kwriteconfig - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Write KConfig entries - for use in shell scripts
lv: Rakstiet KConfig ierakstus izmantošanai čaulas skriptos

en: (c) 2001 Red Hat, Inc. & Luís Pedro Coelho
lv: (c) 2001 Red Hat, Inc. & Luiss Pedro Koeljū (Luís Pedro Coelho)

en: Luís Pedro Coelho
lv: Luiss Pedro Koeljū (Luís Pedro Coelho)

en: Bernhard Rosenkraenzer
lv: Bernhards Rozenkrencers (Bernhard Rosenkraenzer)

en: Wrote kreadconfig on which this is based
lv: Uzrakstīja kreadconfig, uz kā viss šis balstās

en: Use <file> instead of global config
lv: Lietot <file> globālās konfigurācijas vietā

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
lv: Grupa, kurā ielūkoties. Izmantojiet atkārtoti, lai iegūtu iekļautās grupas.

en: Key to look for
lv: Meklējamā atslēga

en: Type of variable. Use "bool" for a boolean, otherwise it is treated as a string
lv: Mainīgā tips. Lietojiet "bool" loģiskajiem mainīgajiem, citādi tie tiek uztverti kā rindiņas mainīgie

en: The value to write. Mandatory, on a shell use '' for empty
lv: Vērtība, ko rakstīt. Obligāta, izmantojiet '', ja vajag tukšu vērtību.
