kurifilter - en to lv translation catalogue (21 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbEnableShortcuts)
en: &Enable Web shortcuts
lv: &Ieslēgt ātro meklēšanu tīmeklī

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchLineEdit)
en: Search for shortcut
lv: Meklēt saīsni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbNew)
en: &New...
lv: &Jauns...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbChange)
en: Chan&ge...
lv: Ma&inīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete)
en: De&lete
lv: &Dzēst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDefaultEngine)
en: <qt>
    Select the search engine to use for input boxes that provide automatic lookup services when you type in normal words and phrases instead of a URL. To disable this feature select <b>None</b> from the list.
    </qt>
lv: <qt>
    Izvēlieties meklētāju, ko izmantot ievades laukos, kas nodrošina automātisko uzmeklēšanas servisu, rakstot vārdus vai frāzes nevis URL. Lai atslēgtu šo iespēju, sarakstā izvēlieties <b>Nekāds</b>.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbDelimiter)
en: Choose the delimiter that separates the keyword from the phrase or word to be searched.
lv: Izvēlieties atdalītāju, kas atdalīs atslēgas vārdu no meklējamā vārda vai frāzes.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbDelimiter)
en: &Keyword delimiter:
lv: A&tslēgvārdu atdalītājs:

en: No preferred search providers were found.
lv: Nav atrasti vēlamie meklēšanas nodrošinātāji.

en: No search providers were found.
lv: Nav atrasti meklēšanas nodrošinātāji.

en: Search F&ilters
lv: Meklēšanas f&iltri

en: The shortcut "%1" is already assigned to "%2". Please choose a different one.
lv: Īsceļš "%1" jau ir piešķirts "%2". Lūdzu, izvēlieties citu.

[ctx: - web short cut (e.g. gg): what it refers to (e.g. Google)]
en: - %1: "%2"
lv: — %1: "%2"

en: The following shortcuts are already assigned. Please choose different ones.
    %1
lv: Šie īsceļi jau ir piešķirti. Lūdzu, izvēlieties citus.
    %1

en: Keep It
lv: Paturēt to

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbName)
en: Enter the human-readable name of the search provider here.
lv: Šeit ievadiet cilvēkiem salasāmu meklēšanas nodrošinātāja nosaukumu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbQuery) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, leQuery) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leQuery)
en: <qt>
    Enter the URI that is used to perform a search on the search engine here.<br/>The whole text to be searched for can be specified as \{@} or \{0}.<br/>
    Recommended is \{@}, since it removes all query variables (name=value) from the resulting string, whereas \{0} will be substituted with the unmodified query string.<br/>You can use \{1} ... \{n} to specify certain words from the query and \{name} to specify a value given by 'name=value' in the user query.<br/>In addition it is possible to specify multiple references (names, numbers and strings) at once (\{name1,name2,...,"string"}).<br/>The first matching value (from the left) will be used as the substitution value for the resulting URI.<br/>A quoted string can be used as the default value if nothing matches from the left of the reference list.
    </qt>
lv: <qt>
    Šeit ievadiet URI, kas tiek izpildīts meklēšanas laikā.<br/>Viss meklējamais teksts var tikt norādīts kā \{@} vai kā \{0}.<br/>
    Ieteicams šādi, \{@}, jo tas no iznākuma rindiņas noņem visus vaicājuma mainīgos (nosaukums=vērtība), turpretim \{0} tiks aizstāts ar nemainītu vaicājuma rindiņu.<br/>Jūs varat izmantot \{1} ... \{n}, lai norādītu konkrētus vārdus vaicājumā un \{nosaukums}, lai norādītu vērtību, kas uzstādīta kā 'nosaukums=vertiba' izmantotajā vaicājumā.<br/>Papildus, ir iespējams arī norādīt vairākas atsauces (nosaukumus, numurus un rindiņas) vienlaicīgi (\{nosaukums1,nosaukums2, ... , "rindiņa"}).<br/>Rezultāta URI tiks ievietota pirmā sakritusī vērtība (no kreisās).<br/>Rindiņa, kas ieslēgta pēdiņās, tiks izmantota kā noklusētā vērtība, ja nekas no atsauču saraksta nesakrīt.
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, cbCharset)
en: Select the character set that will be used to encode your search query.
lv: Izvēlieties rakstzīmju kopu, kuru izmantot, aizkodējot meklēšanas vaicājumu.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, leShortcut) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, leShortcut) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbShortcut)
en: <qt>
    The shortcuts entered here can be used as a pseudo-URI scheme in KDE. For example, the shortcut <b>av</b> can be used as in <b>av</b>:<b>my search</b>
    </qt>
lv: <qt>
    Šeit ievadītos īsceļus var izmantot līdzīgi, kā KDE tiek izmantoti URI. Piemēram, īsceļu <b>av</b> var izmantot kā <b>av</b>:<b>mans meklēšanas teksts</b>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lbCharset)
en: Select the character set that will be used to encode your search query
lv: Izvēlieties to rakstzīmju kopu, kuru izmantot, aizkodējot meklēšanas vaicājumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbCharset)
en: &Charset:
lv: &Rakstzīmju kopa:
