libplasma - en to lt translation catalogue (157 entries)

en: animation() takes one argument
lt: animation() reikalauja vieno argumento

en: %1 is not a known animation type
lt: %1 nėra žinomas animacijos tipas

en: Script initialization failed
lt: Scenarijaus inicijavimas nepavyko

en: Unable to load the widget
lt: Nepavyko įkelti valdiklio

en: Panel
lt: Skydelis|/|$[set-cases Skydelio Skydeliui Skydelį Skydeliu Skydelyje]

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unknown Widget
lt: Nežinomas valdiklis

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Configure...
lt: Konfigūruoti...

en: &OK
lt: &Gerai

en: &Yes
lt: &Taip

en: &No
lt: &Ne

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: OK
lt: Gerai

en: Activate %1 Widget
lt: Aktyvuoti %1 valdiklį

en: Widget Settings
lt: Valdiklių nustatymai

en: Remove this Widget
lt: Pašalinti šį valdiklį

en: Run the Associated Application
lt: Paleisti susietą programą

en: Settings
lt: Nustatymai

en: %1 Settings
lt: Nustatymai: %1|/|$[get-case Kilmininkas %1] nustatymai

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
lt: Nustatymai: %1|/|$[get-case Kilmininkas %1] nustatymai

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Application Launchers
lt: Programų paleidikliai

en: Astronomy
lt: Astronomija

en: Date and Time
lt: Data ir laikas

en: Development Tools
lt: Programavimo įrankiai

en: Education
lt: Švietimas

en: Environment and Weather
lt: Aplinka ir orai

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: File System
lt: Failų sistema

en: Fun and Games
lt: Linksmybės ir žaidimai

en: Graphics
lt: Grafika

en: Language
lt: Kalba

en: Mapping
lt: Žemėlapiai

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: Online Services
lt: Internetinės paslaugos

en: Productivity
lt: Produktyvumas

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: Utilities
lt: Pagalbininkai

en: Windows and Tasks
lt: Langai ir užduotys

en: Keyboard Shortcut
lt: Klaviatūros greitasis klavišas

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
lt:  %1 ant %2

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
lt: Pašalinti: %1|/|Pašalinti šį $[get-case galininkas %1]

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
lt: Nustatymai: %1|/|$[get-case Kilmininkas %1] nustatymai

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
lt: Nepavyko sukurti %1 scenarijaus variklio %2 valdikliui.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
lt: Nepavyko atverti %1 paketo, reikalingo %2 valdikliui.

en: This object could not be created.
lt: Nepavyko sukurti objekto.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
lt: Nepavyko sukurti objekto dėl šios priežasties:<p><b>%1</b></p>

en: Remove this Panel
lt: Pašalinti šį skydelį

en: Remove this Activity
lt: Pašalinti šią veiklą

en: Activity Settings
lt: Veiklos nustatymai

en: Add Widgets...
lt: Pridėti valdiklių...

en: Next Widget
lt: Kitas valdiklis

en: Previous Widget
lt: Ankstesnis valdiklis

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
lt: %1 parinktys|/|$[get-case Kilmininkas %1] parinktys

en: Fetching file type...
lt: Gaunamas failo tipas...

en: Widgets
lt: Valdikliai

en: Icon
lt: Ženkliukas

en: Wallpaper
lt: Apmušalas

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
lt: Pašalinti %1|/|Pašalinti šį $[get-case galininkas %1]

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį %1|/|Ar tikrai norite pašalinti šį $[get-case galininkas %1]?

en: Could not find requested component: %1
lt: Nepavyko rasti pareikalauto komponento: %1

en: This plugin needs to be configured
lt: Šį priedą reikia sukonfigūruoti

en: Unknown ContainmentActions
lt: Nežinomi konteinerio veiksmai

en: Lock Widgets
lt: Užrakinti valdiklius

en: Unlock Widgets
lt: Atrakinti valdiklius

en: Shortcut Settings
lt: Greitieji klavišai

en: Unnamed
lt: Be pavadinimo

en: Show this group.
lt: Rodyti šią grupę.

en: Hide this group.
lt: Slėpti šią grupę.

en: Expand this widget
lt: Išplėsti šį valdiklį

en: Collapse this widget
lt: Sutraukti šį valdiklį

en: Reattach
lt: Iš naujo prijungti

en: Close
lt: Užverti

en: This system does not support OpenGL widgets.
lt: Ši sistema nepalaiko OpenGL valdiklių.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
lt: Jūsų kompiuteris nepalaiko OpenGL valdiklių.

[ctx: A non-functional package]
en: Invalid
lt: Klaidinga

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
lt: Banant paleisti su šiuo valdikliu susietą programą įvyko klaida

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
lt: Neteisingas prieigos raktas.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
lt: Reikalingas atitinkantis slaptažodis.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Access denied.
lt: Prieiga neleidžiama.

en: Unknown error.
lt: Nežinoma klaida.

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Configuration Definitions
lt: Konfigūravimo apibrėžimai

en: User Interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Data Files
lt: Duomenų failai

en: Executable Scripts
lt: Vykdomieji scenarijai

en: Translations
lt: Vertimai

en: Main Config UI File
lt: Pagrindinis konfigūracijos UI failas

en: Configuration XML file
lt: Konfigūracijos XML failas

en: Main Script File
lt: Pagrindinis scenarijaus failas

en: Default configuration
lt: Numatyta konfigūracija

en: Animation scripts
lt: Animacijos scenarijai

en: Service Descriptions
lt: Paslaugos aprašymas

en: Images for dialogs
lt: Paveikslėliai dialogams

en: Generic dialog background
lt: Bendras dialogo fonas

en: Theme for the logout dialog
lt: Atsijungimo dialogo tema

en: Wallpaper packages
lt: Apmušalų paketai

en: Images for widgets
lt: Paveikslėliai valdikliams

en: Background image for widgets
lt: Fono paveikslėlis valdikliams

en: Analog clock face
lt: Analoginio laikrodžio ciferblatas

en: Background image for panels
lt: Fono paveikslėlis skydeliams

en: Background for graphing widgets
lt: Fonas grafikų valdikliams

en: Background image for tooltips
lt: Fono paveikslėlis patarimams

en: Opaque images for dialogs
lt: Neskaidrūs paveikslėliai dialogams

en: Opaque generic dialog background
lt: Neskaidrus bendras dialogo fonas

en: Opaque theme for the logout dialog
lt: Neskaidri atsijungimo dialogo tema

en: Opaque images for widgets
lt: Neskaidrūs paveikslėliai valdikliams

en: Opaque background image for panels
lt: Neskaidrus fono paveikslėlis skydeliams

en: Opaque background image for tooltips
lt: Neskaidrus fono paveikslėlis patarimams

en: Low color images for dialogs
lt: Mažo spalvingumo paveikslėliai dialogams

en: Low color generic dialog background
lt: Mažo spalvingumo bendras dialogo fonas

en: Low color theme for the logout dialog
lt: Mažo spalvingumo atsijungimo dialogo tema

en: Low color background image for widgets
lt: Mažo spalvingumo fono paveikslėlis valdikliams

en: Low color analog clock face
lt: Mažo spalvingumo analoginio laikrodžio ciferblatas

en: Low color background image for panels
lt: Mažo spalvingumo fono paveikslėlis skydeliams

en: Low color background for graphing widgets
lt: Mažo spalvingumo grafikų valdikliams

en: Low color background image for tooltips
lt: Mažo spalvingumo fono paveikslėlis patarimams

en: KColorScheme configuration file
lt: KColorScheme konfigūravimo failas

en: Screenshot
lt: Ekranvaizdis

en: Recommended wallpaper file
lt: Rekomenduojamas darbastalio fono failas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
lt: Žemiau įrašykite slaptažodį. Tą patį slaptažodį įrašykite ir įrenginyje, prie kurio bandote prisijungti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
lt: Leisti šiam naudotojui prieigą prie bet kurios tarnybos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
lt: Prisiminti šį naudotoją

en: Incoming connection request
lt: Gautas prašymas prisijungti

en: Connect with remote widget
lt: Prisijungti per nuotolinį valdiklį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
lt: Bendram naudojimui skirtą valdiklį tinkle galima pasiekti iš kito  kompiuterio ir naudoti kaip nuotolinio valdymo įrenginį.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
lt: Skirti bendram naudojimui tinkle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
lt: Leisti visiems laisvai pasiekti valdiklį

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
lt: Užduotis nebegalioja, operacija neleistina.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
lt: Užduotis nebegalioja, neteisingi parametrai.

en: Timeout.
lt: Laikas baigėsi.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
lt: Klaidinga (null) tarnyba, operacijų atlikti neis.

en: The "%1" widget is not installed.
lt: Valdiklis „%1“ neįdiegtas.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
lt: Serveris atsiuntė neteisingą prazmoido paketą.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
lt: Jūs bandote atidaryti nutolusį valdiklį savo sistemoje.<br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
lt: <tr><td align="right"><b>Pavadinimas:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
lt: <tr><td align="right"><b>Aprašymas:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
lt: <tr><td align="right"><b>Autorius:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Server:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
lt: <tr><td align="right"><b>Serveris:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
lt: <br><br>Ar tikrai norite atidaryti valdiklį savo sistemoje?

en: Remote Widget
lt: Nutolęs valdiklis

en: Open Widget
lt: Atidaryti valdiklį

en: Reject Widget
lt: Atmesti valdiklį

en: User rejected
lt: Naudotojas atmetė

en: Timeout
lt: Laikas baigėsi

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
lt: Jūsų sistema nepalaiko „nutolusių valdiklių“. Prieiga nepavyko.

en: Allow everybody access to %1.
lt: Leisti visiems prieigą prie %1.

en: Deny everybody access to %1
lt: Niekam neleisti prieigos prie %1.

en: Allow %1 access to all services.
lt: Leisti %1 prieigą prie visų paslaugų.

en: Deny %1 access to all services.
lt: Neleisti %1 prieigos prie visų paslaugų.

en: Allow access to %1, by %2.
lt: Leisti naudotojui %2 jungtis prie %1.

en: Deny access to %1, by %2.
lt: Uždrausti naudotojui %2 jungtis prie %1.

en: Allow access to %1, by %2?
lt: Ar leisti naudotojui %2 jungtis prie %1?

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
lt: Jūs prašėte prieigos prie %1 iš %2.

en: search term
lt: ieškomas terminas

en: Unknown Wallpaper
lt: Nežinomas darbastalio fonas
