knotify4 - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
lv: Iekārtu paziņojumi

en: Could not mount the following device: %1
lv: Nebija iespējams piemontēt sekojošu iekārtu: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
lv: Nebija iespējams atmontēt sekojošu iekārtu: %1
    Viens vai vairāki faili no šīs iekārtas ir atvērti kādā programmā

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
lv: Sekojošu iekārtu tagad var droši atvienot: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
lv: Nebija iespējams izgrūst sekojošu iekārtu: %1
    Viens vai vairāki faili no šīs iekārtas ir atvērti kādā programmā

en: The following device can now be safely removed: %1
lv: Sekojošu iekārtu tagad var droši atvienot: %1

en: KDE Notification Daemon
lv: KDE apziņošanas dēmons

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
lv: (C) 1997-2008, KDE izstrādātāji

en: Current Maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Previous Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Sound support
lv: Skaņas uzturēšana

en: Porting to KDE 4
lv: Pielāgošana KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
lv: Neizdevās palaist teksta izrunāšanas servisu Jovie
