sweeper - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Helps clean unwanted traces the user leaves on the system.
lt: Padeda išvalyti nepageidaujamus pėdsakus, kuriuos palieka naudotojas sistemoje.

en: Original author
lt: Ralf Hoelzer

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Thumbnail Cache
lt: Miniatiūrų talpykla (cache)

en: Sweeps without user interaction
lt: Išvalo be naudotojo įsiterpimo

en: A thumbnail could not be removed.
lt: Miniatiūra negalėjo būti pašalinta.

en: The file exists but could not be removed.
lt: Failas egzistuoja, bet negalėjo būti pašalintas.

en: A favicon could not be removed.
lt: Piktograma negalėjo būti pašalinta.

en: Cookies
lt: Sausainukai

en: Clears all stored cookies set by websites
lt: Pašalina visus išsaugotus svetainių sausainukus

en: Cookie Policies
lt: Sausainukų taisyklės

en: Clears the cookie policies for all visited websites
lt: Išvalo visų aplankytų svetainių slapukų taisykles

en: Saved Clipboard Contents
lt: Išsaugotas talpyklės turinys

en: Clears the clipboard contents stored by Klipper
lt: Išvalo talpyklės turinį, saugomą Klipper

en: Clears all cached thumbnails
lt: Pašalina visas talpykloje esančias miniatiūras–

en: Run Command History
lt: Vykdytų komandų istorija

en: Clears the history of commands run through the Run Command tool on the desktop
lt: Išvalo komandų istoriją, kurios buvo įvestos „Vykdyti komandą“ įrankio pagalba darbastalyje

en: Form Completion Entries
lt: Formų užbaigimo įrašai

en: Clears values which were entered into forms on websites
lt: Išvalo formų turinį, kurias pildėte Interneto svetainėse

en: Web History
lt: Interneto istorija

en: Clears the history of visited websites
lt: Išvalo aplankytų svetainių istoriją

en: Web Cache
lt: Interneto talpykla

en: Clears the temporary cache of websites visited
lt: Išvalo laikiną aplankytų svetainių talpyklą

en: Recent Documents
lt: Paskutiniai dokumentai

en: Clears the list of recently used documents from the KDE applications menu
lt: Išvalo iš KDE programų meniu paskutinių naudotų dokumentų sąrašą

en: Favorite Icons
lt: Žymelių ženkliukai

en: Clears the FavIcons cached from visited websites
lt: Išvalo talpykloje esančias aplankytų svetainių ikonas

en: Recent Applications
lt: Paskiausios programos

en: Clears the list of recently used applications from KDE menu
lt: Išvalo iš KDE programų meniu paskutinių naudotų dokumentų sąrašą

[ctx: General system content]
en: General
lt: Bendri

[ctx: Web browsing content]
en: Web Browsing
lt: Žiniatinklio naršymas

en: You are deleting data that is potentially valuable to you. Are you sure?
lt: Jūs naikinate duomenis, kurie gali būti jums reikalingi. Aš Jūs įsitikinęs?

en: Starting cleanup...
lt: Pradedamas valymas...

en: Clearing %1...
lt: Valoma %1...

en: Clearing of %1 failed: %2
lt: %1 valymas nepavyko: %2

en: Clean up finished.
lt: Valymas užbaigtas.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Check all cleanup actions you would like to perform. These will be executed by pressing the button below.
lt: Nurodykite kokius valymo veiksmus norite atlikti. Jie bus įvykdyti paspaudus mygtuką žemiau.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Privacy Settings
lt: Privatumo nustatymai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, privacyListView)
en: Description
lt: Aprašymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAllButton)
en: Select &All
lt: Pažymėti &viską

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectNoneButton)
en: Select &None
lt: Nieko nežymėti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: Immediately performs the cleanup actions selected above
lt: Nedelsiant įvykdys visus valymo veiksmus, kurie pažymėti aukščiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cleanupButton)
en: &Clean Up
lt: &Valyti
