plasma_scriptengine_qscript - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Configuration Definitions
lv: Konfigurācijas definīcijas

en: User Interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Data Files
lv: Datu faili

en: Executable Scripts
lv: Izpildāmie skripti

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Animation scripts
lv: Animācijas skripti

en: Main Script File
lv: Galvenais skriptu fails

en: Unable to load script file: %1
lv: Neizdevās ielādēt skripta failu: %1

en: debug takes one argument
lv: atkļūdošanai nepieciešams viens parametrs

en: print() takes one argument
lv: print() nepieciešams viens parametrs

en: listAddons takes one argument: addon type
lv: listAddons ņem vienu parametru: papildinājuma tips

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
lv: loadAddon ņem divus parametrus: ielādējamā papildinājuma tips un papildinājuma nosaukums

en: Failed to find Addon %1 of type %2
lv: Neizdevās atrast papildinājumu %1 ar tipu %2

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
lv: Neizdevās atvērt skripta failu papildinājumam %1: %2

en: setData() takes at least one argument
lv: setData() nepieciešams vismaz viens parametrs

en: Could not extract the DataEngineObject
lv: Neizdevās iegūt DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
lv: Neizevās iegūt DataEngine

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
lv: removeAllData() nepieciešams vismaz viens parametrs (avota nosaukums)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
lv: removeData() nepieciešami vismaz divi parametri (avota un atslēgas nosaukumi)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
lv: Servisam ir nepieciešams vismaz viens parametrs: servisa nosaukums

en: Requested service %1 was not found in the Package.
lv: Pakotnē netika atrasts serviss %1.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
lv: Autorizācija pieprasītajam paplašinājumam '%1' tika liegta.

en: loadui() takes one argument
lv: loadui() nepieciešams viens parametrs

en: Unable to open '%1'
lv: Neizdevās atvērt '%1'

en: Constructor takes at least 1 argument
lv: Konstruktoram nepieciešams vismaz 1 parametrs

en: dataEngine() takes one argument
lv: dataEngine() nepieciešams viens parametrs

en: Could not extract the Applet
lv: Neizevās iegūt Applet

en: service() takes two arguments
lv: service() nepieciešami divi parametri

en: service() takes one argument
lv: service() nepieciešams viens parametrs

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
lv: Kļūda %1 rindā %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
lv: animation() nepieciešams viens parametrs

en: %1 is not a known animation type
lv: %1 nav zināms animācijas tips

en: i18n() takes at least one argument
lv: i18n() nepieciešams vismaz viens parametrs

en: i18nc() takes at least two arguments
lv: i18nc() nepieciešami vismaz divi parametri

en: i18np() takes at least two arguments
lv: i18np() nepieciešami vismaz divi parametri

en: i18ncp() takes at least three arguments
lv: i18ncp() nepieciešami vismaz trīs parametri
