įeinantį tinklo prisijungimą.

en: You may not have permissions to accept the connection.
lt: Galbūt Jūs neturite leidimo priimti prisijungimus.

en: Could Not Login: %1
lt: Nepavyksta prisiregistruoti: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
lt: Bandymas prisiregistruoti norint įvykdyti nurodytą operaciją buvo nesėkmingas.

en: Could Not Determine Resource Status
lt: Nepavyksta nustatyti resurso būklės

en: Could Not Stat Resource
lt: Nepavyksta nustatyti resurso statuso

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
lt: Bandymas gauti informaciją apie resurso <strong>%1</strong> būklę, tokią kaip resurso vardas, tipas, dydis, kt., buvo nesėkmingas.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
lt: Nurodytas resursas galėjo neegzistuoti ar būti neprieinamas.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
lt: Nepavyksta nutraukti sąrašo

en: FIXME: Document this
lt: FIXME: dokumentuoti tai

en: Could Not Create Folder
lt: Nepavyko sukurti aplanko

en: An attempt to create the requested folder failed.
lt: Bandymas sukurti nurodytą aplanką nepavyko.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
lt: Vieta, kurioje turėjo būti sukurtas aplankas, gali neegzistuoti.

en: Could Not Remove Folder
lt: Nepavyksta pašalinti aplanko

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
lt: Bandymas pašalinti nurodytą aplanką <strong>%1</strong> nepavyko.

en: The specified folder may not exist.
lt: Nurodytas aplankas gali neegzistuoti.

en: The specified folder may not be empty.
lt: Nurodytas aplankas gali būti netuščias.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
lt: Įsitikinkite, kad aplankas egzistuoja ir yra tuščias, ir bandykite vėl.

en: Could Not Resume File Transfer
lt: Nepavyksta pratęsti failo siuntimo

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
lt: Nurodytas paklausimas paprašė pratęsti failo <strong>%1</strong> siuntimą nuo nurodyto taško. Tai buvo neįmanoma.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
lt: Protokolas ar serveris gali nepalaikyti siuntimo tęsimo.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
lt: Bandykite vėl, tik šį kartą be siuntimo pratęsimo nuo nurodyto taško.

en: Could Not Rename Resource
lt: Nepavyksta pervadinti resurso

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pervadinti nurodytą resursą <strong>%1</strong> nepavyko.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
lt: Nepavyksta pakeisti resurso leidimų

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pakeisti nurodyto resurso <strong>%1</strong> leidimus nepavyko.

en: Could Not Change Ownership of Resource
lt: Nepavyko pakeisti išteklio nuosavybės

en: Could Not Delete Resource
lt: Nepavyksta pašalinti resurso

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lt: Bandymas pašalinti nurodytą resursą <strong>%1</strong> nepavyko.

en: Unexpected Program Termination
lt: Programa netikėtai baigė darbą

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong>  protokolu, netikėtai baigė darbą.

en: Out of Memory
lt: Trūksta atminties

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis %1 protokolu, negali gauti atminties, reikalingos tolesniam darbui.

en: Unknown Proxy Host
lt: Nežinomas įgaliotojo serverio mazgas

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
lt: Gaunant informaciją apie nurodytą įgaliotojo serverio mazgą <strong>%1</strong>, gauta klaida „nežinomas mazgas“.  Nežinomo mazgo klaida reiškia, kad nurodytas vardas negali būti rastas internete.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lt: Gali būti problemų su jūsų tinklo konfigūracija, konkrečiai su įgaliotojo serverio mazgo vardu. Tačiau jei nesenai naudojotės internetu be problemų, vargu ar taip yra.

en: Double-check your proxy settings and try again.
lt: Pakartotinai patikrinkite įgaliotojo serverio nustatymus ir mėginkite vėl.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
lt: Autentikacija nepavyko: metodas %1 nepalaikomas

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
lt: Nors Jūs galėjote pateikti teisingas autentikacijos detales, autentikacija nepavyko, nes serverio naudojamas metodas nėra palaikomas KDE programos, įgyvendinančios %1 protokolą.

en: Please file a bug at <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
lt: Prašome nusiųsti pranešimą apie programos klaidą į <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a>, kad informuoti KDE komandą apie nepalaikomą autentikacijos metodą.

en: Request Aborted
lt: Paklausimas nutrauktas

en: Internal Error in Server
lt: Vidaus klaida serveryje

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
lt: Programa serveryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong> protokolu, pranešė apie vidinę klaidą: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lt: Greičiausiai tai pačios serverio programos klaida. Pagalvokite apie pilno klaidos aprašymo nusiuntimą, kaip aprašyta žemiau.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
lt: Kreipkitės į serverio administratorių dėl tolesnės pagalbos.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
lt: Jei žinote serverio programinės įrangos autorius, nusiųskite pranešimą apie ydą tiesiogiai jiems.

en: Timeout Error
lt: Laiko limito klaida

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
lt: Serveris buvo pernelyg užimtas atsakinėdamas į kitus paklausimus, kad atsakyti į Jūsų.

en: Unknown Error
lt: Nežinoma klaida

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong>  protokolu, pranešė apie nežinomą klaidą: %2.

en: Unknown Interruption
lt: Nežinoma pertrauktis

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
lt: Programa Jūsų kompiuteryje, suteikianti galimybę naudotis <strong>%1</strong>  protokolu, pranešė apie nežinomo tipo pertrauktį: %2.

en: Could Not Delete Original File
lt: Nepavyksta pašalinti originalaus failo

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lt: Nurodytai operacijai atlikti reikėjo pašalinti originalią failą, greičiausiai failo perkėlimo operacijos pabaigoje.  Originali failas <strong>%1</strong> negali būti pašalinta.

en: Could Not Delete Temporary File
lt: Nepavyksta pašalinti laikinos failo

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lt: Nurodytai operacijai atlikti reikėjo sukurti laikiną failą išsaugoti naują atsisiunčiamą failą.  Ši laikina failas <strong>%1</strong> negali būti pašalinta.

en: Could Not Rename Original File
lt: Nepavyksta pervadinti originalaus failo

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
lt: Nurodytai operacijai atlikti reikėjo pervadinti originalų failą <strong>%1</strong>, tačiau jis negalėjo būti pervadintas.

en: Could Not Rename Temporary File
lt: Nepavyksta pervadinti laikinojo failo

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
lt: Nurodytai operacijai atlikti reikėjo sukurti laikiną failą <strong>%1</strong>, tačiau jis negalėjo būti sukurtas.

en: Could Not Create Link
lt: Nepavyksta sukurti nuorodos

en: Could Not Create Symbolic Link
lt: Nepavyksta sukurti simbolinės nuorodos

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
lt: Prašoma simbolinė nuoroda %1 negali būti sukurta.

en: No Content
lt: Nėra turinio

en: Disk Full
lt: Diskas pilnas

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
lt: Į nurodytą failą <strong>%1</strong> negali būti įrašoma, nes nėra užtektinai vietos diske.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
lt: Atlaisvinkite užtektinai vietos diske 1) ištrindami nereikalingus ir laikinus failus; 2) perkeldami failus į keičiamas informacijos saugojimo laikmenas, tokias kaip CD-rašomi diskai; ar 3) įsigydami daugiau diskų.

en: Source and Destination Files Identical
lt: Išeities ir paskirties failai identiški

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
lt: Operacija negali būti įvykdyta, nes išeities ir paskirties failas yra tas pats.

en: Choose a different filename for the destination file.
lt: Pasirinkite kitą vardą sukuriamam failui.

en: Undocumented Error
lt: Nedokumentuota klaida

[ctx: @title job]
en: Moving
lt: Perkeliama

[ctx: @title job]
en: Copying
lt: Kopijuojama

[ctx: @title job]
en: Creating directory
lt: Kuriamas aplankas

[ctx: @title job]
en: Deleting
lt: Pašalinama

[ctx: @title job]
en: Examining
lt: Tyrinėjama

[ctx: @title job]
en: Transferring
lt: Perkeliama

[ctx: @title job]
en: Mounting
lt: Montuojama

en: Device
lt: Įrenginys

en: Mountpoint
lt: Montavimo vieta

[ctx: @title job]
en: Unmounting
lt: Išmontuojama

en: Do you really want to move this item to the trash? | Do you really want to move these %1 items to the trash?
lt[0]: Ar tikrai norite perkelti šį objektą į šiukšliadėžę?
lt[1]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektus į šiukšliadėžę?
lt[2]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektų į šiukšliadėžę?
lt[3]: Ar tikrai norite perkelti %1 objektą į šiukšliadėžę?

[ctx: Verb]
en: &Trash
lt: Iš&mesti į šiukliadėžę

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
lt: Atrodo, kad kito kompiuterio SSL liudijimo grandinė yra sugadinta.

en: Updating System Configuration
lt: Atnaujinama sistemos konfigūracija

en: Updating system configuration.
lt: Atnaujinama sistemos konfigūracija.

en: No service implementing %1
lt: Nėra tarnybos, įgyvendinančios %1

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
lt: Darbastalio įrašo failas %1 neturi Type=... įrašo.

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
lt: Darbastalio įrašas tipui
    %1
    yra nežinomas.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
lt: Darbastalio įrašo failas
    %1
    yra FSDevice tipo, tačiau neturi jokio Dev=... įrašo.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
lt: Darbastalio įrašo failas
    %1
    yra „Link“ tipo, tačiau neturi jokio URL=... įrašo.

en: Mount
lt: Sumontuoti

en: Eject
lt: Išstumti

en: Unmount
lt: Išmontuoti

en: Malformed URL
    %1
lt: Blogai suformuotas URL
    %1

[ctx: @title:column]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: @title:column]
en: Size
lt: Dydis

[ctx: @title:column]
en: Date
lt: Data

[ctx: @title:column]
en: Permissions
lt: Leidimai

[ctx: @title:column]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: @title:column]
en: Group
lt: Grupė

[ctx: @title:column]
en: Type
lt: Tipas

en: Default
lt: Numatytas

en: (Symbolic Link to %1)
lt: (Simbolinė nuoroda į %1)

en: (%1, Link to %2)
lt: (%1, Nuoroda į %2)

en:  (Points to %1)
lt:  (Veda į %1)

en: Link to %1 (%2)
lt: Nuoroda į %1 (%2)

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Permissions:
lt: Leidimai:

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
lt: &Veiksmai

en: &Open with %1
lt: &Atverti su %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
lt: &Atverti su

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
lt: &Kita...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
lt: &Atverti su...

en: Open &with %1
lt: Atverti &su %1

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
lt[0]: %1 objektas
lt[1]: %1 objektai
lt[2]: %1 objektų
lt[3]: %1 objektas

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: All Pictures
lt: Visi paveikslėliai

en: Mime Type
lt: Mime tipas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Patterns
lt: Šablonai

en: &Edit...
lt: &Keisti...

en: Click this button to display the familiar KDE mime type editor.
lt: Spragtelėkite šį mygtuką norėdami pamatyti pažįstamą KDE mime tipų redaktorių.

en: <qt>Unable to enter <b>%1</b>.
    You do not have access rights to this location.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta įeiti <b>%1</b>.
    Jūs neturite priėjimo teisės šiai vietai.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> is an executable program. For safety it will not be started.</qt>
lt: <qt>Failas <b>%1</b> yra vykdomoji programa. Siekiant saugumo jis nebus vykdomas.</qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
lt: <qt>Jūs neturite leidimų paleisti <b>%1</b>.</qt>

en: You are not authorized to select an application to open this file.
lt: Jūs neturite teisės parinkti programos atverti šį failą.

en: Open with:
lt: Atidaryti su:

en: You are not authorized to execute this file.
lt: Jūs neturite leidimų paleisti šį failą.

en: Launching %1
lt: Vykdoma %1

en: You are not authorized to execute this service.
lt: Jūs neautorizuotas paleisti šią tarnybą.

[ctx: Warning about executing unknown .desktop file]
en: Warning
lt: Dėmesio

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta įvykdyti nurodytos komandos. Failo arba aplanko <b>%1</b> nėra.</qt>

en: Could not find the program '%1'
lt: Nepavyksta rasti „%1“ programos

en: Acquire Image
lt: Gauti paveikslėlį

en: OCR Image
lt: OCR paveikslėlis

en: The desktop is offline
lt: Darbastalis atsijungė

en: File '%1' is not readable
lt: Failas „%1“ yra neperskaitomas

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
lt: KLAIDA: nežinomas protokolas „%1“.

en: Authorization Dialog
lt: Autorizacijos dialogas

en: Filename for clipboard content:
lt: Failo vardas laikinajai talpyklei:

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
lt: Laikinosios talpyklės turinys pasikeitė nuo to laiko, kai paskutinį kartą naudojote funkciją „įterpti“: pasirinktas duomenų formatas jau nebetaikomas. Prašome nusikopijuoti  iš naujo tai, ką ketinote įterpti.

en: The clipboard is empty
lt: Laikinoji talpyklė tuščia

en: &Paste File | &Paste %1 Files
lt[0]: &Padėti failą
lt[1]: &Padėti %1 failus
lt[2]: &Padėti %1 failų
lt[3]: &Padėti %1 failą

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
lt[0]: Į&terpti %1 URL
lt[1]: Į&terpti %1 URL
lt[2]: Į&terpti %1 URL
lt[3]: Į&terpti %1 URL

en: &Paste Clipboard Contents
lt: Į&terpti laikinos talpyklos turinį

en: Data format:
lt: Duomenų formatas:

en: Appl&y to All
lt: &Pritaikyti visiems

en: &Rename
lt: Pe&rvadinti

en: Suggest New &Name
lt: Siūlyti naują &vardą

en: &Skip
lt: Pra&leisti

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
lt: Nekopijuoti šio aplanko ir neperkelti, pereiti prie kito įrašo

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
lt: Nekopijuoti šio failo ir neperkelti, pereiti prie kito įrašo

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
lt: &Rašyti į

en: &Overwrite
lt: P&errašyti

en: &Resume
lt: &Tęsti

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
lt: Šis veiksmas perrašys „%1“ juo pačiu.
    Prašome įrašyti naują failo vardą:

en: C&ontinue
lt: &Tęsti

en: This action will overwrite the destination.
lt: Šis veiksmas perrašys tikslą.

en: Source
lt: Šaltinis

en: Destination
lt: Tikslas

en: An older item named '%1' already exists.
lt: Senesnis objektas „%1“ vardu jau egzistuoja.

en: A similar file named '%1' already exists.
lt: Failas „%1“ vardu jau yra.

en: A more recent item named '%1' already exists.
lt: Naujesnis objektas „%1“ vardu jau egzistuoja.

en: Rename:
lt: Pervadinti:

en: Information
lt: Informacija

en: Skip
lt: Praleisti

en: AutoSkip
lt: Praleisti automatiškai

en: Unknown protocol '%1'.
lt: Nežinomas protokolas „%1“.

en: Can not find io-slave for protocol '%1'.
lt: Nepavyksta rasti io-slave protokolui '%1'.

en: Cannot talk to klauncher: %1
lt: Nepavyksta susikalbėti su klauncher: %1

en: Unable to create io-slave:
    klauncher said: %1
lt: Neįmanoma sukurti io-slave:
    klauncher sako: %1

en: &Yes
lt: &Taip

en: &No
lt: &Ne

en: &Details
lt: &Detaliai

en: &Forever
lt: &Visam laikui

en: Co&ntinue
lt: &Tęsti

en: &Current Session only
lt: Tik &dabartinė sesija

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
lt: Jūs paliekate saugią veikseną. Perdavimai daugiau nebebus šifruojami.
    Tai reiškia, kad trečia šalis galės stebėti Jūsų duomenis perdavimo metu.

en: Security Information
lt: Saugumo informacija

en: C&ontinue Loading
lt: Tę&sti įkėlimą

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
lt: %1: SSL derybos nepavyko

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
lt: Jūs pereinate į saugią veikseną. Visi perdavimai bus šifruojami, o priešingu atveju, būsite įspėtas.
    Tai reiškia, kad trečia šalis negalės lengvai stebėti Jūsų perduodamų duomenų.

en: Display SSL &Information
lt: Rodyti SSL &informaciją

en: C&onnect
lt: P&risijungti

en: Enter the certificate password:
lt: Įveskite liudijimo slaptažodį:

en: SSL Certificate Password
lt: SSL liudijimo slaptažodis

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
lt: Nepavyksta atverti liudijimo.  Bandyti su nauju slaptažodžiu?

en: The procedure to set the client certificate for the session failed.
lt: Atleiskite, kliento liudijimo nustatymo sesijai procedūra nepavyko.

en: The server failed the authenticity check (%1).
lt: Serveris nepraėjo autentiškumo testo (%1).

en: Server Authentication
lt: Serverio autentikacija

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
lt: Ar Jūs norėtumėte priimti šį liudijimą visam laikui neklausiant kiekvieną kartą?

en: You have indicated that you wish to accept this certificate, but it is not issued to the server who is presenting it. Do you wish to continue loading?
lt: Jūs nurodėte, kad Jūs norite priimti šį liudijimą, bet jis išduotas ne tam mazgui, kuris jį pateikia.  Ar Jūs norite tęsti krovimą?

en: SSL certificate is being rejected as requested. You can disable this in the KDE System Settings.
lt: SSL liudijimas atmestas, kaip buvo paprašyta.  Jūs galite išjungti tai KDE valdymo centre.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
lt: Bendras vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
lt: Organizacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
lt: Organizacinis vienetas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
lt: Apgavyščių departamentas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
lt: Šalis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
lt: Kanada

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
lt: Valstija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
lt: Kvebekas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
lt: Miestas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organization / Common Name
lt: Organizacija / Bendras pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organizational Unit
lt: Organizacinis padalinys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, displaySelection)
en: Display...
lt: Rodyti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, disableSelection)
en: Disable
lt: Uždrausti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableSelection)
en: Enable
lt: Įgalinti

en: System certificates
lt: Sistemos liudijimai

en: User-added certificates
lt: Naudotojo pridėti liudijimai

en: Pick Certificates
lt: Parinkti liudijimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subjectHeading)
en: <b>Subject Information</b>
lt: <b>Objekto informacija</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuerHeading)
en: <b>Issuer Information</b>
lt:  <b>Informacija apie išdavėją</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Other</b>
lt: <b>Kitas</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodLabel)
en: Validity period
lt: Galiojimo laikotarpis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialNumberLabel)
en: Serial number
lt: Serijinis numeris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, md5DigestLabel)
en: MD5 digest
lt: MD5 santrauka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestLabel)
en: SHA1 digest
lt: SHA1 santrauka

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
lt: %1 į %2

en: SSL Configuration Module
lt: SSL konfigūravimo modulis

en: SSL Signers
lt: SSL pasirašantieji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: You have indicated that you wish to obtain or purchase a secure certificate. This wizard is intended to guide you through the procedure. You may cancel at any time, and this will abort the transaction.
lt: Jūs nurodėte, kad Jūs norite įsigyti ar nusipirkti saugų liudijimą. Šis vedlys yra skirtas vesti jus per šią procedūrą.  Jūs galite atšaukti jį bet kuriuo metu, ir tai nutrauks įvykių eigą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: You must now provide a password for the certificate request. Please choose a very secure password as this will be used to encrypt your private key.
lt: Dabar Jūs privalote pateikti slaptažodį liudijimo paklausimui.  Prašome pasirinkti labai saugų slaptažodį, nes jis bus naudojamas Jūsų privataus rakto užšifravimui.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: &Repeat password:
lt: Pa&kartokite slaptažodį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: &Choose password:
lt: &Pasirinkite slaptažodį

en: Certificate
lt: Liudijimas

en: Save selection for this host.
lt: Įrašyti pasirinkimą šiam mazgui.

en: Send certificate
lt: Siųsti liudijimą

en: Do not send a certificate
lt: Nesiųsti liudijimo

en: KDE SSL Certificate Dialog
lt: KDE SSL liudijimo dialogas

en: Signature Algorithm:
lt: Parašo algoritmas:

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Signature Contents:
lt: Parašo turinys:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
lt: Nežinomas rakto algoritmas

en: Key type: RSA (%1 bit)
lt: Rakto tipas: RSA (%1 bitų)

en: Exponent: 0x
lt: Eksponentė: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
lt: Rakto tipas: DSA (%1 bitų)

en: Prime:
lt: Pirminis skaičius:

en: 160 bit prime factor:
lt: 160-bitų pirminio skaičiaus faktorius:

en: Public key:
lt: Viešas raktas:

en: The certificate is valid.
lt: Galiojantis liudijimas.

en: The certificate is not valid, yet.
lt: Liudijimas dar negalioja.

en: The certificate is not valid, any more.
lt: Liudijimas jau nebegalioja.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
lt: OpenSSL procesui pritrūko atminties.

en: The certificate has been revoked.
lt: Liudijimas buvo atšauktas.

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
lt: Liudijimą pasirašančios šakninės įstaigos failai nerasti, dėl to liudijimas nėra patikrintas.

en: SSL support was not found.
lt: SSL palaikymas nerastas.

en: Private key test failed.
lt: Asmeninio rakto testas nepavyko.

en: The certificate has not been issued for this host.
lt: Šiam mazgui nėra išduotas liudijimas.

en: This certificate is not relevant.
lt: Liudijimas neteisingas.

en: The certificate is invalid.
lt: Liudijimas neteisingas.

en: KDE SSL Information
lt: KDE SSL informacija

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
lt: Tema

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
lt: Išdavėjas

en: Current connection is secured with SSL.
lt: Dabartinis prijungimas apsaugotas su SSL.

en: Current connection is not secured with SSL.
lt: Dabartinis prijungimas neapsaugotas su SSL.

en: SSL support is not available in this build of KDE.
lt: SSL nėra palaikomas šioje KDE versijoje.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
lt: Pagrindinė šio dokumento dalis apsaugota su SSL, bet kai kurios dalys ne.

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
lt: Dalis šio dokumento apsaugota su SSL, bet pagrindinė dalis ne.

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
lt[0]: naudojant %1 bitą
lt[1]: naudojant %1 bitus
lt[2]: naudojant %1 bitų
lt[3]: naudojant %1 bitą

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
lt[0]: iš %1 bito rakto
lt[1]: iš %1 bitų rakto
lt[2]: iš %1 bitų rakto
lt[3]: iš %1 bito rakto

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
lt: NE, buvo klaidų:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
lt: Taip

en: KDE Certificate Request
lt: KDE liudijimo paklausimas

en: KDE Certificate Request - Password
lt: KDE liudijimo paklausimas - slaptažodis

en: Unsupported key size.
lt: Nepalaikomas rakto dydis.

en: Please wait while the encryption keys are generated...
lt: Prašome palaukti kol bus sugeneruoti šifravimo raktai...

en: Do you wish to store the passphrase in your wallet file?
lt: Ar norite išsaugoti slaptažodžio frazę slaptažodinės faile?

en: Store
lt: Saugoti

en: Do Not Store
lt: Nesaugoti

en: 2048 (High Grade)
lt: 2048 (aukšto patikimumo)

en: 1024 (Medium Grade)
lt: 1024 (vidutinio patikimumo)

en: 768  (Low Grade)
lt: 768  (žemo patikimumo)

en: 512  (Low Grade)
lt: 512  (žemo patikimumo)

en: No SSL support.
lt: SSL nepalaikomas.

en: Certificate password
lt: Liudijimo slaptažodis

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
lt: Adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
lt: IP adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
lt: Šifravimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
lt: Detalės:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
lt: SSL versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
lt: Liudijimų grandinė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
lt: Patikimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
lt: Galiojimo laikotarpis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
lt: Serijinis numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
lt: MD5 santrauka:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
lt: MD5 santrauka:

en: KMailService
lt: KMail tarnyba

en: Mail service
lt: Pašto tarnyba

en: Could not find a usable proxy configuration script
lt: Nepavyko rasti naudojimui tinkamo įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijaus

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
lt: Nepavyksta atsisiųsti įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijaus:
    %1

en: Could not download the proxy configuration script
lt: Nepavyksta atsisiųsti įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijaus

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
lt: Įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijus neteisingas:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
lt: Įgaliotojo serverio konfigūravimo scenarijus grąžino klaidą:
    %1

en: Error connecting to server.
lt: Klaida jungiantis prie serverio

en: Not connected.
lt: Neprijungtas.

en: Connection timed out.
lt: Baigėsi prijungimo laikas.

en: Time out waiting for server interaction.
lt: Baigėsi laikas laukti atsakymo iš serverio.

en: Server said: "%1"
lt: Serveris pasakė: „%1“

en: Author
lt: Autorius

en: Subject line
lt: Temos eilutė

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: telnet service
lt: telnet tarnyba

en: telnet protocol handler
lt: telnet protokolo tvarkiklis

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
lt: Jūs neturite leidimo pasiekti %1 protokolo.
