kquitapp - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
lv: Komandrindas programmu izslēdzējs

en: Quit a D-Bus enabled application easily
lv: Vienkārša D-Bus progammu izslēgšana

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Full service name, overrides application name provided
lv: Pilns servisa nosaukumus, aizstāj piedāvāto programmu

en: Path in the D-Bus interface to use
lv: D-Bus saskarnē izmantojamais ceļš

en: The name of the application to quit
lv: Izslēdzamās programmas nosaukums

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
lv: Neizdevās atrast programmu %1, izmantojot servisu %2 un ceļu %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
lv: Neizdevās iziet no programmas %1. Ziņota kļūda:
    
         %2 : %3
