htmlsearch - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
lv: KDE indeksu ģenerators palīdzības failiem.

en: The language to index
lv: Indeksējamā valoda

en: Generating Index
lv: Ģenerē indeksu

en: Scanning for files
lv: Meklē failus

en: Extracting search terms
lv: Sagatavo meklēšanas terminus

en: Generating index...
lv: Ģenerē indeksus...

en: Files processed: %1
lv: Apstrādāti faili: %1
