juk - en to lt translation catalogue (169 entries)

en: Playlist name:
lt: Grojaraščio pavadinimas:

en: Search Criteria
lt: Paieškos kriterijus

[ctx: additional search options]
en: More
lt: Daugiau

en: Fewer
lt: Mažiau

en: &lt;All Artists&gt;
lt: &lt;Visi atlikėjai&gt;

en: Remove Cover
lt: Pašalinti viršelį

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CoverDialogBase)
en: Cover Manager
lt: Viršelių tvarkyklė

note: i18n: ectx: property (text), widget (KListWidget, m_artists) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleArtist) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Artist
lt: Atlikėjas

en: <b>1</b> file selected. | <b>%1</b> files selected.
lt[0]: Pažymėtas <b>%1</b> failas.
lt[1]: Pažymėti <b>%1</b> failai.
lt[2]: Pažymėta <b>%1</b> failų.
lt[3]: Pažymėtas <b>%1</b> failas.

en: <qt>These items will be <b>permanently deleted</b> from your hard disk.</qt>
lt: <qt>Šie objektai bus <b>negražinamai ištrinti</b> iš jūsų kietojo disko.</qt>

en: <qt>These items will be moved to the Trash Bin.</qt>
lt: <qt>Šie failai bus perkelti į šiukšliadėžę.</qt>

en: &Send to Trash
lt: &Siųsti į šiukšliadėžę

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: If checked, files will be permanently removed instead of being placed in the Trash Bin
lt: Įjungus šią parinktį failai į šiukšliadėžę nebus perkelti, jie bus visiškai pašalinti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: <qt><p>If this box is checked, files will be <b>permanently removed</b> instead of being placed in the Trash Bin.</p>
    
    <p><em>Use this option with caution</em>: Most filesystems are unable to reliably undelete deleted files.</p></qt>
lt: <qt><p>Įjungus šią parinktį failai į šiukšliadėžę nebus perkelti, jie bus <b>visiškai pašalinti</b>.</p>
    
    <p><em>Būkite atsargūs</em>: daugumoje failų sistemų pašalintų failų būna nebeįmanoma atstatyti.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ddShouldDelete)
en: &Delete files instead of moving them to the trash
lt: &Failus pašalinti, į šiukšliadėžę neperkelti

en: Folder List
lt: Aplankų sąrašas

en: Music
lt: Muzija

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addExcludeDirectoryButton)
en: Add Folder...
lt: Pridėti aplanką...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeDirectoryButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeExcludeDirectoryButton)
en: Remove Folder
lt: Pašalinti aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importPlaylistsCheckBox)
en: Import playlists
lt: Importuoti grojaraščius

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExampleOptionsBase) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Example
lt: Pavyzdys

[ctx: song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Title:
lt: Antraštė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Artist:
lt: Atlikėjas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Album:
lt: Albumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Genre:
lt: Žanras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Track number:
lt: Takelio numeris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Year:
lt: Metai:

[ctx: example song title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleTitle)
en: Title
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleAlbum) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Album
lt: Albumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_exampleGenre)
en: Genre
lt: Žanras

[ctx: warning about mass file rename]
en: Warning
lt: Dėmesio

en: Original Name
lt: Pradinis pavadinimas

en: New Name
lt: Naujas pavadinimas

en: No Change
lt: Be pakeitimų

[ctx: remove music genre from file renamer]
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: file renamer genre options]
en: Options
lt: Parinktys

en: %1 to %2
lt: %1 iš %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Music folder:
lt: Muzikos aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Album Tag
lt: Albumo žymė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_category)
en: Title Tag
lt: Pavadinimo žymė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Add category:
lt: Pridėti kategoriją:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_7)
en: Separator:
lt: Skirtukas:

en: File Renamer Options
lt: Failų pervadinimo parinktys

[ctx: %1 will be a music tag category like Artist or Album]
en: %1 Options
lt: %1 parinktys

en: %1 Format
lt: %1 formatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_includeEmptyButton)
en: Include in the &filename anyways
lt: Įkelti į failo &pavadinimą bet kuriuo atveju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_useValueButton)
en: Use &this value:
lt: Naudoti &šią vertę:

[ctx: value to use in replacement when source tag empty]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_emptyTagValue)
en: Empty
lt: Tuščia

en: Time
lt: Laikas

en: Remove From Playlist
lt: Pašalinti iš grojaraščio

en: &Play
lt: &Groti

en: P&ause
lt: P&auzė

en: &Stop
lt: &Sustabdyti

[ctx: previous track]
en: Previous
lt: Ankstesnis

[ctx: next track]
en: &Next
lt: &Kitas

[ctx: silence playback]
en: Mute
lt: Nutildyti

en: Volume Up
lt: Pagarsinti

en: Volume Down
lt: Sumažinti garsumą

en: Play / Pause
lt: Groti / Pauzė

en: Seek Forward
lt: Eiti į priekį

en: Seek Back
lt: Ieškoti atgal

en: Show / Hide
lt: Rodyti / Slėpti

en: Volume
lt: Garsumas

en: Docking in System Tray
lt: Nukelti į sistemos dėklą

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (player)
en: &Player
lt: &Grotuvas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nu&statymai

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Unable to start K3b.
lt: Nepavyko paleisti K3b.

en: Create an audio mode CD suitable for CD players, or a data mode CD suitable for computers and other digital music players?
lt: Ar įrašyti muzikinio CD formatu, kad būtų galima groti muzikiniuose grotuvuose, ar įrašyti duomenų CD formatu, tinkančiu kompiuteriams ir skaitmeniniams garso grotuvams?

en: Create K3b Project
lt: Sukurti K3b projektą

en: Audio Mode
lt: Muzikinis formatas

en: Data Mode
lt: Duomenų formatas

en: Configure Shortcuts
lt: Konfigūruoti sparčiuosius klavišus

en: Global Shortcuts
lt: Globalieji spartieji klavišai

en: DCOP interface
lt: DCOP sąsaja

en: FLAC and MPC support
lt: FLAC ir MPC palaikymas

en: File(s) to open
lt: Atverti failą(us)

[ctx: open audio file]
en: Open
lt: Atverti

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: No matches found.
lt: Nerasta tinkamų.

en: Are you sure you want to delete these covers?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šiuos viršelius?

en: &Delete Covers
lt: &Trinti viršelius

en: Select Cover Image File
lt: Pažymėti viršelio paveikslėlio failą

en: Could not delete these files
lt: Nepavyko pašalinti šių failų

en: Could not move these files to the Trash
lt: Nepavyko perkelti šių failų į šiukšliadėžę

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Track Name
lt: Takelio pavadinimas

en: Cover
lt: Viršelis

[ctx: cd track number]
note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Track
lt: Takelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, trackList)
en: Year
lt: Metai

en: Length
lt: Ilgis

en: Bitrate
lt: Bitų dažnis

en: Comment
lt: Komentaras

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileInfoGroup)
en: File Name
lt: Failo pavadinimas

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit '%1'
lt: Keisti „%1“

en: Create New Playlist
lt: Kurti naują grojaraštį

en: View Modes
lt: Peržiūros veiksenos

en: Show &History
lt: Rodyti &istoriją

[ctx: verb, copy the playlist]
en: Duplicate
lt: Dublikuoti

en: Keep
lt: Palikti

en: Could not delete these files.
lt: Nepavyko pašalinti šių failų

en: Are you sure you want to remove these playlists from your collection?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šiuos grojaraščius iš savo kolekcijos?

en: Remove Items?
lt: Pašalinti objektus?

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bRemove)
en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: Hid&e
lt: &Slėpti

en: R&emove
lt: &Pašalinti

en: Dynamic List
lt: Dinaminis sąrašas

en: Now Playing
lt: Dabar grojama

[ctx: current playlist]
en: Current
lt: Dabartinis

en: Collection
lt: Rinkinys

en: Rename
lt: Pervadinti

en: History
lt: Istorija

[ctx: new playlist]
en: &New
lt: &Naujas

en: From &File Name
lt: Iš &failo pavadinimo

en: From &Internet
lt: Iš &interneto

en: &Rename...
lt: &Pervadinti...

[ctx: verb, copy the playlist]
en: D&uplicate...
lt: Dublikuoti...

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: &Delete
lt: &Trinti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: &Rename File
lt: &Pervadinti failą

en: &View Cover
lt: Žiū&rėjimo viršelį

en: Get Cover From &Internet...
lt: &Atsisiųsti viršelį iš interneto...

en: &Delete Cover
lt: Pašalinti viršelį

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: Case Sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: 1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

en: 1 item | %1 items
lt[0]: %1 objektas
lt[1]: %1 objektai
lt[2]: %1 objektų
lt[3]: %1 objektas

[ctx: a playing track, %1 is artist, %2 is song title]
en: %1 - <i>%2</i>
lt: %1 – <i>%2</i>

en: &Save
lt: Į&rašyti

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel)
en: F&ile name:
lt: &Failo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, artistNameLabel)
en: &Artist name:
lt: &Atlikėjo vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumNameLabel)
en: Album &name:
lt: Albumo &pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, genreLabel)
en: &Genre:
lt: Ža&nras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLabel)
en: &Year:
lt: &Metai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lengthLabel)
en: &Length:
lt: &Ilgis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commentLabel)
en: &Comment:
lt: &Komentaras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, artistNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, trackNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, albumNameEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, genreEnable) i18n: ectx: property (text), widget (QCheck
en: Enable
lt: Naudoti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Move scheme up
lt: Aukštyn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveUp)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step upwards.
lt: Pakelti nurodytą šabloną aukštyn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Move scheme down
lt: Žemyn

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, bMoveDown)
en: Press this button to move the currently selected scheme one step downwards.
lt: Nuleisti nurodytą šabloną žemyn.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bAdd)
en: Add a new scheme
lt: Įdėti naują šabloną

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bAdd)
en: Press this button to add a new file name scheme to the end of the list.
lt: Įdėti naują failo pavadinimo šabloną į sąrašo apačią.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bAdd)
en: &Add
lt: &Pridėti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bModify)
en: Modify scheme
lt: Keisti šabloną

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bModify)
en: Press this button to modify the currently selected scheme.
lt: Keisti nurodytą šabloną.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, bModify)
en: &Modify
lt: &Modifikuoti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, bRemove)
en: Remove scheme
lt: Pašalinti šabloną

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, bRemove)
en: Press this button to remove the currently selected scheme from the list.
lt: Pašalinti iš sąrašo nurodytą šabloną.

[ctx: song title]
en: Title
lt: Antraštė

[ctx: unknown renamer category]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: File Exists
lt: Failas jau yra

en: Replace
lt: Pakeisti

en: The following files were unable to be changed.
lt: Šie failai negali būti pakeisti:

en: Error
lt: Klaida

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, trackInfoGroup)
en: Select Best Possible Match
lt: Parinkti labiausiai tinkamą

en: artist
lt: atlikėjas

en: genre
lt: žanras

en: album
lt: albumas

en: Play Queue
lt: Groti eilę

en: Tree
lt: Medis

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Albums
lt: Albumai

en: Genres
lt: Žanrai
