plasmapkg - en to lv translation catalogue (46 entries)

en: Install, list, remove Plasma packages
lv: Instalēt, parādīt, noņemt Plasma pakotnes

en: Addon Name
lv: Paplašinājuma nosaukums

en: Service Type
lv: Servisa tips

en: Path
lv: Ceļš

en: Package types that are installable with this tool:
lv: Pakotņu tipi, ko var instalēt ar šo rīku:

en: Built in:
lv: Iebūvēts:

en: DataEngine
lv: Datu dzinējs

en: Layout Template
lv: Izkārtojuma šablons

en: Plasmoid
lv: Plazmoīds

en: Runner
lv: Darbinātājs

en: Theme
lv: Tēma

en: Wallpaper Images
lv: Ekrāntapete

en: Wallpaper Plugin
lv: Ekrāntapetes spraudnis

en: KWin Effect
lv: KWin efekts

en: KWin Window Switcher
lv: KWin logu pārslēdzējs

en: KWin Script
lv: KWin skripts

en: Provided by plugins:
lv: Sniedz spraudņi:

en: Provided by .desktop files:
lv: Sniedz .desktop faili:

en: Plasma Package Manager
lv: Plasma pakotņu pārvaldnieks

en: Original author
lv: Sākotnējais autors

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
lv: Ģenerēt SHA1 kontrolsummu pakotnei ar ceļu <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
lv: Uzstādīšanai un noņemšanai, strādā ar visiem lietotājiem uzstādītajām pakotnēm

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, e.g. theme, wallpaper, plasmoid, dataengine, runner, layout-template, etc.
lv: Pakotnes tips, piemēram, tēma, ekrāna tapete, pazmoīds, datu dzinējs, palaidējs, utt.

en: List installed packages
lv: Parādīt instalētās pakotnes

en: lists all known Package types that can be installed
lv: parāda visus zināmos pakotņu tipus, ko ir iespējams instalēt

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
lv: Absolūtais ceļš uz pakotņu sakni. Ja nav norādīts, tiks pārmeklētas šīs KDE sesijas standarta datu mapes.

en: Failed to generate a Package hash for %1
lv: Neizdevās ģenerēt kontrolsummu pakotnei %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
lv: SHA1 kontrolsumma pakotnei %1: '%2'

[ctx: package type]
en: wallpaper
lv: ekrāntapete

[ctx: package type]
en: plasmoid
lv: plazmoīds

[ctx: package type]
en: theme
lv: tēma

[ctx: package type]
en: dataengine
lv: datu dzinējs

[ctx: package type]
en: runner
lv: darbinātājs

[ctx: package type]
en: wallpaperplugin
lv: ekrāntapetes spraudnis

[ctx: package type]
en: layout-template
lv: izkārtojuma šablons

[ctx: package type]
en: kwineffect
lv: kwin efekts

[ctx: package type]
en: windowswitcher
lv: logu pārslēdzējs

[ctx: package type]
en: kwinscript
lv: kwin skripts

en: Could not find a suitable installer for package of type %1
lv: Neizdevās atrast %1 pakotņu tipam piemērotu instalētāju

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
lv: Neizdevās ielādēt instalētāju pakotņu tipam %1. Ziņotā kļūda: %2

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict each other, please select only one.
lv: Packageroot un globālie iestatījumi konfliktē savā starpā, lūdzu, izvēlieties vienu no tiem.

en: Successfully removed %1
lv: %1 veiksmīgi noņemts.

en: Removal of %1 failed.
lv: Neizdevās noņemt %1.

en: Successfully installed %1
lv: %1 veiksmīgi instalēts.

en: Installation of %1 failed.
lv: Neizdvās instalēt %1.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
lv: Nepieciešams viens no install, remove, upgrade vai list.
