kcm_phonon - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Playback (%1)
lv: Atskaņošana (%1)

en: Recording (%1)
lv: Ierakstīšana (%1)

en: Independent Devices
lv: Neatkarīgas ierīces

en: KDE Audio Hardware Setup
lv: KDE audio aparatūras uzstādīšana

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
lv: Aparatūra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
lv: Profils

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
lv: Skaņas karte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
lv: Ierīces konfigurācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
lv: Savienotājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
lv: Skaņas ierīce

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
lv: Skaļruņu izvietojums un pārbaude

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
lv: Ievades līmeņi

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
lv: Lai pabeigtu aizmugures maiņu, jums būs jāatsakās un jāpiesakās vēlreiz.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
lv: Jūsu sistēmā instalēto Phonon aizmuguru saraksts. Kārtība sarakstā nosaka, kādā secībā Phonon tās lietos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
lv: Dot priekšroku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
lv: Izvairīties no

en: Audio Playback
lv: Audio atskaņošana

en: Audio Recording
lv: Audio ierakstīšana

en: Video Recording
lv: Video ierakstīšana

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Test the selected device
lv: Pārbaudīt izvēlēto ierīci

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
lv: Nosaka noklusēto ierīču kārtību, ko pēc tam var mainīt individuālās kategorijās.

en: Default Audio Playback Device Preference
lv: Noklusētā audio atskaņošanas ierīces vēlamība

en: Default Audio Recording Device Preference
lv: Noklusētā audio ierakstīšanas ierīces vēlamība

en: Default Video Recording Device Preference
lv: Noklusētā video ierakstīšanas ierīces vēlamība

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
lv: Audio atskaņošanas ierīces vēlamība kategorijai '%1'

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
lv: Audio ierakstīšanas ierīces vēlamība kategorijai '%1'

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
lv: Video ierakstīšanas ierīces vēlamība kategorijai '%1'

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
lv: Pielietot redzamo ierīču vēlamības sarakstu šīm citām audio atskaņošanas kategorijām:

en: Default/Unspecified Category
lv: Noklusētā/Nenorādīta kategorija

en: Failed to set the selected audio output device
lv: Neizdevās iestatīt izvēlēto audio izvades iekārtu

en: Your backend may not support audio recording
lv: Jūsu aizmugure var neatbalstīt audio ierakstīšanu

en: Your backend may not support video recording
lv: Jūsu aizmugure var neatbalstīt video ierakstīšanu

en: Testing %1
lv: Pārbauda %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
lv: Dažādas multivides izmantošanas gadījumu kategorijas. Katrai kategorijai varat izvēlēties ieteicamo ierīci, ko izmantot Phonon lietotnēm.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
lv: Parādīt paplašinātās ierīces

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
lv: Lietot pašreiz rādīto ierīču sarakstu vairāk kategorijām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
lv: Pielietot ierīču sarakstu ....

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
lv: Sistēmā atrastās ierīces, kas piemērotas izvēlētajai kategorijai. Izvēlieties ierīci, kuru programmām ieteicams izmantot.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
lv: Ierīču secība nosaka to vēlamību. Ja kāda iemesla dēļ pirmā ierīce nav pieejama, Phonon mēģinās izmantot nākamo sarakstā norādīto ierīci.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
lv: Pārbaudīt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
lv: dot priekšroku izvēlētajai ierīcei

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
lv: izvēlētajai ierīcei nav vēlamības

en: Phonon Configuration Module
lv: Phonon konfugurācijas modulis

en: Copyright 2006 Matthias Kretz
lv: (c) 2006 Matthias Kretz

en: Device Preference
lv: Ierīču vēlamība

en: Backend
lv: Aizmugure

en: Audio Hardware Setup
lv: Audio aparatūras uzstādīšana

en: Front Left
lv: Priekšējais kreisais

en: Front Left of Center
lv: Centra priekšējais kreisais

en: Front Center
lv: Priekšējais centra

en: Front Right of Center
lv: Centra priekšējais labais

en: Front Right
lv: Priekšējais labais

en: Side Left
lv: Sānu kreisais

en: Side Right
lv: Sānu labais

en: Rear Left
lv: Aizmugurējais kreisais

en: Rear Center
lv: Aizmugurējais centra

en: Rear Right
lv: Aizmugurējais labais

en: Subwoofer
lv: Zemfrekvences reproduktors

en: Unknown Channel
lv: Nezināms kanāls
