kcmhtmlsearch - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
lv: Pilna teksta meklēšanas iespāja padara izmantojamu ht://dig HTML meklēšanas dzinēju. Jūs varat iegūt ht://dig

en: Information about where to get the ht://dig package.
lv: Informācija par to, kur iegūt ht://dig pakotni.

en: ht://dig home page
lv: ht://dig mājas lapa

en: Program Locations
lv: Programmu atrašanās vietas

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
lv: Ievadiet ceļu uz jūsu htdig programmu, piem. /usr/local/bin/htdig

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
lv: Ievadiet ceļu uz jūsu htsearch programmu, piem. /usr/local/bin/htsearch

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
lv: Ievadiet ceļu uz jūsu htmerge programmu, piem. /usr/local/bin/htmerge

en: Scope
lv: Darbības lauks

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
lv: Šeit jūs varat izvēlēties, kuras dokumentācijas daļas jāiekļauj pilna teksta meklēšanas indeksā. Pieejamās opcijas ir KDE Palīdzības lapas, uzinstalētās man lapas, un uzinstalētās info lapas. Jūs varat izvēlēties jebkuras no šīm.

en: &KDE help
lv: &KDE palīdzība

en: &Man pages
lv: &Man lapas

en: &Info pages
lv: &Info lapas

en: Additional Search Paths
lv: Papildus meklēšanas ceļi

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
lv: Šeit jūs varat pievienot papildus dokumentācijas meklēšanas ceļus. Lai pievienotu ceļu, noklikšķiniet uz <em>Pievienot...</em> pogas uz izvēlieties mapi, kur papildus dokumentāciju meklēt. Jūs varat noņemt mapes noklikšķinot uz <em>Dzēst</em> pogas.

en: Add...
lv: Pievienot...

en: Delete
lv: Dzēst

en: Language Settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Here you can select the language you want to create the index for.
lv: Šeit jūs varat izvēlēties valodu, kurai vēlaties veidot indeksu.

en: &Language
lv: &Valoda

en: Generate Index...
lv: Ģenerēt indeksu...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
lv: Noklikšķiniet šo pogu, lai ģenerētu indeksu pilna teksta meklēšanai.

en: without name
lv: bez nosaukuma

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
lv: <h1>Palīdzības indekss</h1> Šis konfigurācijas modulis ļauj jums konfigurēt ht://dig dzinēju, kurš var tikt izmantota pilna teksta meklēšanai KDE dokumentācijā, kā arī citās sistēmas dokumentācijās, kā man un info lapas.
