kcm_remotecontrol - en to lt translation catalogue (39 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAction) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditDBusAction)
en: Dialog
lt: Dialogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: How do you wish to create the action?
lt: Kaip norite sukurti veiksmą?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbTemplate)
en: Create an action using a template
lt: Sukurti veiksmą naudojant šabloną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbDBus)
en: Create an action browsing D-Bus
lt: Sukurti veiksmą naršant D-Bus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbKeypressAction)
en: Create a keypress action
lt: Sukurti klavišo paspaudimo veiksmą

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ConfigurationWidget)
en: Linux Infrared Remote Control
lt: Linux infraraudonųjų spindulių nuotolinis valdymas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, pbAddMode)
en: Add mode
lt: Pridėti veikseną

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, pbAddAction)
en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, pbRemoveAction)
en: Remove action
lt: Pašalinti veiksmą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, pbEditMode)
en: Edit mode
lt: Redagavimo veiksena

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, pbEditAction)
en: Edit action
lt: Keisti veiksmą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, pbCopyAction)
en: Duplicate action
lt: Dubliuoti veiksmą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbTrayIcon)
en: Show tray icon
lt: Rodyti dėklo ženkliuką

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ActionContainer)
en: Edit Action
lt: Keisti veiksmą

[ctx: Button on the remote control]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Button:
lt: Mygtukas:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Application and function
lt: Programa ir funkcija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lFunctions)
en: Functions:
lt: Funkcijos:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Parameters:
lt: Parametrai:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: &Add
lt: &Pridėti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove)
en: &Remove
lt: &Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbUp)
en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDown)
en: Move Down
lt: Perkelti žemyn

en: Profiles:
lt: Profiliai:

en: No button
lt: Be mygtuko

en: No Button
lt: Be mygtuko

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lButton)
en: Button:
lt: Mygtukas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lCycleForward)
en: Forward button
lt: Mygtukas pirmyn

en: Function
lt: Funkcija

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Value
lt: Reikšmė

[ctx: Value is true]
en: True
lt: Taip

[ctx: Value is false]
en: False
lt: Ne

en: Profile Name
lt: Profilio pavadinimas

[ctx: Profile name]
en: Name
lt: Pavadinimas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Application
lt: Programa

en: Available profiles
lt: Galimi profiliai
