kcmcrypto - en to lv translation catalogue (173 entries)

en: X509 Certificate Export
lv: X509 sertifikāta eksports

en: Format
lv: Formāts

en: &Text
lv: &Teksts

en: Filename:
lv: Faila nosaukums:

en: &Export
lv: &Eksportēt

en: &Cancel
lv: At&celt

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
lv: Iekšēja kļūda. Lūdzu ziņojiet uz kfm-devel@kde.org.

en: Error converting the certificate into the requested format.
lv: Kļūda konvertējot sertifikātu uz pieprasīto formātu.

en: Error opening file for output.
lv: Kļūda atverot failu izvadei.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
lv: Sertifikāta radīšanas vednis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
lv: Sertifikāta tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
lv: Parole (pārbaudei):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
lv: Valsts kods:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
lv: Štats vai province (pilns nos.):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
lv: Pilsēta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
lv: Organizācijas nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
lv: Organizatoriskā vienība/grupa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
lv: Pilns servera resursdatora nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
lv: E-pasta adrese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
lv: Derīguma termiņš dienās:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
lv: Pašparakstīt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11)
en: Digest:
lv: Kontrolskaitlis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Alias:
lv: Pseidonīms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
lv: Lietot DSA nevis RSA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
lv: Šifra stiprums:

en: %1 (%2 of %3 bits)
lv: %1 (%2 no %3 bitiem)

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
lv: <h1>kripto</h1> Šis modulis ļauj jums konfigurēt SSL izmantošanai daudzām KDE programmām, kā arī pārvaldīt jūsu personiskos sertifikātus un zināmos sertifikātu izdevējus.

en: KCMCrypto
lv: Kriptogrāfija

en: KDE Crypto Control Module
lv: KDE kripto vadības modulis

en: Carsten Pfeiffer
lv: Kārstens Paifers (Carsten Pfeiffer)

en: SSL Ciphers to Use
lv: Izmantojamie SSL Šifri

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
lv: Izvēlieties šifrus, kurus atļaut izmantojot SSL protokolu. Precīzsizmantojamais protokols tiks norunāts ar serveri savienojuma izveidošanas brīdī.

en: Cipher Wizard
lv: Šifra vednis

en: Strong Ciphers Only
lv: Tikai spēcīgus šifrus

en: Export Ciphers Only
lv: Tikai eksportējamus (vājus) šifrus

en: Enable All
lv: Atļaut visu

en: <qt>Use these preconfigurations to more easily configure the SSL encryption settings. You can choose among the following modes:<ul><li><b>Strong Ciphers Only:</b> Select only the strong (&gt;= 128 bit) encryption ciphers.</li><li><b>Export Ciphers Only:</b> Select only the weak ciphers (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Enable All:</b> Select all SSL ciphers and methods.</li></ul></qt>
lv: <qt>Izmantojiet šos iestatījumus lai vienkārši konfigurētu SSL šifrēšanas iestatījumus. Jūs varat izvēlēties no šādiem moduļiem:<ul><li><b>Tikai spēcīgi šifri:</b> Izvēlēties tikai spēcīgus (&gt;= 128 biti) šifrus.</li><li><b>Tikai eksportējami šifri:</b> Lietot tikai vājos šifrus (&lt;= 56 biti).</li><li><b>Atļaut visus:</b> Atļaut visus SSL šifrus un metodes.</li></ul></qt>

en: Warn on &entering SSL mode
lv: Brīdināt, &ieejot SSL režīmā

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
lv: Ja ieslēgts, jūs tiksiet informēts, kad ieiesiet ar SSL šifrētā vietnē

en: Warn on &leaving SSL mode
lv: Brīdināt, i&zejot no SSL režīma

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
lv: Ja ieslēgts, jūs tiksiet informēts, kad iziesiet no SSL šifrētas vietnes.

en: Warn on sending &unencrypted data
lv: Brīdināt, sūtot &nešifrētus datus

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
lv: Ja ieslēgts, jūs tiksiet informēts pirms nešifrētu datu sūtīšanas caur tīmekļa pārlūku.

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
lv: Brīdināt par &jauktām SSL/ne-SSL lapām

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
lv: Ja ieslēgts, jūs tiksiet informēts, ja jūs skatāties lapu, kas satur gan šifrētas, gan nešifrētas daļas.

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
lv: Ceļš uz jūsu OpenSSL koplietošanas bibliotēkām

en: &Test
lv: &Pārbaudīt

en: Use EGD
lv: Lietot EGD

en: Use entropy file
lv: Izmantot entropijas failu

en: Path to EGD:
lv: Ceļš uz EGD:

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
lv: Ja izvēlēts, OpenSSL prasīs izmantot entropijas savākšanas dēmonu (EGD) pseido-gadījuma skaitļu ģeneratora inicializācijai.

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
lv: Ja izvēlēts, OpenSSL prasīs izmantot sniegto failu kā entropiju pseido-gadījuma skaitļu ģeneratora inicializācijai.

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
lv: Ievadiet šeit ceļu uz entropijas savākšanas dēmona izveidoto ligzdu (vai entropijas failu).

en: Click here to browse for the EGD socket file.
lv: Spiediet šeit lai pārlūkotu failu sistēmu pēc EGD ligzdas faila.

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
lv: Šis saraksts rāda par kuriem jūsu sertifikātiem KDE zin. No šejienes jūs varat tos viegli pārvaldīt.

en: Common Name
lv: Parastais nosaukums

en: Email Address
lv: Epasta adrese

en: I&mport...
lv: &Importēt...

en: &Export...
lv: &Eksportēt...

en: Remo&ve
lv: I&zņemt

en: &Unlock
lv: &Atslēgt

en: Verif&y
lv: Pārbaudī&t

en: Chan&ge Password...
lv: &Mainīt Paroli...

en: This is the information known about the owner of the certificate.
lv: Šī ir informācija, kas zināma par sertifikāta īpašnieku.

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
lv: Šī ir informācija, kas zināma par sertifikāta izdevēju.

en: Valid from:
lv: Derīgs no:

en: Valid until:
lv: Derīgs līdz:

en: The certificate is valid starting at this date.
lv: Sertifikāts ir derīgs sākot no šī datuma.

en: The certificate is valid until this date.
lv: Sertifikāts ie derīgs līdz šim datumam.

en: MD5 digest:
lv: MD5 kontrolskaitlis:

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
lv: Sertifikāta satura kontrolskaitlis, lai to varētu ātri identificēt.

en: On SSL Connection...
lv: Pie SSL savienojuma izveides...

en: &Use default certificate
lv: &Lietot noklusēto sertifikātu

en: &List upon connection
lv: &Rādīt sertifikātu sarakstu

en: &Do not use certificates
lv: &Neizmantot sertifikātus

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
lv: Nevar pārvaldīt SSL sertifikātus, jo šis modulis netika sasaistīts ar OpenSSL.

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
lv: Noklusētā darbība

en: &Send
lv: &Sūtīt

en: &Prompt
lv: &Prasīt

en: Do &not send
lv: N&esūtīt

en: Default certificate:
lv: Noklusētais sertifikāts:

en: Host authentication:
lv: Resursdatora autentificēšana:

en: Host
lv: Resursdators

en: Certificate
lv: Sertifikāts

en: Policy
lv: Noteikumi

en: Host:
lv: Resursdators:

en: Certificate:
lv: Sertifikāts:

en: Action
lv: Darbība

en: Send
lv: Sūtīt

en: Prompt
lv: Prasīt

en: Do not send
lv: Nesūtīt

en: Ne&w
lv: Jau&ns

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
lv: Šis saraksts rāda par kuriem vietņu un personu sertifikātiem KDE zin. Šeit jūs varat tos viegli pārvaldīt.

en: Organization
lv: Organizācija

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
lv: Šī poga ļauj jums eksportēt izvēlēto sertifikātu failā dažādos formātos.

en: &Remove
lv: &Izņemt

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
lv: Šī poga aizvāc izvēlēto sertifikātu no sertifikātu kešatmiņas.

en: &Verify
lv: Pārbaudī&t

en: This button tests the selected certificate for validity.
lv: Šī poga pārbauda izvēlētā sertifikāta derīgumu.

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Permanentl&y
lv: Uz &mūžu

en: &Until
lv: &Līdz

en: Select here to make the cache entry permanent.
lv: Iezīmējiet šeit lai padarītu kešatmiņas ierakstu pastāvīgu.

en: Select here to make the cache entry temporary.
lv: Iezīmējiet šeit lai padarītu kešatmiņas ierakstu pagaidu.

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
lv: Datums un laiks, līdz kuram jāizbeidzas sertifikātu kešatmiņas ierakstam.

en: Accep&t
lv: &Pieņemt

en: Re&ject
lv: &Noraidīt

en: Select this to always accept this certificate.
lv: Iezīmējiet šo, lai vienmēr pieņemtu šo sertifikātu.

en: Select this to always reject this certificate.
lv: Iezīmējiet šo, lai vienmēr noraidītu šo sertifikātu.

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
lv: Iezīmējiet šo, ja vēlaties izvēlēties darbību, kad saņemsiet šo sertifikātu.

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
lv: Šis saraksts rāda par kuriem sertifikātu izdevējiem KDE zin. Šeit jūs varat tos viegli pārvaldīt.

en: Organizational Unit
lv: Organizatoriska vienība

en: Res&tore
lv: A&tjaunot

en: Accept for site signing
lv: Akceptēt vietnes parakstīšanai

en: Accept for email signing
lv: Akceptēt epasta parakstīšanai

en: Accept for code signing
lv: Akceptēt pirmkoda parakstīšanai

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
lv: Brīdināt par &paša-parakstītiem sertifikātiem vai nezināmiem CA

en: Warn on &expired certificates
lv: Brīdināt par izb&eigušamies sertifikātiem

en: Warn on re&voked certificates
lv: Brīdināt par at&sauktiem sertifikātiem

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
lv: Šis saraksts rāda kurām vietnēm jūs iesakāt pieņemt sertifikātu arī ja sertifikāts var neiziet pārbaudes procedūru.

en: &Add
lv: &Pievienot

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
lv: Šīs opcijas nav konfigurējamas, jo šis modulis nav sasaistīts ar OpenSSL.

en: Your Certificates
lv: Jūsu sertifikāti

en: Authentication
lv: Autentificēšana

en: Peer SSL Certificates
lv: Punkta SSL sertifikāti

en: SSL Signers
lv: SSL parakstītāji

en: Validation Options
lv: Pārbaudes apcijas

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
lv: Ja jūs neizvēlēsieties vismaz vienu šifru, SSL nestrādās.

en: SSL Ciphers
lv: SSL šifri

en: Could not open the certificate.
lv: Nevar atvērt sertifikātu.

en: Error obtaining the certificate.
lv: Kļūda saņemot sertifikātu.

en: This certificate passed the verification tests successfully.
lv: Šis sertifikāts veiksmīgi izgāja pārbaudes testus.

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
lv: Šis sertifikāts neizgāja testus un uzskatāms par nederīgu.

en: Certificate Password
lv: Sertifikāta parole

en: Certificate password
lv: Sertifikāta parole

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
lv: Nevar ielādēt sertifikāta failu. Mēģināt citu paroli?

en: Try
lv: Mēģināt

en: Do Not Try
lv: Nemēģināt

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
lv: Sertifikāts ar šo vārdu jau eksistē. Vai jūs tiešām gribat to aizvietot?

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Enter the certificate password:
lv: Ievadiet sertifikāta paroli:

en: Password For '%1'
lv: Parole priekš '%1'

en: Decoding failed. Please try again:
lv: Kļūda atkodēšanā. Lūdzu mēģiniet vēlreiz:

en: Export failed.
lv: Eksportēšanas kļūda.

en: Enter the OLD password for the certificate:
lv: Ievadiet VECO sertifikāta paroli:

en: Enter the new certificate password
lv: Ievadiet jauno sertifikāta paroli

en: This is not a signer certificate.
lv: Šis nav parakstītāja sertifikāts.

en: You already have this signer certificate installed.
lv: Jums jau ir instalēts šī parakstītāja sertifikāts.

en: The certificate file could not be loaded.
lv: Nevar ielādēt sertifikāta failu.

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
lv: Vai jūs vēlaties lai šis setifikāts ir pieejams arī iekš KMail?

en: Make Available
lv: Ir pieejams

en: Do Not Make Available
lv: Nav pieejams

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
lv: Nevar palaist Kleopatra. Jums vajadzētu instalēt vai atjaunināt kdepim pakotni.

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
lv: Šis atgriezīs jūsu sertifikātu parakstītāju datubāzi uz KDE noklusēto.
    Šo operāciju nevar atsaukt.
    Vai jūs tiešām vēlaties turpināt?

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Failed to load OpenSSL.
lv: Nevar ielādēt OpenSSL.

en: libssl was not found or successfully loaded.
lv: libssl nav atrasta vai ielāde bija neveiksmīga.

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
lv: libkripto nav atrasta vai ielāde bija neveiksmīga.

en: OpenSSL was successfully loaded.
lv: OpenSSL tika veiksmīgi ielādēta.

en: Path to entropy file:
lv: Ceļš uz entropijas failu:

en: Personal SSL
lv: Personīgais SSL

en: Server SSL
lv: Servera SSL

en: SSL Personal Request
lv: Personīgā SSL pieprasījums

en: SSL Server Request
lv: Servera SSL pieprasījums

[ctx: Server certificate authority]
en: Server CA
lv: Servera CA

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
lv: Personīgais CA

[ctx: No Certificates on List]
en: None
lv: Nav

en: Don't Send
lv: Nesūtīt

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
lv: Datuma un laika selektors

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
lv: Stunda:

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
lv: Minūte:

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
lv: Sekunde:
