kuiserver - en to lv translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
lv: Pabeigtie darbi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
lv: Pārvietot tos uz citu sarakstu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
lv: Dzēst tos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
lv: Izskats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
lv: Rādīt visus darbus sarakstā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
lv: Rādīt visus darbus kā koku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
lv: Rādīt atsevišķos logus

en: %1 file | %1 files
lv[0]: %1 fails
lv[1]: %1 faili
lv[2]: %1 failu

en: %1 folder | %1 folders
lv[0]: %1 mape
lv[1]: %1 mapes
lv[2]: %1 mapju

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
lv: Pārvietot tos uz citu sarakstu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
lv: Noņemt tos.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
lv: Rādīt visus darbus sarakstā.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
lv: Rādīt visus darbus kā koku.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
lv: Rādīt atsevišķos logus.

en: Job Manager
lv: Darba pārvaldnieks

en: KDE Job Manager
lv: KDE darba pārvaldnieks

en: (C) 2000-2009, KDE Team
lv: (C) 2000-2009, KDE komanda

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Former Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Former maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: %1 of %2 processed at %3/s
lv: %1 no %2 apstrādāts ar %3/s

en: %1 of %2 processed
lv: %1 no %2 apstrādāts

en: %1 processed at %2/s
lv: %1 apstrādāts ar %2/s

en: %1 processed
lv: %1 apstrādāts

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Pause
lv: Pauze

en: Resume
lv: Atsākt

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
lv: Saraksts ar strādājošām failu pārsūtīšanām/darbiem (kuiserver)

en: Behavior
lv: Izturēšanās
