filetypes - en to lv translation catalogue (67 entries)

en: Left Click Action (only for Konqueror file manager)
lv: Kreisā klišķa darbība (tikai Konqueror failu pārlūkam)

en: Show file in embedded viewer
lv: Rādīt failu iegultajā skatītājā

en: Show file in separate viewer
lv: Rādīt failu atsevišķā skatītājā

en: Here you can configure what the Konqueror file manager will do when you click on a file belonging to this group. Konqueror can display the file in an embedded viewer or start up a separate application. You can change this setting for a specific file type in the 'Embedding' tab of the file type configuration. Dolphin  shows files always in a separate viewer
lv: Šeit jūs varat konfigurēt, ko darīs Konqueror failu pārvaldnieks, kad jūs noklikšķiniet uz faila, kas pieder šai grupai. Konqueror var parādīt failu iegultajā skatītājā vai palaist atsevišķu programmu. Jūs varat mainīt šos iestatījumus konkrētam failu tipam ’Iegulšanas’ cilnē faila tipa konfigurācijā. Dolphin vienmēr rāda failu atsevišķā skatītājā.

en: This button displays the icon associated with the selected file type. Click on it to choose a different icon.
lv: Šī poga rāda izvēlētā faila tipa ikonu. Klikšķiniet uz tās, lai to nomainītu pret citu ikonu.

en: This is the icon associated with the selected file type. Choosing a different icon requires shared-mime-info to be at least version 0.40.
lv: Šī irizvēlētajam failu tipam piesaistītā ikona. Citas ikonas izvēlei nepieciešams shared-mime-info vismaz versija 0.40.

en: Filename Patterns
lv: Failu nosaukumu šabloni

en: This box contains a list of patterns that can be used to identify files of the selected type. For example, the pattern *.txt is associated with the file type 'text/plain'; all files ending in '.txt' are recognized as plain text files.
lv: Šablonu saraksts, kas var tikt izmantoti lai identificētu izvēlētā tipa failus. Piemērām , šablons '*.txt' ir piesaistīts failu tipam ’text/plain’; visi faili, kas beidzas ar ’.txt’ tiek noteikti kā vienkārši teksta faili.

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Add a new pattern for the selected file type.
lv: Pievienot jaunu šablonu izvēlētajam faila tipam.

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove the selected filename pattern.
lv: Izņēmt izvēlēto faila nosaukuma šablonu.

en: Description:
lv: Apraksts:

en: You can enter a short description for files of the selected file type (e.g. 'HTML Page'). This description will be used by applications like Konqueror to display directory content.
lv: Jūs varat ievadīt īsu aprakstu izvēlētā tipa failiem (piem. 'HTML Lapa'). Šo aprakstu izmantos Konqueror līdzīgas programmas, lai parādītu mapes saturu.

en: Left Click Action in Konqueror
lv: Kreisā klikšķa darbība iekš Konqueror

en: Ask whether to save to disk instead (only for Konqueror browser)
lv: Pajautāt vai tā vietā saglabāt uz diska (tikai Konqueror pārlūkam)

en: Here you can configure what the Konqueror file manager will do when you click on a file of this type. Konqueror can either display the file in an embedded viewer, or start up a separate application. If set to 'Use settings for G group', the file manager will behave according to the settings of the group G to which this type belongs; for instance, 'image' if the current file type is image/png. Dolphin always shows files in a separate viewer.
lv: Šeit jūs varat konfigurēt, ko darīs Konqueror failu pārvaldnieks, kad jūs noklikšķiniet uz šī tipa faila. Konqueror failu pārlūks var parādīt failu iegultajā skatītājā vai palaist atsevišķu programmu. Ja iestatīts 'Izmantot G grupas iestatījumus', failu pārlūks uzvedīsies atbilstoši grupas G iestatījumiem, kam šis tips pieder, piem. ierakstam 'attēls', ja pašreizējā faila tips ir image/png. Dolphin vienmēr rāda failus atsevišķā skatītājā.

en: &General
lv: &Pamata

en: &Embedding
lv: &Iegulšana

en: Add New Extension
lv: Pievienot jaunu paplašinājumu

en: Extension:
lv: Paplašinājums:

en: File type %1
lv: Faila tips %1

en: Use settings for '%1' group
lv: Izmantot iestatījumus '%1' grupai

en: <p><h1>File Associations</h1> This module allows you to choose which applications are associated with a given type of file. File types are also referred to as MIME types (MIME is an acronym which stands for "Multipurpose Internet Mail Extensions").</p><p> A file association consists of the following: <ul><li>Rules for determining the MIME-type of a file, for example the filename pattern *.png, which means 'all files with names that end in .png', is associated with the MIME type "image/png";</li> <li>A short description of the MIME-type, for example the description of the MIME type "image/png" is simply 'PNG image';</li> <li>An icon to be used for displaying files of the given MIME-type, so that you can easily identify the type of file in a file manager or file-selection dialog (at least for the types you use often);</li> <li>A list of the applications which can be used to open files of the given MIME-type -- if more than one application can be used then the list is ordered by priority.</li></ul> You may be surprised to find that some MIME types have no associated filename patterns; in these cases, KDE is able to determine the MIME-type by directly examining the contents of the file.</p>
lv: <p><h1>Failu asociācijas</h1> Šis modulis ļauj jums izvēlēties kuras programmas ir piesaistītas dotajam faila tipam. Failu tipi ir arī attiecināti uz MIME tipiem (MIME ir saīsinājums kurš nozīmē "Multipurpose Internet Mail Extensions".)</p><p> Faila asociācija sastāv no sekojošā: <ul><li>Noteikumiem  MIME-faila tipa notiekšanai. Piemērām, faila nosaukuma šablons *.ong, kas nozīmē 'visi faili, kuru nosaukimi beidzas ar .png', ir piesaistīti MIME tipam "image/png".</li> <li>Īsa MIME apraksta. Piemēram, MIME tipa "image/png" apraksts ir vienkārši 'PNG attēls';</li> <li>Ikona, kas tiek izmantota dotā MIME-tipa failu parādīšanai, līdz ar to jūs viegli varat noteikt faila tipu, redzot to failu pārvaldniekā (vismaz biežāk izmantotos tipus)</li> <li>Programmu sarakstu, kuras var izmantot dotā MIME-tipa failu atvēršanai. Ja vienu tipu var atvērt ar vairāk kā vienu programmu, tad saraksts ir sakārtots pēc prioritātes.</li></ul> Jūs varbūt būsiet pārsteigts atrodot, ka dažiem MIME-tipiem nav piesaistīti faila nosaukuma šabloni. Šajos gadījumos, KDE ir spējigs noteikt MIME tipu, izpētot faila saturu.</p>

en: Find file type or filename pattern
lv: Meklēt faila tipu vai nosaukuma šablonu

en: Enter a part of a filename pattern, and only file types with a matching file pattern will appear in the list. Alternatively, enter a part of a file type name as it appears in the list.
lv: Ievadiet faila nosaukuma šablona fragmentu. Tikai failu tipi ar atbilstošu faila šablonu parādīsies sarakstā. Varat ievadīt arī faila tipa fragmentu kā tas ir redzams sarakstā.

en: Known Types
lv: Zināmie tipi

en: Here you can see a hierarchical list of the file types which are known on your system. Click on the '+' sign to expand a category, or the '-' sign to collapse it. Select a file type (e.g. text/html for HTML files) to view/edit the information for that file type using the controls on the right.
lv: Šeit jūs varat redzēt hierarhisku failu tipu sarakstu, kuri ir zināmi jūsu sistēmai. Nospiediet uz '+' zīmes, lai izvērstu kategoriju vai uz '-' zīmes lai sakļautu to. Izvēlieties faila tipu (piem. text/html HTML failiem), lai skatītu/rediģētu informāciju par faila tipu izmantojot vadības rīkus labajā pusē.

en: Click here to add a new file type.
lv: Spiediet šeit, lai pievienotu jaunu faila tipu.

en: &Remove
lv: &Izņemt

en: Select a file type by name or by extension
lv: Izvēlieties faila tipu pēc nosaukuma vai pēc paplašinājuma

en: &Revert
lv: &Atgriezt

en: Revert this file type to its initial system-wide definition
lv: Atgriezt šo faila tipu tā sākotnējā, sistēmas definētajā stāvoklī

en: Click here to revert this file type to its initial system-wide definition, which undoes any changes made to the file type. Note that system-wide file types cannot be deleted. You can however empty their pattern list, to minimize the chances of them being used (but the file type determination from file contents can still end up using them).
lv: Spiediet šeit, lai šo faila tipu atgrieztu tā sākotnējā, sistēmas definētajā stāvoklī. Tas atceļ visas ar šo tipu veiktās izmaiņas. Ņemiet vērā,ka sistēmas definētos failu tipus nevar izdzēst. Bet iespējams tiem uzstādīt tukšu šablonu sarakstu, tādējādi minimizējot to lietojumu (tie tomēr tiks lietoti, nosakot balstoties uz faila saturu).

en: Delete this file type definition completely
lv: Pilnībā izdzēst faila tipa definīciju

en: Click here to delete this file type definition completely. This is only possible for user-defined file types. System-wide file types cannot be deleted. You can however empty their pattern list, to minimize the chances of them being used (but the file type determination from file contents can still end up using them).
lv: Spiediet šeit, lai izdzdzēstu faila tipa definīciju. Tas pieejams tikai lietotāja definētiem failu tipiem. Sistēmas failu tipus nevar izdzēst. Bet iespējams tiem uzstādīt tukšu šablonu sarakstu, tādējādi minimizējot to lietojumu (tie tomēr tiks lietoti, nosakot balstoties uz faila saturu).

en: KDE file type editor - simplified version for editing a single file type
lv: KDE failu tipa redaktors - vienkāršota versija viena faila tipa labošana

en: (c) 2000, KDE developers
lv: (c) 2000, KDE Izstrādātāji

en: Makes the dialog transient for the window specified by winid
lv: Padara dialogu īslaicīgu winid norādītajam logam

en: File type to edit (e.g. text/html)
lv: Labojamais faila tips (piem. text/html)

en: %1 File
lv: %1 fails

en: Edit File Type %1
lv: Rediģēt faila tipu %1

en: Create New File Type %1
lv: Veidot jaunu faila tipu %1

en: Application Preference Order
lv: Programmu izvēles kārtība

en: Services Preference Order
lv: Servisu izvēles kārtība

en: This is a list of applications associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select "Open With...". If more than one application is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
lv: Šis ir programmu saraksts, kas piešķirtas izvēlētā tipa failiem. Šis saraksts parādās Konqueror konteksta izvēlnē, kad jūs izvēlieties "Atvērt ar..." iespēju. Ja faila tipam ir piešķirtas vairākas programmas, tad saraksts tiek sakārtots pēc prioritātēm, kur augšējam ierakstam ir augstākā prioritāte.

en: This is a list of services associated with files of the selected file type. This list is shown in Konqueror's context menus when you select a "Preview with..." option. If more than one service is associated with this file type, then the list is ordered by priority with the uppermost item taking precedence over the others.
lv: Šis ir servisu saraksts, ka piešķirti izvēlētā tipa failiem. Šis saraksts parādās Konqueror konteksta izvēlnē, kad jūs izvēlieties "Priekšskatīt ar..." opciju. Ja faila tipam ir piešķirtas vairākas programmas, tad saraksts tiek sakārtots pēc prioritātēm, kur augšējam ierakstam ir augstākā prioritāte.

en: Move &Up
lv: Pārvietot &uz augšu

en: Assigns a higher priority to the selected
    application, moving it up in the list. Note:  This
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
lv: Piešķir augstāku prioritāti izvēlētajai
    programmai, pārvietojot to sarakstā uz augšu.  Piezīme:  Tas 
    ietekmē izvēlēto programmu tikai, ja faila tipam ir
    piešķirta vairāk kā viena programma.

en: Assigns a higher priority to the selected
    service, moving it up in the list.
lv: Piešķir augstāku prioritāti izvēlētajam
    servisam, pārvietojot to sarakstā uz augšu.

en: Move &Down
lv: Pārvietot uz &leju

en: Assigns a lower priority to the selected
    application, moving it down in the list. Note: This 
    only affects the selected application if the file type is
    associated with more than one application.
lv: Piešķir zemāku prioritāti izvēlētajai
    programmai, pārvietojot to sarakstā uz leju. Piezīme: Tas 
    ietekmē izvēlēto programmu tikai, ja faila tipam ir
    piešķirta vairāk kā viena programma.

en: Assigns a lower priority to the selected
    service, moving it down in the list.
lv: Piešķir zemāku prioritāti izvēlētajam
    servisam, pārvietojot to sarakstā uz leju.

en: Add a new application for this file type.
lv: Pievienot šim failu tipam jaunu programmu.

en: Edit...
lv: Rediģēt...

en: Edit command line of the selected application.
lv: Rediģēt izvēlētās programmas komandas rindu.

en: Remove the selected application from the list.
lv: Izņem izvēlēto programmu no saraksta.

[ctx: No applications associated with this file type]
en: None
lv: Nav

[ctx: No components associated with this file type]
en: None
lv: Nav

en: You are not authorized to remove this service.
lv: Jums nav tiesību izņemt šo servisu.

en: Add Service
lv: Pievienot servisu

en: Select service:
lv: Izvēlēties servisu:

en: Create New File Type
lv: Veidot jaunu faila tipu

en: Group:
lv: Grupa:

en: Select the category under which the new file type should be added.
lv: Izvēlieties kategoriju zem kuras pievienot jauno faila tipu.

en: Type name:
lv: Tipa nosaukums:

en: Type the name of the file type. For instance, if you selected 'image' as category and you type 'custom' here, the file type 'image/custom' will be created.
lv: Ievadiet faila tipa nosaukumu. Piemēram, ja jūs izvēlaties 'attēls' kā kategoriju un šeit ievadiet 'pielāgots', tad tiks izveidots jauns tips 'attēls/pielāgots'.
