kdelibs_colors4 - en to lv translation catalogue (436 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
lv: Alises Zils

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
lv: Antīki balts

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
lv: Antīki balts 1

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
lv: Antīki balts 2

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
lv: Antīki balts 3

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
lv: Antīki balts 4

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
lv: Pulēta mandele

[ctx: color]
en: BlueViolet
lv: Zili violets

[ctx: color]
en: CadetBlue
lv: Kadetu zils

[ctx: color]
en: CadetBlue1
lv: Kadetu zils 1

[ctx: color]
en: CadetBlue2
lv: Kadetu zils 2

[ctx: color]
en: CadetBlue3
lv: Kadetu zils 3

[ctx: color]
en: CadetBlue4
lv: Kadetu zils 4

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
lv: Kukurūzas ziedu zils

[ctx: color]
en: DarkBlue
lv: Tumši zils

[ctx: color]
en: DarkCyan
lv: Tumšs ciāns

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
lv: Tumša zeltslotiņa

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
lv: Tumša zeltslotiņa 1

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
lv: Tumša zeltslotiņa 2

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
lv: Tumša zeltslotiņa 3

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
lv: Tumša zeltslotiņa 4

[ctx: color]
en: DarkGray
lv: Tumši pelēks

[ctx: color]
en: DarkGreen
lv: Tumši zaļš

[ctx: color]
en: DarkGrey
lv: Tumši pelēks

[ctx: color]
en: DarkKhaki
lv: Tumšs haki

[ctx: color]
en: DarkMagenta
lv: Tumša fuksīns

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
lv: Tumši olīvzaļš

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
lv: Tumši olīvzaļš 1

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
lv: Tumši olīvzaļš 2

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
lv: Tumši olīvzaļš 3

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
lv: Tumši olīvzaļš 4

[ctx: color]
en: DarkOrange
lv: Tumži oranžs

[ctx: color]
en: DarkOrange1
lv: Tumži oranžs 1

[ctx: color]
en: DarkOrange2
lv: Tumži oranžs 2

[ctx: color]
en: DarkOrange3
lv: Tumži oranžs 3

[ctx: color]
en: DarkOrange4
lv: Tumži oranžs 4

[ctx: color]
en: DarkOrchid
lv: Tumša orhideja

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
lv: Tumša orhideja1

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
lv: Tumša orhideja2

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
lv: Tumša orhideja3

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
lv: Tumša orhideja4

[ctx: color]
en: DarkRed
lv: Tumši sarkans

[ctx: color]
en: DarkSalmon
lv: Tumša laškrāsa

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
lv: Tumši jūraszaļš

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
lv: Tumši jūraszaļš1

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
lv: Tumši jūraszaļš2

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
lv: Tumši jūraszaļš3

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
lv: Tumši jūraszaļš4

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
lv: Tumši šīfera zils

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
lv: Tumši šīfera pelēks

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
lv: Tumši šīfera pelēks1

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
lv: Tumši šīfera pelēks2

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
lv: Tumši šīfera pelēks3

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
lv: Tumši šīfera pelēks4

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
lv: Tumši šīfera pelēks

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
lv: Tumšs tirkīzs

[ctx: color]
en: DarkViolet
lv: Tumši violets

[ctx: color]
en: DeepPink
lv: Spilgti rozā

[ctx: color]
en: DeepPink1
lv: Spilgti rozā1

[ctx: color]
en: DeepPink2
lv: Spilgti rozā2

[ctx: color]
en: DeepPink3
lv: Spilgti rozā3

[ctx: color]
en: DeepPink4
lv: Spilgti rozā4

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
lv: Spilgti debeszils

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
lv: Spilgti debeszils1

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
lv: Spilgti debeszils2

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
lv: Spilgti debeszils3

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
lv: Spilgti debeszils4

[ctx: color]
en: DimGray
lv: Blāvi pelēks

[ctx: color]
en: DimGrey
lv: Blāvi pelēks

[ctx: color]
en: DodgerBlue
lv: Dodger zils

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
lv: Dodger zils1

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
lv: Dodger zils2

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
lv: Dodger zils3

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
lv: Dodger zils4

[ctx: color]
en: FloralWhite
lv: Ziedu balts

[ctx: color]
en: ForestGreen
lv: Meža zaļš

[ctx: color]
en: GhostWhite
lv: Spoku balts

[ctx: color]
en: GreenYellow
lv: Zaļi dzeltens

[ctx: color]
en: HotPink
lv: Karsti rozā

[ctx: color]
en: HotPink1
lv: Karsti rozā1

[ctx: color]
en: HotPink2
lv: Karsti rozā2

[ctx: color]
en: HotPink3
lv: Karsti rozā3

[ctx: color]
en: HotPink4
lv: Karsti rozā4

[ctx: color]
en: IndianRed
lv: Indiešu sarkans

[ctx: color]
en: IndianRed1
lv: Indiešu sarkans1

[ctx: color]
en: IndianRed2
lv: Indiešu sarkans2

[ctx: color]
en: IndianRed3
lv: Indiešu sarkans3

[ctx: color]
en: IndianRed4
lv: Indiešu sarkans4

[ctx: color]
en: LavenderBlush
lv: Lavandas sārtums

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
lv: Lavandas sārtums1

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
lv: Lavandas sārtums2

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
lv: Lavandas sārtums3

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
lv: Lavandas sārtums4

[ctx: color]
en: LawnGreen
lv: Mauriņa zaļš

[ctx: color]
en: LemonChiffon
lv: Citrona šifons

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
lv: Citrona šifons1

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
lv: Citrona šifons2

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
lv: Citrona šifons3

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
lv: Citrona šifons4

[ctx: color]
en: LightBlue
lv: Gaiši zils

[ctx: color]
en: LightBlue1
lv: Gaiši zils1

[ctx: color]
en: LightBlue2
lv: Gaiši zils2

[ctx: color]
en: LightBlue3
lv: Gaiši zils3

[ctx: color]
en: LightBlue4
lv: Gaiši zils4

[ctx: color]
en: LightCoral
lv: Gaišs koraļļu

[ctx: color]
en: LightCyan
lv: Gaišs ciāns

[ctx: color]
en: LightCyan1
lv: Gaišs ciāns1

[ctx: color]
en: LightCyan2
lv: Gaišs ciāns2

[ctx: color]
en: LightCyan3
lv: Gaišs ciāns3

[ctx: color]
en: LightCyan4
lv: Gaišs ciāns4

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
lv: Gaiša zeltslotiņa

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
lv: Gaiša zeltslotiņa1

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
lv: Gaiša zeltslotiņa2

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
lv: Gaiša zeltslotiņa3

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
lv: Gaiša zeltslotiņa4

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
lv: Gaišs zeltslotiņas dzeltens

[ctx: color]
en: LightGray
lv: Gaiši pelēks

[ctx: color]
en: LightGreen
lv: Gaiši zaļš

[ctx: color]
en: LightGrey
lv: Gaiši pelēks

[ctx: color]
en: LightPink
lv: Gaiši rozā

[ctx: color]
en: LightPink1
lv: Gaiši rozā1

[ctx: color]
en: LightPink2
lv: Gaiši rozā2

[ctx: color]
en: LightPink3
lv: Gaiši rozā3

[ctx: color]
en: LightPink4
lv: Gaiši rozā4

[ctx: color]
en: LightSalmon
lv: Gaiša laškrāsa

[ctx: color]
en: LightSalmon1
lv: Gaiša laškrāsa1

[ctx: color]
en: LightSalmon2
lv: Gaiša laškrāsa2

[ctx: color]
en: LightSalmon3
lv: Gaiša laškrāsa3

[ctx: color]
en: LightSalmon4
lv: Gaiša laškrāsa4

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
lv: Gaiši jūras zaļš

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
lv: Gaiši debeszils

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
lv: Gaiši debeszils1

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
lv: Gaiši debeszils2

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
lv: Gaiši debeszils3

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
lv: Gaiši debeszils4

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
lv: Gaiši šīfera zils

[ctx: color]
en: LightSlateGray
lv: Gaiši šīfera pelēks

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
lv: Gaiši šīfera pelēks

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
lv: Gaiši tēraudzils

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
lv: Gaiši tēraudzils1

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
lv: Gaiši tēraudzils2

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
lv: Gaiši tēraudzils3

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
lv: Gaiši tēraudzils4

[ctx: color]
en: LightYellow
lv: Gaiši dzeltens

[ctx: color]
en: LightYellow1
lv: Gaiši dzeltens1

[ctx: color]
en: LightYellow2
lv: Gaiši dzeltens2

[ctx: color]
en: LightYellow3
lv: Gaiši dzeltens3

[ctx: color]
en: LightYellow4
lv: Gaiši dzeltens4

[ctx: color]
en: LimeGreen
lv: Laima zaļš

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
lv: Vidēji akvamarīns

[ctx: color]
en: MediumBlue
lv: Vidēji zils

[ctx: color]
en: MediumOrchid
lv: Vidēja orhideja

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
lv: Vidēja orhideja1

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
lv: Vidēja orhideja2

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
lv: Vidēja orhideja3

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
lv: Vidēja orhideja4

[ctx: color]
en: MediumPurple
lv: Vidēji purpurs

[ctx: color]
en: MediumPurple1
lv: Vidēji purpurs1

[ctx: color]
en: MediumPurple2
lv: Vidēji purpurs2

[ctx: color]
en: MediumPurple3
lv: Vidēji purpurs3

[ctx: color]
en: MediumPurple4
lv: Vidēji purpurs4

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
lv: Vidēji jūraszaļš

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
lv: Vidēji šīfera zils

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
lv: Vidēji avota zaļš

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
lv: Vidēji tirkīzs

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
lv: Vidēji violēti sarkans

[ctx: color]
en: MidnightBlue
lv: Pusnakts zils

[ctx: color]
en: MintCream
lv: Piparmērtu krēms

[ctx: color]
en: MistyRose
lv: Dūmakaini rožains

[ctx: color]
en: MistyRose1
lv: Dūmakaini rožains1

[ctx: color]
en: MistyRose2
lv: Dūmakaini rožains2

[ctx: color]
en: MistyRose3
lv: Dūmakaini rožains3

[ctx: color]
en: MistyRose4
lv: Dūmakaini rožains4

[ctx: color]
en: NavajoWhite
lv: Navajo balts

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
lv: Navajo balts1

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
lv: Navajo balts2

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
lv: Navajo balts3

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
lv: Navajo balts4

[ctx: color]
en: NavyBlue
lv: Jūraszils

[ctx: color]
en: OldLace
lv: Vecā aukla

[ctx: color]
en: OliveDrab
lv: Olīvu dzeltenpelēks

[ctx: color]
en: OliveDrab1
lv: Olīvu dzeltenpelēks1

[ctx: color]
en: OliveDrab2
lv: Olīvu dzeltenpelēks2

[ctx: color]
en: OliveDrab3
lv: Olīvu dzeltenpelēks3

[ctx: color]
en: OliveDrab4
lv: Olīvu dzeltenpelēks4

[ctx: color]
en: OrangeRed
lv: Apelsīnu sarkans

[ctx: color]
en: OrangeRed1
lv: Apelsīnu sarkans1

[ctx: color]
en: OrangeRed2
lv: Apelsīnu sarkans2

[ctx: color]
en: OrangeRed3
lv: Apelsīnu sarkans3

[ctx: color]
en: OrangeRed4
lv: Apelsīnu sarkans4

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
lv: Bāla zeltslotiņa

[ctx: color]
en: PaleGreen
lv: Bāli zaļš

[ctx: color]
en: PaleGreen1
lv: Bāli zaļš1

[ctx: color]
en: PaleGreen2
lv: Bāli zaļš2

[ctx: color]
en: PaleGreen3
lv: Bāli zaļš3

[ctx: color]
en: PaleGreen4
lv: Bāli zaļš4

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
lv: Bāli tirkīzs

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
lv: Bāli tirkīzs1

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
lv: Bāli tirkīzs2

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
lv: Bāli tirkīzs3

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
lv: Bāli tirkīzs4

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
lv: Bāli violetsarkans

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
lv: Bāli violetsarkans1

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
lv: Bāli violetsarkans2

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
lv: Bāli violetsarkans3

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
lv: Bāli violetsarkans4

[ctx: color]
en: PapayaWhip
lv: Papaijas rīkste

[ctx: color]
en: PeachPuff
lv: Persiku mākonis

[ctx: color]
en: PeachPuff1
lv: Persiku mākonis1

[ctx: color]
en: PeachPuff2
lv: Persiku mākonis2

[ctx: color]
en: PeachPuff3
lv: Persiku mākonis3

[ctx: color]
en: PeachPuff4
lv: Persiku mākonis4

[ctx: color]
en: PowderBlue
lv: Pūdera zils

[ctx: color]
en: RosyBrown
lv: Rozīgi brūns

[ctx: color]
en: RosyBrown1
lv: Rozīgi brūns1

[ctx: color]
en: RosyBrown2
lv: Rozīgi brūns2

[ctx: color]
en: RosyBrown3
lv: Rozīgi brūns3

[ctx: color]
en: RosyBrown4
lv: Rozīgi brūns4

[ctx: color]
en: RoyalBlue
lv: Karaliski zils

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
lv: Karaliski zils1

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
lv: Karaliski zils2

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
lv: Karaliski zils3

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
lv: Karaliski zils4

[ctx: color]
en: SaddleBrown
lv: Seglu brūns

[ctx: color]
en: SandyBrown
lv: Smilšaini brūns

[ctx: color]
en: SeaGreen
lv: Jūraszaļš

[ctx: color]
en: SeaGreen1
lv: Jūraszaļš1

[ctx: color]
en: SeaGreen2
lv: Jūraszaļš2

[ctx: color]
en: SeaGreen3
lv: Jūraszaļš3

[ctx: color]
en: SeaGreen4
lv: Jūraszaļš4

[ctx: color]
en: SkyBlue
lv: Debeszils

[ctx: color]
en: SkyBlue1
lv: Debeszils1

[ctx: color]
en: SkyBlue2
lv: Debeszils2

[ctx: color]
en: SkyBlue3
lv: Debeszils3

[ctx: color]
en: SkyBlue4
lv: Debeszils4

[ctx: color]
en: SlateBlue
lv: Šīfera zils

[ctx: color]
en: SlateBlue1
lv: Šīfera zils1

[ctx: color]
en: SlateBlue2
lv: Šīfera zils2

[ctx: color]
en: SlateBlue3
lv: Šīfera zils3

[ctx: color]
en: SlateBlue4
lv: Šīfera zils4

[ctx: color]
en: SlateGray
lv: Šīfera pelēks

[ctx: color]
en: SlateGray1
lv: Šīfera pelēks1

[ctx: color]
en: SlateGray2
lv: Šīfera pelēks2

[ctx: color]
en: SlateGray3
lv: Šīfera pelēks3

[ctx: color]
en: SlateGray4
lv: Šīfera pelēks4

[ctx: color]
en: SlateGrey
lv: Šīfera pelēks

[ctx: color]
en: SpringGreen
lv: Pavasara zaļš

[ctx: color]
en: SpringGreen1
lv: Pavasara zaļš1

[ctx: color]
en: SpringGreen2
lv: Pavasara zaļš2

[ctx: color]
en: SpringGreen3
lv: Pavasara zaļš3

[ctx: color]
en: SpringGreen4
lv: Pavasara zaļš4

[ctx: color]
en: SteelBlue
lv: Tērauda zils

[ctx: color]
en: SteelBlue1
lv: Tērauda zils1

[ctx: color]
en: SteelBlue2
lv: Tērauda zils2

[ctx: color]
en: SteelBlue3
lv: Tērauda zils3

[ctx: color]
en: SteelBlue4
lv: Tērauda zils4

[ctx: color]
en: VioletRed
lv: Violeti sarkans

[ctx: color]
en: VioletRed1
lv: Violeti sarkans1

[ctx: color]
en: VioletRed2
lv: Violeti sarkans2

[ctx: color]
en: VioletRed3
lv: Violeti sarkans3

[ctx: color]
en: VioletRed4
lv: Violeti sarkans4

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
lv: Balti dūmi

[ctx: color]
en: YellowGreen
lv: Dzelteni zaļš

[ctx: color]
en: aquamarine
lv: akvamarīns

[ctx: color]
en: aquamarine1
lv: akvamarīns1

[ctx: color]
en: aquamarine2
lv: akvamarīns2

[ctx: color]
en: aquamarine3
lv: akvamarīns3

[ctx: color]
en: aquamarine4
lv: akvamarīns4

[ctx: color]
en: azure
lv: azūrs

[ctx: color]
en: azure1
lv: azūrs1

[ctx: color]
en: azure2
lv: azūrs2

[ctx: color]
en: azure3
lv: azūrs3

[ctx: color]
en: azure4
lv: azūrs4

[ctx: color]
en: beige
lv: bēšs

[ctx: color]
en: black
lv: melns

[ctx: color]
en: blue
lv: zils

[ctx: color]
en: blue1
lv: zils1

[ctx: color]
en: blue2
lv: zils2

[ctx: color]
en: blue3
lv: zils3

[ctx: color]
en: blue4
lv: zils4

[ctx: color]
en: brown
lv: brūns

[ctx: color]
en: brown1
lv: brūns1

[ctx: color]
en: brown2
lv: brūns2

[ctx: color]
en: brown3
lv: brūns3

[ctx: color]
en: brown4
lv: brūns4

[ctx: color]
en: chocolate
lv: šokolāde

[ctx: color]
en: chocolate1
lv: šokolāde1

[ctx: color]
en: chocolate2
lv: šokolāde2

[ctx: color]
en: chocolate3
lv: šokolāde3

[ctx: color]
en: chocolate4
lv: šokolāde4

[ctx: color]
en: coral
lv: korallis

[ctx: color]
en: coral1
lv: korallis1

[ctx: color]
en: coral2
lv: korallis2

[ctx: color]
en: coral3
lv: korallis3

[ctx: color]
en: coral4
lv: korallis4

[ctx: color]
en: cornsilk
lv: kukurūzas zīds

[ctx: color]
en: cornsilk1
lv: kukurūzas zīds1

[ctx: color]
en: cornsilk2
lv: kukurūzas zīds2

[ctx: color]
en: cornsilk3
lv: kukurūzas zīds3

[ctx: color]
en: cornsilk4
lv: kukurūzas zīds4

[ctx: color]
en: cyan
lv: ciāns

[ctx: color]
en: cyan1
lv: ciāns1

[ctx: color]
en: cyan2
lv: ciāns2

[ctx: color]
en: cyan3
lv: ciāns3

[ctx: color]
en: cyan4
lv: ciāns4

[ctx: color]
en: firebrick
lv: ķieģelis

[ctx: color]
en: firebrick1
lv: ķieģelis1

[ctx: color]
en: firebrick2
lv: ķieģelis2

[ctx: color]
en: firebrick3
lv: ķieģelis3

[ctx: color]
en: firebrick4
lv: ķieģelis4

[ctx: color]
en: gold
lv: zelts

[ctx: color]
en: gold1
lv: zelts1

[ctx: color]
en: gold2
lv: zelts2

[ctx: color]
en: gold3
lv: zelts3

[ctx: color]
en: gold4
lv: zelts4

[ctx: color]
en: goldenrod
lv: zeltslotiņa

[ctx: color]
en: goldenrod1
lv: zeltslotiņa1

[ctx: color]
en: goldenrod2
lv: zeltslotiņa2

[ctx: color]
en: goldenrod3
lv: zeltslotiņa3

[ctx: color]
en: goldenrod4
lv: zeltslotiņa4

[ctx: color]
en: green
lv: zaļš

[ctx: color]
en: green1
lv: zaļš1

[ctx: color]
en: green2
lv: zaļš2

[ctx: color]
en: green3
lv: zaļš3

[ctx: color]
en: green4
lv: zaļš4

[ctx: color]
en: honeydew
lv: medus rasa

[ctx: color]
en: honeydew1
lv: medus rasa1

[ctx: color]
en: honeydew2
lv: medus rasa2

[ctx: color]
en: honeydew3
lv: medus rasa3

[ctx: color]
en: honeydew4
lv: medus rasa4

[ctx: color]
en: ivory
lv: ziloņkauls

[ctx: color]
en: ivory1
lv: ziloņkauls1

[ctx: color]
en: ivory2
lv: ziloņkauls2

[ctx: color]
en: ivory3
lv: ziloņkauls3

[ctx: color]
en: ivory4
lv: ziloņkauls4

[ctx: color]
en: khaki
lv: haki

[ctx: color]
en: khaki1
lv: haki1

[ctx: color]
en: khaki2
lv: haki2

[ctx: color]
en: khaki3
lv: haki3

[ctx: color]
en: khaki4
lv: haki4

[ctx: color]
en: lavender
lv: lavanda

[ctx: color]
en: linen
lv: lins

[ctx: color]
en: magenta
lv: fuksīns

[ctx: color]
en: magenta1
lv: fuksīns1

[ctx: color]
en: magenta2
lv: fuksīns2

[ctx: color]
en: magenta3
lv: fuksīns3

[ctx: color]
en: magenta4
lv: fuksīns4

[ctx: color]
en: maroon
lv: maronis

[ctx: color]
en: maroon1
lv: maronis1

[ctx: color]
en: maroon2
lv: maronis2

[ctx: color]
en: maroon3
lv: maronis3

[ctx: color]
en: maroon4
lv: maronis4

[ctx: color]
en: moccasin
lv: mokasīns

[ctx: color]
en: navy
lv: jūras

[ctx: color]
en: orange
lv: oranžs

[ctx: color]
en: orange1
lv: oranžs1

[ctx: color]
en: orange2
lv: oranžs2

[ctx: color]
en: orange3
lv: oranžs3

[ctx: color]
en: orange4
lv: oranžs4

[ctx: color]
en: orchid
lv: orhideja

[ctx: color]
en: orchid1
lv: orhideja1

[ctx: color]
en: orchid2
lv: orhideja2

[ctx: color]
en: orchid3
lv: orhideja3

[ctx: color]
en: orchid4
lv: orhideja4

[ctx: color]
en: pink
lv: rozā

[ctx: color]
en: pink1
lv: rozā1

[ctx: color]
en: pink2
lv: rozā2

[ctx: color]
en: pink3
lv: rozā3

[ctx: color]
en: pink4
lv: rozā4

[ctx: color]
en: plum
lv: plūme

[ctx: color]
en: plum1
lv: plūme1

[ctx: color]
en: plum2
lv: plūme2

[ctx: color]
en: plum3
lv: plūme3

[ctx: color]
en: plum4
lv: plūme4

[ctx: color]
en: purple
lv: purpurs

[ctx: color]
en: purple1
lv: purpurs1

[ctx: color]
en: purple2
lv: purpurs2

[ctx: color]
en: purple3
lv: purpurs3

[ctx: color]
en: purple4
lv: purpurs4

[ctx: color]
en: red
lv: sarkans

[ctx: color]
en: red1
lv: sarkans1

[ctx: color]
en: red2
lv: sarkans2

[ctx: color]
en: red3
lv: sarkans3

[ctx: color]
en: red4
lv: sarkans4

[ctx: color]
en: salmon
lv: laškrāsa

[ctx: color]
en: salmon1
lv: laškrāsa1

[ctx: color]
en: salmon2
lv: laškrāsa2

[ctx: color]
en: salmon3
lv: laškrāsa3

[ctx: color]
en: salmon4
lv: laškrāsa4

[ctx: color]
en: seashell
lv: gliemežvāks

[ctx: color]
en: seashell1
lv: gliemežvāks1

[ctx: color]
en: seashell2
lv: gliemežvāks2

[ctx: color]
en: seashell3
lv: gliemežvāks3

[ctx: color]
en: seashell4
lv: gliemežvāks4

[ctx: color]
en: sienna
lv: sjēna

[ctx: color]
en: sienna1
lv: sjēna1

[ctx: color]
en: sienna2
lv: sjēna2

[ctx: color]
en: sienna3
lv: sjēna3

[ctx: color]
en: sienna4
lv: sjēna4

[ctx: color]
en: snow
lv: sniegs

[ctx: color]
en: snow1
lv: sniegs1

[ctx: color]
en: snow2
lv: sniegs2

[ctx: color]
en: snow3
lv: sniegs3

[ctx: color]
en: snow4
lv: sniegs4

[ctx: color]
en: tan
lv: iedegums

[ctx: color]
en: tan1
lv: iedegums1

[ctx: color]
en: tan2
lv: iedegums2

[ctx: color]
en: tan3
lv: iedegums3

[ctx: color]
en: tan4
lv: iedegums4

[ctx: color]
en: thistle
lv: dzelksnis

[ctx: color]
en: thistle1
lv: dzelksnis1

[ctx: color]
en: thistle2
lv: dzelksnis2

[ctx: color]
en: thistle3
lv: dzelksnis3

[ctx: color]
en: thistle4
lv: dzelksnis4

[ctx: color]
en: tomato
lv: tomāts

[ctx: color]
en: tomato1
lv: tomāts1

[ctx: color]
en: tomato2
lv: tomāts2

[ctx: color]
en: tomato3
lv: tomāts3

[ctx: color]
en: tomato4
lv: tomāts4

[ctx: color]
en: turquoise
lv: tirkīzs

[ctx: color]
en: turquoise1
lv: tirkīzs1

[ctx: color]
en: turquoise2
lv: tirkīzs2

[ctx: color]
en: turquoise3
lv: tirkīzs3

[ctx: color]
en: turquoise4
lv: tirkīzs4

[ctx: color]
en: violet
lv: violets

[ctx: color]
en: wheat
lv: kvieši

[ctx: color]
en: wheat1
lv: kvieši1

[ctx: color]
en: wheat2
lv: kvieši2

[ctx: color]
en: wheat3
lv: kvieši3

[ctx: color]
en: wheat4
lv: kvieši4

[ctx: color]
en: white
lv: balts

[ctx: color]
en: yellow
lv: dzeltens

[ctx: color]
en: yellow1
lv: dzeltens1

[ctx: color]
en: yellow2
lv: dzeltens2

[ctx: color]
en: yellow3
lv: dzeltens3

[ctx: color]
en: yellow4
lv: dzeltens4
