kppp - en to lt translation catalogue (403 entries)

en: &Edit...
lt: &Keisti...

en: Allows you to modify the selected account
lt: Parinktis skirta nurodytos paskyros keitimui

en: &New...
lt: &Nauja...

en: Create a new dialup connection
    to the Internet
lt: Sukurti naują komutuojamą ryšį
    su internetu

en: Co&py
lt: &Kopijuoti

en: Makes a copy of the selected account. All
    settings of the selected account are copied
    to a new account that you can modify to fit your
    needs
lt: Bus sukurta nurodytos paskyros kopija. Visos
    nurodytos paskyros parinktys bus nukopijuotos
    į naują paskyrą, kurią galėsite keisti,
    pritaikydami savo reikmėms

en: De&lete
lt: &Šalinti

en: <p>Deletes the selected account
    
    <font color="red"><b>Use with care!</b></font>
lt: <p>Pašalins nurodytą paskyrą
    
    <font color="red"><b>Naudoti atsargiai!</b></font>

en: Phone costs:
lt: Telefono kaštai:

en: <p>This shows the accumulated phone costs
    for the selected account.
    
    <b>Important</b>: If you have more than one 
    account - beware, this is <b>NOT</b> the sum 
    of the phone costs of all your accounts!
lt: <p>Pateikiami pažymėtos paskyros
    telefono kaštai.
    
    <b>Svarbu</b>: Jeigu turite ne vieną
    paskyrą – atsargiai, tai <b>NĖRA</b> visų
    Jūsų paskyrų telefono kaštų suma!

en: Volume:
lt: Garsumas:

en: <p>This shows the number of bytes transferred
    for the selected account (not for all of your
    accounts. You can select what to display in
    the accounting dialog.
    
    <a href="#volaccounting">More on volume accounting</a>
lt: <p>Pateikiama nurodytos paskyros persiųstų baitų
    suma (ne visoms Jūsų paskyroms. Galite parinkti, ką
    nurodyti paskyrų lange.)
    
    <a href="#volaccounting">Daugiau apie srauto skaičiavimą</a>

en: &Reset...
lt: &Iš naujo...

en: &View Logs
lt: &Rodyti žurnalus

en: Maximum number of accounts reached.
lt: Pasiektas maksimalus paskyrų skaičius.

en: Do you want to use the wizard to create the new account or the standard, dialog-based setup?
    The wizard is easier and sufficient in most cases. If you need very special settings, you might want to try the standard, dialog-based setup.
lt: Ar norite, kad sukurti naujai paskyrai būtų naudojamas vedlys, ar įprastinė sąranka dialogais?
    Daugeliu atveju, pasinaudoti vedliu yra paprasčiau ir jo visiškai užtenka. Jeigu jums reikia labai specifinių nustatymų, naudokite sąranką dialogų langais.

en: Create New Account
lt: Sukurti naują paskyrą

en: &Wizard
lt: &Vedlys

en: &Manual Setup
lt: &Rankinė sąranka

en: No account selected.
lt: Nepažymėta jokia paskyra.

en: Are you sure you want to delete
    the account "%1"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti
    paskyrą „%1“?

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Šalinti

en: New Account
lt: Nauja paskyra

en: Edit Account:
lt: Keisti paskyrą:

en: Dial
lt: Skambinti

en: Dial Setup
lt: Skambinimo sąranka

en: IP Setup
lt: IP sąranka

en: Gateway
lt: Interneto vartai

en: Gateway Setup
lt: Interneto vartų sąranka

en: DNS Servers
lt: DNS serveriai

en: Login Script
lt: Įsiregistravimo scenarijus

en: Edit Login Script
lt: Keisti įsiregistravimo scenarijų

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Execute Programs
lt: Vykdyti programas

en: Accounting
lt: Skaičiavimas

en: You must enter a unique
    account name
lt: Reikia įrašyti unikalų
    paskyros vardą

en: Login script has unbalanced loop Start/End
lt: Registravimosi scenarijuje yra nesubalansuotas ciklas Pradžia-pabaiga

en: Byte
lt: Baitai(-as)

en: Reset Accounting
lt: Skaičiuoti iš naujo

en: What to Reset
lt: Ką iš naujo

en: Reset the accumulated p&hone costs
lt: Iš naujo skaičiuoti sukauptus tele&fono kaštus

en: Check this to set the phone costs
    to zero. Typically you will want to
    do this once a month.
lt: Pažymėkite norėdami nustatyti telefono
    kaštus lygius nuliui. Paprastai tą reikia
    padaryti kartą per mėnesį.

en: Reset &volume accounting
lt: Iš naujo pradėti sra&uto skaičiavimą

en: Check this to set the volume accounting
    to zero. Typically you will want to do this
    once a month.
lt: Pažymėkite, norėdami nustatyti srauto sąskaitos reikšmę
    lygią nuliui. Paprastai tą reikia padaryti
    kartą mėnesyje.

en: &Enable accounting
lt: &Naudoti paskyras

en: Check for rule updates
lt: Ieškoti taisyklių atnaujinimų

en: Selected:
lt: Pažymėtas:

en: Volume accounting:
lt: Srauto skaičiavimas:

en: No Accounting
lt: Be skaičiavimo

en: Bytes In
lt: Gauta baitų

en: Bytes Out
lt: Siųsta baitų

en: Bytes In & Out
lt: Baitų siųsta ir gauta

en: Available Rules
lt: Prieinamos taisyklės

en: (none)
lt: (nieko)

en: Connecting to:
lt: Jungiuosi prie:

en: Unable to create modem lock file.
lt: Nepavyko sukurti modemo blokavimo failo.

en: Looking for modem...
lt: Ieškoma modemo...

en: &Log
lt: Žur&nalai

en: Connecting to: %1
lt: Jungiuosi prie: %1

en: Running pre-startup command...
lt: Vykdoma išankstinė komanda...

en: Modem device is locked.
lt: Modemas yra užblokuotas.

en: Initializing modem...
lt: Inicijuoju modemą...

en: Setting
lt: Nustatymas

en: Setting speaker volume...
lt: Nustatomas garsiakalbio garsumas...

en: Turning off dial tone waiting...
lt: Atjungiamas signalo laukimas...

en: Waiting for callback...
lt: Laukiama atsakymo...

en: Dialing %1
lt: Skambinama %1

en: Line busy. Hanging up...
lt: Linija užimta. Padedamas ragelis...

en: Line busy. Waiting: %1 seconds
lt: Linija užimta. Laukiama: %1 sek.

en: No Dial Tone
lt: Nėra linijos signalo

en: No carrier. Waiting: %1 seconds
lt: Linija užimta. Laukiama: %1 sek.

en: No Carrier
lt: Nėra perdavimo signalo (carrier)

en: Digital Line Protection Detected.
lt: Aptikta skaitmeninės linijos apsauga.

en: A Digital Line Protection (DLP) error response has been detected.
    Please disconnect the phone line.
    
    Do NOT connect this modem to a digital phone line or the modem could get permanently damaged
lt: Buvo gautas skaitmeninės linijos apsaugos (DLP) klaidos pranešimas.
    Prašome atjungti telefono liniją.
    
    NEJUNKITE šio modemo prie skaitmeninės linijos, nes modemas gali būti  nepataisomai sugadintas

en: Scanning %1
lt: Skenuojama %1

en: Saving %1
lt: Įrašoma %1

en: Sending %1
lt: Siunčiama %1

en: Expecting %1
lt: Laukiama %1

en: Pause %1 seconds
lt: Pauzė %1 sek.

en: Timeout %1 seconds
lt: Laiko limitas %1 sek.

en: Hangup
lt: Padedamas ragelis

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Password %1
lt: Slaptažodis %1

en: Prompting %1
lt: Paklausiama %1

en: PW Prompt %1
lt: Slapt. klausimas %1

en: Loop Start %1
lt: Kartojimą pradėti %1

en: ERROR: Nested too deep, ignored.
lt: KLAIDA: Per daug, ignoruojama.

en: Loops nested too deeply.
lt: Per daug kartojimų vienas kitame!

en: Loop End %1
lt: Kartojimų pabaiga %1

en: LoopEnd without matching Start. Line: %1
lt: Kartojimų pabaiga be tinkamos Start! eilutės: %1

en: Starting pppd...
lt: Vykdomas pppd...

en: Scan Var: %1
lt: Sken. Var: %1

en: Found: %1
lt: Rasta: %1

en: Looping: %1
lt: Kartojama: %1

en: One moment please...
lt: Prašome palaukti...

en: Script timed out.
lt: Scenarijaus laiko limitas baigėsi.

en: Scanning: %1
lt: Skenuojama: %1

en: Expecting: %1
lt: Laukiama: %1

en: Logging on to network...
lt: Įsiregistruojama tinkle...

en: Running startup command...
lt: Vykdoma išankstinė paleidimo komanda...

en: Done
lt: Atlikta

en: None
lt: Nėra

en: Hardware [CRTSCTS]
lt: Aparatinė [CRTSCTS]

en: pppd command + command-line arguments exceed 2024 characters in length.
lt: ppd komanda + komandų eilutės argumentai viršija 2024 simbolių ilgį.

en: Connected at:
lt: Susijungta:

en: Time connected:
lt: Susijungimo laikas:

en: Session bill:
lt: Seanso kaina:

en: Total bill:
lt: Bendra kaina:

en: &Disconnect
lt: &Atsijungti

en: De&tails
lt: De&taliai

en: Connection: %1
    Connected at: %2
    Time connected: %3
lt: Susijungimas: %1
    Susijungtas su: %2
    Susijungimo laikas: %3

en: 
    Session Bill: %1
    Total Bill: %2
lt: 
    Seanso kaina: %1
    Bendra kaina: %2

en: Login Script Debug Window
lt: Įsiregistravimo scenarijaus derinimo langas

en: &Close
lt: &Užverti

en: Details
lt: Detaliai

en: Disconnect
lt: Atjungti

en: Connection &name:
lt: Susiju&ngimo pavadinimas:

en: Type in a unique name for this connection
lt: Įrašykite šio susijungimo unikalų pavadinimą

en: P&hone number:
lt: Tele&fono numeris:

en: &Add...
lt: &Įdėti...

en: &Remove
lt: &Pašalinti

en: <p>Specifies the phone numbers to dial. You
    can supply multiple numbers here, simply
    click on "Add". You can arrange the
    order the numbers are tried by using the
    arrow buttons.
    
    When a number is busy or fails, <i>kppp</i> will 
    try the next number and so on
lt: <p>Nustatykite telefonų numerius skambinimui. 
    Pateikite kelis numerius, paprastai
    paspausdami „Įdėti“. Numerių naudojimo tvarką
    galite pertvarkyti su rodyklių mygtukais.
    
    Kai numeris užimtas arba neatsako, <i>kppp</i>
    bandys kitą numerį

en: A&uthentication:
lt: A&utentikacija:

en: Script-based
lt: Su scenariju

en: Terminal-based
lt: Terminalu

en: PAP/CHAP
lt: PAP arba CHAP

en: Store &password
lt: Įrašyti sla&ptažodį

en: <p>When this is turned on, your ISP password
    will be saved in <i>kppp</i>'s config file, so
    you do not need to type it in every time.
    
    <b><font color="red">Warning:</font> your password will be stored as
    plain text in the config file, which is
    readable only to you. Make sure nobody
    gains access to this file!
lt: Įjungus, IPT slaptažodis bus įrašytas <i>kppp</i> 
    parinkčių faile, todėl nereikės kaskart jo įvedinėti.
    
    <b><font color="red">Dėmesio:</font> Jūsų slaptažodis bus įrašytas
    paprastu tekstu parinkčių faile, kurį
    galėsite perskaityti vien tik jūs.
    Įsitikinkite, kad niekas neturi prieigos
    prie šio failo!

en: &Callback type:
lt: At&sakiklio tipas:

en: Administrator-defined
lt: Nustato administratorius

en: User-defined
lt: Nustato naudotojas

en: Callback type
lt: Atsakiklio tipas

en: Call&back number:
lt: Ats&akiklio numeris:

en: Callback phone number
lt: Atsakiklio telefono numeris

en: Customize &pppd Arguments...
lt: Derinti &ppd argumentus...

en: Here you can select commands to run at certain stages of the
    connection. The commands are run with your real user id, so
    you cannot run any commands here requiring root permissions
    (unless, of course, you are root).
    
    Be sure to supply the whole path to the program otherwise
    kppp might be unable to find it.
lt: Nurodykite komandas, paleidžiamas įvairiuose susijungimo
    etapuose. Komandos paleidžiamos naudojant Jūsų realaus naudotojo
    id, todėl jums nėra reikalo paleidinėti jokių komandų, kurioms
    reikia root teisių. (Suprantama, jeigu Jūs nesate root).
    
    Įsitikinkite, kad pateikėte pilną programų kelią, nes, priešingu
    atveju, kppp gali jų nerasti!

en: &Before connect:
lt: &Prieš susijungiant:

en: Allows you to run a program <b>before</b> a connection
    is established. It is called immediately before
    dialing has begun.
    
    This might be useful, e.g. to stop HylaFAX blocking the
    modem.
lt: Leis jums paleisti programą <b>prieš</b> atliekant
    prijungimą. Į ją bus kreipiamasi iškart prieš
    pradedant skambinti.
    
    Gali būti naudinga, pvz., norint sustabdyti HylaFAX, 
    kuris blokuoja modemą.

en: &Upon connect:
lt: &Susijungus:

en: Allows you to run a program <b>after</b> a connection
    is established. When your program is called, all
    preparations for an Internet connection are finished.
    
    Very useful for fetching mail and news
lt: Parinktis skirta programų paleidimui iškart <b>po</b> susijungimo.
    Kai yra kreipiamąsi į paleistą programą, visas pasirengimai
    užmegzti interneto ryšį būna baigtas.
    
    Labai naudinga tikrinant paštą ir naujienų grupes

en: Before &disconnect:
lt: Prieš &atjungiant:

en: Allows you to run a program <b>before</b> a connection
    is closed. The connection will stay open until
    the program exits.
lt: Parinktis skirta paleisti programą <b>prieš</b> nutraukiant
    ryšį. Bus susijungta tol, kol dirbs programa.

en: U&pon disconnect:
lt: At&jungus:

en: Allows you to run a program <b>after</b> a connection
    has been closed.
lt: Parinktis skirta programų paleidimui <b>po</b> ryšio nutraukimo.

en: C&onfiguration
lt: &Derinimas

en: Dynamic IP address
lt: Kintantis IP adresas

en: Select this option when your computer gets an
    internet address (IP) every time a
    connection is made.
    
    Almost every Internet Service Provider uses
    this method, so this should be turned on.
lt: Pažymėkite šitą parinktį, jei susijungus gaunate kaskart kitą tinterneto adresą (IP).
    
    Beveik visi Interneto paslaugų teikėjai naudoja šitą
    metodą, todėl jį reikėtų įjungti.

en: Static IP address
lt: Pastovus IP adresas

en: &IP address:
lt: &IP adresas:

en: If your computer has a permanent internet
    address, you must supply your IP address here.
lt: Jeigu Jūsų kompiuteris turi pastovų
    interneto adresą, galite pateikti jį čia.

en: &Subnet mask:
lt: &Potinklio šablonas:

en: <p>If your computer has a static Internet address,
    you must supply a network mask here. In almost
    all cases this netmask will be <b>255.255.255.0</b>,
    but your mileage may vary.
    
    If unsure, contact your Internet Service Provider
lt: <p>Jeigu Jūsų kompiuteris turi pastovų interneto
    adresą, pateikite potinklio šabloną. Dažniausiai
    potinklio šablonas bus <b>255.255.255.0</b>, bet
    Jūsų atveju jis gali būti kitoks.
    Jei nežinote, susisiekite su savo interneto paslaugų
    teikėju.

en: &Auto-configure hostname from this IP
lt: &Automatiškai nustatyti šio IP mazgo vardą

en: <p>Whenever you connect, this reconfigures
    your hostname to match the IP address you
    got from the PPP server. This may be useful
    if you need to use a protocol which depends
    on this information, but it can also cause several
    <a href="kppp-7.html#autohostname">problems</a>.
    
    Do not enable this unless you really need it.
lt: <p>Kiekvieną kartą kai susijungsite, 
    ši parinktis sutvarkys Jūsų mazgo vardą, 
    kad jis atitiktų IP adresą, gautą iš PPP serverio. 
    Tai naudinga naudojant protokolus, priklausančius 
    nuo šios informacijos, bet gali sukelti kai kurių 
    <a href="kppp-7.html#autohostname">problemų</a>.
    
    Nenaudokite šios parinkties, nebent tikrai jos reikia.

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Domain &name:
lt: &Srities vardas:

en: If you enter a domain name here, this domain
    name is used for your computer while you are
    connected. When the connection is closed, the
    original domain name of your computer is
    restored.
    
    If you leave this field blank, no changes are
    made to the domain name.
lt: Šis vardas yra naudojamas Jūsų kompiuteriui, kai
    užmezgamas ryšys.Kai tik ryšys bus nutrauktas,
    bus grąžintas pradinis Jūsų kompiuterio 
    srities vardas.
    
    Jeigu paliksite šitą lauką tuščią, jokių pakeitimų srities pavadinime nebus.

en: C&onfiguration:
lt: &Derinimas:

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Manual
lt: Rankinis

en: DNS &IP address:
lt: DNS &IP adresas:

en: <p>Allows you to specify a new DNS server to be
    used while you are connected. When the
    connection is closed, this DNS entry will be
    removed again.
    
    To add a DNS server, type in the IP address of
    the DNS server here and click on <b>Add</b>
lt: <p>Parinktis skirta nurodyti naują DNS serverį, kurį
    naudosite susijungimo metu. Kai tik ryšys bus 
    nutrauktas, šis DNS įrašas vėl bus ištrintas.
    
    Norėdami įdėti DNS serverį, įrašykite DNS serverio IP
    adresą čia ir paspauskite <b>Įdėti</b> mygtuką

en: &Add
lt: &Įdėti

en: Click this button to add the DNS server
    specified in the field above. The entry
    will then be added to the list below
lt: Norėdami įdėti aukščiau nurodytame 
    langelyje DNS serverį, paspauskite šį 
    mygtuką. Įrašas bus įdėtas į žemiau 
    esantį sąrašą

en: Click this button to remove the selected DNS
    server entry from the list below
lt: Paspauskite šitą mygtuką norėdami pašalinti 
    nurodytą DNS serverį iš žemiau esančio sąrašo

en: DNS address &list:
lt: DNS adresų &sąrašas:

en: <p>This shows all defined DNS servers to use
    while you are connected. Use the <b>Add</b> and
    <b>Remove</b> buttons to modify the list
lt: <p>Bus parodyti visi aprašyti DNS serveriai,
    naudojami prisijungus. Mygtukais <b>Įdėti</b>
    ir <b>Pašalinti</b> keiskite sąrašą

en: &Disable existing DNS servers during connection
lt: Išjungti esamų &DNS serverių naudojimą susijungus

en: <p>When this option is selected, all DNS
    servers specified in <tt>/etc/resolv.conf</tt> are
    temporary disabled while the dialup connection
    is established. After the connection is
    closed, the servers will be re-enabled
    
    Typically, there is no reason to use this
    option, but it may become useful under 
    some circumstances.
lt: <p>Kai šita parinktis pažymėta, visi DNS
    serveriai, nurodyti <tt>/etc/resolv.conf</tt>, yra
    laikinai išjungiami, kol bus užmegztas
    komutuojamas ryšys. Po ryšio nutraukimo
    serveriai bus vėl įjungti.
    
    Paprastai nėra prasmės to naudoti, bet tam
    tikromis aplinkybėmis gali būti naudinga.

en: Default gateway
lt: Numatyti vartai

en: This makes the PPP peer computer (the computer
    you are connected to with your modem) to act as
    a gateway. Your computer will send all packets not
    going to a computer inside your local net to this
    computer, which will route these packets.
    
    This is the default for most ISPs, so you should
    probably leave this option on.
lt: PPP kompiuteris (kompiuteris, prie kurio prisijungiate 
    per savo modemą) veiks kaip interneto vartai.
    Jūsų kompiuteris visus paketus, neskirtus jokiam 
    kompiuteriui vidiniame tinkle, siųs šiam kompiuteriui,
    kuris maršrutizuos tuos paketus.
    
    Tai yra numatyta daugumos IPT, todėl,
    tikriausiai reikia palikti šią parinktį įjungtą.

en: Static gateway
lt: Statiniai vartai

en: <p>Allows you to specify which computer you want
    to use as gateway (see <i>Default Gateway</i> above)
lt: <p>Parinktis skirta nurodyti, kurį kompiuterį norite
    naudoti kaip vartus (žiūrėkite <i>Numatyti vartai</i>
    aukščiau)

en: Gateway &IP address:
lt: Vartų &IP adresas:

en: &Assign the default route to this gateway
lt: Šiems v&artams priskirti pagrindinį maršrutą

en: If this option is enabled, all packets not
    going to the local net are routed through
    the PPP connection.
    
    Normally, you should turn this on
lt: Jeigu šita parinktis įjungta, visi paketai,
    neinantys į vietinį tinklą, yra nukreipiami per
    PPP prijungimą.
    
    Paprastai jums reikia ją įjungti

en: &Insert
lt: &Įterpti

en: Add Phone Number
lt: Įdėti telefono numerį

en: Enter a phone number:
lt: Įveskite telefono numerį:

en: pppd version:
lt: pppd versija:

en: pppd &timeout:
lt: pppd &laiko limitas:

en:  sec
lt:  sek.

en: <i>kppp</i> will wait this number of seconds
    to see if a PPP connection is established.
    If no connection is made in this time frame,
    <i>kppp</i> will give up and kill pppd.
lt: <i>kppp</i> lauks nurodytą sekundžių skaičių
    kol bus užmegztas PPP ryšys
    Jeigu per šį laikotarpį nebus susijungta,
    <i>kppp</i> nutrauks pppd.

en: Doc&k into panel on connect
lt: S&usijungus, sumažinti į sisteminį dėklą

en: <p>After a connection is established, the
    window is minimized and a small icon
    in the KDE panel represents this window.
    
    Clicking on this icon will restore the
    window to its original location and
    size.
lt: <p>Užmezgus ryšį langas sumažės
    KDE sisteminiame dėkle į mažą ženkliuką, 
    kuris reikš šio lango buvimą.
    
    Paspaudus šitą ženkliuką, langas atsistatys
    savo pradinėje vietoje pradiniu dydžiu.

en: A&utomatic redial on disconnect
lt: Atjungus, a&utomatiškai perskambinti

en: <p>When a connection is established and
    it somehow gets disconnected, <i>kppp</i>
    will try to reconnect to the same account.
    
    See <a href="#redial">here</a> for more on this topic.
lt: <p>Po ryšio užmezgimo, jeigu dėl kokių nors
    priežasčių bus atsijungta, <i>kppp</i> bandys
    iš naujo susijungti ta pačia paskyra.
    
    Skaitykite <a href="#redial">čia/a> daugiau šia tema.

en: Automatic redial on NO &CARRIER
lt: Nesant signalo a&utomatiškai perskambinti

en: <p>When dialing if modem returns NO CARRIER
    the program will make a new attempt to redial
    instead of waiting for user to click <CANCEL>
    button.
lt: <p>Kai skambinant modemas atsako 
    „nėra signalo“, programa bandys prisiskambinti iš naujo
    užuot laukusi, kol naudotojas paspaus<ATŠAUKTI>
    mygtuką.

en: &Show clock on caption
lt: &Rodyti laikrodį antraštėje

en: When this option is checked, the window
    title shows the time since a connection
    was established. Very useful, so you 
    should turn this on
lt: Jei parinktis pažymėta, lango antraštėje 
    bus rodomas laikas nuo ryšio užmezgimo
    pradžios. Ši parinktis labai naudinga, 
    todėl jums reikėtų ją įjungti

en: Disco&nnect on X server shutdown
lt: Atju&ngti, kai išjungiamas X-serveris

en: <p>Checking this option will close any
    open connection when the X-server is
    shut down. You should enable this option
    unless you know what you are doing.
    
    See <a href="#disxserver">here</a> for more on this.
lt: <p>Pažymėjus šitą parinktį, visi ryšio
    seansai bus nutraukti išjungiant X
    serverį. Jums reikėtų naudoti šitą
    parinktį, nebent gerai žinote ką darote.
    
    Papildomos informacijos ieškokite <a href="#disxserver">čia</a>.

en: &Quit on disconnect
lt: Atsijungus &baigti darbą

en: When this option is turned on, <i>kppp</i>
    will be closed when you disconnect
lt: Kai šita parinktis įjungta, <i>kppp</i>
    bus uždarytas kai atsijungsite.

en: Minimi&ze window on connect
lt: Susijungus suma&žinti langą

en: Iconifies <i>kppp</i>'s window when a
    connection is established
lt: Užmezgus ryšį <i>kppp</i> susimažins 
    į ženkliuką

en: Modem &name:
lt: &Modemo pavadinimas:

en: Type in a unique name for this modem
lt: Įrašykite šio modemo unikalų pavadinimą

en: Modem de&vice:
lt: &Modemo įrenginys:

en: This specifies the serial port your modem is attached 
    to. On Linux/x86, typically this is either /dev/ttyS0 
    (COM1 under DOS) or /dev/ttyS1 (COM2 under DOS).
    
    If you have an internal ISDN card with AT command
    emulation (most cards under Linux support this), you
    should select one of the /dev/ttyIx devices.
lt: Nurodomas nuoseklas prievadas, prie kurio yra prijungtas 
    modemas. Linukse/x86 paprastai tai būna arba /dev/ttyS0 
    (DOS'e COM1) arba /dev/ttyS1 (DOS'e COM2).
    
    Jeigu naudojate vidinę ISDN plokštę su AT komandų emuliacija
    (dauguma plokščių Linukse su ja suderinama), reikia nurodyti
    vieną iš /dev/ttyIx įrenginių.

en: &Flow control:
lt: &Srauto kontrolė:

en: Software [XON/XOFF]
lt: Programinė [XON/XOFF]

en: <p>Specifies how the serial port and modem
    communicate. You should not change this unless
    you know what you are doing.
    
    <b>Default</b>: CRTSCTS
lt: <p>Nustatoma kaip bendrauja nuoseklus prievadas
    ir modemas. Šito jums keisti nereikia, nebent gerai 
    žinote ką darote.
    
    <b>Numatyta</b>: CRTSCTS

en: &Line termination:
lt: Ei&lučių pabaiga:

en: <p>Specifies how AT commands are sent to your
    modem. Most modems will work fine with the
    default <i>CR/LF</i>. If your modem does not react
    to the init string, you should try different
    settings here
    
    <b>Default</b>: CR/LF
lt: <p>Nustatoma, kaip AT komandos yra siunčiamos
    į Jūsų modemą. Dauguma modemų puikiai dirba
    su numatyta <i>CR/LF</i> reikšme. Jeigu modemas
    nereaguoja į inicijavimo eilutę, bandykite kitokius 
    nustatymus
    
    <b>Numatyta</b>: CR/LF

en: Co&nnection speed:
lt: Ryšio &sparta:

en: Specifies the speed your modem and the serial
    port talk to each other. You should begin with
    at least 115200 bits/sec (or more if you know
    that your serial port supports higher speeds).
    If you have connection problems, try to reduce
    this value.
lt: Nustatoma, kokia sparta Jūsų modemas ir nuoseklus
    prievadas bendrauja tarpusavyje. Pradėkite bent jau 
    nuo 115200 bitų/sek spartos (ar daugiau, jei žinote, 
    kad Jūsų nuoseklus prievadas suderinamas su 
    didesne sparta). Jei kils ryšio problemų, sumažinkite 
    šį skaičių.

en: &Use lock file
lt: Na&udoti blokavimo failą

en: <p>To prevent other programs from accessing the
    modem while a connection is established, a
    file can be created to indicate that the modem
    is in use. On Linux an example file would be
    <tt>/var/lock/LCK..ttyS1</tt>
    Here you can select whether this locking will
    be done.
    
    <b>Default</b>: On
lt: <p>Siekiant programoms neleisti prieiti prie 
    modemo užmezgus ryšį, gali būti sukurtas
    failas, kuris rodys, kad modemas yra užimtas.
    Linux sistemoje failo pavyzdys yra toks
    <tt>/var/lock/LCK..ttyS1</tt>
    Nurodykite ar naudoti šį blokavimą.
    
    <b>Numatyta</b>: Įjungta

en: Modem &timeout:
lt: Modemo laiko limi&tas:

en: This specifies how long <i>kppp</i> waits for a
    <i>CONNECT</i> response from your modem. The
    recommended value is 30 seconds.
lt: Parinktis skirta nustatyti kiek ilgai <i>kppp</i> 
    lauks atsakymo <i>CONNECT</i> iš modemo.
    Rekomenduojama reikšmė yra 30 sekundžių.

en: &Wait for dial tone before dialing
lt: &Laukti signalo prieš skambinant

en: <p>Normally the modem waits for a dial tone
    from your phone line, indicating that it can
    start to dial a number. If your modem does not
    recognize this sound, or your local phone system
    does not emit such a tone, uncheck this option
    
    <b>Default:</b>: On
lt: Paprastai modemas laukia telefono linijos signalo,
    rodančio, kad galima pradėti rinkti numerį.
    Jeigu Jūsų modemas neatpažįsta šito garso, arba
    Jūsų vietinė telefono sistema tokių garsų 
    nesiunčia, nuimkite šios parinkties žymėjimą
    
    <b>Numatyta</b>: Įjungta

en: B&usy wait:
lt: &Kai užimta laukti:

en: Specifies the number of seconds to wait before
    redial if all dialed numbers are busy. This is
    necessary because some modems get stuck if the
    same number is busy too often.
    
    The default is 0 seconds, you should not change
    this unless you need to.
lt: Nustatomas sekundžių skaičius, kiek reikia laukti,
    jeigu visi skambinami numeriai yra užimti.
    Tai reikalinga, kadangi kai kurie modemai pasilieka prie
    vieno numerio, jeigu kuris numeris yra dažnai užimtas.
    
    Numatyta reikšmė yra 0 sek., jums nebūtina jos keisti
    nesant būtino reikalo.

en: Modem &volume:
lt: &Modemo garsumas:

en: Most modems have a speaker which makes
    a lot of noise when dialing. Here you can
    either turn this completely off or select a
    lower volume.
    
    If this does not work for your modem,
    you must modify the modem volume command.
lt: Dauguma modemų turi garsiakalbius, kurie
    pateikia triukšmą skambinant. Čia galite arba
    visiškai jį išjungti, arba nurodyti mežesnį
    garsumą.
    
    Jeigu tai neveikia Jūsų modemui, turite
    keisti savo modemo garsumo komandą.

en: Modem asserts CD line
lt: Modemas žiūrės CD liniją

en: This controls how <i>kppp</i> detects that the modem
    is not responding. Unless you are having
    problems with this, do not modify this setting.
    
    <b>Default</b>: Off
lt: Parenkama, kaip <i>kppp</i> nustato, kad modemas
    neatsako. Jeigu dėl to problemų neiškyla,
    nekeiskit šių nustatymų.
    
    <b>Numatyta</b>: išjungta

en: Mod&em Commands...
lt: &Modemo komandos...

en: Allows you to change the AT command for
    your modem.
lt: Ši parinktis skirta keisti modemo AT komandoms.

en: &Query Modem...
lt: &Išbandyti modemą...

en: Most modems support the ATI command set to
    find out vendor and revision of your modem.
    
    Press this button to query your modem for
    this information. It can be useful to help
    you set up the modem
lt: Dauguma modemų suderinami su ATI komanda,
    kuri leidžia nustatyti modemo gamintoją ir modelį.
    
    Paspauskite šį mygtuką norėdami pamatyti
     savo modemo duomenis. Tai gali būti
    naudinga nustatant modemą.

en: &Terminal...
lt: &Terminalas...

en: Opens the built-in terminal program. You
    can use this if you want to play around
    with your modem's AT command set
lt: Paleidžiama įdėta terminalo programa. Galite
    ją naudoti, jeigu ketinate dirbti su modemo 
    AT komandų rinkiniu.

en: &Enable throughput graph
lt: Įjungti &našumo grafiką

en: Graph Colors
lt: Grafiko spalvos

en: Bac&kground:
lt: &Fono spalva:

en: &Text:
lt: &Tekstas:

en: I&nput bytes:
lt: A&teinantys baitai:

en: O&utput bytes:
lt: &Išeinantys baitai:

en: C&onnect to:
lt: &Jungtis prie:

en: Use &modem:
lt: Naudoti &modemą:

en: &Login ID:
lt: &Naudotojo vardas:

en: <p>Type in the username that you got from your
    ISP. This is especially important for PAP
    and CHAP. You may omit this when you use
    terminal-based or script-based authentication.
    
    <b>Important</b>: case is important here:
    <i>myusername</i> is not the same as <i>MyUserName</i>.
lt: <p>Įrašykite naudotojo vardą, kurį jums suteikė Jūsų
    interneto paslaugų teikėjas. Tai ypač svarbu, jei 
    serveris naudoja PAP arba CHAP autentikaciją. 
    Galima jį praleisti, jeigu naudojate terminalinę arba 
    scenarijais paremtą autentikaciją.
    
    <b>Svarbu</b>: atkreipkite dėmesį į raidžių dydį;
    <i>manovardas</i> nėra tas pats kaip 
    <i>ManoVardas</i>!

en: &Password:
lt: &Slaptažodis:

en: <p>Type in the password that you got from your
    ISP. This is especially important for PAP
    and CHAP. You may omit this when you use
    terminal-based or script-based authentication.
    
    <b>Important</b>: case is important here:
    <i>mypassword</i> is not the same as <i>MyPassword</i>.
lt: <p>Įrašykite slaptažodį, kurį jums suteikė Jūsų
    IPT. Tai ypač svarbu, jei serveris naudoja PAP 
    arba CHAP autentikaciją. Galima jį
    praleisti, jeigu naudojate terminalinę arba 
    scenarijais paremtą autentikaciją.
    
    <b>Svarbu</b>: atkreipkite dėmesį į raidžių dydį;
    <i>manoslaptažodis</i> nėra tas pats kaip <i>ManoSlaptažodis</i>!

en: Show lo&g window
lt: Rodyti ž&urnalo langą

en: <p>This controls whether a log window is shown.
    A log window shows the communication between
    <i>kppp</i> and your modem. This will help you
    in tracking down problems.
    
    Turn it off if <i>kppp</i> routinely connects without
    problems
lt: <p>Nustatoma, ar rodomas žurnalo langas.
    Žurnalo lange rodomas bendravimas tarp <i>kppp</i>
    ir modemo. Žurnalas jums pagelbės, kai reikės atsekti
    problemas.
    
    Išjunkite jį, jeigu <i>kppp</i> paprastai jungiasi
    be problemų

en: Co&nfigure...
lt: &Derinti...

en: &Connect
lt: &Jungtis

en: No such Modem:
    %1
    Falling back to default
lt: Nėra tokio modemo:
    %1
    Grįžtama prie numatytojo

en: No such Account:
    %1
lt: Nėra tokios paskyros:
    %1

en: KPPP Configuration
lt: KPPP derinimas

en: &Accounts
lt: &Paskyros

en: Account Setup
lt: Paskyros sąranka

en: &Modems
lt: &Modemas

en: Modems Setup
lt: Modemo nustatymai

en: &Graph
lt: &Grafikas

en: Throughput Graph
lt: Našumo grafikas

en: M&isc
lt: Į&vairūs

en: Miscellaneous Settings
lt: Įvairūs nustatymai

en: Timeout expired while waiting for the PPP interface to come up.
lt: Belaukiant, kol įsijungs PPP sąsaja, baigėsi laiko limitas!

en: <p>The pppd daemon died unexpectedly!</p>
lt: <p>pppd tarnyba netikėtai baigė darbą!</p>

en: <p>Exit status: %1
lt: <p>Užbaigimo būsena: %1

en: </p><p>See 'man pppd' for an explanation of the error codes or take a look at the kppp FAQ on   <a href="%1">%1</a></p>
lt: </p><p>Apie klaidų kodus informacijos ieškokite „man pppd“ komanda  arba skaitykite kppp DUK (FAQ) adresu: <a href=„%1“>%1</a></p>

en: Error
lt: Klaida

en: &Details
lt: &Išsamiau

en: kppp's helper process just died.
    Since further execution would be pointless, kppp will shut down now.
lt: kppp pagalbininko procesas nutrūko.
    Kadangi tolimesnis vykdymas būtų beprasmis, kppp nutraukia darbą.

en: Cannot find the PPP daemon!
    Make sure that pppd is installed and that you have entered the correct path.
lt: Nepavyko rasti PPP tarnybos!
    Įsitikinkite, kad pppd yra įdiegtas ir įrašėte teisingą kelią.

en: kppp cannot execute:
     %1
    Please make sure that you have given kppp setuid permission and that pppd is executable.
lt: kppp nepavyko įvykdyti:
     %1
    Įsitikinkite, kad turite kppp setuid teises, ir kad pppd yra vykdomasis failas.

en: kppp can not find:
     %1
    Please make sure you have setup your modem device properly and/or adjust the location of the modem device on the modem tab of the setup dialog.
lt: kppp nepavyko rasti:
     %1
    Įsitikinkite, kad savo modemo įrenginį nustatėte teisingai ir (arba) sąrankos lango modemo kortelėje nurodėte teisingą modemo įrenginio vietą.

en: You have selected the authentication method PAP or CHAP. This requires that you supply a username and a password.
lt: Nurodėte PAP arba CHAP autentikacijos metodą. Naudojant šiuos metodus privaloma pateikti naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: Cannot create PAP/CHAP authentication
    file "%1"
lt: Nepavyko sukurti PAP (CHAP) autentikacijos
    failo „%1“

en: You must specify a telephone number.
lt: Turite nurodyti telefono numerį.

en: Disconnecting...
lt: Ryšys nutraukiamas...

en: Executing command before disconnection.
lt: Vykdoma komanda prieš nutraukiant ryšį.

en: Announcing disconnection.
lt: Pranešu, kad ryšys tuoj bus nutrauktas.

en: Exiting kPPP will close your PPP Session.
lt: Užbaigus kPPP, bus nutrauktas Jūsų PPP seansas.

en: Quit kPPP?
lt: Užbaigti kPPP?

en: Can not load the accounting ruleset "%1".
lt: Nepavyko įkelti skaičiavimo taisyklių „%1“!

en: Recent Changes in KPPP
lt: Paskutiniai KPPP pakeitimai

en: Do not show this hint again
lt: Daugiau šio patarimo nerodyti

en: This is an example of <b>QuickHelp</b>.
    This window will stay open until you
    click a mouse button or a press a key.
lt: Tai <b>Greitos pagalbos</b> pavyzdys.
    Šis langelis liks atvertas tol, kol paspausite 
    pelės arba klaviatūros klavišą.

en: Login Terminal Window
lt: Registravimosi terminalo langas

en: A dialer and front-end to pppd
lt: Skambintojas ir pppd naudotojo sąsaja.

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
lt: © 1999-2002, KPPP programuotojai

en: Current maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Connect using 'account_name'
lt: Jungtis naudojant 'account_name'

en: Connect using 'modem_name'
lt: Jungtis naudojant 'modem_name'

en: Terminate an existing connection
lt: Nutraukti užmegztąjį ryšį

en: Quit after end of connection
lt: Ryšio seansui pasibaigus nutraukti darbą

en: Check syntax of rule_file
lt: Tikrinti rule_file sintaksę

en: Enable test-mode
lt: Naudoti bandymo veikseną

en: Use the specified device
lt: Naudoti nurodytą įrenginį

en: kppp can not create or read from
    %1.
lt: kppp nepavyko sukurti arba nuskaityti
    %1.

en: kppp has detected a %1 file.
    Another instance of kppp seems to be running under process-ID %2.
    Please click Exit, make sure that you are not running another kppp, delete the pid file, and restart kppp.
    Alternatively, if you have determined that there is no other kppp running, please click Continue to begin.
lt: kppp rado %1 failą.
    Rodosi, kita kppp kopija yra vykdoma kaip procesas ID %2.
    Paspauskite „Baigti“, įsitikinkite, kad nevykdote kito kppp, ištrinkite pid failą ir paleiskite kppp id naujo.
    Kitu atveju, jeigu nustatėte, kad nėra vykdomo kito kppp, programos vykdymui spauskite „Tęsti“.

en: Exit
lt: Baigti

en: Kppp Mini-Terminal
lt: Kppp Mini terminalas

en: &Reset Modem
lt: Modemas iš &naujo

en: MiniTerm - A terminal emulation for KPPP
    
    (c) 1997 Bernd Johannes Wuebben <wuebben@kde.org>
    (c) 1998 Harri Porten <porten@kde.org>
    (c) 1998 Mario Weilguni <mweilguni@kde.org>
    
    This program is published under the GNU GPL
    (GNU General Public License)
lt: MiniTerm - KPPP terminalo emuliatorius
    
    © 1997 Bernd Johannes Wuebben <wuebben@kde.org>
    © 1998 Harri Porten <porten@kde.org>
    © 1998 Mario Weilguni <mweilguni@kde.org>
    
    Šita programa platinama pagal GNU GPL
    (GNU General Public License)

en: &File
lt: &Failas

en: &Modem
lt: &Modemas

en: Close MiniTerm
lt: Užverti Mini Term

en: Reset Modem
lt: Modemas iš naujo

en: Help
lt: Pagalba

en: Initializing Modem
lt: Inicijuoju modemą

en: Modem Ready
lt: Modemas pasirengęs

en: Hanging up...
lt: Atjungiu...

en: Resetting Modem
lt: Modemas iš naujo

en: Unable to open modem.
lt: Nepavyko atverti modemo.

en: Unable to detect state of CD line.
lt: Nepavyko nustatyti CD linijos būsenos.

en: The modem is not ready.
lt: Modemas nepasirengęs.

en: The modem is busy.
lt: Modemas užimtas.

en: Modem Ready.
lt: Modemas pasirengęs.

en: Can not restore tty settings: tcsetattr()
lt: Nepavyko atstatyti tty nustatymų: tcsetattr()

en: The modem does not respond.
lt: Modemas neatsako.

en: Unknown speed
lt: Sparta nežinoma

en: Edit Modem Commands
lt: Keisti modemo komandas

en: Pre-init delay (sec/100):
lt: Pre-Init delsa (sek./100):

en: Initialization string %1:
lt: Inicijavimo eilutė %1:

en: Post-init delay (sec/100):
lt: Post-init delsa (sek./100):

en: Dialing speed (sec/100):
lt: Skambinimo sparta (sek./100):

en: Init &response:
lt: Init &atsakymas:

en: No di&al tone detection:
lt: Ne&aptiktas linijos signalas:

en: Dial &string:
lt: &Skambinimo eilutė:

en: Co&nnect response:
lt: Susiju&ngimo atsakymas:

en: Busy response:
lt: Užimtumo atsakymas:

en: No carr&ier response:
lt: Nėra perdav&imo (carrier) atsakymo:

en: No dial tone response:
lt: Nėra linijos signalo atsakymo:

en: &Hangup string:
lt: Atjun&gimo eilutė:

en: Hangup response:
lt: Atjungimo atsakymas:

en: Answ&er string:
lt: Atsili&epimo eilutė:

en: Ring response:
lt: Skambučio atsakymas:

en: Ans&wer response:
lt: Atsiliepi&mo atsakymas:

en: DLP response:
lt: Skaimeninės linijos apsaugos (DLP) atsakymas:

en: Escape strin&g:
lt: Perėjimo (escape) eil&utė:

en: Escape response:
lt: Perėjimo (escape) atsakymas:

en: Guard time (sec/50):
lt: Apsaugos laikas (sek./50):

en: Volume off/low/high:
lt: Garsumas išj./žemas/aukštas:

en: Select Modem Type
lt: Nurodyti modemo tipą

en: <Generic>
lt: <Bendras>

en: Hayes(tm) compatible modem
lt: Su Hayes(tm) derantis modemas

en: ATI Query
lt: ATI užklausa

en: Modem query timed out.
lt: Modemo patikros laikas baigėsi.

en: Modem Query Results
lt: Modemo užklausos rezultatai

en: Maximum number of modems reached.
lt: Pasiektas maksimalus galimas modemų skaičius.

en: No modem selected.
lt: Nepažymėtas joks modemas.

en: Are you sure you want to delete
    the modem "%1"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti
    modemą „%1“?

en: New Modem
lt: Naujas modemas

en: Edit Modem:
lt: Keisti modemo komandas:

en: &Device
lt: &Įrenginys

en: Serial Device
lt: Nuoseklus įrenginys

en: Modem Settings
lt: Modemo nustatymai

en: You must enter a unique
    modem name
lt: Įrašykite unikalų
    modemo pavadinimą

en: Customize pppd Arguments
lt: Derinti pppd argumentus

en: Arg&ument:
lt: Arg&umentas:

en: The application-specific config file could not be opened in either read-write or read-only mode.
    The superuser might have to change its ownership by issuing the following command in your home directory:
    chown {YourUsername} .kde/share/config/kppprc
lt: Programos parinkčių failo nepavyko atverti nei „skaitymo ir rašymo“, nei „tik skaitymo“ veiksenomis.
    Administratorius gali pakeisti vartojimo teises, įvykdydamas Jūsų pradžiosaplanke šią komandą:
    chown {Jūsų_naudotojo_vardas} .kde/share/config/kppprc

en: %1_copy
lt: %1_kopija

en: Cannot open any of the following logfiles:
lt: Nepavyko atverti nė vieno iš šių žurnalo failų:

en: You have launched pppd before the remote server was ready to establish a PPP connection.
    Please use the terminal-based login to verify
lt: pppd paleista tolimam serveriui dar nepasirengus užmegzti PPP ryšio.
    Patikrinimui pasinaudokite terminaline registracija

en: You have not started the PPP software on the peer system.
lt: Nepaleidote PPP programos sistemoje, prie kurios jungiatės.

en: Check that you supplied the correct username and password.
lt: Patikrinkite ar pateikėte gerą naudotojo vardą ir slaptažodį!

en: You should not pass 'lock' as an argument to pppd. Check /etc/ppp/options and ~/.ppprc
lt: Nesiųskite „lock“ kaip pppd argumento. Žiūrėkite į /etc/ppp/options ir ~/.ppprc

en: The remote system does not seem to answer to
    configuration request. Contact your provider.
lt: Tolima sistema, atrodo, neatsako į 
    derinimo užklausą! Susisiekite su savo
    paslaugų teikėju!

en: You have passed an invalid option to pppd. See 'man pppd' for a complete list of valid arguments.
lt: Nusiųsta neteisinga parinktis į pppd. Žiūrėkite „man pppd“, norėdami pamatyti visą teisingų argumentų sąrašą.

en: Unable to provide help.
lt: Nepavyko pateikti pagalbos.

en: Restart pppd
lt: Perleisti pppd

en: Do Not Restart
lt: Neperleisti

en: The "debug" option has been added. You should now try to reconnect. If that fails again, you will get a PPP log that may help you to track down the connection problem.
lt: „Derinimo“ parinktis dabar įjungta. Pabandyti prisijungti iš naujo. Jeigu vėl nepavyks, galsiteite gauti PPP žurnalą, kuris jums padės atsekti prisijungimo problemą.

en: PPP Log
lt: PPP žurnalas

en: Write to File
lt: Įrašyti į failą

en: kppp's diagnosis (just guessing):
lt: kppp diagnozė (tik spėjama):

en: The PPP log has been saved
    as "%1".
    
    If you want to send a bug report, or have
    problems connecting to the Internet, please
    attach this file. It will help the maintainers
    to find the bug and to improve KPPP
lt: PPP žurnalas buvo įrašytas kaip
    „%1“.
    Jeigu ketinate nusiųsti pranešimą apie programos klaidą
    ar turite ryšio užmezgimo problemų, prašome
    prisegti šį failą. Jis pagelbės palaikytojams surasti
    ydą ir pagerinti KPPP

en: kppp Statistics
lt: kppp statistika

en: Statistics
lt: Statistika

en: Local Addr:
lt: Vietinis adr.:

en: Remote Addr:
lt: Tolimas adr.:

en: bytes in
lt: gauta baitų(ai)

en: bytes out
lt: siųsta baitų

en: packets in
lt: gauta paketų

en: packets out
lt: siųsta paketų

en: vjcomp in
lt: gauta vjcomp

en: vjcomp out
lt: siųsta vjcomp

en: vjunc in
lt: gauta vjunc

en: vjunc out
lt: siųsta vjunc

en: non-vj
lt: ne vj

en: %1 (max. %2) kb/sec
lt: %1 (maks. %2) kb/sek

en: unavailable
lt: nepasiekiamas

en: You will be asked a few questions on information
    which is needed to establish an Internet connection
    with your Internet Service Provider (ISP).
    
    Make sure you have the registration form from your
    ISP handy. If you have any problems, try the online
    help first. If any information is missing, contact
    your ISP.
lt: Jums bus užduoti keli klausimai norint išsiaiškinti 
    informaciją, būtiną užmegsti interneto
    ryšį su Jūsų interneto paslaugų teikėju (IPT).
    
    Pasitikrinkite ar turite arti savo IPT registracijos
    formą. Jeigu iškils kokių nors problemų, pirmiausia
    mėginkite kppp pagalbą. Jeigu kokios nors
    informacijos trūksta, susisiekite su savo IPT.

en: Select the location where you plan to use this
    account from the list below. If your country or
    location is not listed, you have to create the
    account with the normal, dialog based setup.
    
    If you click "Cancel", the dialog based setup
    will start.
lt: Iš žemiau esančio sąrašo, nurodykite vietovę,
    kurioje naudosite šią paskyrą. Jeigu vietovės
    arba šalies sąraše nėra, Jūs turėsite sukurti
    paskyrą su įprasta, dialogu paremta, sąranka.
    
    Jeigu paspausite „Atsisakau“, bus įvykdyta 
    dialogus naudojanti sąranka.

en: Select your Internet Service Provider (ISP) from
    the list below. If the ISP is not in this list,
    you have to click on "Cancel" and create this
    account using the normal, dialog-based setup.
    
    Click on "Next" when you have finished your
    selection.
lt: Iš žemiau esančio sąrašo nurodykite savo Interneto
    paslaugų teikėją. Jeigu IPT šiame sąraše nėra,
    paspauskite „Atsisakau“ ir sukurkite šitą paskyrą
    įprastu, dialogais paremtu, būdu.
    
    Kai pažymėsite, spauskite mygtuką „Toliau“.

en: To log on to your ISP, kppp needs the username
    and the password you got from your ISP. Type
    in this information in the fields below.
    
    Word case is important here.
lt: Norėdami prisijungti prie savo IPT, turite kppp pateikti 
    naudotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos jums suteikė Jūsų
    IPT. Įrašykite šitą informaciją laukeliuose apačioje.
    
    Didžiąsias ir mažąsias raides skirti būtina.

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: If you need a special dial prefix (e.g. if you
    are using a telephone switch) you can specify
    it here. This prefix is dialed just before the
    phone number.
    
    If you have a telephone switch, you probably need
    to write "0" or "0," here.
lt: Jeigu reikalingas specialus skambinimo priešdėlis
    (pvz., jei naudojate tel. perjungimą) čia galite
    jį nurodyti. Šis priešdėlis bus renkamas prieš
    telefono numerį.
    
    Jei turite telefono perjungėją, tikriausiai reikia
    čia įrašyti „0“ arba „0,“.

en: Dial prefix:
lt: Skambinimo priešdėlis:

en: Finished!
    
    A new account has been created. Click "Finish" to
    go back to the setup dialog. If you want to
    check the settings of the newly created account,
    you can use "Edit" in the setup dialog.
lt: Atlikta!
    
    Nauja paskyra buvo sukurta. Paspausdę „Atlikta“,
    grįšite į sąrankos langą. Norėdami patikrinti
    naujai sukurtos paskyros nustatymus, galite 
    spausti „Keisti“ sąrankos dialoge.

en: kppp: no rulefile specified
lt: kppp: nenurodytas taisyklių failas

en: kppp: rulefile "%s" not found
lt: kppp: taisyklių failas „%s“ nerastas

en: kppp: rulefiles must have the extension ".rst"
lt: kppp: taisyklių failas privalo turėti plėtinį „.rst“

en: kppp: error parsing the ruleset
lt: kppp: klaida nagrinėjant taisykles

en: kppp: parse error in line %d
lt: kppp: nagrinėjimo klaida eilutėje %d

en: kppp: rulefile does not contain a default rule
lt: kppp: taisyklių faile nėra numatytosios taisyklės

en: kppp: rulefile does not contain a "name=..." line
lt: kppp: taisyklių faile nėra eilutės „name=...“

en: kppp: rulefile is ok
lt: kppp: taisyklių failas yra geras

en: You are not allowed to dial out with kppp.
    Contact your system administrator.
lt: Teisė skambinti skambinti kppp Jums nesuteikta.
    Susisiekite su sistemos administratoriumi.

en: Cannot find the PPP daemon.
    Make sure that pppd is installed.
lt: Nerasta PPP tarnyba!
    Patikrinkite, ar įdiegtas pppd.

en: You do not have the permission to start pppd.
    Contact your system administrator and ask to get access to pppd.
lt: Neturite atitinkamų teisių paleisti pppd!
    Susisiekite su sistemos administratoriumi ir paprašykite prieigos prie pppd.

en: %1 is missing or can not be read.
    Ask your system administrator to create this file (can be empty) with appropriate read and write permissions.
lt: %1 nerastas arba jo nepavyko nuskaityti!
    Paprašykite, kad sistemos administratorius sukurtų šį failą (jis gali būti tuščias) su atitinkamomis skaitymo ir rašymo teisėmis.
