kcmicons - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Use of Icon
lv: Ikonas pielietojums

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
lv: Noklusētā

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
lv: Aktīva

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
lv: Atslēgta

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Animate icons
lv: Animēt ikonas

en: Set Effect...
lv: Uzstādīt efektu...

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Small Icons
lv: Mazas ikonas

en: Panel
lv: Panelis

en: Dialogs
lv: Dialogi

en: All Icons
lv: Visas ikonas

en: Setup Default Icon Effect
lv: Uzstādīt noklusēto ikonu efektu

en: Setup Active Icon Effect
lv: Uzstādīt aktīvas ikonas efektu

en: Setup Disabled Icon Effect
lv: Uzstādīt aizliegtas ikonas efektu

en: &Effect:
lv: &Efekts:

en: No Effect
lv: Bez efektiem

en: To Gray
lv: Uz pelēku

en: Colorize
lv: Krāsot

en: Desaturate
lv: Nepiesātināt

en: To Monochrome
lv: Melnbalts

en: &Semi-transparent
lv: Pu&scaurspīdīgs

en: Preview
lv: Priekšapskate

en: Effect Parameters
lv: Efekta parametri

en: &Amount:
lv: D&audzums:

en: Co&lor:
lv: &Krāsa:

en: &Second color:
lv: &Otrā krāsa:

en: Name
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Install Theme File...
lv: Instalēt tēmas failu...

en: Install a theme archive file you already have locally
lv: Instalē tēmas arhīva failu, kas jau saglabāts jūsu datorā

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
lv: Ja jums ir lokāli saglabāts tēmas arhīvs, šī poga to atpakos un padarīs pieejamu KDE lietotnēm

en: Get New Themes...
lv: Ielādēt jaunas tēmas...

en: Get new themes from the Internet
lv: Ielādēt jaunas tēmas no Interneta

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
lv: Lai izmantotu šo darbību, nepieciešamas Interneta pieslēgums. Tiks parādīts loga ar pieejamajām tēmām no http://www.kde.org vietnes.Nospiežot pie tēmas pogu Instalēt, tā instalēta sistēmā.

en: Remove Theme
lv: Izdzēst tēmu

en: Remove the selected theme from your disk
lv: Izdzēst izvēlēto tēmu no diska

en: This will remove the selected theme from your disk.
lv: Šis izdzēsīs izvēlēto tēmu no jūsu diska.

en: Select the icon theme you want to use:
lv: Izvēlaties ikonu tēmu, kuru gribat izmantot:

en: Drag or Type Theme URL
lv: Ievielciet vai uzraksties tēmas URL

en: Unable to find the icon theme archive %1.
lv: Nevar atrast ikonas tēmas arhīvu %1.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
lv: Nevar lejupielādēt ikonas tēmas arhīvu;
    lūdzu pārbaudiet ka adrese %1 ir pareiza.

en: The file is not a valid icon theme archive.
lv: Fails nav derīgs tēmas arhīvs.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
lv: Gadījās problēma tēmas instalācijas procesā, bet lielākā daļa no tēmas tika instalēta

en: Installing icon themes
lv: Instalē ikonu tēmas

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
lv: <qt>Instalē tēmu <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
lv: <qt>Vai jūs tiešām gribat noņemt ikonu tēmu <strong>%1</strong>?<br /><br />Tiks nodzēsti visi šīs tēmas instalētie faili</qt>

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: &Theme
lv: &Tēma

en: Ad&vanced
lv: P&aplidus

en: Icons
lv: Iconas

en: Icons Control Panel Module
lv: Ikonu vadības paneļa modulis

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
lv: <h1>Ikonas</h1> Šis modulis ļauj izvēlēties darbvirsmas ikonas. <p>Lai izvēlētos ikonu tēmu, klikšķiniet uz tās nosaukuma un tad apstipriniet savu izvēli ar "Pielietot" pogu. "Atstatīt" poga savukārt atcels veikās izmaiņas.</p><p>Izmantojot "Instalēt jaunu tēmu" pogu ir iespējams pievienot jaunu tēmu, kuru var izvēlēties no failu pārlūkošanas loga. Tēmas instalēšana tiks veikta pēc "Labi" pogas nospiešanas.</p><p>"Noņemt tēmu" poga būs aktīva tikai tad, ja izvēlēsieties tēmu, kuru jūs esat instalējis. Jūs nevarat noņemt globāli instalētās tēmas.</p><p>Šeit ir iespējams arī norādīt ikonām pielietojamos specefektus.</p>
