kmouth - en to lv translation catalogue (188 entries)

en: Initial Configuration - KMouth
lv: KMouth sākotnējā konfigurācija

en: Text-to-Speech Configuration
lv: Teksta izrunāšanas iestatījumi

en: Initial Phrase Book
lv: Sākotnējā frāžu grāmata

en: Word Completion
lv: Vārdu pabeigšana

en: &Open as History...
lv: &Atvērt kā vēsturi...

en: Opens an existing file as history
lv: Atver eksistējošu failu kā vēsturi

en: Save &History As...
lv: Saglabāt &vēsturi kā...

en: Saves the actual history as...
lv: Saglabā šobrīdējo vēsturi kā...

en: &Print History...
lv: &Drukāt vēsturi...

en: Prints out the actual history
lv: Izdrukā reālo vēsturi

en: Quits the application
lv: Iziet no programmas

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard
lv: Izgriež iezīmēto daļu un ievieto starpliktuvē

en: Cuts the selected section and puts it to the clipboard. If there is some text selected in the edit field it is placed it on the clipboard. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are placed on the clipboard.
lv: Izgriež iezīmēto tekstu un ieliek starpliktuvē. Ja rediģēšanas laukā ir iezīmēts teksts, tas ir ielikts starpliktuvē. Citādi starpliktuvē tiek iekopēts iezīmēti teikumi no vēstures (ja tāda ir).

en: Copies the selected section to the clipboard
lv: Kopē iezīmēto starpliktuvē

en: Copies the selected section to the clipboard. If there is some text selected in the edit field it is copied to the clipboard. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are copied to the clipboard.
lv: Nokopē iezīmēto tekstu uz starpliktuvi. Ja rediģēšanas laukā ir iezīmēts teksts, tas ir iekopēts starpliktuvē. Citādi starpliktuvē tiek iekopēts iezīmēti teikumi no vēstures (ja tāda ir).

en: Pastes the clipboard contents at the current cursor position into the edit field.
lv: Ielīmē starpliktuves saturu redaktora lauka aktīvajā kursora pozīcijā.

[ctx: Start speaking]
en: &Speak
lv: &Izrunāt

en: Speaks the currently active sentence(s)
lv: Izrunā šobrīd aktīvo teikumu(s)

en: Speaks the currently active sentence(s). If there is some text in the edit field it is spoken. Otherwise the selected sentences in the history (if any) are spoken.
lv: Izrunā aktīvos teikumus. Ja ievades laukā ir teksts, tiek izrunāts tas. Pārējos gadījumos tiek izrunāts izvēlētais teikums no vēstures (ja tāds ir).

en: &Edit...
lv: R&ediģēt...

en: Show P&hrasebook Bar
lv: Rādīt f&rāžu grāmatas joslu

en: Enables/disables the phrasebook bar
lv: Ieslēdz/izslēdz frāžu grāmatas joslu

en: Enables/disables the statusbar
lv: Ieslēdz/izslēdz frāžu statusa joslu

en: &Configure KMouth...
lv: &Konfigurēt KMouth...

en: Opens the configuration dialog
lv: Atver konfigurācijas logu

en: &Speak
lv: &Izrunāt

en: Speaks the currently selected phrases in the history
lv: Izrunā šobrīd izvēlēto vēstures frāzi

en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Deletes the currently selected phrases from the history
lv: Dzēš šobrīd izvēlēto vēstures frāzi

en: Cu&t
lv: Izgriez&t

en: Cuts the currently selected phrases from the history and puts them to the clipboard
lv: Izgriež no vēstures šobrīd izvēlētās frāzes un ieliek tās starpliktuvē

en: &Copy
lv: &Kopēt

en: Copies the currently selected phrases from the history to the clipboard
lv: Nokopē no vēstures šobrīd izvēlētās frāzes un ieliek tās starpliktuvē

en: Select &All Entries
lv: Izvēlēties &visus ierakstus

en: Selects all phrases in the history
lv: Izvēlas visus vēstures ierakstus

en: D&eselect All Entries
lv: N&eizvēlēties visus ierakstus

en: Deselects all phrases in the history
lv: Noņem izvēli no visiem ierakstiem

[ctx: The job is done]
en: Ready.
lv: Pabeigts.

en: Opening file...
lv: Atver failu...

en: Saving history with a new filename...
lv: Saglabā vēsturi jaunā failā...

en: Printing...
lv: Drukā...

[ctx: Shutting down the application]
en: Exiting...
lv: Iziet...

en: Toggling menubar...
lv: Pārslēdz izvēlnes joslu...

en: Toggling toolbar...
lv: Pārslēdz rīkjoslu...

en: Toggling phrasebook bar...
lv: Pārslēdz frāžu grāmatas joslu...

en: Toggle the statusbar...
lv: Pārslēdz statusa joslu...

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lv: R&ediģēt

note: i18n: ectx: Menu (phrasebooks)
en: &Phrase Books
lv: &Frāžu grāmatas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

en: A type-and-say front end for speech synthesizers
lv: Uzraksti un izrunā veida runas sintezatoru priekšpuse

en: History file to open
lv: Atveramais vēstures fails

en: Tips, extended phrase books
lv: Padomi, papildus frāžu grāmatas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: &Preferences
lv: &Iestatījumi

en: &Text-to-Speech
lv: &Teksta izrunāšana

en: General Options
lv: Pamata iestatījumi

en: KDE Text-to-Speech Daemon Configuration
lv: KDE teksta izrunāšanas dēmona konfigurācija

en: Please decide which phrase books you need:
lv: Lūdzu izvēlieties kuras frāžu grāmatas nepieciešamas:

en: Book
lv: Grāmata

en: *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *.txt|Plain Text Files (*.txt)
    *|All Files
lv: *.phrasebook|Frāžu grāmatas (*.phrasebook)
    *.txt|Teksta faili (*.txt)
    *|Visi faili

en: *.txt|Plain Text Files (*.txt)
    *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *|All Files
lv: *.txt|Teksta faili (*.txt)
    *.phrasebook|Frāžu grāmatas (*.phrasebook)
    *|Visi faili

en: The file %1 already exists. Do you want to overwrite it?
lv: Fails '%1' jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: File Exists
lv: Fails pastāv

en: &Overwrite
lv: &Pārrakstīt

en: Your chosen filename <i>%1</i> has a different extension than <i>.phrasebook</i>. Do you wish to add <i>.phrasebook</i> to the filename?
lv: Jūsu norādītā faila nosaukuma <i>%1</i> paplašinājums nav <i>.phrasebook</i>. Vai vēlaties pievievienot nosaukumam <i>.phrasebook</i> paplašinājumu?

en: File Extension
lv: Faila paplašinājums

en: Add
lv: Pievienot

en: Do Not Add
lv: Nepievienot

en: Your chosen filename <i>%1</i> has the extension <i>.phrasebook</i>. Do you wish to save in phrasebook format?
lv: Jūs norādītā faila nosaukuma <i>%1</i> paplašinājums ir <i>.phrasebook</i>. Vai vēlaties to saglabāt phrasebook formātā?

en: As Phrasebook
lv: Kā frāžu grāmata

en: As Plain Text
lv: Kā vienkāršs teksts

en: Phrase
lv: Frāze

en: Shortcut
lv: Īsceļš

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PhraseBookDialog)
en: Phrase Book
lv: Frāžu grāmata

en: &New Phrase
lv: &Jauna frāze

en: Adds a new phrase
lv: Pievienot jaunu frāzi

en: New Phrase &Book
lv: Jauna frāžu &grāmata

en: Adds a new phrase book into which other books and phrases can be placed
lv: Pievieno jaunu frāžu grāmatu, kurā var ievietot citas grāmatas un frāzes.

en: Saves the phrase book onto the hard disk
lv: Saglabā frāžu grāmatu uz cietā diska

en: &Import...
lv: &Importēt...

en: Imports a file and adds its contents to the phrase book
lv: Importē failu un pievieno tā saturu frāžu grāmatai

en: I&mport Standard Phrase Book
lv: I&mportēt standarta frāžu grāmatu

en: Imports a standard phrase book and adds its contents to the phrase book
lv: Importē standarta frāžu grāmatu un pievienot tās saturu šai frāžu grāmatai

en: &Export...
lv: &Eksportēt...

en: Exports the currently selected phrase(s) or phrase book(s) into a file
lv: Eksportē izvēlētās frāzes vai frāžu grāmatas uz failu

en: Closes the window
lv: Aizver logu

en: Cuts the currently selected entries from the phrase book and puts it to the clipboard
lv: Izgriež šobrīd izvēlētos ierakstus no frāžu grāmatas un ieliek starpliktuvē

en: Copies the currently selected entry from the phrase book to the clipboard
lv: Kopē šobrīd izvēlēto ierakstu no frāžu grāmatas uz starpliktuvi

en: Deletes the selected entries from the phrase book
lv: Izdzēš izvēlētos ierakstus no frāžu grāmatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel)
en: Text of the &phrase:
lv: Frāzes &teksts:

en: Name of the &phrase book:
lv: &Frāžu grāmatas nosaukums:

en: <qt>There are unsaved changes.<br />Do you want to apply the changes before closing the "phrase book" window or discard the changes?</qt>
lv: <qt>Palikušas nesaglabātas izmaiņas.<br />Vai vēlaties pielietot tās pirms "frāžu grāmatas" loga aizvēršanas vai izmest tās?</qt>

en: Closing "Phrase Book" Window
lv: AIzver "Frāžu grāmatas" logu

en: (New Phrase Book)
lv: (Jauna frāžu grāmata)

en: (New Phrase)
lv: (Jauna frāze)

en: Import Phrasebook
lv: Importēt frāžu grāmatu

en: There was an error loading file
    %1
lv: Gadījās kļūda faila ielādē
    %1

en: Export Phrase Book
lv: Eksportēt frāžu grāmatu

en: There was an error saving file
    %1
lv: Gadījās kļūda faila saglabāšanā
    %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, phrasebox)
en: &Currently Selected Phrase or Phrase Book
lv: Š&obrīd izvēlētā frāze vai frāžu grāmata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KKeySequenceWidget, keyButton)
en: By clicking on this button you can select the keyboard shortcut associated with the selected phrase.
lv: Pēc šīs pogas nospiešanas jūs varēsiet ievadīt tastatūras īsceļu, ko piekārtot izvēlētajai frāzei.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel)
en: With this line edit you define the name of a sub-phrasebook or the contents of a phrase.
lv: Šis ievada lauks definē frāžu apakšgrāmatas nosaukumu vai frāzes saturu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, noKey)
en: If you select this option then the selected phrase will not be reachable by a keyboard shortcut.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, izvēlēto frāzi nebūs iespējams sasniegt izmantojot tastatūras īsceļu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noKey)
en: &None
lv: &Nav

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, customKey)
en: If you select this option then the selected phrase will be reachable by a keyboard shortcut. You can change the shortcut with the button next to this option.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, izvēlēto frāzi būs iespējams sasniegt tikai ar tastatūras īsceļu. Īsceļu var mainīt ar blakus atrodošos pogu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, customKey)
en: C&ustom
lv: Pi&elāgots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, shortcutLabel)
en: Shortcut for the phrase:
lv: Frāzes īsceļš:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, treeView)
en: This list contains the current phrase book in a tree structure. You can select and modify individual phrases and sub phrase books
lv: Šis saraksts satur aktīvo frāžu grāmatu parādītu kokveida struktūrā. Jūs varat izvēlēties un mainīt atsevišķas frāzes un frāžu apakšgrāmatas.

en: This list contains the history of spoken sentences. You can select sentences and press the speak button for re-speaking.
lv: Šis saraksts satur izrunāto teikumu vēsturi. Jūs varat izvēlēties teikumus un nospiest izrunāšanas pogu, lai tos izrunātu atkārtoti.

en: Into this edit field you can type a phrase. Click on the speak button in order to speak the entered phrase.
lv: Šajā laukā varat ievadīt frāzi. Lai izrunātu izvadīto, nospiediet izrunāt pogu.

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: *|All Files
    *.phrasebook|Phrase Books (*.phrasebook)
    *.txt|Plain Text Files (*.txt)
lv: *|Visi faili
    *.phrasebook|Frāžu grāmatas (*.phrasebook)
    *.txt|Teksta faili (*.txt)

en: Open File as History
lv: Atvērt failu kā vēsturi

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PreferencesUI)
en: Preferences
lv: Iestatījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, speakLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, speakCombo)
en: This combo box specifies whether selected phrases of the phrase book are immediately spoken or just inserted into the edit field.
lv: Šis izvēles lauks ļauj norādīt vai frāžu grāmatā izvēlētās frāzes uzreiz jāizrunā, vai jāievieto rediģēšanas laukā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, speakLabel)
en: &Selection of phrases in the phrase book:
lv: &Frāžu izvēlēšanās no frāžu grāmatas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, speakCombo)
en: Speak Immediately
lv: Uzreiz izrunāt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, speakCombo)
en: Insert Into Edit Field
lv: Ievietot rediģēšanas laukā

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, closeLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, closeCombo)
en: This combo box specifies whether the phrase book is automatically saved when the edit window is closed.
lv: Šis izvēles lauks ļauj norādīt vai aizverot logu automātiski saglabāt frāžu grāmatu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, closeLabel)
en: Closing the phrase &book edit window:
lv: Aizverot frāžu &grāmatas rediģēšanas logu:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Save Phrase Book
lv: Saglabāt frāžu grāmatu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Discard Changes
lv: Izmest izmaiņas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, closeCombo)
en: Ask Whether to Save
lv: Vaicāt vai saglabāt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, texttospeechconfigurationui)
en: Text-to-Speech
lv: Teksta izrunāšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: C&ommand for speaking texts:
lv: &Komanda teksta izrunāšanai:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, urlLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, urlReq)
en: This field specifies both the command used for speaking texts and its parameters. KMouth knows the following placeholders:
    %t -- the text that should be spoken
    %f -- the name of a file containing the text
    %l -- the language code
    %% -- a percent sign
lv: Šis lauks satur komandu ar kuru lietot teksta izrunāšanai un kādus parametrus tai nodot. KMouth atpazīst šādus vietturus:
    %t -- izrunājamais teksts
    %f -- faila nosaukums, kas satur izrunājamo tekstu
    %l -- valodas kods%% -- procentu zīme

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, characterCodingLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encodingLabel)
en: Character &encoding:
lv: Rakstzīmju &kodējums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, characterCodingLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, characterCodingBox)
en: This combo box specifies which character encoding is used for passing the text.
lv: Šis izvēles lauks norāda kādu rakstzīmju kodējumu izmantot, padotot tekstu programmai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, stdInButton)
en: Send the data as standard &input
lv: Sūtīt datus kā standarta &ievadu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, stdInButton)
en: This check box specifies whether the text is sent as standard input to the speech synthesizer.
lv: Ieslēdzot šo, dati uz runas sintēzes programmu tiks sūtīti kā standarta ievads.

[ctx: Local characterset]
en: Local
lv: Lokālais

en: Unicode
lv: Unikods

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spellCheckBox)
en: If you select this check box the words are spell-checked before they are inserted into the new dictionary.
lv: Ieslēdzot šo iespēju, tiks veikta visu vārdu pareizrakstības pārbaude pirms ievietošanas jaunajā vārdnīcā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, spellCheckBox)
en: C&ompare to OpenOffice.org dictionary:
lv: Sa&līdzināt ar OpenOffice.org vārdnīcu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, encodingLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, encodingCombo)
en: With this combo box you select the character encoding used to load text files. This combo box is not used for XML files or for dictionary files.
lv: Šajā izvēles laukā jāizvēlas teksta failu rakstzīmju kodējums. Tas netiek izmantots XML un vārdnīcu failiem.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, urlLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, url)
en: With this input field you specify which file you want to load for creating the new dictionary.
lv: Šajā ievada laukā jānorāda fails, kuru vēlaties ielādēt jaunajā vārdnīcā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, urlLabel)
en: &Filename:
lv: &Faila nosaukums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, ooDictURL)
en: With this input field you select the OpenOffice.org directory that will be used to spellcheck the words of the new dictionary.
lv: Šajā ievada laukā jānorāda OpenOffice.org vārdnīcas fails, kuru izmantot pareizrakstības pārbaudei.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you decide which language should be associated with the new dictionary.
lv: Šajā izvēles laukā var norādīt kurā valodā būs jaunā vārdnīca.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, languageLabel)
en: &Language:
lv: Va&loda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: C&reate new dictionary:
lv: Izveidot jau&nu vārdnīcu:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, createButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by either loading a dictionary file or by counting the individual words in a text.
lv: Ieslēdzot šo rūti, tiks izveidota jauna vārdnīca. Tā saturu vai nu ielādēs no vārdnīcas faila vai salasīs vārdus no teksta faila.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mergeButton)
en: &Merge dictionaries
lv: &Sapludināt vārdnīcas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mergeButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by merging existing dictionaries.
lv: Ieslēdzot šo rūti, jaunā vārdnīca tiks izveidota sapludinot eksistējošas vārdnīcas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fileButton)
en: From &file
lv: No &faila

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, fileButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by loading a file. You may either select an XML file, a standard text file or a file containing a word completion dictionary. If you select a standard text file or an XML file the frequentness of the individual words is detected by simply counting the occurrences of each word.
lv: Ja iezīmēsiet šo rūti, jaunajā vārdnīcā tiks ielādēts fails. Jūs varat izvēlēties vai nu XML failu, vai standarta teksta failu, kas satur vārdus. Ja izvēlesieties teksta vai XML failu, individuālu vārdu biežums tiks aprēķināts saskaitot to parādīšanās biežumu failā,

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kdeDocButton)
en: From &KDE documentation
lv: No &KDE dokumetnācijas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kdeDocButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by parsing the KDE documentation. The frequentness of the individual words is detect by simply counting the occurrences of each word.
lv: Ja iezīmēsiet šo rūti, jaunajā vārdnīcā tiks ielādēti vārdi no KDE dokumentācijas. Katra vārda biežums tiks aprēķināts saskaitot to parādīšanās biežumu dokumentācijā,

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, directoryButton)
en: From f&older
lv: No &mapes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, directoryButton)
en: If you select this box a new dictionary is created by loading all files in a folder and its subdirectories.
lv: Ja iezīmēsiet šo rūti, jaunajā vārdnīcā tiks ielādēti vārdi no visiem failiem mapē un tās apakšmapēs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, emptyButton)
en: Create an &empty wordlist
lv: Izveidot tukšu &vārdu sarakstu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, emptyButton)
en: If you select this box a blank dictionary without any entries is created. As KMouth automatically adds newly typed words to the dictionaries it will learn your vocabulary with the time.
lv: Ja iezīmēsiet šo rūti, tiks izveidota tukša vārdnīca. KMouth automātiski pievieno vārdnīcai visus ievadītos jaunos vārdus un tādējādi ar laiku vārdnīca tiks aizpildīta.

en: Source of New Dictionary (1)
lv: Jaunās vārdnīcas avots (1)

en: Source of New Dictionary (2)
lv: Jaunās vārdnīcas avots (2)

[ctx: In which directory is the file located?]
en: &Directory:
lv: &Mape:

en: With this input field you specify which directory you want to load for creating the new dictionary.
lv: Šajā ievades laukā norāda kuru vārdnīcu ielādēt jaunajā vārdnīcā.

en: Merge result
lv: Apvienot rezultātu

[ctx: In the sense of a blank word list]
en: Empty list
lv: Tukšs saraksts

en: KDE Documentation
lv: KDE dokumentācija

[ctx: Default dictionary]
en: Default
lv: Noklusētais

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, spellCheckBox)
en: If you select this check box the words from the KDE documentation are spell-checked before they are inserted into the new dictionary.
lv: Ja iezīmēsiet šo rūti, vārdiem no KDE dokumentācijas pirms pievienošanas jaunajai vārdnīcai tiks veikta pareizrakstības pārbaude.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you select which of the installed languages is used for creating the new dictionary. KMouth will only parse documentation files of this language.
lv: Šajā izvēles laukā jūs varat norādīt kuru no instalētajām valodām lietot jaunas vārdnīcas izveidei. KMouth analizēs tikai šīs valodas dokumentācijas failus.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, selectedDictionaryDetails)
en: &Selected Dictionary
lv: &Izvēlētā vārdnīca

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, languageLabel)
en: With this combo box you select the language associated with the selected dictionary.
lv: Šajā izvēles laukā var izvēlēties izvēlētās vārdnīcas valodu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, dictionaryNameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, dictionaryName)
en: With this input field you specify the name of the selected dictionary.
lv: Šajā ievada laukā jānorāda izvēlētās vārdnīcas nosaukums.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dictionaryNameLabel)
en: &Name:
lv: &Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, addButton)
en: With this button you can add a new dictionary to the list of available dictionaries.
lv: Šī poga ļauj pievienot vārdnīcu sarakstam jaunu vārdnīcu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: Add D&ictionary...
lv: &Pievienot vārdnīcu...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, deleteButton)
en: With this button you delete the selected dictionary.
lv: Šī poga dzēš izvēlēto vārdnīcu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Dictionary
lv: &Dzēst vārdnīcu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, moveUpButton)
en: With this button you move the selected dictionary up.
lv: Šī poga pārvieto izvēlēto vārdnīcu uz augšu,

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveUpButton)
en: Move &Up
lv: &Uz augšu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, moveDownButton)
en: With this button you move the selected dictionary down.
lv: Šī poga pārvieto izvēlēto vārdnīcu uz leju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, moveDownButton)
en: &Move Down
lv: Uz &leju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, exportButton)
en: With this button you export the selected dictionary to a file.
lv: Šī poga ļauj eksportēt izvēlēto vārdnīcu failā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, exportButton)
en: &Export Dictionary...
lv: &Eksportēt vārdnīcu...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTableView, dictionaryView)
en: This list contains all available dictionaries for the word completion. KMouth will display a combo box next to the edit field in the main window if this list contains more than one dictionary. You can use this combo box in order to select the dictionary that actually gets used for the word completion.
lv: Šis saraksts satur visas pieejamās vārdu pabeigšanas vārdnīcas. Ja šis saraksts satur vairāk nekā vienu vārdnīcu, KMouth galvenajā logā blakus ievada laukam tiks rādīs vārdnīcas izvēles lauku. Jūs varēsiet to izmantot lai norādītu kuru vārdnīcu izmantot vārdu pabeigšanai.

en: Dictionary
lv: Vārdnīca

en: Language
lv: Valoda

en: without name
lv: bez nosaukuma

en: Export Dictionary
lv: Eksportēt vārdnīcu

en: Creating Word List
lv: Veido vārdu sarakstu

en: Parsing the KDE documentation...
lv: Analizē KDE dokumentāciju...

en: Merging dictionaries...
lv: Sapludina vārdnīcas...

en: Parsing file...
lv: Analizē failu...

en: Parsing directory...
lv: Analizē vārdnīcu...

en: Performing spell check...
lv: Veic pareizrakstības pārbaudi...
