kreadconfig - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
lv: Lasa KConfig ierakstus - izmantošanai čaulas skriptos

en: Use <file> instead of global config
lv: Izmantot <file> globālās konfigurācijas vietā

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
lv: Grupa, kurā ielūkoties. Izmantojiet atkārtoti, lai veidotu iekļautās grupas.

en: Key to look for
lv: Meklējamā atslēga

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: Type of variable
lv: Mainīgā tips
