kppplogview - en to lt translation catalogue (47 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
lt: Eksportuoti į tekstinį failą. Kabliataškis naudojamas kaip skirtukas. <p></p>Gali būti naudojama elektroninių lentelių programoms, pavyzdžiui, <i>KSpread</i>

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
lt: Eksportuoti į HTML puslapį. <p></p>Gali būti naudojama lengvam apsikeitimui per <i>internetą</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
lt: kPPP žurnalų eksporto vedlys

en: List with possible output formats
lt: Galimų išvesties formatų sąrašas

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
lt: <qt><b>Pasirinkite išvesties formatą kairėje pusėje.</b></qt>

en: Selection of Filetype
lt: Failo tipas

en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

en: [No file selected]
lt: [Failas nenurodytas]

en: &Select File...
lt: &Nurodykite failą...

en: Select the filename of the exported output file
lt: Nurodykite eksportuojant sukuriamo failo pavadinimą

en: Selection of Filename
lt: Failo pavadinimas

en: File Format
lt: Failo formatas

en: Please Choose File
lt: Pasirinkite failą

en: Connection log for %1
lt: %1 prisijungimo žurnalas

en: Loading log files
lt: Įkeliami žurnalo failai

en: KPPP log viewer
lt: KPPP žurnalo žiūriklis

en: KPPP Log Viewer
lt: KPPP žurnalų žiūriklis

en: Monthly Log
lt: Mėnesinis žurnalas

en: &File
lt: &Failas

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
lt: (c) 1999 – 2002, KPPP programuotojai

en: Run in KPPP mode
lt: Paleisti KPPP veiksena

en: Connection
lt: Užmegztas ryšys

en: Day
lt: Diena

en: From
lt: Nuo

en: Until
lt: Iki

en: Duration
lt: Tęsiasi

en: Costs
lt: Kaštai

en: Bytes In
lt: Gauta baitų

en: Bytes Out
lt: Siųsta baitų

en: All Connections
lt: Visi ryšiai

en: &Prev Month
lt: &Ankst. mėnuo

en: &Next Month
lt: &Kitas mėnuo

en: C&urrent Month
lt: Da&bartinis mėnuo

en: &Export...
lt: &Eksportuoti...

en: Statistics:
lt: Statistika:

en: n/a
lt: nėra

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
lt[0]: Parinkta (%1 prisijungimas)
lt[1]: Parinkta (%1 prisijungimai)
lt[2]: Parinkta (%1 prisijungimų)
lt[3]: Parinkta (%1 prisijungimas)

en: %1 connection | %1 connections
lt[0]: %1 prisijungimas
lt[1]: %1 prisijungimai
lt[2]: %1 prisijungimų
lt[3]: %1 prisijungimas

en: Monthly estimates
lt: Mėnesio paskaičiavimai

en: Connection log for %1 %2
lt: Užmezgtų ryšių žurnalas %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
lt: Nėra užmegztų ryšių žurnalo %1 %2

en: A document with this name already exists.
lt: Dokumentas šiuo pavadinimu jau egzistuoja.

en: Overwrite file?
lt: Pakeisti failą?

en: An error occurred while trying to open this file
lt: Bandant atverti šį failą įvyko klaida

en: Sorry
lt: Apgailestaujame

en: Monthly estimates (%1)
lt: Mėnesio paskaičiavimai (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
lt: Bandant rašyti į šį failą įvyko klaida.
