kio_trash - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Delete files older than:
lv: Dzēst failus, kas vecāki par:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
lv: <para>Ieslēdziet ši, lai veiktu failu <b>automātisku dzēšanu</b>, kas vecāki par norādīto datumu. Atstājiet izslēgtu, lai <b>nedzēstu</b> automātiski failus</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
lv: <para>Norādiet dienu skatu, cik ilgi faili tiek glabāti miskastē. Visi faili, kas vecāki par norādīto tiks automātiski izdzēsti.</para>

en: Limit to maximum size
lv: Ierobežot maksimālo izmēru

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
lv: <para>Ieslēdziet šo, lai ierobežotu maksimālo miskastes izmēru, norādot to zemāk. Pretējā gadījumā tas būs neierobežots.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
lv: <para>Šis ir makismālais diska izmēra procets, ko izmantot miskastei.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
lv: <para>Šis ir aprēķinātais vietas daudzums, ko izmantot miskastei - maksimālais tās izmērs.</para>

en: Maximum size:
lv: Maksimālais izmērs:

en: When limit reached:
lv: Kad sasniegta robeža:

en: Warn Me
lv: Brīdināt mani

en: Delete Oldest Files From Trash
lv: Dzēst no miskastes vecākos failus

en: Delete Biggest Files From Trash
lv: Dzēst no miskastes lielākos failus

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
lv: <para>Kad sasniegta vietas robeža, vispirms mēģinās dzēst jūsu norādītos failus. Ja iestatīts brīdināt, tiks parādīts brīdinājums un faili netiks dzēsti.</para>

en: Malformed URL %1
lv: Kļūdains URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
lv: Mape %1 vairs neeksistē un tādēļ vienību nav iespejams atjaunot tās sākotnējā atrašanās vietā. Jūs varat vai nu no jauna izveidot izdzēsto mapi un tad atkārtoti izmantot atjaunosanas opciju, vai arī varat pārvilkt un nomest vienību uz kādu citu jaunu vietu.

en: This file is already in the trash bin.
lv: Fails jau ir miskastē.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
lv: Iekšēja kļūda veicot copyOnMove, nekad nevajadzētu notikt

en: not supported
lv: nav atbalstīts

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
lv: KDE miskastes pārvaldīšanas palīgprogramma
    Piezīme: lai pārvietotu failus uz miskasti neizmantojiet ktrash, bet "kioclient move 'url' trash:/"

en: Empty the contents of the trash
lv: Iztukšot miskasti

en: Restore a trashed file to its original location
lv: Atjaunot miskastē izmestu failu uz tā sākotnējo atrašanās vietu

en: Ignored
lv: Ignorēts

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
lv: Miskaste ir sasniegusi maksimālo izmēru!
    Lūdzu pašrocīgi iztīriet to.

en: The file is too large to be trashed.
lv: Fails ir pārāk liels, lai ietilptu miskastē.
