libphonon - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
lt: <html>Audio atkūrimo įrenginys <b>%1</b> neveikia.<br/>Jungiamas įrenginys <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
lt: <html>Perjungiama į audio atkūrimo įrenginį <b>%1</b><br/>kuris ką tik tapo prieinamas ir veikia geriau.</html>

en: Revert back to device '%1'
lt: Grįžtama prie įrenginio „%1“

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
lt: <html>Perjungiama į audio atkūrimo įrenginį <b>%1</b>,<br/>kuris turi aukštesnį prioritetą arba buvo sukonfigūruotas būtent šiam srautui.</html>

en: Restart Application
lt: Iš naujo paleisti programą

en: You changed the backend of the Phonon multimedia system.
    
    To apply this change you will need to restart '%1'.
lt: Jūs pakeitėte Phonon multimedijos sistemos variklį.
    
    Kad pritaikytumėte pakeitimus, turite iš naujo paleisti „%1“.

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Title Menu
lt: Antraštės meniu

en: Audio Menu
lt: Garso meniu

en: Subtitle Menu
lt: Subtitrų meniu

en: Chapter Menu
lt: Skyriaus meniu

en: Angle Menu
lt: Kampo meniu

en: %0 by %1
lt: %0 nuo %1

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
lt: Pranešimai

[ctx: Phonon::]
en: Music
lt: Muzika

[ctx: Phonon::]
en: Video
lt: Vaizdas

[ctx: Phonon::]
en: Communication
lt: Bendravimas

[ctx: Phonon::]
en: Games
lt: Žaidimai

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
lt: Prieinamumas

[ctx: Phonon::]
en: Recording
lt: Įrašymas

[ctx: Phonon::]
en: Control
lt: Valdymas

en: PulseAudio Sound Server
lt: PulseAudio garso serveris

en: Volume: %1%
lt: Garsumas: %1%

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
lt: Šis šliaužiklis reguliuoja garsumą. Kairiajame krašte 0%, dešiniajame - %1%

en: Muted
lt: Nutildytas
