kmix - en to lt translation catalogue (177 entries)

en: Audio Setup
lt: Audio nustatymai

en: Hardware &Information
lt: Įrangos &informacija

en: Hide Mixer Window
lt: Slėpti maišiklio langą

en: Configure &Channels...
lt: Konfigūruoti &kanalus...

en: Select Master Channel...
lt: Pažymėkite pagrindinį kanalą...

en: Save volume profile 1
lt: Išsaugoti garso profilį 1

en: Save volume profile 2
lt: Išsaugoti garso profilį 2

en: Save volume profile 3
lt: Išsaugoti garso profilį 3

en: Save volume profile 4
lt: Išsaugoti garso profilį 4

en: Load volume profile 1
lt: Įkelti garso profilį 1

en: Load volume profile 2
lt: Įkelti garso profilį 2

en: Load volume profile 3
lt: Įkelti garso profilį 3

en: Load volume profile 4
lt: Įkelti garso profilį 4

en: Increase Volume
lt: Padidinti garsą

en: Decrease Volume
lt: Sumažinti garsą

en: Mute
lt: Nutildytas

en: Cannot add view - GUIProfile is invalid.
lt: Nepavyksta pridėti vaizdo - grafinės naudotojo sąsajos profilis neteisingas.

en: View already exists. Cannot add View.
lt: Toks vaizdas jau yra. Negalima jo iš naujo pridėti.

en: The soundcard containing the master device was unplugged. Changing to control %1 on card %2.
lt: Garso plokštė, kurioje buvo pagrindinis įrenginys, buvo išimta. Valdymas perduodamas valdikliui %1 plokštėje %2.

en: The last soundcard was unplugged.
lt: Paskutinė garso plokštė buvo ištraukta.

en: Mixer Hardware Information
lt: Maišiklio įrangos informacija

en: The helper application is either not installed or not working.
lt: Pagalbinė programa yra neįdiegta arba neveikia.

en: Error
lt: Klaida

en: No sound card is installed or currently plugged in.
lt: Neįdiegta arba šiuo metu neprijungta nei viena garso plokštė.

en: KDE Mixer
lt: KDE maišiklis

en: kmixctrl - kmix volume save/restore utility
lt: kmixctrl – kmix garso išsaugojimo/atstatymo įrankis

en: (c) 2000 by Stefan Schimanski
lt: (c) 2000, Stefan Schimanski

en: Save current volumes as default
lt: Įrašyti dabartinius lygius kaip numatytus

en: Restore default volumes
lt: Atstatyti numatytus lygius

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
lt: KMix – KDE mini maišiklis

en: (c) 1996-2013 The KMix Authors
lt: (c) 1996-2013 KMix autoriai

en: Original author and current maintainer
lt: Pradinis autorius ir dabartinis prižiūrėtojas

en: PulseAudio support
lt: PulseAudio palaikymas

en: ALSA 0.9x port
lt: ALSA 0.9x palaikymas

en: Solaris support
lt: Solaris palaikymas

en: Plasma Dataengine
lt: Plazmos duomenų varikliukas

en: Temporary maintainer
lt: Laikinasis prižiūrėtojas

en: *BSD fixes
lt: *BSD pataisymai

en: Mute and volume preview, other fixes
lt: Nutildymo ir garso peržiūra, kiti pataisymai

en: Improving support for emu10k1 based soundcards
lt: Pagerino emu10k1 garso plokščių palaikymą

en: TerraTec DMX6Fire support
lt: TerraTec DMX6Fire palaikymas

en: Inhibits the unhiding of the KMix main window, if KMix is already running.
lt: Neleidžia rodyti KMix pagrindinio lango jei KMix jau paleistas.

en: You do not have permission to access the alsa mixer device.
    Please verify if all alsa devices are properly created.
lt: Tu neturi leidimo prieiti prie alsa maišiklio įrangos.
     Įsitikink, ar visi alsa įrenginiai yra teisingai sukurti.

en: Alsa mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
lt: Alsa maišiklis nerastas.
    Prašome patikrinti ar garso plokštė yra įdiegta, ir kad
    garso plokštės valdyklė įkelta.

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
lt: kmix: Tu neturi leidimo prieiti prie maišiklio įrangos
     Prašome pažiūrėti savo operacijų sistemos vadovą kaip gauti priėjimą.

en: kmix: Could not write to mixer.
lt: kmix: Nepavyksta rašyti į maišiklį.

en: kmix: Could not read from mixer.
lt: kmix: Nepavyksta skaityti iš maišiklio.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
lt: kmix: Maišiklis nerastas.
    Prašome patikrinti ar garso plokštė yra įdiegta, ir kad
    garso plokštės tvarkyklė įkelta.

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
lt: kmix: Nežinoma klaida. Prašome pranešti autoriams kaip jus sukėlėte šią klaidą.

en: Recording level of the microphone input.
lt: Mikrofono įvesties įrašymo lygmuo.

en: Controls the volume of the front speakers or all speakers (depending on your soundcard model). If you use a digital output, you might need to also use other controls like ADC or DAC. For headphones, soundcards often supply a Headphone control.
lt: Valdo priekinių garsiakalbių arba visų garsiakalbių garsumą (tai priklauso nuo garso plokštės modelio). Jei naudojate skaitmeninę išvestį, gali tekti naudoti  ir kitus valdiklius, tokius, kaip ADC arba DAC. Ausinių atveju, garso plokštės neretai pateikia Ausinių valdiklį.

en: Most media, such as MP3s or Videos, are played back using the PCM channel. As such, the playback volume of such media is controlled by both this and the Master or Headphone channels.
lt: Didžioji dalis įrašų, pvz., MP3 arba Video, grojami naudojant PCM kanalą. Todėl grojimo garsas grojant tokius kūrinius valdomas ir šiuo, ir pagrindiniu arba ausinių kanalo valdikliais.

en: Controls the headphone volume. Some soundcards include a switch that must be manually activated to enable the headphone output.
lt: Valdo ausinių garsumą. Kai kurios garso plokštės turi perjungiklį, kuris turi būti aktyvuotas rankiniu būdu, jei norite įgalinti ausinių išvestį.

en: Playback Streams
lt: Grojimo srautai

en: Volume
lt: Garsas

en: Bass
lt: Žemi

en: Treble
lt: Aukšti

en: Synth
lt: Sintezatorius

en: Pcm
lt: PCM

en: Speaker
lt: Garsiakalbis

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Line
lt: Linija

en: Mix
lt: Maišiklis

en: Pcm2
lt: PCM2

en: RecMon
lt: ĮrMon

en: IGain
lt: IDidinimas

en: OGain
lt: ODidinimas

en: Line1
lt: Linija1

en: Line2
lt: Linija2

en: Line3
lt: Linija3

en: Digital1
lt: Skaitm1

en: Digital2
lt: Skaitm2

en: Digital3
lt: Skaitm3

en: PhoneIn
lt: Tel.įėj

en: PhoneOut
lt: Tel.Iš

en: Radio
lt: Radijas

en: Monitor
lt: Monitorius

en: 3D-depth
lt: 3D-gylis

en: 3D-center
lt: 3D-centras

en: unknown
lt: nežinoma

en: unused
lt: nenaudojamas

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
lt: kmix: Tu neturi leidimo pasiekti maišiklio įrenginį.
    Registruokis kaip root ir atlik 'chmod a+rw /dev/mixer*' norėdamas gauti priėjimą.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
lt: kmix: Maišiklis nerastas.
    Prašome patikrinti ar garso plokštė įdiegta ir ar
    garso plokštės tvarkyklės įkeltos.
    Linux'e tvarkyklių įkėlimui gali tekti panaudoti komandą „insmod“.
    Naudokite „soundon“ jei naudojate komercinį OSS.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using OSS4 from 4front.
lt: kmix: Maišiklis nerastas.
    Prašome patikrinti ar garso plokštė įdiegta ir ar
    garso plokštės tvarkyklės įkeltos.
    Linux'e tvarkyklių įkėlimui gali tekti panaudoti komandą „insmod“.
    Naudokite „soundon“ jei naudojate 4front išleistą OSS4.

en: Unknown Application
lt: Nežinoma programa

en: Event Sounds
lt: Įvykių garsai

en: Playback Devices
lt: Grojimo įrenginiai

en: Capture Devices
lt: Įrašymo įrenginiai

en: Capture Streams
lt: Įrašymo srautai

en: Volume Control Feedback Sound
lt: Garso patikrinimas

en: Master Volume
lt: Pagrindinis garsas

en: Internal Speaker
lt: Vidinis garsiakalbis

en: Headphone
lt: Ausinės

en: Line Out
lt: Linijinis išėjimas

en: Record Monitor
lt: Įrašymo monitorius

en: Line In
lt: Linijinis įėjimas

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
lt: kmix: Tu neturi leidimo pasiekti maišiklio įrenginį
    Paprašyk savo sitemos administratoriaus pataisyti /dev/audioctl kad gauti priėjimą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customColors)
en: &Use custom colors
lt: &Naudoti pasirinktas spalvas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeColors)
en: Active
lt: Aktyvus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: &Silent:
lt: &Tylus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoad)
en: &Loud:
lt: &Garsus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: &Background:
lt: &Fonas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mutedColors)
en: Muted
lt: Nutildytas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Lou&d:
lt: Gar&sus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Backgrou&nd:
lt: Fo&nas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Silen&t:
lt: &Tylus:

en: Sound drivers supported:
lt: Palaikomos garso tvarkyklės:

en: Sound drivers used:
lt: Naudojamos garso tvarkyklės:

en: All controls
lt: Visi valdikliai

en: Only playback controls
lt: Tik grojimo valdikliai

en: Only capture controls
lt: Tik įrašymo valdikliai

en: Add View
lt: Pridėti vaizdą

en: Select mixer:
lt: Pasirinkti maišiklį:

en: Current mixer
lt: Dabartinis maišiklis

en: Select the design for the new view:
lt: Pasirinkti naujojo vaizdo dizainą:

en: Select the Mixers to display in the sound menu
lt: Pasirinkite rodomus maišiklius garso meniu

en: Select Mixers
lt: Pasirinkite maišiklius

en: Select Master Channel
lt: Pažymėkite pagrindinį kanalą

en: Current mixer:
lt: Dabartinis maišiklis:

en: Select the channel representing the master volume:
lt: Pažymėkite kanalą, kuriuo bus reguliuojamas pagrindinis garsas:

en: Configure Channels
lt: Konfigūruoti kanalus

en: Configuration of the channels. Drag icon to update.
lt: Kanalų konfigūracija. Tempkite elementą atnaujinimui.

en: Visible channels
lt: Matomi kanalai

en: Available channels
lt: Galimi kanalai

en: Show the selected channel
lt: Rodyti parinktą kanalą

en: Hide the selected channel
lt: Paslėpti parinktą kanalą

en: Volume Control
lt: Garso valdymas

en: M&ute
lt: N&utildyti

en: Mixer cannot be found
lt: Maišytuvas nerastas

en: Volume at %1%
lt: Lygis ties %1%

en:  (Muted)
lt:  (nutildytas)

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: General
lt: Bendri

en: Start
lt: Pradėti

en: Sound Menu
lt: Garso meniu

en: Startup
lt: Paleidimas

en: Restore volumes on login
lt: Atstatyti garsumą prisijungus

en: Restore all volume levels and switches.
lt: Atstatyti visus garsumo lygiu ir perjungimus.

en: Dynamic controls from Pulseaudio and MPRIS2 will not be restored.
lt: Dinaminiai valdikliai iš Pulseaudio ir MPRIS2 nebus atkurti.

en: Autostart
lt: Automatinis paleidimas

en: Enables the KMix autostart service (kmix_autostart.desktop)
lt: Įjungia KMix automatinio paleidimo tarnybą (kmix_autostart.desktop)

en: &Horizontal
lt: &Horizontali

en: &Vertical
lt: &Vertikali

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Volume Feedback
lt: Garso patikrinimas

en: Visual
lt: Vaizdinis

en: Show &tickmarks
lt: Rody&ti skales

en: Enable/disable tickmark scales on the sliders
lt: Įjungti/išjungti brūkšnelių skales ant šliaužiklių

en: Show &labels
lt: Rodyti &etiketes

en: Enables/disables description labels above the sliders
lt: Įjungti/išjungti aprašymų etiketes virš šliaužiklių

en: Slider orientation:
lt: Slinkiklių orientacija:

en: Slider orientation (System tray volume control):
lt: Slinkties juostos orientacija (Sistemos dėklo garso valdiklis):

en: &Dock in system tray
lt: Į&diegti į pultą

en: Docks the mixer into the KDE system tray
lt: Įdiegia maišiklį į KDE pultą

en: &Hide
lt: &Slėpti

en: C&onfigure Shortcuts...
lt: K&onfigūruoti karštuosius klavišus...

en: &Split Channels
lt: At&skirti kanalus

en: &Muted
lt: &Nutildytas

en: Set &Record Source
lt: Nustatyti &rašymo šaltinį

en: Mo&ve
lt: Per&kelti

en: Toggle Mute
lt: Perjungti nutildymą

en: capture
lt: įrašymas

en: Capture/Uncapture %1
lt: Įrašyti/Neįrašyti %1

en: Mute/Unmute %1
lt: Nutildyti/įjungti %1

en: Capture
lt: Įrašyti

en: %1 (capture)
lt: %1 (įrašymas)

en: Automatic According to Category
lt: Automatinis pagal kategoriją

en: &Channels
lt: &Kanalai

en: Device Settings
lt: Įrenginio nustatymai

en: Mixer
lt: Maišiklis

en: Load volume profile %1
lt: Įkelti garso profilį %1

en: Nothing is capturing audio.
lt: Joks įrenginys neįrašinėja audio

en: Nothing is playing audio.
lt: Joks įrenginys negroja audio.

en: No capture devices.
lt: Nėra įrašymo įrenginių.

en: No playback devices.
lt: Nėra grojimo įrenginių.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba
