kfilereplace - en to lt translation catalogue (189 entries)

note: i18n(" captured text \"%1\" replaced with \"%2\" at line: %3, column: %4 ", capturedText, data, x, y);
en:  Line:%3,Col:%4 - "%1" -> "%2"
lt:  Eilutė:%3,Stulp.:%4 - „%1“ -> „%2“

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Insert Searching/Replacing Strings
lt: Įterpti paieškos/keitimo eilutes

note: i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Choose String Adding Mode
lt: Uždaryti eilučių pridėjimo veikseną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: Search and replace mode
lt: Paieškos ir keitimo veiksena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: Search only mode
lt: Ieškoti modulyje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Search for:
lt: Ieškoti (ko):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Replace with:
lt: Keisti į:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListView) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Search For
lt: Ko ieškoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListView) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Replace With
lt: Keisti į

note: i18n: ectx: Menu (help) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &OK
lt: &Gerai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton)
en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: Could not load the KFileReplace part.
lt: Nepavyko įkelti KFileReplace part.

en: Could not find the KFileReplace part.
lt: Nepavyko rasti KFileReplace part.

en: 1 byte | %1 bytes
lt[0]: %1 baitas
lt[1]: %1 baitai
lt[2]: %1 baitų
lt[3]: %1 baitas

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b> and load the string list. This file seems not to be a valid old kfr file or it is broken.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta atverti failo <b>%1</b> ir įkelti eilučių sąrašo. Panašu, kad šis failas nėra senas kfr failas, arba yra sugadintas.</qt>>

en: Cannot read data.
lt: Nepavyksta perskaityti duomenų.

en: Out of memory.
lt: Trūksta atminties.

en: Ready.
lt: Pasirengęs.

en: Search completed.
lt: Paieška baigta

en: <qt>You have selected <b>%1</b> as the encoding of the files.<br />Selecting the correct encoding is very important as if you have files that have some other encoding than the selected one, after a replace you may damage those files.<br /><br />In case you do not know the encoding of your files, select <i>utf8</i> and <b>enable</b> the creation of backup files. This setting will autodetect <i>utf8</i> and <i>utf16</i> files, but the changed files will be converted to <i>utf8</i>.</qt>
lt: <qt>Jūs parinkote <b>%1</b> koduotę failams.<br />Parinkti tinkamą koduotę yra labai svarbu, nes jei failai yra kitokios koduotės nei pasirinkote, pakeitimas gali sugadinti tuos failus.<br /><br />Jei nežinote jūsų failų koduotės, pasirinkite <i>utf8</i> ir <b>įjunkite</b> failų atsarginių kopijų darymą. Šis nustatymas automatiškai aptiks <i>utf8</i> ir <i>utf16</i> failus, bet pakeisti failai bus konvertuoti į <i>utf8</i>.</qt>

en: File Encoding Warning
lt: Failo koduotės įspėjimas

en: Replacing files (simulation)...
lt: Keičiami failai (simuliacija)...

en: Replaced strings (simulation)
lt: Pakeistos eilutės (simuliacija)

en: Replacing files...
lt: Keičiami failai...

en: Replaced strings
lt: Pakeisti tekstai

en: Stopping...
lt: Stabdoma...

en: There are no results to save: the result list is empty.
lt: Nėra išsaugomų rezultatų: rezultatų sąrašas yra tuščias.

en: Files
lt: Failai

en: Save Report
lt: Išsaugoti ataskaitą

en: <qt>A folder or a file named <b>%1</b> already exists.</qt>
lt: <qt>Aplankas arba failas, pavadinimu <b>%1</b>, jau yra.</qt>

en: <qt>Cannot create the <b>%1</b> folder.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta sukurti aplanko <b>%1</b>.</qt>

en: KFileReplace strings
lt: KFileReplace eilutės

en: All Files
lt: Visi failai

en: Load Strings From File
lt: Įkelti eilutes iš failo

en: Cannot open folders.
lt: Nepavyksta atverti aplankų.

en: Batch search and replace tool.
lt: Paketinis paieškos ir keitimo įrankis.

en: Part of the KDEWebDev module.
lt: KDEWebDev modulio dalis.

en: Original author of the KFileReplace tool
lt: Pradinis KFileReplace įrankio autorius

en: Current maintainer, code cleaner and rewriter
lt: Dabartinis prižiūrėtojas, kodo valytojas ir programuotojas

en: Co-maintainer, KPart creator
lt: Buvęs prižiūrėtojas, KPart kūrėjas

en: Original german translator
lt: Originalas vokiečių vertimas

en: Sorry, currently the KFileReplace part works only for local files.
lt: Atleiskite, kol kas KFileReplace part dirba tik su vietiniais failais.

en: Non Local File
lt: Ne vietinis failas

en: Customize Search/Replace Session...
lt: Prisitaikyti paieškos/keitimo sesiją...

en: &Search
lt: &Ieškoti

en: S&imulate
lt: Simuliuoti

en: &Replace
lt: Pa&keisti

en: Sto&p
lt: Sta&bdyti

en: Cre&ate Report File...
lt: Sukurti ataskaitos failą...

en: &Add String...
lt: Pridėti eilutę...

en: &Delete String
lt: Paša&linti eilutę

en: &Empty Strings List
lt: &Išvalyti eilučių sąrašą

en: Edit Selected String...
lt: Redaguoti pažymėtą eilutę...

en: &Save Strings List to File...
lt: Į&rašyti eilučių sąrašą faile...

en: &Load Strings List From File...
lt: Į&kelti eilučių sąrašą iš failo...

en: &Load Recent Strings Files
lt: Į&kelti paskiausius eilučių sąrašų failus

en: &Invert Current String (search <--> replace)
lt: &Invertuoti esamą eilutę (ieškoti <--> pakeisti)

en: &Invert All Strings (search <--> replace)
lt: &Invertuoti visas eilutes (ieškoti <--> pakeisti)

en: &Include Sub-Folders
lt: &Įtraukti poaplankius

en: Create &Backup Files
lt: Sukurti atsarginių kopijų failus

en: Case &Sensitive
lt: Skirti &raidžių dydį

en: Enable Commands &in Replace String: [$command:option$]
lt: Įjungti komandas pake&itimo eilutėje: [$komanda:parinktis$]

en: Enable &Regular Expressions
lt: Įjungti įprastąsias išraiškas

en: Configure &KFileReplace...
lt: Konfigūruoti &KFileReplace...

en: &Properties
lt: &Savybės

en: &Open
lt: &Atverti

en: &Edit in Quanta
lt: Redaguoti su Quanta

en: Open Parent &Folder
lt: Atverti tėvinį &aplanką

en: &Delete
lt: Paša&linti

en: E&xpand Tree
lt: Išskleisti medį

en: &Reduce Tree
lt: &Sumažinti medį

en: &About KFileReplace
lt: &Apie KFileReplace

en: KFileReplace &Handbook
lt: KFileReplace ž&inynas

en: &Report Bug
lt: P&ranešimas apie programos klaidą

en: <qt>Cannot open file <b>%1</b> for reading.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta atverti failo <b>%1</b> skaitymui.</qt>

en: <qt>Cannot open file <b>%1</b> for writing.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta atverti failo <b>%1</b> įrašymui.</qt>

en: <qt>Do you want to replace the string <b>%1</b> with the string <b>%2</b>?</qt>
lt: <qt>Ar norite pakeisti eilutę <b>%1</b> su eilute<b>%2</b>?</qt>

en: Confirm Replace
lt: Patvirtinkite pakeitimą

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Do Not Replace
lt: Nekeisti

en:  Line:%2, Col:%3 - "%1"
lt:  Eilutė:%2, Stulp.:%3 - „%1“

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b> and load the string list.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta atverti failo <b>%1</b> ir įkelti eilučių sąrašo.</qt>>

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Load
lt: Įkelti

en: Do Not Load
lt: Nekrauti

en: There are no strings to search and replace.
lt: Nėra eilučių, kad ieškoti ir pakeisti.

en: <qt>The main folder of the project <b>%1</b> does not exist.</qt>
lt: <qt>Pagrindinio projekto aplanko <b>%1</b> nėra.</qt>

en: <qt>Access denied in the main folder of the project:<br /><b>%1</b></qt>
lt: <qt>Prieiga uždrausta į pagrindinį projekto aplanką:<br /><b>%1</b></qt>

note: i18n: ectx: Menu (kfilerepace)
en: Search/&Replace
lt: Ieškoti/&Pakeisti

note: i18n: ectx: Menu (strings)
en: &Strings
lt: &Eilutės

note: i18n: ectx: Menu (results)
en: &Results
lt: &Rezultatai

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nu&statymai

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KFileReplace Main Toolbar
lt: KFileReplace pagrindinė įrankių juosta

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: Failas

en: <qt>Cannot invert string <b>%1</b>, because the search string would be empty.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta invertuoti eilutės <b>%1</b>, nes paieškos eilutė būtų tuščia.</qt>

en: Do you really want to delete %1?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %1?

en: No strings to save as the list is empty.
lt: Nėra išsaugomų eilučių, nes sąrašas yra tuščias.

en: KFileReplace Strings
lt: KFileReplace eilutės

en: Save Strings to File
lt: Išsaugoti eilutes į failą

en: File %1 cannot be saved.
lt: Failas %1 negali būti išsaugotas.

en: Open &With...
lt: Atverti su...

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Name
lt: Vardas

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Folder
lt: Aplankas

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Old Size
lt: Senas dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: New Size
lt: Naujas dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Replaced Strings
lt: Pakeistos eilutės

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Owner User
lt: Savininkas naudotojas

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Owner Group
lt: Savininkų grupė

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Size
lt: Dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Found Strings
lt: Rastos eilutės

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Green means ready
lt: Žalia reiškia pasiruošęs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed)
en: Ready
lt: Pasiruošęs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Yellow means wait while sorting list
lt: Geltona reiškia palaukti kol rikiuojamas sąrašas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed)
en: Please wait while sorting list
lt: Prašome palaukti kol rikiuojamas sąrašas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Red means scanning files
lt: Raudona reiškia, kad atliekamas failų skenavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Scanned files:
lt: Skenuoti failai:

en: Project Directory
lt: Projekto aplankas

en: You must fill the combo boxes (location and filter) before continuing.
lt: Prieš tęsiant privalote užpildyti išskleidžiamus sąrašus (vieta ir filtras)

en: Some edit boxes are empty in the <b>Owner</b> page.
lt: Kelio taisymo dėžutės yra tuščios <b>Savininko</b> puslapyje.

en: The minimum size is greater than the maximum size.
lt: Mažiausias dydis yra didesnis už didžiausią dydį.

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Search & Replace in Files
lt: Ieškoti/&pakeisti failuose

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: Search Now
lt: Ieškoti dabar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: Search Later
lt: Ieškoti vėliau

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: &General
lt: &Bendrieji

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Startup Folder Options
lt: Paleisties aplanko parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Filter:
lt: Filtras:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Location:
lt: Vieta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox)
en: Insert a search path here. You can use the search path button.
lt: Įveskite čia paieškos kelią. Galite naudoti paieškos kelio mygtuką.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Include subfolders
lt: &Įtraukti poaplankius

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Search/Replace Strings
lt: Ieškoti/&pakeisti eilutes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Search:
lt: Ieškoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Replace:
lt: Pakeisti:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: General Options
lt: Bendros parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable &regular expressions
lt: Įjungti įprastąsias išraiškas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do &backup copy instead of overwrite
lt: Daryti &atsarginė kopiją vietoje perrašymo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Case sensitive
lt: &Skirti raidžių dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable co&mmands in the replace string
lt: Įjungti ko&mandas pakeitimo eilutėje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Backup copy suffix:
lt: Atsarginės kopijos priesaga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Encoding of the files:
lt: Failų koduotė:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: &Advanced
lt: &Sudėtingesni

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Ownership Filtering
lt: Nuosavybės filtravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: User:
lt: Naudotojas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: ID (Number)
lt: ID (Numeris)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Equals To
lt: Yra lygi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Is Not
lt: Nėra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Group:
lt: Grupė:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Access Date Filtering
lt: Prieigos datos filtravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Dates valid for:
lt: Datos tinkančios:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Accessed after:
lt: Pasiekta po:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Accessed before:
lt: Pasiekta prieš:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Last Writing Access
lt: Paskutinė rašymo prieiga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Last Reading Access
lt: Paskutinė skaitymo prieiga

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Size Filtering
lt: Dydžio filtravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Minimum si&ze:
lt: &Mažiausias dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Maximum size:
lt: Didžiausias dydis:

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: General
lt: Bendri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable commands in replace strings
lt: Įjungti komandas pakeitimo eilutėse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Notif&y on errors
lt: Pranešti apie klaidas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Recursive (search/replace in all sub folders)
lt: Rekursinis (ieškoti/pakeisti visuose poaplankiuose)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable regular e&xpressions
lt: Įjungti įprastąsias išraiškas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do &backup copy
lt: Daryti &atsarginė kopiją

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Advanced Options
lt: Sudėtingesnės parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Ignore hidden files and folders
lt: Ignoruoti paslėptus failus ir aplankus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Follow s&ymbolic links
lt: Sekti simbolinėmis nuorodomis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: When searching, stop on first string found (faster but no details)
lt: Ieškant sustoti radus pirmą eilutę (greičiau, bet be detalių)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do not show file if no strings are found or replaced
lt: Nerodyti failo jei nebuvo rasta ar pakeista eilučių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Show confirmation dialog
lt: Rodyti patvirtinimo langą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Confirm before replace each string
lt: Patvirtinti prieš keičiant kiekvieną eilutę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Default Values
lt: &Numatytosios reikšmės

en: Batch search and replace tool
lt: Paketinis paieškos ir keitimo įrankis

en: Shell author, KPart creator, co-maintainer
lt: Shell autorius, KPart kūrėjas, dalinis prižiūrėtojas

en: Starting folder
lt: Paleidžiamasis aplankas

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b>.</qt>
lt: <qt>Nepavyksta atverti failo <b>%1</b>.</qt>

en: Replace with
lt: Keisti į

en: Total number occurrences
lt: Viso atvejų

en: KFileReplace Report
lt: KFileReplace ataskaita

en: Searching/Replacing Strings Table
lt: Paieškos/Keitimo eilučių lentelė

en: Search for
lt: Ieškoti (ko)

en: Results Table
lt: Rezultatų lentelė

en: Created by
lt: Sukūrė

en: date
lt: data

en: Total occurrences
lt: Viso atvejų

en: Shows the statistics of your operations. Note that the columns content changes depending on what kind of operation you are performing.
lt: Rodo jūsų veiksmų statistiką. Žinokite, kad stulpelio turinys keičiasi priklausomai nuo to kokio tipo veiksmus jūs vykdote.

en: Select search-only mode.
lt: Parinkti tik paieškos veikseną.

en: Select search-and-replace mode.
lt: Parinkti paieškos ir keitimo veikseną.
