imagerename_plugin - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
lv: Vai vēlaties pārrakstīt kreisajā pusē esošo bildi ar labajā pusē esošo?

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
lv: Šī bilde nav saglabāta
    uz lokālā datora.
    Uzklikšķiniet uz šīs birkas, lai to ielādētu.

en: Unable to load image
lv: Neizdevās ielādēt bildi

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
lv: Dziļums: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
lv: Dimensijas: %1x%2
