klinkstatus - en to lt translation catalogue (90 entries)

en: New Session
lt: Nauja sesija

en: Open URL...
lt: Atverti URL...

en: Close Session
lt: Užverti sesiją

en: &Report Bug...
lt: &Pranešti apie programos klaidą...

en: All...
lt: Visi...

en: Broken...
lt: Sugadinta...

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
lt: &Pradėti paiešką

en: Previous View
lt: Ankstesnis vaizdas

en: Next View
lt: Kitas vaizdas

en: Previous Session
lt: Ankstesnė sesija

en: Next Session
lt: Kita sesija

en: Change View
lt: Kitas vaizdas

en: OK
lt: Gerai

en: No Content
lt: Nėra turinio

en: Check
lt: Pažymėti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
lt: Rezultatai

en: Identification
lt: tapatybė

en: Mail Transport
lt: Pašto programa

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
lt: Eksportuoti į HTML

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: Nu&statymai

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
lt: &Ieškoti

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
lt: &Patvirtinti

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
lt: &Langas

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
lt: Navigacija

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Į&rankiai

en: Document to open
lt: Atidaryti dokumentą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Real name
lt: Tikrasis vardas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail address
lt: El. pašto adresas

en: User Information
lt: Naudotojo informacija

en: Hourly
lt: Kas valandą

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scheduling
lt: Planavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Periodicity
lt: Periodiškumas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Hour
lt: Valanda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Results Folder
lt: Rezultatų aplankas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Search Options
lt: Paieškos parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Document Root
lt: Dokumentų šaknis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Depth
lt: Gylis

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
lt: Neribotas

en: New...
lt: Naujas...

en: Remove
lt: Pašalinti

en: empty
lt: tuščia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Status
lt: Būsena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Good
lt: Geras

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Broken
lt: Sugadinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Undetermined
lt: Nenustatytas

note: i18n: tag script attribute text
en: Statistics
lt: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
lt: Sritis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: POST URL
lt: Atverti URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
lt: Raktas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
lt: Vertė

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
lt: Pridėti

en: S&earch:
lt: &Ieškoti:

en: Status:
lt: Būsena:

en: All Links
lt: Visos nuorodos

en: Clear filter
lt: Ištrinti filtrą

en: Label
lt: Etiketė

en: Javascript not supported
lt: Javascript nepalaikomas

en: Checking...
lt: Tikrinama...

en: Stopped
lt: Sustojo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
lt: Pasiruošęs

en: Paused
lt: Pristabdyta

en: Resuming
lt: Tęsiama

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
lt: Ieškoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
lt: Registravimasis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
lt: Gylis:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeValueLabel)
en: hh:mm:ss
lt: vv:mm:ss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
lt: Praėjęs laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
lt: Siųsti tapatybę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: User-Agent
lt: Naudotojo-agentas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDefault)
en: Default
lt: Numatytas

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup)
en: Identity
lt: Tapatybė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: View
lt: Vaizdas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
lt: Medis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
lt: Įvairūs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Export Results
lt: Eksporto rezultatai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
lt: Tinklas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
lt: Įvestis

en: Open new tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Close the current tab
lt: Užverti dabartinę kortelę

en: Invalid URL.
lt: Neteisingas URL.

en: All
lt: Visi

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Copy URL
lt: Kopijuoti URL
