kio_sftp - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: SFTP Login
lv: SFTP pieteikšanās

en: Use the username input field to answer this question.
lv: Lietojiet lietotājvārda ievades lauku, lai atbildētu šo jautājumu.

en: Could not allocate callbacks
lv: Nebija iespējams piešķirt atpakaļizsaukumus

en: Could not set log verbosity.
lv: Neizdevās iestatīt žurnalēšanas detalitāti.

en: Could not create a new SSH session.
lv: Neizdevās sākt jaunu SSH sesiju.

en: Could not set a timeout.
lv: Neizdevās iestatīt noildzi.

en: Could not set compression.
lv: Neizdevās iestatīt kompresiju.

en: Could not set host.
lv: Neizdevās iestatīt resursdatora nosaukumu.

en: Could not set port.
lv: Neizdevās iestatīt portu.

en: Could not set username.
lv: Neizdevās iestatīt lietotājvārdu.

en: Could not parse the config file.
lv: Neizdevās parsēt konfigurācijas failu.

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
lv: Šī servera saimnieka atslēga netika atrasta, bet eksistē cita tipa atslēga.
    iespējams ka kāds ļaundaris ir nomainījis noklusēto servera atslēgu, lai iemānītu lietotājam ka tā neeksistē.
    Lūdzu sazinieties ar servera administratoru.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
lv: Servera %1 saimnieka atslēga ir mainīta.
    Tas var nozīmēt vai nu ka notiek DNS VILTOŠANA vai datora IP adrese un saimnieka atslēga ir abas reizē mainītas.
    Servera atslēgas pirkstu nospiedums ir:
    %2
    Lūdzu sazinieties ar servera administratoru.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
lv: Brīdinājums: nav iespējams pārbaudīt datora identitāti.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
lv: Datora %1 autentiskums nav zināms.
    Atslēgas pirkstu nospiedums ir: %2
    Vai tiešām vēlaties pieslēgties šim serverim?

en: Authentication failed.
lv: Neveiksmīga autentificēšanās.

en: Please enter your username and password.
lv: Lūdzu ievadiet jūsu lietotājvārdu un paroli.

en: Incorrect username or password
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
lv: Neizdevās sazināties ar SFTP apakšsistēmu. Pārlicienieties ka uz servera ir ieslēgts SFTP.

en: Could not initialize the SFTP session.
lv: Neizdevās sākt SFTP sesiju.

en: Successfully connected to %1
lv: Veiksmīgi pieslēdzies %1

en: Could not read link: %1
lv: Neizdevās nolasīt saiti: %1

en: Could not change permissions for
    %1
lv: Neizdevas izmainīt atļaujas priekš
    %1
