kdesu - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Runs a program with elevated privileges.
lv: Izpilda komandu ar pārņemtām privilēģijām.

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

en: Specifies the command to run as separate arguments
lv: Norāda izpildāmo komandu kā atsevišķus parametrus

en: Specifies the command to run as one string
lv: Norāda izpildāmo komandu kā vienu teksta rindu

en: Run command under target uid if <file> is not writable
lv: Izpilda komandu, izmantojot mērķa uid, ja <fails> nav rakstāms

en: Specifies the target uid
lv: Norāda mērķa uid

en: Do not keep password
lv: Nesaglabāt paroli

en: Stop the daemon (forgets all passwords)
lv: Apturēt dēmonu (tiek aizmirstas visas paroles)

en: Enable terminal output (no password keeping)
lv: Atļaut izvadi terminālā (paroles netiek saglabātas)

en: Set priority value: 0 <= prio <= 100, 0 is lowest
lv: Iestata prioritātes vērtību: 0 <= prio <= 100, 0 ir zemākā

en: Use realtime scheduling
lv: Izmantot reāllaika plānošanu

en: Do not display ignore button
lv: Nerādīt pogu 'Ignorēt'

en: Specify icon to use in the password dialog
lv: Norāda paroles dialogam izmantojamo ikonu

en: Do not show the command to be run in the dialog
lv: Nerādīt palaižamo komandu dialogā

[ctx: Transient means that the kdesu app will be attached to the app specified by the winid so that it is like a dialog box rather than some separate program]
en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
lv: Padara dialoglogu par winid norādītās X programmas pārejošo logu

en: Cannot execute command '%1'.
lv: Nav iespējams izpildīt komandu '%1'.

en: Illegal priority: %1
lv: Neatļauta prioritāte: %1

en: No command specified.
lv: Nav norādīta komanda.

en: Su returned with an error.
lv: Su atgrieza kļūdu.

en: Command:
lv: Komanda:

en: realtime:
lv: reāllaikā:

en: Priority:
lv: Prioritāte:

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Run as %1
lv: Izpildīt kā %1

en: Please enter your password below.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below or click Ignore to continue with your current privileges.
lv: Jūsu prasītajai darbībai nepieciešamas <b>root privilēģijas</b>. Lūdzu, ievadiet <b>root</b> paroli vai nospiediet 'Ignorēt', lai turpinātu ar pašreizējām privilēģijām.

en: The action you requested needs <b>root privileges</b>. Please enter <b>root's</b> password below.
lv: Jūsu prasītajai darbībai nepieciešamas <b>root privilēģijas</b>. Lūdzu, ievadiet <b>root</b> paroli.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below or click Ignore to continue with your current privileges.
lv: Jūsu prasītā darbība prasa papildu privilēģijas. Lūdzu, zemāk ievadiet <b>%1</b> paroli, vai nospiediet 'Ignorēt', lai turpinātu ar pašreizējām privilēģijām.

en: The action you requested needs additional privileges. Please enter the password for <b>%1</b> below.
lv: Jūsu prasītā darbība prasa papildu privilēģijas. Lūdzu, zemāk ievadiet <b>%1</b> paroli.

en: &Ignore
lv: &Ignorēt

en: Conversation with su failed.
lv: Saruna ar su pārtraukta.

en: The program 'su' could not be found.<br />Ensure your PATH is set correctly.
lv: Programma 'su' netika atrasta.<br />Pārliecinieties, vai jūsu PATH ir iestatīts pareizi.

en: Permission denied.<br />Possibly incorrect password, please try again.<br />On some systems, you need to be in a special group (often: wheel) to use this program.
lv: Pieeja liegta.<br />Iespējams, ka ievadītā parole nebija korekta. Mēģiniet vēlreiz.<br />Dažās sistēmās Jums ir jābūt speciālas grupas loceklim (parasti wheel), lai varētu darbināt šo programmu.

en: Internal error: illegal return from SuProcess::checkInstall()
lv: Iekšēja kļūda: nepareiza atbilde no SuProcess::checkInstall()
