kio4 - en to lv translation catalogue (1173 entries)

en: A file or folder named %1 already exists.
lv: Mape ar nosaukumu %1 jau eksistē.

en: You do not have permission to create that folder.
lv: Jums nav atļauju izveidot šo mapi.

en: You did not select a file to delete.
lv: Jūs neizvēlējāties failu, ko dzēst.

en: Nothing to Delete
lv: Nav ko dzēst

en: <qt>Do you really want to delete
     <b>'%1'</b>?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties dzēst
     <b>'%1'</b>?</qt>

en: Delete File
lv: Dzēst failu

en: Do you really want to delete this item? | Do you really want to delete these %1 items?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties dzēst šo %1 vienību?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties dzēst šīs %1 vienības?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties dzēst šīs %1 vienību?

en: Delete Files
lv: Dzēst failus

en: You did not select a file to trash.
lv: Jūs neizvēlējāties failu, ko izmest.

en: Nothing to Trash
lv: Nav ko izmest

en: <qt>Do you really want to trash
     <b>'%1'</b>?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties izmest
     <b>'%1'</b>?</qt>

en: Trash File
lv: Izmest failu miskastē

[ctx: to trash]
en: &Trash
lv: &Miskasti

en: translators: not called for n == 1 | Do you really want to trash these %1 items?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties izmest miskastē šo %1 vienību?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties izmest miskastē šīs %1 vienības?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties izmest miskastē šīs %1 vienības?

en: Trash Files
lv: Izmest failus

en: The specified folder does not exist or was not readable.
lv: Norādītā mape nepastāv vai nav pieejama.

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Parent Folder
lv: Vecāka mape

en: Home Folder
lv: Mājas mape

en: Reload
lv: Pārielādēt

en: New Folder...
lv: Jauna mape...

en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz miskasti

en: Delete
lv: Dzēst

en: Sorting
lv: Kārtošana

en: By Name
lv: Pēc nosaukuma

en: By Size
lv: Pēc izmēra

en: By Date
lv: Pēc datuma

en: By Type
lv: Pēc tipa

en: Descending
lv: Dilstoši

en: Folders First
lv: Mapes vispirms

en: Icon Position
lv: Ikonas novietojums

en: Next to File Name
lv: Blakus faila nosaukumam

en: Above File Name
lv: Virs faila nosaukuma

en: Short View
lv: Īss skatījums

en: Detailed View
lv: Detalizēts skatījums

en: Tree View
lv: Koka skatījums

en: Detailed Tree View
lv: Detalizēts koka skatījums

en: Show Hidden Files
lv: Rādīt slēptos failus

en: Show Aside Preview
lv: Rādīt  priekšskatījumu sānos

en: Show Preview
lv: Rādīt priekšskatījumu

en: Open File Manager
lv: Atvērt failu pārvaldnieku

en: Properties
lv: Īpašības

en: &View
lv: &Skats

[ctx: folder name]
en: New Folder
lv: Jauna mape

[ctx: @title:window]
en: New Folder
lv: Jauna mape

[ctx: @label:textbox]
en: Create new folder in:
    %1
lv: Izveidot jaunu mapi iekš:
    %1

[ctx: @title:window]
en: Select Folder
lv: Izvēlēties mapi

[ctx: @action:button]
en: New Folder...
lv: Jauna mape...

[ctx: @action:inmenu]
en: New Folder...
lv: Jauna mape...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move to Trash
lv: Pārvietot uz miskasti

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
lv: Dzēst

[ctx: @option:check]
en: Show Hidden Folders
lv: Rādīt slēptās mapes

[ctx: @action:inmenu]
en: Properties
lv: Īpašības

en: *|All Files
lv: *|Visi Faili

en: All Supported Files
lv: Visi atbalstītie faili

en: All Files
lv: Visi faili

en: Add Places Entry
lv: Pievienot vietu ierakstu

en: Edit Places Entry
lv: Rediģēt vietu ierakstu

en: <qt>This is the text that will appear in the Places panel.<br /><br />The label should consist of one or two words that will help you remember what this entry refers to. If you do not enter a label, it will be derived from the location's URL.</qt>
lv: <qt>Šis teksts būs redzams vietu panelī.<br /><br />Etiķetei vajadzētu saturēt vienu vai divus vārdus, kas palīdzētu atcerēties, uz ko šis ieraksts norāda. Ja nevēlaties pievienot etiķeti, tā tiks izveidota no vietas URLa</qt>

en: L&abel:
lv: &Etiķete:

en: Enter descriptive label here
lv: Ievadiet aprakstošu etiķeti

en: <qt>This is the location associated with the entry. Any valid URL may be used. For example:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />By clicking on the button next to the text edit box you can browse to an appropriate URL.</qt>
lv: <qt>Šī ir ierakstam piesaistītā vieta. Varat izmantot jebkuru derīgu URL. Piemēram:<br /><br />%1<br />http://www.kde.org<br />ftp://ftp.kde.org/pub/kde/stable<br /><br />Nospiežot uz pogas blakus tekstam, jūs varat pārlūkot failu sistēmu, lai izvēlētos URL.</qt>

en: &Location:
lv: &Atrašanās vieta:

en: <qt>This is the icon that will appear in the Places panel.<br /><br />Click on the button to select a different icon.</qt>
lv: <qt>Šī ir ikona, kas būs redzama vietu panelī.<br /><br />Nospiediet uz pogas, lai izvēlētos citu ikonu.</qt>

en: Choose an &icon:
lv: Izvēlieties &ikonu:

en: &Only show when using this application (%1)
lv: &Rādīt tikai tad, ja izmanto šo programmu (%1)

en: <qt>Select this setting if you want this entry to show only when using the current application (%1).<br /><br />If this setting is not selected, the entry will be available in all applications.</qt>
lv: <qt>Ieslēdziet šo iespēju, ja vēlaties, lai šis ieraksts ir redzams tikai tad, kad lietojat šo programmu (%1).<br /><br />Ja šī iespēja nav ieslēgta, ieraksts būs redzams visās programmās.</qt>

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Network
lv: Tīkls

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Root
lv: Sakne

[ctx: KFile System Bookmarks]
en: Trash
lv: Miskaste

en: &Release '%1'
lv: &Atlaist '%1'

en: &Safely Remove '%1'
lv: &Droši atvienot '%1'

en: &Unmount '%1'
lv: &Nomontēt '%1'

en: &Eject '%1'
lv: &Izgrūst '%1'

en: The device '%1' is not a disk and cannot be ejected.
lv: Ierīce '%1' nav disks un to nevar izgrūst.

en: An error occurred while accessing '%1', the system responded: %2
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot piekļūt '%1', sistēma teica: %2

en: An error occurred while accessing '%1'
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot piekļūt '%1'

[ctx: @action:inmenu]
en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

en: Add Entry...
lv: Pievienot ierakstu...

en: &Edit Entry '%1'...
lv: R&ediģēt ierakstu '%1'...

en: &Hide Entry '%1'
lv: &Slēpt ierakstu '%1'

en: &Show All Entries
lv: &Parādīt visus ierakstus

en: &Remove Entry '%1'
lv: &Izņemt ierakstu '%1'

[ctx: @info]
en: Do you really want to empty the Trash? All items will be deleted.
lv: Vai tiešām vēlaties iztukšot miskasti? Visas vienības tiks dzēstas.

[ctx: @action:button]
en: Empty Trash
lv: Iztukšot miskasti

en: Show Hidden Folders
lv: Rādīt slēptās mapes

en: <qt>While typing in the text area, you may be presented with possible matches. This feature can be controlled by clicking with the right mouse button and selecting a preferred mode from the <b>Text Completion</b> menu.</qt>
lv: <qt>Rakstīšanas laikā jums var piedāvāt iespējamās atbilstības. Šo iespēju var kontrolēt, noklikšķinot ar labo peles pogu un izvēloties vēlamo režīmu no izvēlnes <b>Teksta pabeigšana</b>.</qt>

en: Drive: %1
lv: Disks: %1

en: <qt>Click this button to enter the parent folder.<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</qt>
lv: <qt>Nospiediet šo pogu, lai pārietu uz vecāka mapi.<br /><br />Piemēram, ja aktīvā pape ir 'file:/home/%1', tad šīs pogas nospiešana pārcels jūs uz mapi 'file:/home'.</qt>

en: Click this button to move backwards one step in the browsing history.
lv: Nospiediet šo pogu, lai paietu vienu soli atpakaļ pārlūkošanas vēsturē.

en: Click this button to move forward one step in the browsing history.
lv: Nospiediet šo pogu, lai paietu vienu soli uz priekšu pārlūkošanas vēsturē.

en: Click this button to reload the contents of the current location.
lv: Nospiediet šo pogu, lai pārielādētu aktīvās vietas saturu.

en: Click this button to create a new folder.
lv: Nospiediet šo pogu, lai izveidotu jaunu mapi.

en: Show Places Navigation Panel
lv: Rādīt vietu navigācijas paneli

en: Show Bookmarks
lv: Rādīt grāmatzīmes

en: Options
lv: Opcijas

en: <qt>This is the preferences menu for the file dialog. Various options can be accessed from this menu including: <ul><li>how files are sorted in the list</li><li>types of view, including icon and list</li><li>showing of hidden files</li><li>the Places navigation panel</li><li>file previews</li><li>separating folders from files</li></ul></qt>
lv: <qt>Šī ir failu dialoga iestatījumu izvēlne. Šajā izvēlnē var piekļūt dažādām iespējām, tai skaitā: <ul><li>kā sakārtot failus sarakstā</li><li>skata veidi, t.sk. ikonu un saraksta</li><li>parādīt slēptos failus</li><li>vietu navigācijas panelis</li><li>failu priekšapskates</li><li>mapju un failu atdalīšana</li></ul></qt>

en: Zoom out
lv: Samazināt

en: Zoom in
lv: Palielināt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: &Name:
lv: &Nosaukums:

en: <qt>This is the filter to apply to the file list. File names that do not match the filter will not be shown.<p>You may select from one of the preset filters in the drop down menu, or you may enter a custom filter directly into the text area.</p><p>Wildcards such as * and ? are allowed.</p></qt>
lv: <qt>Šis ir filtrs, ko var izmantot failu saraksta filtrēšanai. Faili, kuru nosaukumi neatbilst filtram, tiks noslēpti.<p>Jūs varat izvēlēties kādu no esošajiem filtriem no izkrītošās izvēlnes, vai ievadīt savu filtru teksta laukā.</p><p>Iespējams lietot aizstājējzīmes * un ?.</p></qt>

en: &Filter:
lv: &Filtrs:

en: You can only select one file
lv: Jūs varat izvēlēties tikai vienu failu

en: More than one file provided
lv: Piedāvāts vairāk nekā viens fails

en: You can only select local files
lv: Jūs varat izvēlēties tikai lokālus failus

en: Remote files not accepted
lv: Attālināti faili netiek pieņemti

en: More than one folder has been selected and this dialog does not accept folders, so it is not possible to decide which one to enter. Please select only one folder to list it.
lv: Ir izvēlēta vairāk nekā viena mape, bet šis logs nepieņem mapes, tāpēc nav iespējams izvēlēties, kurā mapē ieiet. Lūdzu, izvēlieties vienu mapi, lai parādītu tās saturu.

en: More than one folder provided
lv: Piedāvāta vairāk nekā viena mape

en: At least one folder and one file has been selected. Selected files will be ignored and the selected folder will be listed
lv: Ir izvēlēts vismaz viens fails un viena mape. Izvēlētie faili tiks ignorēti, un tiks parādīts izvēlētās mapes saturs

en: Files and folders selected
lv: Izvēlēti faili un mapes

en: The file "%1" could not be found
lv: Neizdevās atrast failu "%1"

en: Cannot open file
lv: Neizdevās atvērt failu

en: This is the name to save the file as.
lv: Šis ir nosaukums, ar kādu tiks saglabāts fails.

en: This is the list of files to open. More than one file can be specified by listing several files, separated by spaces.
lv: Šis ir saraksts ar failiem, ko var atvērt. Iespējams norādīt vairākus failus, atdalot tos ar atstarpi.

en: This is the name of the file to open.
lv: Šis ir atveramā faila nosaukums.

[ctx: @title:window]
en: Places
lv: Vietas

en: The file "%1" already exists. Do you wish to overwrite it?
lv: Fails "%1" jau pastāv. Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: Overwrite File?
lv: Pārrakstīt failu?

en: The chosen filenames do not
    appear to be valid.
lv: Izvēlētie failu nosaukumi 
    neizskatās pareizi.

en: Invalid Filenames
lv: Nepareizi failu nosaukumi

en: You can only select local files.
lv: Jūs varat izvēlēties tikai lokālus failus.

en: Remote Files Not Accepted
lv: Attālinātie faili netiek pieņemti

en: *|All Folders
lv: *|Visas mapes

en: &Open
lv: &Atvērt

en: Icon size: %1 pixels (standard size)
lv: Ikonas izmērs: %1 pikseļi (standarta izmērs)

en: Icon size: %1 pixels
lv: Ikonas izmērs: %1 pikseļi

en: Automatically select filename e&xtension (%1)
lv: Automātiski izvēlēties faila nosaukuma &paplašinājumu (%1)

en: the extension <b>%1</b>
lv: paplašinājums <b>%1</b>

en: Automatically select filename e&xtension
lv: Automātiski izvēlēties faila nosaukuma &paplašinājumu

en: a suitable extension
lv: piemērots paplašinājums

en: This option enables some convenient features for saving files with extensions:<br /><ol><li>Any extension specified in the <b>%1</b> text area will be updated if you change the file type to save in.<br /><br /></li><li>If no extension is specified in the <b>%2</b> text area when you click <b>Save</b>, %3 will be added to the end of the filename (if the filename does not already exist). This extension is based on the file type that you have chosen to save in.<br /><br />If you do not want KDE to supply an extension for the filename, you can either turn this option off or you can suppress it by adding a period (.) to the end of the filename (the period will be automatically removed).</li></ol>If unsure, keep this option enabled as it makes your files more manageable.
lv: Šī izvēle ieslēdz vairākas ērtas funkcijas failu ar paplašinājumu saglabāšanai:<br /><ol><li>Norādītie paplašinājumi teksta laukā <b>%1</b> tiks izmainīti, ja izmainīsiet saglabājamā faila tipu.<br /><br /></li><li>Ja, nospiežot <b>Saglabāt</b>, nav norādīts paplašinājums teksta laukā <b>%2</b>, tad faila nosaukuma beigās tiks pievienots %3 (bet ne tad, ja jau eksistē fails ar ievadīto nosaukumu). Šis paplašinājums būs balstīts uz izvēlēto faila tipu.<br /><br />Ja jūs nevēlaties, lai KDE nodrošina faila paplašinājumu, jūs varat vai nu atslēgt šo iespēju, vai varat to novērst, pieliekot punktu (.) faila nosaukuma beigās (punkts tiks izņemts no faila nosaukuma).</li></ol>Ja neesat pārliecināts, atstājiet šo izvēli ieslēgtu, jo tā padara jūsu failus vieglāk pārvaldāmus.

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: <qt>This button allows you to bookmark specific locations. Click on this button to open the bookmark menu where you may add, edit or select a bookmark.<br /><br />These bookmarks are specific to the file dialog, but otherwise operate like bookmarks elsewhere in KDE.</qt>
lv: <qt>Šī poga ļauj jums pievienot grāmatzīmēm jaunas vietas. Nospiediet uz šīs pogas, lai atvērtu grāmatzīmju izvēlni, kur jūs varat pievienot, rediģēt vai izvēlēties grāmatzīmi.<br /><br />Šīs grāmatzīmes ir atrodamas tikai faila dialogā, bet citādi strādā tāpat kā citas KDE grāmatzīmes.</qt>

en: Sorry
lv: Atvainojiet

en: <qt>The template file <b>%1</b> does not exist.</qt>
lv: <qt>Šablona fails <b>%1</b> neeksistē.</qt>

[ctx: @action:button]
en: Create directory
lv: Izveidot mapi

[ctx: @action:button]
en: Enter a different name
lv: Ievadiet citu nosaukumu

en: Create hidden directory?
lv: Izveidot slēptu mapi?

en: The name "%1" starts with a dot, so the directory will be hidden by default.
lv: Nosaukums "%1" sākas ar punktu un tāpēc izveidotā mape būs noklusēti slēpta.

en: Do not ask again
lv: Vairs nejautāt

en: File name:
lv: Faila nosaukums:

en: Create Symlink
lv: Izveidot simbolsaiti

en: Create link to URL
lv: Izveidot saiti uz URL

en: Basic links can only point to local files or directories.
    Please use "Link to Location" for remote URLs.
lv: Parastās saites var norādīt tikai uz lokāliem failiem vai mapēm.
    Izmantojiet "Saite uz vietu" priekš attālinātiem URL.

en: Create New
lv: Izveidot jaunu

en: Link to Device
lv: Saite uz ierīci

[ctx: Default name for a new folder]
en: New Folder
lv: Jauna mape

en: Create new folder in:
    %1
lv: Izveidot jaunu mapi iekš:
    %1

en: Copy
lv: Kopēt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Navigate
lv: Pārvietoties

en: Show Full Path
lv: Rādīt pilnu ceļu

en: Custom Path
lv: Pielāgots ceļš

[ctx: @action:inmenu]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: @item:inmenu]
en: Devices
lv: Ierīces

[ctx: @item:inmenu]
en: Other
lv: Citi

en: Click for Location Navigation
lv: Nospiediet, lai ieslēgtu navigāciju

en: Click to Edit Location
lv: Nospiediet, lai rediģētu atrašanās vietu

en: Setting ACL for %1
lv: Uzstāda ACL priekš %1

en: Could not change permissions for
    %1
lv: Nevar izmainīt atļaujas priekš
    %1

en: No Media inserted or Media not recognized.
lv: Nav ievietots datu nesējs, vai arī tas nav atpazīts.

en: "vold" is not running.
lv: nav palaists "vold".

en: Could not find program "mount"
lv: Nevar atrast programmu "mount"

en: mounting is not supported by wince.
lv: wince neatbalsta montēšanu.

en: Could not find program "umount"
lv: Nevar atrast programmu "umount"

en: unmounting is not supported by wince.
lv: wince neatbalsta nomontēšanu.

en: Cannot copy file from %1 to %2. (Errno: %3)
lv: Nevar kopēt failu no %1 uz %2. (Kļūda: %3)

en: No media in device for %1
lv: Nav atrasts datu nesējs iekš %1

en: Could not get user id for given user name %1
lv: Nevar atrast lietotāja id lietotājvārdam %1

en: Could not get group id for given group name %1
lv: Nevar atrast grupas id grupas vārdam %1

en: Opening connection to host %1
lv: Izveido savienojumu ar resursdatoru %1

en: Connected to host %1
lv: Savienots ar resursdatoru %1

en: %1.
    
    Reason: %2
lv: %1.
    
    Iemesls: %2

en: Sending login information
lv: Sūta pieteikšanās informāciju

en: Message sent:
    Login using username=%1 and password=[hidden]
    
    Server replied:
    %2
lv: Ziņojums nosūtīts:
    Pieteikšanās izmantojot lietotāja vārdu=%1 un paroli=[slēpta]
    
    Serveris atbildēja:
    %2

en: You need to supply a username and a password to access this site.
lv: Jums nepieciešams norādīt lietotāja vārdu un paroli, lai piekļūtu šai vietnei.

en: Site:
lv: Vietne:

en: Login OK
lv: Pieteikšanās OK

en: Could not login to %1.
lv: Nevar pieteikties %1.

en: You need to supply a username and a password for the proxy server listed below before you are allowed to access any sites.
lv: Jums nepieciešams lietotāja vārds un parole zemāk norādītajam starpniekserverim, pirms jums tiks atļauts piekļūt jebkādām vietnēm.

en: Proxy:
lv: Starpniekserveris:

en: <b>%1</b> at <b>%2</b>
lv: <b>%1</b> uz <b>%2</b>

en: Proxy Authentication Failed.
lv: Kļūdaina starpniekservera autentificēšana.

en: No host specified.
lv: Nav uzrādīts resursdators.

en: Otherwise, the request would have succeeded.
lv: Citādi pieprasījums tiktu izpildīts.

[ctx: request type]
en: retrieve property values
lv: saņemt īpašību vērtības

[ctx: request type]
en: set property values
lv: uzstādīt īpašību vērtības

[ctx: request type]
en: create the requested folder
lv: izveidot pieprasīto mapi

[ctx: request type]
en: copy the specified file or folder
lv: kopēt norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: move the specified file or folder
lv: pārvietot norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: search in the specified folder
lv: meklēt norādītajā mapē

[ctx: request type]
en: lock the specified file or folder
lv: slēgt norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: unlock the specified file or folder
lv: atslēgt norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: delete the specified file or folder
lv: dzēst norādīto failu vai mapi

[ctx: request type]
en: query the server's capabilities
lv: pārbaudīt servera iespējas

[ctx: request type]
en: retrieve the contents of the specified file or folder
lv: saņemt norādītās mapes vai faila saturu

[ctx: request type]
en: run a report in the specified folder
lv: darbināt atskaiti norādītajā mapē

[ctx: %1: code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lv: Gadījusies neparedzēta kļūda (%1), mēģinot %2.

en: The server does not support the WebDAV protocol.
lv: Serveris neatbalsta WebDAV protokolu.

[ctx: %1: request type, %2: url]
en: An error occurred while attempting to %1, %2. A summary of the reasons is below.
lv: Gadījusies kļūda, mēģinot %1, %2. Iemeslu kopsavilkums ir zemāk.

[ctx: %1: request type]
en: Access was denied while attempting to %1.
lv: Pieeja bija aizliegta, mēģinot %1.

en: A resource cannot be created at the destination until one or more intermediate collections (folders) have been created.
lv: Nevar izveidot resursu mērķī, vispirms jāizveido viena vai vairākas starpkolekcijas (mapes).

en: The requested lock could not be granted. %1
lv: Nevar realizēt pieprasīto slēgšanu. %1

en: The server does not support the request type of the body.
lv: Serveris neatbalsta pieprasījuma tipa ķermeni.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the resource is locked.
lv: Nevar %1, jo resurss ir slēgts.

en: This action was prevented by another error.
lv: Šo darbību apturēja cita kļūda.

[ctx: %1: request type]
en: Unable to %1 because the destination server refuses to accept the file or folder.
lv: Nevar %1, jo mērķa serveris atteicās pieņemt failu vai mapi.

en: The destination resource does not have sufficient space to record the state of the resource after the execution of this method.
lv: Uz mērķa resursa nav pietiekoši vietas, lai ierakstītu resursa stāvokli pēc šīs metodes izpildes.

en: The resource cannot be deleted.
lv: Šo resursu nevar izdzēst.

[ctx: request type]
en: upload %1
lv: augšupielādēt %1

[ctx: %1: response code, %2: request type]
en: An unexpected error (%1) occurred while attempting to %2.
lv: Gadījusies neparedzēta kļūda (%1), mēģinot %2.

en: %1 contacted. Waiting for reply...
lv: Nosūtīts pieprasījums %1. Gaida atbildi...

[ctx: @title:window]
en: Confirm Website Access
lv: Apstiprināt tīmekļa lapas apmeklēšanu

en: Server processing request, please wait...
lv: Serveris apstrādā pieprasījumu, lūdzu, gaidiet...

en: Sending data to %1
lv: Sūta datus uz %1

en: Retrieving %1 from %2...
lv: Saņem %1 no %2...

en: Authentication Failed.
lv: Neveiksmīga autentificēšana.

en: Authorization failed.
lv: Autorizācija neveiksmīga

en: Unknown Authorization method.
lv: Nezināma autorizācijas metode.

en: KDE HTTP cache maintenance tool
lv: KDE HTTP kešatmiņas apkalpošanas rīks

en: Empty the cache
lv: Iztukšot kešatmiņu

en: Display information about cache file
lv: Rādīt informāciju par kešatmiņas failu

en: Cookie Alert
lv: Sīkdatņu brīdinājums

en: Apply Choice To
lv: Pielietot izvēli

en: &Only this cookie
lv: &Tikai šai sīkdatnei

en: &Only these cookies
lv: &Tikai šām sīkdatnēm

en: All cookies from this do&main
lv: Visām sīkdatnēm no šī do&mēna

en: All &cookies
lv: Visām &sīkdatnēm

en: &Accept
lv: &Pieņemt

en: &Reject
lv: &Noraidīt

en: See or modify the cookie information
lv: Skatīt vai mainīt sīkdatņu informāciju

en: Cookie Details
lv: Sīkdatnes detaļas

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Value:
lv: Vērtība:

en: Expires:
lv: Izbeidzas:

en: Path:
lv: Ceļš:

en: Domain:
lv: Domēns:

en: Exposure:
lv: Redzamība:

[ctx: Next cookie]
en: &Next >>
lv: &Nākamā >>

en: Show details of the next cookie
lv: Rādīt nākamās sīkdatnes detaļas

en: Not specified
lv: Nav uzrādīts

en: End of Session
lv: Sesijas beigas

en: Secure servers only
lv: Tikai drošiem serveriem

en: Secure servers, page scripts
lv: Drošiem serveriem, skriptiem

en: Servers
lv: Serveri

en: Servers, page scripts
lv: Serveriem, skriptiem

en: HTTP Cookie Daemon
lv: HTTP sīkdatņu dēmons

en: HTTP cookie daemon
lv: HTTP sīkdatņu dēmons

en: Shut down cookie jar
lv: Aizvērt sīkdatņu glabātuvi

en: Remove cookies for domain
lv: Dzēst domēna sīkdatnes

en: Remove all cookies
lv: Dzēst visas sīkdatnes

en: Reload configuration file
lv: Pārielādēt konfigurācijas failu

en: No metainfo for %1
lv: Nav metadatu par %1

en: --- separator ---
lv: --- atdalītājs ---

[ctx: @action:button]
en: Update
lv: Atjaunināt

[ctx: @title:window]
en: Bookmark Properties
lv: Grāmatzīmes īpašības

[ctx: @action:button]
en: Add
lv: Pievienot

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmark
lv: Pievienot grāmatzīmi

[ctx: @action:button]
en: &New Folder...
lv: &Jauna mape...

[ctx: @title:window]
en: Add Bookmarks
lv: Pievienot grāmatzīmes

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
lv: Nosaukums:

[ctx: @label:textbox]
en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

[ctx: @label:textbox]
en: Comment:
lv: Komentārs:

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder
lv: Izveidot jaunu grāmatzīmju mapi

[ctx: @title:window]
en: Create New Bookmark Folder in %1
lv: Izveidot jaunu grāmatzīmju mapi iekš %1

[ctx: @label:textbox]
en: New folder:
lv: Jauna mape:

[ctx: name of the container of all browser bookmarks]
en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: *.html|HTML Files (*.html)
lv: *.html|HTML faili (*.html)

en: <!-- This file was generated by Konqueror -->
lv: <!-- Šo failu izveidoja Konqueror -->

en: *.adr|Opera Bookmark Files (*.adr)
lv: *.adr|Opera grāmatzīmju faili (*.adr)

en: Unable to save bookmarks in %1. Reported error was: %2. This error message will only be shown once. The cause of the error needs to be fixed as quickly as possible, which is most likely a full hard drive.
lv: Nevar saglabāt grāmatzīmes iekš in %1. Ziņotā kļūda ir: %2. Šis kļūdas ziņojums tiks parādīts tikai vienreiz. Kļūdas cēlonis, kas visdrīzāk ir pilns cietais disks, ir jānovērš pēc iespējas ātrāk.

en: Add Bookmark Here
lv: Pievienot grāmatzīmi šeit

en: Open Folder in Bookmark Editor
lv: Atvērt mapi grāmatzīmju redaktorā

en: Delete Folder
lv: Dzēst mapi

en: Copy Link Address
lv: Kopēt saites adresi

en: Delete Bookmark
lv: Dzēst grāmatzīmi

en: Open Folder in Tabs
lv: Atvērt mapes saturu cilnēs

en: Cannot add bookmark with empty URL.
lv: Nevar pievienot grāmatzīmi ar tukšu URL.

en: Are you sure you wish to remove the bookmark folder
    "%1"?
lv: Va jūs tiešām vēlaties dzēst grāmatzīmju mapi 
    "%1"?

en: Are you sure you wish to remove the bookmark
    "%1"?
lv: Vai jūs tiešām vēlaties dzēst šo grāmatzīmi 
    "%1"?

en: Bookmark Folder Deletion
lv: Grāmatzīmju mapes dzēšana

en: Bookmark Deletion
lv: Grāmatzīmes dzēšana

en: Open all bookmarks in this folder as a new tab.
lv: Atvērt visas grāmatzīmes šajā mapē kā jaunu cilni.

en: Bookmark Tabs as Folder...
lv: Pievienot cilnes grāmatzīmēm kā mapi...

en: Add a folder of bookmarks for all open tabs.
lv: Pievienot visas atvērtās cilnes grāmatzīmēm jaunā mapē.

en: Edit your bookmark collection in a separate window
lv: Rediģēt jūsu grāmatzīmju kolekciju atsevišķā logā

en: New Bookmark Folder...
lv: Jauna grāmatzīmju mape...

en: Create a new bookmark folder in this menu
lv: Izveidot jaunu grāmatzīmju mapi šajā izvēlnē

en: Hide in toolbar
lv: Paslēpt rīkjoslā

en: Show in toolbar
lv: Rādīt rīkjoslā

en: Open in New Window
lv: Atvērt jaunā logā

en: Open in New Tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

en: Receiving corrupt data.
lv: Saņemti bojāti dati.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Owning Group
lv: Grupa

en: Others
lv: Citi

en: Mask
lv: Maska

en: Named User
lv: Nosaukts lietotājs

en: Named Group
lv: Nosaukta grupa

en: Edit Entry...
lv: Rediģēt ierakstu...

en: Delete Entry
lv: Dzēst ierakstu

en:  (Default)
lv:  (Noklusējuma)

en: Edit ACL Entry
lv: Rediģēt ACL ierakstu

en: Entry Type
lv: Ieraksta tips

en: Default for new files in this folder
lv: Noklusētais jauniem failiem šajā mapē

en: Named user
lv: Nosaukts lietotājs

en: Named group
lv: Nosaukta grupa

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Group:
lv: Grupa:

en: Type
lv: Tips

en: Name
lv: Nosaukums

en: Effective
lv: Efektīvais

[ctx: @label]
en: Add Comment...
lv: Pievienot komentāru...

[ctx: @label]
en: Change...
lv: Mainīt...

[ctx: @title:window]
en: Change Comment
lv: Mainīt komentāru

[ctx: @title:window]
en: Add Comment
lv: Pievienot komentāru

en: Device name
lv: Ierīces nosaukums

en: Encoding:
lv: Kodējums:

en: Open
lv: Atvērt

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: *|All files
lv: *|Visi faili

[ctx: @label]
en: Comment
lv: Komentārs

[ctx: @label]
en: Modified
lv: Mainīts

[ctx: @label]
en: Owner
lv: Īpašnieks

[ctx: @label]
en: Permissions
lv: Atļaujas

[ctx: @label]
en: Rating
lv: Reitings

[ctx: @label]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @label]
en: Tags
lv: Tagi

[ctx: @label]
en: Total Size
lv: Kopējais izmērs

[ctx: @label]
en: Type
lv: Tips

en: KFileMetaDataReader can be used to read metadata from a file
lv: KFileMetaDataReader var tikt pielietots, lai nolasītu faila metadatus

en: Current maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Only the meta data that is part of the file is read
lv: Tiek nolasīti tikai tie metadati, kas ir daļa no faila.

en: List of URLs where the meta-data should be read from
lv: URL saraksts, no kurienes vajadzētu nolasīt metadatus

en: <Error>
lv: <Kļūda>

en: &Share
lv: &Koplietošana

en: Only folders in your home folder can be shared.
lv: Tikai jūsu mājas mapē esošās mapes var tikt koplietotas.

en: Not shared
lv: Nav koplietošanā

en: Shared
lv: Koplietošanā

en: Sharing this folder makes it available under Linux/UNIX (NFS) and Windows (Samba).
lv: Koplietojot šo mapi, tā būs pieejama, izmantojot Linux/UNIX (NFS) un Windows (Samba).

en: You can also reconfigure file sharing authorization.
lv: Jūs varat konfigurēt arī failu koplietošanas autorizāciju.

en: Configure File Sharing...
lv: Konfigurēt failu koplietošanu...

en: Error running 'filesharelist'. Check if installed and in $PATH or /usr/sbin.
lv: Kļūda darbinot 'filesharelist'. Pārbaudiet, vai tas ir instalēts un ir iekš jūsu '$PATH' vai '/usr/sbin'.

en: You need to be authorized to share folders.
lv: Jums jābūt autorizētam, lai padarītu mapes koplietojamas.

en: File sharing is disabled.
lv: Failu koplietošana ir atslēgta.

en: Sharing folder '%1' failed.
lv: Mapes '%1' pieslēgšana koplietošanai neizdevās.

en: An error occurred while trying to share folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
lv: Gadījās kļūda, mēģinot padarīt mapi '%1' koplietojamu. Pārliecinieties, ka Perl skriptam 'fileshareset' ir uzlikts 'suid root'.

en: Unsharing folder '%1' failed.
lv: Mapes '%1' koplietošanas atslēgšana neizdevās.

en: An error occurred while trying to unshare folder '%1'. Make sure that the Perl script 'fileshareset' is set suid root.
lv: Gadījās kļūda, mēģinot atslēgt koplietošanu mapei '%1'. Pārliecinieties, ka Perl skriptam 'fileshareset' ir uzlikts 'suid root'.

en: Select Icon
lv: Izvēlēties ikonu

en: Icon Source
lv: Ikonu avots

en: S&ystem icons:
lv: &Sistēmas ikonas:

en: O&ther icons:
lv: Ci&tas ikonas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, browseButton)
en: &Browse...
lv: &Pārlūkot...

en: &Search:
lv: &Meklēt:

en: Search interactively for icon names (e.g. folder).
lv: Interaktīvi meklēt ikonu nosaukumos (piem., mape).

en: Actions
lv: Darbības

en: Animations
lv: Animācijas

en: Applications
lv: Programmas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Devices
lv: Ierīces

en: Emblems
lv: Emblēmas

en: Emotes
lv: Emocijas

en: Filesystems
lv: Failu sistēmas

en: International
lv: Internacionāli

en: Mimetypes
lv: MIME tipi

en: Places
lv: Vietas

en: Status
lv: Statuss

en: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Icon Files (*.png *.xpm *.svg *.svgz)
lv: *.png *.xpm *.svg *.svgz|Ikonu faili (*.png *.xpm *.svg *.svgz)

[ctx: @title:window]
en: Configure Shown Data
lv: Konfigurēt rādāmos datus

[ctx: @label::textbox]
en: Select which data should be shown:
lv: Izvēlieties kādus datus rādīt:

[ctx: @action:button]
en: Configure...
lv: Konfigurēt...

[ctx: @title:tab]
en: Information
lv: Informācija

[ctx: @label creation date]
en: Created
lv: Izveidots

[ctx: @label file content size]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @label file depends from]
en: Depends
lv: Atkarīgs

[ctx: @label Software used to generate content]
en: Generator
lv: Ģenerators

[ctx: @label see http://www.semanticdesktop.org/ontologies/2007/01/19/nie#hasLogicalPart]
en: Has Logical Part
lv: Piemīt loģiska daļa

[ctx: @label parent directory]
en: Part of
lv: Daļa no

[ctx: @label]
en: Keyword
lv: Atslēgvārds

[ctx: @label modified date of file]
en: Modified
lv: Mainīts

[ctx: @label]
en: MIME Type
lv: MIME tips

[ctx: @label]
en: Content
lv: Saturs

[ctx: @label]
en: Subject
lv: Temats

[ctx: @label music title]
en: Title
lv: Nosaukums

[ctx: @label file URL]
en: Location
lv: Atrašanās vieta

[ctx: @label]
en: Creator
lv: Veidotājs

[ctx: @label]
en: Average Bitrate
lv: Vidējais bitātrums

[ctx: @label]
en: Channels
lv: Kanāli

[ctx: @label number of characters]
en: Characters
lv: Rakstzīmes

[ctx: @label]
en: Codec
lv: Kodējums

[ctx: @label]
en: Color Depth
lv: Krāsu dziļums

[ctx: @label]
en: Duration
lv: Ilgums

[ctx: @label]
en: Filename
lv: Faila nosaukums

[ctx: @label]
en: Height
lv: Augstums

[ctx: @label]
en: Interlace Mode
lv: Rindpārlēces izvērse

[ctx: @label number of lines]
en: Lines
lv: Rindas

[ctx: @label]
en: Programming Language
lv: Programmēšanas valoda

[ctx: @label]
en: Sample Rate
lv: Paraugošanas ātrums

[ctx: @label]
en: Width
lv: Platums

[ctx: @label number of words]
en: Words
lv: Vārdi

[ctx: @label EXIF aperture value]
en: Aperture
lv: Fokusa proporcija

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Bias Value
lv: Ekspozīcijas kompensācijas vērtība

[ctx: @label EXIF]
en: Exposure Time
lv: Ekspozīcijas laiks

[ctx: @label EXIF]
en: Flash
lv: Zibspuldze

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length
lv: Fokusa attālums

[ctx: @label EXIF]
en: Focal Length 35 mm
lv: Fokusa attālums 35 mm

[ctx: @label EXIF]
en: ISO Speed Ratings
lv: ISO ātruma vērtība

[ctx: @label EXIF]
en: Make
lv: Ražotājs

[ctx: @label EXIF]
en: Metering Mode
lv: Mērīšanas režīms

[ctx: @label EXIF]
en: Model
lv: Modelis

[ctx: @label EXIF]
en: Orientation
lv: Organizācija

[ctx: @label EXIF]
en: White Balance
lv: Baltās krāsas balanss

[ctx: @label music genre]
en: Genre
lv: Žanrs

[ctx: @label music album]
en: Album
lv: Albums

[ctx: @label]
en: Performer
lv: Izpildītājs

[ctx: @label music track number]
en: Track
lv: Celiņš

[ctx: @label file type]
en: Type
lv: Tips

[ctx: @label Number of fuzzy translations]
en: Fuzzy Translations
lv: Neprecīzie tulkojumi

[ctx: @label Name of last translator]
en: Last Translator
lv: Pēdējais tulkotājs

[ctx: @label Number of obsolete translations]
en: Obsolete Translations
lv: Novecojušie tulkojumi

[ctx: @label]
en: Translation Source Date
lv: Tulkojuma avota datums

[ctx: @label Number of total translations]
en: Total Translations
lv: Kopā tulkojams

[ctx: @label Number of translated strings]
en: Translated
lv: Iztulkots

[ctx: @label]
en: Translation Date
lv: Tulkošanas datums

[ctx: @label Number of untranslated strings]
en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Known Applications
lv: Zināmās programmas

en: Open With
lv: Atvērt ar

en: <qt>Select the program that should be used to open <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlēties programmu, ko izmantot, lai atvērtu <b>%1</b>. Ja programma nav sarakstā, ievadiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: Choose the name of the program with which to open the selected files.
lv: Izvēlieties programmas nosaukumu, ar kuru atvērt iezīmētos failus.

en: Choose Application for %1
lv: Izvēlieties programmu priekš %1

en: <qt>Select the program for the file type: <b>%1</b>. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlieties programmu faila tipam: <b>%1</b>. Ja programma nav sarakstā, ievadiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: Choose Application
lv: Izvēlieties programmu

en: <qt>Select a program. If the program is not listed, enter the name or click the browse button.</qt>
lv: <qt>Izvēlieties programmu. Ja programma nav sarakstā, ievadiet tās komandu vai nospiediet pārlūkošanas pogu.</qt>

en: Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the comment
lv: Pēc komandas jūs varat lietot vairākus vietturus, kas tiks aizstāti ar vērtībām programmas palaišanas brīdī:
    %f - viena faila nosaukums
    %F - failu saraksts; izmantojiet, ja programma spēj atvērt vairākus lokālos failus uzreiz
    %u - viens URL
    %U - saraksts ar URL-iem
    %d - mape, kurā atrodas atveramais fails
    %D - mapju saraksts
    %i - ikona
    %m - mini-ikona
    %c - komentārs

en: Run in &terminal
lv: Darbināt &terminālā

en: &Do not close when command exits
lv: &Neaizvērt, kad komanda beidz darbu

en: &Remember application association for this type of file
lv: Atce&rēties programmas piekārtojumu šim faila tipam

en: Could not extract executable name from '%1', please type a valid program name.
lv: Neizdevās no '%1' iegūt izpildfaila nosaukumu, lūdzu, ievadiet derīgu programmas nosaukumu.

en: '%1' not found, please type a valid program name.
lv: '%1' nav atrasts, ievadiet derīgu programmas nosaukumu.

en: P&review
lv: P&riekšskatījums

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options about the terminal when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Terminal
lv: Terminālis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: Check this option if the application you want to run is a text mode application or if you want the information that is provided by the terminal emulator window.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties palaist programmu teksta režīmā, vai vēlaties redzēt informāciju, ko tā izvada termināla logā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCheck)
en: &Run in terminal
lv: Da&rbināt terminālī

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, terminalEditLabel)
en: &Terminal options:
lv: &Termināla parametri:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Check this option if the text mode application offers relevant information on exit. Keeping the terminal emulator open allows you to retrieve this information.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja programma, beidzot darbu, terminālī izdrukā noderīgu informāciju. Paturot termināla emulatoru atvērtu, jūs varēsiet nolasīt šo informāciju.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, terminalCloseCheck)
en: Do not &close when command exits
lv: &Neaizvērt, kad komanda beidz darbu

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose which user to use when launching a program]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2_2)
en: User
lv: Lietotājs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Check this option if you want to run this application with a different user id. Every process has a different user id associated with it. This id code determines file access and other permissions. The password of the user is required to use this option.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties palaist šo programmu ar citu lietotāja id. Katram procesam ir piesaistīts savs lietotāja id. Šis id tiek lietots, lai noteiktu pieeju failiem un citas atļaujas. Lai palaistu programmu, ir nepieciešama šī lietotāja parole.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, suidCheck)
en: Ru&n as a different user
lv: &Darbināt kā citam lietotājam

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: Enter the user name you want to run the application as.
lv: Ievadiet lietotājvārdu, ar kuru vēlaties darbināt programmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, suidEditLabel)
en: &Username:
lv: &Lietotājs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, suidEdit)
en: Enter the user name you want to run the application as here.
lv: Ievadiet lietotājvārdu, ar kuru vēlaties darbināt programmu.

[ctx: @title:group Title of a group that lets the user choose options regargin program startup]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup4)
en: Startup
lv: Palaišana

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Check this option if you want to make clear that your application has started. This visual feedback may appear as a busy cursor or in the taskbar.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai būtu redzams, ka programma ir palaista. Šī vizuālā reakcija var parādīties kā aizņemts kursors vai kā ieraksts uzdevumu joslā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, startupInfoCheck)
en: Enable &launch feedback
lv: Ieslēgt pa&laišanas reakciju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, systrayCheck)
en: Check this option if you want to have a system tray handle for your application.
lv: Ieslēdziet šo opciju, ja vēlaties, lai jūsu programma atrodas sistēmas ikonu joslā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, systrayCheck)
en: &Place in system tray
lv: &Novietot sistēmas ikonu joslā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: &D-Bus registration:
lv: &D-Bus reģistrācija:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: None
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Multiple Instances
lv: Vairākas instances

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Single Instance
lv: Viena instance

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dbusCombo)
en: Run Until Finished
lv: Darbināt līdz pabeigts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, nameLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, nameEdit)
en: Type the name you want to give to this application here. This application will appear under this name in the applications menu and in the panel.
lv: Ierakstiet programmas nosaukumu šeit. Programma ar šo nosaukumu parādīsies paneļa programmu izvēlnē.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, genNameEdit)
en: Type the description of this application, based on its use, here. Examples: a dial up application (KPPP) would be "Dial up tool".
lv: Ierakstiet programmas aprakstu, pamatojoties uz tās pielietojumu. Piemēram, iezvanpieejas programmu (KPPP) varētu aprakstīt kā "Iezvanpieejas rīks".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Description:
lv: A&praksts:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, commentEdit)
en: Type any comment you think is useful here.
lv: Ierakstiet komentāru, ja jūs domājat, ka tāds būtu noderīgs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Comm&ent:
lv: Kom&entārs:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, commandEdit)
en: Type the command to start this application here.
    
    Following the command, you can have several place holders which will be replaced with the actual values when the actual program is run:
    %f - a single file name
    %F - a list of files; use for applications that can open several local files at once
    %u - a single URL
    %U - a list of URLs
    %d - the directory of the file to open
    %D - a list of directories
    %i - the icon
    %m - the mini-icon
    %c - the caption
lv: Ievadiet komandu, kas palaiž programmu.
    
    Pēc komandas jūs varat pievienot vairākus vietturus, kas tiks aizstāti ar vērtībām, kad programma tiks palaista:
    %f - viena faila nosaukums
    %F - failu saraksts; lieto programmām, kas varētu atvērt vairākus failus uzreiz
    %u - viens URL
    %U - saraksts ar URLiem
    %d - atveramā faila mape
    %D - mapju saraksta
    %i - ikona
    %m - mini-ikona
    %c - virsraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Co&mmand:
lv: Ko&manda:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, browseButton)
en: Click here to browse your file system in order to find the desired executable.
lv: Nospiediet šeit, lai pārlūkotu vajadzīgo izpildāmo failu jūsu failu sistēmā.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KUrlRequester, pathEdit)
en: Sets the working directory for your application.
lv: Uzstāda jūsu programmas darba mapi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Work path:
lv: &Darba ceļš:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: <qt><p>This list should show the types of file that your application can handle. This list is organized by <u>mimetypes</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, is a standard protocol for identifying the type of data based on filename extensions and correspondent <u>mimetypes</u>. Example: the "bmp" part that comes after the dot in flower.bmp indicates that it is a specific kind of image, <u>image/x-bmp</u>. To know which application should open each type of file, the system should be informed about the abilities of each application to handle these extensions and mimetypes.</p>
    <p>If you want to associate this application with one or more mimetypes that are not in this list, click on the button <b>Add</b> below. If there are one or more filetypes that this application cannot handle, you may want to remove them from the list clicking on the button <b>Remove</b> below.</p></qt>
lv: <qt><p>Šim sarastam vajadzētu parādīt failu tipus, ko jūsu programma spēj apstrādāt. Šis saraksts ir sakārtots pēc <u>mime tipiem</u>.</p>
    <p>MIME, Multipurpose Internet (e)Mail Extension, ir standarta protokols datu tipa identificēšanai, balstoties uz failu nosaukuma paplašinājumiem un atbilstošajiem <u>mime tipiem</u>. Piemēram: "bmp" daļa, kas seko punktam nosaukumā 'puķe.bmp', norāda, ka šis ir attēla faila paveids - <u>image/x-bmp</u>. Lai zinātu, ar kuru programmu jāatver kurš fails, sistēmai nepieciešama informācija par katras programmas spējām apstrādāt dažādu paplašinājumu un mime tipu failus.</p>
    <p>Ja jūs vēlaties piesaistīt šo programmu ar kādu mime tipu, kas nav šajā sarakstā, nospiediet apakšā redzamo pogu <b>Pievienot</b>. Ja sarakstā ir kādi mime tipi, ko šī programma nespēj apstrādāt, jūs varat izmantot pogu <b>Izņemt</b>, lai izņemtu tos no saraksta.</p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Supported file types:
lv: &Atbalstītie failu tipi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Mimetype
lv: MIME tipi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, filetypeList)
en: Description
lv: Apraksts

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Click on this button if you want to add a type of file (mimetype) that your application can handle.
lv: Nospiediet šo pogu, ja vēlaties pievienot faila tipu (mime tipu), ko jūsu programma spēj apstrādāt.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, add) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addFiletypeButton)
en: Add...
lv: Pievienot...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: If you want to remove a type of file (mimetype) that your application cannot handle, select the mimetype in the list above and click on this button.
lv: Ja vēlaties izņemt faila tipu (mime tipu), ko jūsu programma nespēj apstrādāt, izvēlieties mime tipu no saraksta un nospiediet šo pogu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeSelection) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, delFiletypeButton)
en: Remove
lv: Izņemt

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Click here to modify the way this application will run, launch feedback, D-Bus options or to run it as a different user.
lv: Spiediet šeit, lai mainītu programmas darbināšanas veidu, palaišanas reakciju, D-BUS opcijas vai lai darbinātu to kā cits lietotājs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, advancedButton)
en: Ad&vanced Options
lv: &Paplašināti parametri

en: Properties for %1
lv: %1 īpašības

en: Properties for 1 item | Properties for %1 Selected Items
lv[0]: Īpašības %1 vienībai
lv[1]: Īpašības %1 vienībām
lv[2]: Īpašības %1 vienībām

[ctx: @title:tab File properties]
en: &General
lv: &Pamata

en: Type:
lv: Tips:

en: Contents:
lv: Saturs:

en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Calculate
lv: Aprēķināt

en: Stop
lv: Apturēt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Points to:
lv: Norāda uz:

en: Created:
lv: Izveidots:

en: Modified:
lv: Mainīts:

en: Accessed:
lv: Piekļūts:

en: Mounted on:
lv: Montēts uz:

en: Device usage:
lv: Ierīces izlietojums:

[ctx: Available space out of total partition size (percent used)]
en: %1 free of %2 (%3% used)
lv: %1 brīvi no %2 (izmantoti %3%)

en: Calculating... %1 (%2)
    %3, %4
lv: Aprēķina... %1 (%2)
    %3, %4

en: 1 file | %1 files
lv[0]: %1 fails
lv[1]: %1 faili
lv[2]: %1 failu

en: 1 sub-folder | %1 sub-folders
lv[0]: %1 apakšmape
lv[1]: %1 apakšmapes
lv[2]: %1 apakšmapju

en: Calculating...
lv: Aprēķina...

en: At least %1
lv: Vismaz %1

en: The new file name is empty.
lv: Jaunais faila nosaukums ir tukšs.

en: <qt>Could not save properties. You do not have sufficient access to write to <b>%1</b>.</qt>
lv: <qt>Nevar saglabāt īpašības. Jums nav atļauju rakstīt iekš <b>%1</b>.</qt>

en: Forbidden
lv: Aizliegts

en: Can Read
lv: Var lasīt

en: Can Read & Write
lv: Var lasīt un rakstīt

en: Can View Content
lv: Var aplūkot saturu

en: Can View & Modify Content
lv: Var aplūkot un mainīt saturu

en: Can View Content & Read
lv: Var aplūkot saturu un lasīt

en: Can View/Read & Modify/Write
lv: Var aplūkot/lasīt un mainīt/rakstīt saturu

en: &Permissions
lv: &Atļaujas

en: Access Permissions
lv: Piekļuves atļaujas

en: This file is a link and does not have permissions. | All files are links and do not have permissions.
lv[0]: Fails ir saite un tam nav atļauju.
lv[1]: Visi faili ir saites un tiem nav atļauju.
lv[2]: Visi faili ir saites un tiem nav atļauju.

en: Only the owner can change permissions.
lv: Tikai īpašnieks var mainīt atļaujas.

en: O&wner:
lv: Ī&pašnieks:

en: Specifies the actions that the owner is allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt īpašnieks.

en: Gro&up:
lv: Gr&upa:

en: Specifies the actions that the members of the group are allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt grupai piederīgie.

en: O&thers:
lv: Ci&ti:

en: Specifies the actions that all users, who are neither owner nor in the group, are allowed to do.
lv: Norāda darbības, ko var veikt tie, kas nav ne īpašnieks, ne grupā.

en: Only own&er can rename and delete folder content
lv: Tikai īpašni&eks var pārdēvēt vai dzēst mapes saturu

en: Is &executable
lv: Ir &izpildāms

en: Enable this option to allow only the folder's owner to delete or rename the contained files and folders. Other users can only add new files, which requires the 'Modify Content' permission.
lv: Ieslēdziet šo opciju, lai atļautu tikai mapes īpašniekam dzēst vai pārdēvēt mapē esošos failus un mapes. Citi lietotāji varēs tikai pievienot jaunus failus, kam nepieciešama "Mainīt saturu" atļauja.

en: Enable this option to mark the file as executable. This only makes sense for programs and scripts. It is required when you want to execute them.
lv: Ieslēdziet šo opciju, lai padarītu failu par izpildāmu. Tam ir jēga tikai, darbinot programmas vai skriptus. Tas ir nepieciešams, ja vēlaties failu izpildīt.

en: A&dvanced Permissions
lv: &Paplašinātas atļaujas

en: Ownership
lv: Īpašnieks

en: User:
lv: Lietotājs:

en: Group:
lv: Grupa:

en: Apply changes to all subfolders and their contents
lv: Pielieto izmaiņas visām apakšmapēm un to saturam

en: Advanced Permissions
lv: Paplašinātas atļaujas

en: Class
lv: Klase

en: Show
    Entries
lv: Rādīt
    saturu

en: Read
lv: Lasīt

en: This flag allows viewing the content of the folder.
lv: Šis parametrs ļauj skatīt mapes saturu.

en: The Read flag allows viewing the content of the file.
lv: Parametrs 'Lasīt' ļauj aplūkot faila saturu.

en: Write
    Entries
lv: Mainīt
    saturu

en: Write
lv: Rakstīt

en: This flag allows adding, renaming and deleting of files. Note that deleting and renaming can be limited using the Sticky flag.
lv: Šī pazīme ļauj pievienot, pārdēvēt un dzēst failus. Atcerieties, ka dzēšanu un pārdēvēšanu var ierobežot ar 'Lipīgs' karodziņu.

en: The Write flag allows modifying the content of the file.
lv: Parametrs 'Rakstīt' ļauj mainīt faila saturu.

[ctx: Enter folder]
en: Enter
lv: Ieiet

en: Enable this flag to allow entering the folder.
lv: Šis parametrs ļauj ieiet mapē.

en: Exec
lv: Izpildīt

en: Enable this flag to allow executing the file as a program.
lv: Šis parametrs ļauj izpildīt (darbināt) failu kā programmu.

en: Special
lv: Speciāls

en: Special flag. Valid for the whole folder, the exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lv: Speciālais parametrs. Pielietojams visai mapei, precīza nozīme ir aprakstīta labajā kolonnā.

en: Special flag. The exact meaning of the flag can be seen in the right hand column.
lv: Speciālais parametrs. Precīza nozīme ir aprakstīta labajā kolonnā.

en: User
lv: Lietotājs

en: Group
lv: Grupa

en: Set UID
lv: Piešķirt UID

en: If this flag is set, the owner of this folder will be the owner of all new files.
lv: Ja ir uzstādīts šis parametrs, tad šīs mapes īpašnieks būs arī visu jauno failu īpašnieks tajā.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the owner.
lv: Ja fails ir izpildāms un ir norādīts šis parametrs, tad šis fails tiks izpildīts ar faila īpašnieka atļaujām.

en: Set GID
lv: Piešķirt GID

en: If this flag is set, the group of this folder will be set for all new files.
lv: Ja ir uzstādīts šis parametrs, tad šīs mapes īpašnieku grupa būs arī visu jauno failu īpašnieku grupa tajā.

en: If this file is an executable and the flag is set, it will be executed with the permissions of the group.
lv: Ja fails ir izpildāms un ir norādīts šis parametrs, tad šis fails tiks izpildīts ar tā īpašnieku grupas atļaujām.

[ctx: File permission]
en: Sticky
lv: Lipīgs

en: If the Sticky flag is set on a folder, only the owner and root can delete or rename files. Otherwise everybody with write permissions can do this.
lv: Ja mapei uzstādīts šis parametrs, tikai faila īpašnieks vai root var izdzēst vai pārdēvēt failus tajā. Citādi to var darīt jebkurš ar rakstīšanas atļauju mapē.

en: The Sticky flag on a file is ignored on Linux, but may be used on some systems
lv: Linux ignorē 'Lipīgs' parametru failam, bet citas sistēmas to var izmantot

en: Link
lv: Saite

en: Varying (No Change)
lv: Mainīgas (Bez izmaiņām)

en: This file uses advanced permissions | These files use advanced permissions.
lv[0]: Šie faili izmanto paplašinātas atļaujas
lv[1]: Šie faili izmanto paplašinātas atļaujas
lv[2]: Šie faili izmanto paplašinātas atļaujas

en: This folder uses advanced permissions. | These folders use advanced permissions.
lv[0]: Šīs mapes izmanto paplašinātas tiesības.
lv[1]: Šīs mapes izmanto paplašinātas tiesības.
lv[2]: Šīs mapes izmanto paplašinātas tiesības.

en: These files use advanced permissions.
lv: Šiem failiem ir paplašinātas atļaujas.

en: De&vice
lv: Ie&rīce

en: Device (/dev/fd0):
lv: Ierīce (/dev/fd0):

en: Device:
lv: Ierīce:

en: Read only
lv: Tikai lasīt

en: File system:
lv: Failu sistēma:

en: Mount point (/mnt/floppy):
lv: Montēšanas punkts (/mnt/floppy):

en: Mount point:
lv: Montēšanas punkts:

en: &Application
lv: &Programma

en: Add File Type for %1
lv: Pievienot failu tipu priekš %1

en: Select one or more file types to add:
lv: Izvēlieties vienu vai vairākus failu tipus, ko pievienot:

en: Only executables on local file systems are supported.
lv: Atvainojiet, bet izpildāmie faili ir atbalstīti tikai lokālās failu sistēmās.

en: Advanced Options for %1
lv: Paplašināti %1 parametri

en: Open file dialog
lv: Faila atvēršanas dialogs

en: Blocked request.
lv: Bloķēts pieprasījums.

en: Unknown HTTP verb.
lv: Nezināms HTTP vārds

en: <qt>Could not modify the ownership of file <b>%1</b>. You have insufficient access to the file to perform the change.</qt>
lv: <qt>Nevar izmainīt īpašnieku failam <b>%1</b>. Jums nepietiek atļauju šī faila atribūtu mainīšanai.</qt>

en: &Skip File
lv: &Izlaist failu

en: Unable to create io-slave: %1
lv: Nevar izveidot IO apstrādātāju: %1

en: Folder Already Exists
lv: Mape jau eksistē

en: File Already Exists
lv: Fails jau pastāv

en: Already Exists as Folder
lv: Jau eksistē kā mape

en: Creating directory
lv: Izveido mapi

en: Directory
lv: Mape

en: Moving
lv: Pārvieto

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
lv: Avots

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
lv: Mērķis

en: Deleting
lv: Dzēš

en: File
lv: Fails

en: Und&o
lv: Atjaun&ot

en: Und&o: Copy
lv: &Atcelt: Kopēšanu

en: Und&o: Link
lv: &Atcelt: Saitēšanu

en: Und&o: Move
lv: &Atcelt: Pārvietošanu

en: Und&o: Rename
lv: &Atcelt: Pārdēvēšanu

en: Und&o: Trash
lv: &Atcelt: Izmešanu

en: Und&o: Create Folder
lv: &Atcelt: Mapes izveidošanu

en: Und&o: Create File
lv: &Atcelt: faila izveidošanu

en: The file %1 was copied from %2, but since then it has apparently been modified at %3.
    Undoing the copy will delete the file, and all modifications will be lost.
    Are you sure you want to delete %4?
lv: Fails %1 tika iekopēts no %2, bet kopš kopēšanas ir mainīts %3.
    Kopēšanas atcelšana dzēsīs mainīto failu, un visas izmaiņas būs zaudētas.
    Vai tiešām vēlaties dzēst %4?

en: Undo File Copy Confirmation
lv: Faila kopēšanas atcelšanas apstiprināšana

en: 1 day %2 | %1 days %2
lv[0]: %1 diena %2
lv[1]: %1 dienas %2
lv[2]: %1 dienu %2

en: %1 Item | %1 Items
lv[0]: %1 vienība
lv[1]: %1 vienības
lv[2]: %1 vienību

en: 1 Folder | %1 Folders
lv[0]: %1 mape
lv[1]: %1 mapes
lv[2]: %1 mapju

en: 1 File | %1 Files
lv[0]: %1 fails
lv[1]: %1 faili
lv[2]: %1 failu

en: Could not read %1.
lv: Neizdevās nolasīt %1.

en: Could not write to %1.
lv: Neizdevās ierakstīt %1.

en: Could not start process %1.
lv: Neizdevās palaist procesu %1.

en: Internal Error
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org
    %1
lv: Iekšēja kļūda
    Lūdzu, nosūtiet pilnu kļūdas ziņojumu uz http://bugs.kde.org
    %1

en: Malformed URL %1.
lv: Kļūdains URL %1.

en: The protocol %1 is not supported.
lv: Protokols %1 netiek uzturēts.

en: The protocol %1 is only a filter protocol.
lv: Protokols %1 ir tikai filtra protokols.

en: %1 is a folder, but a file was expected.
lv: %1 ir mape, bet prasīts bija fails.

en: %1 is a file, but a folder was expected.
lv: %1 ir fails, bet prasīta bija mape.

en: The file or folder %1 does not exist.
lv: Fails vai mape %1 neeksistē.

en: A file named %1 already exists.
lv: Fails %1 jau eksistē.

en: A folder named %1 already exists.
lv: Mape ar nosaukumu %1 jau eksistē.

en: No hostname specified.
lv: Nav norādīts resursdators.

en: Unknown host %1
lv: Nezināms resursdators %1

en: Access denied to %1.
lv: Pieeja %1 aizliegta.

en: Access denied.
    Could not write to %1.
lv: Pieeja aizliegta.
    Nevar rakstīt uz %1.

en: Could not enter folder %1.
lv: Nevar ieiet mapē %1.

en: The protocol %1 does not implement a folder service.
lv: Protokols %1 nesatur mapju servisu.

en: Found a cyclic link in %1.
lv: Atrasta cikliska saite iekš %1.

en: Found a cyclic link while copying %1.
lv: Kopējot %1 tika atrasta cikliska saite.

en: Could not create socket for accessing %1.
lv: Nevar izveidot ligzdu, lai piekļūtu %1.

en: Could not connect to host %1.
lv: Nevar pieslēgties resursdatoram %1.

en: Connection to host %1 is broken.
lv: Savienojums ar resursdatoru %1 ir bojāts.

en: The protocol %1 is not a filter protocol.
lv: Protokols %1 nav filtra protokols.

en: Could not mount device.
    The reported error was:
    %1
lv: Nevar piemontēt ierīci.
    Ziņotā kļūda bija:
    %1

en: Could not unmount device.
    The reported error was:
    %1
lv: Nevar nomontēt ierīci.
    Ziņotā kļūda bija:
    %1

en: Could not read file %1.
lv: Nevar nolasīt failu %1.

en: Could not write to file %1.
lv: Nevar ierakstīt failā %1.

en: Could not bind %1.
lv: Nevar sasaistīt %1.

en: Could not listen %1.
lv: Nevar klausīties %1.

en: Could not accept %1.
lv: Nevar pieņemt %1.

en: Could not access %1.
lv: Nevar piekļūt %1.

en: Could not terminate listing %1.
lv: Nevar pārtraukt uzskaitījumu %1.

en: Could not make folder %1.
lv: Nevar izveidot mapi %1.

en: Could not remove folder %1.
lv: Nevar aizvākt mapi %1.

en: Could not resume file %1.
lv: Nevar atsākt failu %1.

en: Could not rename file %1.
lv: Nevar pārdēvēt failu %1.

en: Could not change permissions for %1.
lv: Nevar izmainīt atļaujas priekš %1.

en: Could not change ownership for %1.
lv: Nevar izmainīt īpašnieku priekš %1.

en: Could not delete file %1.
lv: Nevar dzēst failu %1.

en: The process for the %1 protocol died unexpectedly.
lv: Process %1 protokolam miris neparedzēti.

en: Error. Out of memory.
    %1
lv: Kļūda. Trūkst atmiņas.
    %1

en: Unknown proxy host
    %1
lv: Nezināms starpniekdators
    %1

en: Authorization failed, %1 authentication not supported
lv: Autorizācijas kļūda, %1 autentificēšana nav atbalstīta

en: User canceled action
    %1
lv: Lietotājs atsaucis darbību
    %1

en: Internal error in server
    %1
lv: Iekšēja kļūda serverī
    %1

en: Timeout on server
    %1
lv: Servera gaidīšanas laiks beidzies
    %1

en: Unknown error
    %1
lv: Nezināma kļūda
    %1

en: Unknown interrupt
    %1
lv: Nezināms pārtraukums
    %1

en: Could not delete original file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar dzēst oriģinālo failu %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not delete partial file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar dzēst daļēju failu %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not rename original file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar pārdēvēt oriģinālo failu %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not rename partial file %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar pārdēvēt daļēju failu %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not create symlink %1.
    Please check permissions.
lv: Nevar izveidot simbolsaiti %1.
    Lūdzu, pārbaudiet atļaujas.

en: Could not write file %1.
    Disk full.
lv: Nevar ierakstīt failu %1.
    Disks ir pilns.

en: The source and destination are the same file.
    %1
lv: Avots un mērķis ir tas pats fails.
    %1

en: %1 is required by the server, but is not available.
lv: Serverim pieprasa %1, bet tas nav pieejams.

en: Access to restricted port in POST denied.
lv: Aizliegta POST pieeja ierobežotam portam.

en: The required content size information was not provided for a POST operation.
lv: POST darbībai nepieciešamā izmēra informācija nebija norādīta.

en: Unknown error code %1
    %2
    Please send a full bug report at http://bugs.kde.org.
lv: Nezināms kļūdas kods %1
    %2
    Lūdzu, nosūtiet pilnu kļūdas ziņojumu uz http://bugs.kde.org.

en: Opening connections is not supported with the protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta savienojumu izveidošanu.

en: Closing connections is not supported with the protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta savienojumu slēgšanu.

en: Accessing files is not supported with the protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta piekļuvi failiem.

en: Writing to %1 is not supported.
lv: Rakstīšana uz %1 nav atbalstīta.

en: There are no special actions available for protocol %1.
lv: Protokolam %1 nav pieejamas speciālas darbības.

en: Listing folders is not supported for protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta mapju satura aplūkošanu.

en: Retrieving data from %1 is not supported.
lv: Datu saņemšana no %1 nav atbalstīta.

en: Retrieving mime type information from %1 is not supported.
lv: MIME tipa informācijas saņemšana no %1 nav atbalstīta.

en: Renaming or moving files within %1 is not supported.
lv: Failu pārdēvēšana vai pārvietošana iekš %1 nav atbalstīta.

en: Creating symlinks is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta simbolsaišu veidošanu.

en: Copying files within %1 is not supported.
lv: Failu kopēšana iekš %1 nav atbalstīta.

en: Deleting files from %1 is not supported.
lv: Failu dzēšana no %1 nav atbalstīta.

en: Creating folders is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta mapju veidošanu.

en: Changing the attributes of files is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta faila atribūtu maiņu.

en: Changing the ownership of files is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta faila īpašnieka maiņu.

en: Using sub-URLs with %1 is not supported.
lv: Apakš-URLu lietošana iekš %1 nav atbalstīta.

en: Multiple get is not supported with protocol %1.
lv: Vairāki 'get' netiek atbalstīti ar protokolu %1.

en: Opening files is not supported with protocol %1.
lv: Protokols %1 neatbalsta failu atvēršanu.

en: Protocol %1 does not support action %2.
lv: Protokols %1 neatbalsta darbību %2.

[ctx: @info url]
en: (unknown)
lv: (nezināms)

en: <b>Technical reason</b>:
lv: <b>Tehniskais iemesls</b>:

en: <b>Details of the request</b>:
lv: <b>Pieprasījuma detaļas</b>:

en: <li>Protocol: %1</li>
lv: <li>Protokols: %1</li>

en: <li>Date and time: %1</li>
lv: <li>Datums un laiks: %1</li>

en: <li>Additional information: %1</li>
lv: <li>Papildu informācija: %1</li>

en: <b>Possible causes</b>:
lv: <b>Iespējamie iemesli</b>:

en: <b>Possible solutions</b>:
lv: <b>Iespējamie risinājumi</b>:

[ctx: @info protocol]
en: (unknown)
lv: (nezināms)

en: Contact your appropriate computer support system, whether the system administrator, or technical support group for further assistance.
lv: Papildu palīdzībai griezieties pie kādas datoru atbalsta sistēmas - sistēmas administratora vai tehniskā atbalsta grupas.

en: Contact the administrator of the server for further assistance.
lv: Papildu palīdzībai sazinieties ar severa administratoru.

en: Check your access permissions on this resource.
lv: Pārbaudiet jūsu pieejas atļaujas šim resursam.

en: Your access permissions may be inadequate to perform the requested operation on this resource.
lv: Jūsu pieejas atļaujas var būt nepietiekamas, lai šajā resursā veiktu prasīto operāciju.

en: The file may be in use (and thus locked) by another user or application.
lv: Failu pašlaik izmanto (tādējādi tas ir slēgts) cits lietotājs vai programma.

en: Check to make sure that no other application or user is using the file or has locked the file.
lv: Pārliecinieties, ka cita programma vai lietotājs neizmanto failu un nav slēdzis to.

en: Although unlikely, a hardware error may have occurred.
lv: Lai gan maz ticams, bet tā var būt aparatūras kļūda.

en: You may have encountered a bug in the program.
lv: Jūs, iespējams, esat atradis kļūdu programmā.

en: This is most likely to be caused by a bug in the program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lv: To, visticamāk, izsauc kļūda programmā. Lūdzu, apsveriet pilna kļūdas ziņojuma nosūtīšanu, kā aprakstīts zemāk.

en: Update your software to the latest version. Your distribution should provide tools to update your software.
lv: Atjauniniet jūsu programmatūru uz jaunāko versiju. Jūsu distribūcijā jābūt rīkiem programmatūras atjaunināšanai.

en: When all else fails, please consider helping the KDE team or the third party maintainer of this software by submitting a high quality bug report. If the software is provided by a third party, please contact them directly. Otherwise, first look to see if the same bug has been submitted by someone else by searching at the <a href="http://bugs.kde.org/">KDE bug reporting website</a>. If not, take note of the details given above, and include them in your bug report, along with as many other details as you think might help.
lv: Kad viss pārējais atkrīt, lūdzu, izvēlieties palīdzēt KDE komandai vai trešo pušu programmu uzturētājam, nosūtot kvalitatīvu kļūdas ziņojumu. Ja programmatūru ir sniegusi trešā puse, lūdzu, kontaktējieties ar to. Pretējā gadījumā, vispirms apskatiet, vai kāds jau nav ziņojis par šo kļūdu, meklējot <a href="http://bugs.kde.org/">KDE kļūdu ziņošanas tīmekļa vietnē</a>. Ja nav, pierakstiet augstāk norādītās detaļas un iekļaujiet tās jūsu kļūdas ziņojumā kopā ar citu informāciju, kura, jūsuprāt, var palīdzēt.

en: There may have been a problem with your network connection.
lv: Šeit, iespējams, ir problēma ar jūsu tīkla savienojumu.

en: There may have been a problem with your network configuration. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lv: Varētu būt problēma ar jūsu tīkla konfigurāciju. Ja jūs nesen bez problēmām piekļuvāt Internetam, tad tas ir maz ticami.

en: There may have been a problem at some point along the network path between the server and this computer.
lv: Varētu būt problēma kādā tīkla savienojuma punktā starp serveri un šo datoru.

en: Try again, either now or at a later time.
lv: Mēģiniet vēlreiz, vai nu tagad vai vēlāk.

en: A protocol error or incompatibility may have occurred.
lv: Varētu būt gadījusies protokola kļūda vai nesavietojamība.

en: Ensure that the resource exists, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka resurss eksistē, un mēģiniet vēlreiz.

en: The specified resource may not exist.
lv: Norādītais resurss var neeksistēt.

en: You may have incorrectly typed the location.
lv: Jūs, iespējams, esat nekorekti ievadījis adresi.

en: Double-check that you have entered the correct location and try again.
lv: Kārtīgi pārbaudiet, ka ievadījāt pareizo adresi un mēģiniet vēlreiz.

en: Check your network connection status.
lv: Pārbaudiet tīkla savienojuma statusu.

en: Cannot Open Resource For Reading
lv: Nevar atvērt resursu lasīšanai

en: This means that the contents of the requested file or folder <strong>%1</strong> could not be retrieved, as read access could not be obtained.
lv: Tas nozīmē, ka prasītā faila vai mapes <strong>%1</strong> saturu nevarēja nolasīt, jo nevarēja iegūt lasīšanas pieeju.

en: You may not have permissions to read the file or open the folder.
lv: Jums nav atļauju lasīt failu vai atvērt mapi.

en: Cannot Open Resource For Writing
lv: Nevar atvērt resursu rakstīšanai

en: This means that the file, <strong>%1</strong>, could not be written to as requested, because access with permission to write could not be obtained.
lv: Tas nozīmē, ka failā <strong>%1</strong> nevar ierakstīt kā prasīts, jo nevarēja iegūt pieeju ar rakstīšanas atļaujām.

en: Cannot Initiate the %1 Protocol
lv: Nevar inicializēt %1 protokolu

en: Unable to Launch Process
lv: Nevar palaist procesu

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not be started. This is usually due to technical reasons.
lv: Programmu jūsu datorā, kura nodrošina pieeju <strong>%1</strong> protokolam, neizdodas palaist. Tas parasti notiek tehnisku iemeslu dēļ.

en: The program which provides compatibility with this protocol may not have been updated with your last update of KDE. This can cause the program to be incompatible with the current version and thus not start.
lv: Programma, kura sniedz savietojamību ar šo protokolu, varbūt nav atjaunināta kopā ar jūsu pēdējo KDE atjaunināšanu. Tas var izsaukt programmas nesavietojamību ar pašreizējo versiju un arī neiespējamu palaišanu.

en: Internal Error
lv: Iekšēja kļūda

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par iekšēju kļūdu.

en: Improperly Formatted URL
lv: Nekorekti formatēts URL

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered was not properly formatted. The format of a URL is generally as follows:<blockquote><strong>protocol://user:password@www.example.org:port/folder/filename.extension?query=value</strong></blockquote>
lv: Jūsu ievadītais <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) nav korekti formatēts. URL formāts parasti ir sekojošs:<blockquote><strong>protokols://lietotājs:parole@www.example.org:ports/mape/failavārds.paplašinājums?pieprasījums=vērtība</strong></blockquote>

en: Unsupported Protocol %1
lv: Neatbalstīts protokols %1

en: The protocol <strong>%1</strong> is not supported by the KDE programs currently installed on this computer.
lv: Pašlaik datorā instalētās KDE programmas nesatur atbalstu <strong>%1</strong> protokolam.

en: The requested protocol may not be supported.
lv: Prasītais protokols var būt neatbalstīts.

en: The versions of the %1 protocol supported by this computer and the server may be incompatible.
lv: Protokola %1 versijas, kuras atbalsta šis dators un serveris, ir nesavietojamas.

en: You may perform a search on the Internet for a KDE program (called a kioslave or ioslave) which supports this protocol. Places to search include <a href="http://kde-apps.org/">http://kde-apps.org/</a> and <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.
lv: Jūs varat meklēt Internetā KDE programmu (sauktu kioslave vai ioslave), kas atbalsta šo protokolu. Meklējiet <a href="http://apps.kde.com/">http://apps.kde.com/</a> un <a href="http://freshmeat.net/">http://freshmeat.net/</a>.

en: URL Does Not Refer to a Resource.
lv: URL nenorāda uz resursu.

en: Protocol is a Filter Protocol
lv: Protokols ir filtra protokols

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a specific resource.
lv: <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL), ko ievadījāt, nenorāda uz konkrētu resursu.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol; the protocol specified is only for use in such situations, however this is not one of these situations. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lv: KDE var sazināties caur protokolu protokolā; norādītais protokols ir izmantojams tikai tādā situācijā, bet šī nav tā tāda. Tas ir rets notikums, un, visticamāk, norāda uz programmēšanas kļūdu.

en: Unsupported Action: %1
lv: Neatbalstīta darbība: %1

en: The requested action is not supported by the KDE program which is implementing the <strong>%1</strong> protocol.
lv: Prasīto darbību neatbalsta KDE programma, kura realizē <strong>%1</strong> protokolu.

en: This error is very much dependent on the KDE program. The additional information should give you more information than is available to the KDE input/output architecture.
lv: Šī kļūda ir ļoti atkarīga no KDE programmas. Papildu informācijai vajadzētu jums sniegt vairāk informācijas, nekā pieejams KDE ievades/izvades arhitektūrai.

en: Attempt to find another way to accomplish the same outcome.
lv: Mēģiniet atrast citu ceļu, kā iegūt vēlamo rezultātu.

en: File Expected
lv: Tika gaidīts fails

en: The request expected a file, however the folder <strong>%1</strong> was found instead.
lv: Pieprasījums gaidīja failu, bet tā vietā tika atrasta mape <strong>%1</strong>.

en: This may be an error on the server side.
lv: Šī var būt kļūda servera pusē.

en: Folder Expected
lv: Tika gaidīta mape

en: The request expected a folder, however the file <strong>%1</strong> was found instead.
lv: Pieprasijums gaidīja mapi, bet tā vietā tika atrasts fails <strong>%1</strong>.

en: File or Folder Does Not Exist
lv: Fails vai mape neeksistē

en: The specified file or folder <strong>%1</strong> does not exist.
lv: Norādītais fails vai mape <strong>%1</strong> neeksistē.

en: The requested file could not be created because a file with the same name already exists.
lv: Prasīto failu nevar izveidot, jo fails ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē.

en: Try moving the current file out of the way first, and then try again.
lv: Mēģiniet vispirms pašreizējo failu noņemt no ceļa, un tad mēģiniet vēlreiz.

en: Delete the current file and try again.
lv: Izdzēsiet pašreizējo failu un mēģiniet vēlreiz.

en: Choose an alternate filename for the new file.
lv: Izvēlieties citu faila nosaukumu jaunajam failam.

en: The requested folder could not be created because a folder with the same name already exists.
lv: Prasīto mapi nevar izveidot, jo mape ar tādu pašu nosaukumu jau eksistē.

en: Try moving the current folder out of the way first, and then try again.
lv: Mēginiet vispirms pašreizējo mapi noņemt no ceļa, un tad mēģiniet vēlreiz.

en: Delete the current folder and try again.
lv: Izdzēsiet pašreizējo mapi un mēģiniet vēlreiz.

en: Choose an alternate name for the new folder.
lv: Izvēlieties citu mapes nosaukumu jaunajai mapei.

en: Unknown Host
lv: Nezināms resursdators

en: An unknown host error indicates that the server with the requested name, <strong>%1</strong>, could not be located on the Internet.
lv: Nezināma resursdatora kļūda rāda, ka serveri ar prasīto nosaukumu, <strong>%1</strong>, Internetā nevar atrast.

en: The name that you typed, %1, may not exist: it may be incorrectly typed.
lv: Jūsu uzrakstītais nosaukums, %1, var neeksistēt: tas varētu būt nekorekti uzrakstīts.

en: Access Denied
lv: Pieeja liegta

en: Access was denied to the specified resource, <strong>%1</strong>.
lv: Tika liegta pieeja norādītajam resursam, <strong>%1</strong>.

en: You may have supplied incorrect authentication details or none at all.
lv: Jūs varbūt esat sniedzis nekorektas autentificēšanas detaļas, vai vispār nekādas.

en: Your account may not have permission to access the specified resource.
lv: Jūsu kontam varbūt nav pieejas atļauju norādītajam resursam.

en: Retry the request and ensure your authentication details are entered correctly.
lv: Atkārtojiet pieprasījumu un pārliecinieties, ka jūsu autentificēšanas detaļas ir pareizi ievadītas.

en: Write Access Denied
lv: Rakstīšanas pieeja aizliegta

en: This means that an attempt to write to the file <strong>%1</strong> was rejected.
lv: Tas nozīmē, ka mēģinājums rakstīt failā <strong>%1</strong> tika noraidīts.

en: Unable to Enter Folder
lv: Nevar ieiet mapē

en: This means that an attempt to enter (in other words, to open) the requested folder <strong>%1</strong> was rejected.
lv: Tas nozīmē, ka mēģinājums ieiet (citiem vārdiem - atvērt) prasītajā mapē <strong>%1</strong> tika noraidīts.

en: Folder Listing Unavailable
lv: Mapes saturs nav pieejams

en: Protocol %1 is not a Filesystem
lv: Protokols %1 nav failu sistēma

en: This means that a request was made which requires determining the contents of the folder, and the KDE program supporting this protocol is unable to do so.
lv: Tas nozīmē, ka tika veikts pieprasījums mapes satura noteikšanai un KDE programma, kas uztur šo protokolu, nevar to izpildīt.

en: Cyclic Link Detected
lv: Atrasta cikliska saite

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lv: Unix vidēs failu vai mapi var piesaistīt uz citu nosaukumu un/vai vietu. KDE atrada saiti vai saišu sērijas, kuru rezultāts ir mūžīgā cilpa - t.i., fails bija (iespējams, pa apkārtceļu) piesaistīts pats uz sevi.

en: Delete one part of the loop in order that it does not cause an infinite loop, and try again.
lv: Izdzēsiet vienu cilpas daļu, lai tā neveidotu mūžīgo cilpu, un mēģiniet vēlreiz.

en: Request Aborted By User
lv: Pieprasījumu pārtrauca lietotājs

en: The request was not completed because it was aborted.
lv: Pieprasījums nav pabeigts, jo tika pārtraukts.

en: Retry the request.
lv: Atkārtot pieprasījumu.

en: Cyclic Link Detected During Copy
lv: Kopēšanas laikā atklāta cikliska saite

en: UNIX environments are commonly able to link a file or folder to a separate name and/or location. During the requested copy operation, KDE detected a link or series of links that results in an infinite loop - i.e. the file was (perhaps in a roundabout way) linked to itself.
lv: Unix vidēs failu vai mapi var piesaistīt uz citu nosaukumu un/vai vietu. KDE pieprasītās kopēšanas laikā atklāja saiti vai saišu sērijas, kuru rezultāts ir mūžīgā cilpa - t.i., fails bija (iespējams, pa apkārtceļu) piesaistīts pats uz sevi.

en: Could Not Create Network Connection
lv: Nevar izveidot tīkla savienojumu

en: Could Not Create Socket
lv: Nevar izveidot ligzdu

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be created.
lv: Tā ir visai tehniska kļūda, kurā nevar izveidot tīkla savienojumam nepieciešamo ierīci (ligzdu).

en: The network connection may be incorrectly configured, or the network interface may not be enabled.
lv: Tīkla savienojums varētu būt nepareizi konfigurēts, vai arī tīkla ierīce nav ieslēgta.

en: Connection to Server Refused
lv: Savienojums ar serveri atteikts

en: The server <strong>%1</strong> refused to allow this computer to make a connection.
lv: Serveris <strong>%1</strong> atteica savienojuma izveidošanu ar šo datoru.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be configured to allow requests.
lv: Serveris, lai gan pieslēgts Internetam, varētu nebūt konfigurēts pieprasījumu apstrādei.

en: The server, while currently connected to the Internet, may not be running the requested service (%1).
lv: Serveris, lai gan pieslēgts Internetam, varētu nenodrošināt prasīto servisu (%1).

en: A network firewall (a device which restricts Internet requests), either protecting your network or the network of the server, may have intervened, preventing this request.
lv: Tīkla ugunsmūris (ierīce, kas ierobežo Interneta pieprasījumus), aizsargājot jūsu tīklu vai servera tīklu, varētu būt iejaucies, aizliedzot šo pierasījumu.

en: Connection to Server Closed Unexpectedly
lv: Savienojums ar serveri tika neparedzēti aizvērts

en: Although a connection was established to <strong>%1</strong>, the connection was closed at an unexpected point in the communication.
lv: Lai arī savienojums ar <strong>%1</strong> bija izveidots, savienojums tika aizvērts neparedzētā veidā.

en: A protocol error may have occurred, causing the server to close the connection as a response to the error.
lv: Varētu būt radusies protokola kļūda, liekot serverim slēgt savienojumu kā atbildi uz kļūdu.

en: URL Resource Invalid
lv: Nederīgs URL resurss

en: Protocol %1 is not a Filter Protocol
lv: Protokols %1 nav filtra protokols

en: The <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL) that you entered did not refer to a valid mechanism of accessing the specific resource, <strong>%1%2</strong>.
lv: <strong>U</strong>niform <strong>R</strong>esource <strong>L</strong>ocator (URL), ko jūs ievadījāt, neapraksta derīgu pieejas mehānismu norādītajam resursam, <strong>%1%2</strong>.

en: KDE is able to communicate through a protocol within a protocol. This request specified a protocol be used as such, however this protocol is not capable of such an action. This is a rare event, and is likely to indicate a programming error.
lv: KDE var sazināties caur protokolu protokolā. Šis pieprasījums norādīja, ka protokols ir jāizmato tādā veidā, bet šo protokolu tā izmantot nevar. Tas ir rets notikums, un, visticamāk, norāda uz programmēšanas kļūdu.

en: Unable to Initialize Input/Output Device
lv: Nevar inicializēt ievades/izvades ierīci

en: Could Not Mount Device
lv: Nevar piemontēt ierīci

en: The requested device could not be initialized ("mounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lv: Pieprasīto ierīci nevar inicializēt ("piemontēt"). Ziņotā kļūda bija: <strong>%1</strong>

en: The device may not be ready, for example there may be no media in a removable media device (i.e. no CD-ROM in a CD drive), or in the case of a peripheral/portable device, the device may not be correctly connected.
lv: Ierīce varētu nebūt gatava, piemēram, nav datu nesēja ierīcē ar izņemamu datu nesēju (t.i, nav CD-ROM CD ierīcē), vai, ārējas/pārnēsājamas ierīces gadījumā, ierīce, iespējams, ir nekorekti pievienota.

en: You may not have permissions to initialize ("mount") the device. On UNIX systems, often system administrator privileges are required to initialize a device.
lv: Jums var nebūt atļauju inicializēt ("piemontēt") ierīci. UNIX sistēmās bieži ir nepieciešamas sistēmas administratora privelēģijas, lai inicializētu ierīci.

en: Check that the device is ready; removable drives must contain media, and portable devices must be connected and powered on.; and try again.
lv: Pārliecinieties, ka ierīce ir gatava. Noņemajiem dziņiem jāsatur datu nesējs, un pārvietojamām ierīcēm jābūt pieslēgtām un ieslēgtām. Pēc tam mēģiniet vēlreiz.

en: Unable to Uninitialize Input/Output Device
lv: Nevar atinicializēt ievades/izvades ierīci

en: Could Not Unmount Device
lv: Nevar nomontēt ierīci

en: The requested device could not be uninitialized ("unmounted"). The reported error was: <strong>%1</strong>
lv: Pieprasīto ierīci nevar atinicializēt ("nomontēt"). Ziņotā kļūda bija: <strong>%1</strong>

en: The device may be busy, that is, still in use by another application or user. Even such things as having an open browser window on a location on this device may cause the device to remain in use.
lv: Ierīce var būt aizņemta, tas ir, to vēl izmanto kāda programma vai lietotājs. Arī tādas lietas, kā atvērts pārlūka logs uz vietu šajā ierīcē,var likt ierīcei palikt aizņemtai.

en: You may not have permissions to uninitialize ("unmount") the device. On UNIX systems, system administrator privileges are often required to uninitialize a device.
lv: Jums var nebūt atļauju atinicializēt ("nomontēt") ierīci. UNIX sistēmās bieži ir nepieciešamas sistēmas administratora privelēģijas, lai atinicializētu ierīci.

en: Check that no applications are accessing the device, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka neviena programma neizmanto šo ierīci, un mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot Read From Resource
lv: Nevar lasīt no resursa

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while reading the contents of the resource.
lv: Tas nozīmē, ka, lai gan resursu <strong>%1</strong> varēja atvērt, gadījās kļūda, lasot resursa saturu.

en: You may not have permissions to read from the resource.
lv: Jums varbūŧ nav atļauju lasīt no resursa.

en: Cannot Write to Resource
lv: Nevar rakstīt resursā

en: This means that although the resource, <strong>%1</strong>, was able to be opened, an error occurred while writing to the resource.
lv: Tas nozīmē, ka, lai gan resursu <strong>%1</strong> varēja atvērt, gadījās kļūda, rakstot resursā.

en: You may not have permissions to write to the resource.
lv: Jums varbūt nav atļauju rakstīt resursā.

en: Could Not Listen for Network Connections
lv: Nevar klausīties savienojumu pieprasījumus

en: Could Not Bind
lv: Nevar sasaistīt

en: This is a fairly technical error in which a required device for network communications (a socket) could not be established to listen for incoming network connections.
lv: Tā ir visai tehniska kļūda, kurā nevar izveidot tīkla savienojumam nepieciešamo ierīci (ligzdu), lai klausītos ienākošos tīkla savienojumus.

en: Could Not Listen
lv: Nevar klausīties

en: Could Not Accept Network Connection
lv: Nevar pieņemt tīkla savienojumu

en: This is a fairly technical error in which an error occurred while attempting to accept an incoming network connection.
lv: Tā ir visai tehniska kļūda, kurā kļūda gadījās, mēģinot pieņemt ienākošu tīkla savienojumu.

en: You may not have permissions to accept the connection.
lv: Jums varbūt nav atļauju pieņemt savienojumu.

en: Could Not Login: %1
lv: Nevar pieteikties: %1

en: An attempt to login to perform the requested operation was unsuccessful.
lv: Mēģinājums pieteikties, lai veiktu pieprasīto operāciju, bija neveiksmīgs.

en: Could Not Determine Resource Status
lv: Nevar noteikt resursa statusu

en: Could Not Stat Resource
lv: Nevar noteikt resursa statusu

en: An attempt to determine information about the status of the resource <strong>%1</strong>, such as the resource name, type, size, etc., was unsuccessful.
lv: Meģinājums iegūt informāciju par resursa <strong>%1</strong> statusu, tādu kā resursa nosaukums, tips, izmērs, u.t.t, bija neveiksmīgs.

en: The specified resource may not have existed or may not be accessible.
lv: Uzrādītais resurss neeksistē vai nav pieejams.

note: i18n( "Could not terminate listing %1" ).arg( errorText );
en: Could Not Cancel Listing
lv: Nevar pārtraukt uzskaitījumu

en: FIXME: Document this
lv: LABOMANI: Dokumentē šo

en: Could Not Create Folder
lv: Nevar izveidot mapi

en: An attempt to create the requested folder failed.
lv: Neizdevās izveidot pieprasīto mapi.

en: The location where the folder was to be created may not exist.
lv: Vieta, kur jāizveido mape, var būt neeksistējoša.

en: Could Not Remove Folder
lv: Nevar izdzēst mapi

en: An attempt to remove the specified folder, <strong>%1</strong>, failed.
lv: Neizdevās izdzēst norādīto mapi <strong>%1</strong>.

en: The specified folder may not exist.
lv: Norādītā mape var neeksistēt.

en: The specified folder may not be empty.
lv: Norādītā mape var nebūt tukša.

en: Ensure that the folder exists and is empty, and try again.
lv: Pārliecinieties, ka mape eksistē un ir tukša, un mēģiniet vēlreiz.

en: Could Not Resume File Transfer
lv: Nevar atsākt failu pārsūtīšanu

en: The specified request asked that the transfer of file <strong>%1</strong> be resumed at a certain point of the transfer. This was not possible.
lv: Norādītais pieprasījums lika atsākt faila <strong>%1</strong> pārsūtīšanu no konkrētas pozīcijas. Tas nebija iespējams.

en: The protocol, or the server, may not support file resuming.
lv: Protokols vai serveris var neuzturēt failu pārsūtīšanas atsākšanu.

en: Retry the request without attempting to resume transfer.
lv: Atkārtojiet pieprasījumu bez mēģinājuma atsākt pārsūtīšanu.

en: Could Not Rename Resource
lv: Nevar pārdēvēt resursu

en: An attempt to rename the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums pārdēvēt norādīto resursu <strong>%1</strong>.

en: Could Not Alter Permissions of Resource
lv: Nevar izmainīt resursa atļaujas

en: An attempt to alter the permissions on the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums mainīt norādītā resursa <strong>%1</strong> atļaujas.

en: Could Not Change Ownership of Resource
lv: Nevar izmainīt resursa īpašnieku

en: An attempt to change the ownership of the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums mainīt norādītā resursa <strong>%1</strong> īpašnieku.

en: Could Not Delete Resource
lv: Nevar dzēst resursu

en: An attempt to delete the specified resource <strong>%1</strong> failed.
lv: Neveiksmīgs mēģinājums dzēst norādīto resursu <strong>%1</strong>.

en: Unexpected Program Termination
lv: Neparedzēta programmas izbeigšanās

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has unexpectedly terminated.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, neparedzēti beidza darbu.

en: Out of Memory
lv: Nepietiek atmiņas

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol could not obtain the memory required to continue.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, nevar saņemt turpināšanai nepieciešamo atmiņu.

en: Unknown Proxy Host
lv: Nezināms starpniekdators

en: While retrieving information about the specified proxy host, <strong>%1</strong>, an Unknown Host error was encountered. An unknown host error indicates that the requested name could not be located on the Internet.
lv: Iegūstot informāciju par norādīto starpniekserveri <strong>%1</strong> gadījusies kļūda 'Nezināms resursdators'. Šī kļūda rāda, ka pieprasīto resursdatora nosaukumu Internetā nevar atrast.

en: There may have been a problem with your network configuration, specifically your proxy's hostname. If you have been accessing the Internet with no problems recently, this is unlikely.
lv: Šeit var būt ir problēma ar jūsu tīkla konfigurāciju, īpaši jūsu starpniekservera nosaukumu. Ja jūs nesen bez problēmām piekļuvāt Internetam, tad tas ir maz ticami.

en: Double-check your proxy settings and try again.
lv: Kārtīgi pārbaudiet jūsu starpniekservera iestatījumus un mēģiniet vēlreiz.

en: Authentication Failed: Method %1 Not Supported
lv: Autentificēšanas kļūda: Metode %1 netiek atbalstīta

en: Although you may have supplied the correct authentication details, the authentication failed because the method that the server is using is not supported by the KDE program implementing the protocol %1.
lv: Lai arī jūs sniedzāt korektas autentificēšanas detaļas, autentificēšana bija nesekmīga, jo servera izmantotā autentificēšanas metode netiek atbalstīta KDE programmā, kas realizē protokolu %1.

en: Please file a bug at <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a> to inform the KDE team of the unsupported authentication method.
lv: Lūdzu, sūtiet kļūdas ziņojumu uz <a href="http://bugs.kde.org/">http://bugs.kde.org/</a>, lai informētu KDE komandu par neatbalstītu autentificēšanas metodi.

en: Request Aborted
lv: Pieprasījums pārtraukts

en: Internal Error in Server
lv: Iekšēja kļūda serverī

en: The program on the server which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an internal error: %2.
lv: Programma serverī, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par iekšēju kļūdu: %2.

en: This is most likely to be caused by a bug in the server program. Please consider submitting a full bug report as detailed below.
lv: To, visticamāk, izsauc kļūda servera programmā. Lūdzu, izvēlieties sūtīt pilnu kļūdas ziņojumu, kā aprakstīts zemāk.

en: Contact the administrator of the server to advise them of the problem.
lv: Griezieties pie servera administratora, lai informētu to par problēmu.

en: If you know who the authors of the server software are, submit the bug report directly to them.
lv: Ja jūs zināt servera programmas autorus, sūtiet kļūdas ziņojumu uzreiz viņiem.

en: Timeout Error
lv: Noildzes kļūda

en: Although contact was made with the server, a response was not received within the amount of time allocated for the request as follows:<ul><li>Timeout for establishing a connection: %1 seconds</li><li>Timeout for receiving a response: %2 seconds</li><li>Timeout for accessing proxy servers: %3 seconds</li></ul>Please note that you can alter these timeout settings in the KDE System Settings, by selecting Network Settings -> Connection Preferences.
lv: Lai arī savienojums ar serveri tika izveidots, atbilde nav saņemta sekojošos pieprasījumam atvēlētajos laikos:<ul><li>Savienojuma nodibināšanas noildze: %1 sekundes</li><li>Atbildes saņemšanas noildze: %2 sekundes</li><li>Piekļūšanas noildze starpniekserveriem: %3 sekundes</li></ul>Lūdzu, atcerieties, ka jūs varat mainīt šos noildzes iestatījumus KDE sistēmas iestatījumos, izvēloties 'Tīkls' -> 'Savienojumu parametri'.

en: The server was too busy responding to other requests to respond.
lv: Serveris bija pārāk aizņemts, atbildot uz citiem pieprasījumiem, lai atbildētu.

en: Unknown Error
lv: Nezināma kļūda

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an unknown error: %2.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par nezināmu kļūdu: %2.

en: Unknown Interruption
lv: Nezināms pārtraukums

en: The program on your computer which provides access to the <strong>%1</strong> protocol has reported an interruption of an unknown type: %2.
lv: Programma jūsu datorā, kura sniedz pieeju <strong>%1</strong> protokolam, ziņo par nezināma tipa pārtraukumu: %2.

en: Could Not Delete Original File
lv: Nevar dzēst oriģinālo failu

en: The requested operation required the deleting of the original file, most likely at the end of a file move operation. The original file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lv: Pieprasītā operācija prasa oriģinālā faila dzēšanu, visticamāk faila pārvietošanas operācijas beigās. Nevar izdzēst orģinālo failu <strong>%1</strong>.

en: Could Not Delete Temporary File
lv: Nevar dzēst pagaidu failu

en: The requested operation required the creation of a temporary file in which to save the new file while being downloaded. This temporary file <strong>%1</strong> could not be deleted.
lv: Pieprasītā operācija prasa pagaidu faila izveidi, kurā saglabāt jauno lejupielādējamo failu. Šo pagaidu failu <strong>%1</strong> nevar izdzēst.

en: Could Not Rename Original File
lv: Nevar pārdēvēt oriģinālo failu

en: The requested operation required the renaming of the original file <strong>%1</strong>, however it could not be renamed.
lv: Pieprasītā operācija prasa oriģinālā faila <strong>%1</strong> pārdēvēšanu, tomēr to nevar pārdēvēt.

en: Could Not Rename Temporary File
lv: Nevar pārdēvēt pagaidu failu

en: The requested operation required the creation of a temporary file <strong>%1</strong>, however it could not be created.
lv: Pieprasītā operācija prasa pagaidu faila <strong>%1</strong> izveidošanu, tomēr to nevar izveidot.

en: Could Not Create Link
lv: Nevar izveidot saiti

en: Could Not Create Symbolic Link
lv: Nevar izveidot simbolsaiti

en: The requested symbolic link %1 could not be created.
lv: Pieprasīto simbolisko saiti %1 nevar izveidot.

en: No Content
lv: Nav satura

en: Disk Full
lv: Disks pilns

en: The requested file <strong>%1</strong> could not be written to as there is inadequate disk space.
lv: Pieprasīto failu <strong>%1</strong> nevar ierakstīt, jo nepietiek diska vietas.

en: Free up enough disk space by 1) deleting unwanted and temporary files; 2) archiving files to removable media storage such as CD-Recordable discs; or 3) obtain more storage capacity.
lv: Atbrīvojiet nepieciešamo diska vietu: 1) nodzēšot nevajadzīgos un pagaidu failus; 2) arhivējot failus uz izņemajiem datu nesējiem, piem., rakstāmajiem CD; vai 3) iegādājieties lielāku cieto disku.

en: Source and Destination Files Identical
lv: Avota un mērķa faili sakrīt

en: The operation could not be completed because the source and destination files are the same file.
lv: Operāciju nevar pabeigt, jo avota un mērķa faili ir tie paši faili.

en: Choose a different filename for the destination file.
lv: Izvēlieties citu nosaukumu mērķa failam.

en: Undocumented Error
lv: Nedokumentēta kļūda

[ctx: @title job]
en: Moving
lv: Pārvietošana

[ctx: @title job]
en: Copying
lv: Kopēšana

[ctx: @title job]
en: Creating directory
lv: Mapes veidošana

[ctx: @title job]
en: Deleting
lv: Dzēšana

[ctx: @title job]
en: Examining
lv: Analizē

[ctx: @title job]
en: Transferring
lv: Pārsūta

[ctx: @title job]
en: Mounting
lv: Montēšana

en: Device
lv: Ierīce

en: Mountpoint
lv: Montēšanas punkts

[ctx: @title job]
en: Unmounting
lv: Nomontēšana

[ctx: @info]
en: Do you want to permanently delete all items from Trash? This action cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties pilnībā iztukšot miskasti? Šo darbību nevar atcelt.

en: Do you really want to move this item to the trash? | Do you really want to move these %1 items to the trash?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties izmest miskastē šo %1 vienību?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties izmest miskastē šīs %1 vienības?
lv[2]: Vai tiešām vēlaties izmest miskastē šīs %1 vienību?

[ctx: Verb]
en: &Trash
lv: Iz&mest

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
lv: Partnera SSL sertifikāta ķēde izskatās bojāta.

en: Updating System Configuration
lv: Atjaunina sistēmas konfigurāciju

en: Updating system configuration.
lv: Atjaunina sistēmas konfigurāciju.

en: No service implementing %1
lv: Nav servisa, kurš uztur %1

en: The desktop entry file %1 has no Type=... entry.
lv: Darbvirsmas elementa failam %1 nav tipa (Type=...) ieraksta.

en: The desktop entry of type
    %1
    is unknown.
lv: Darbvirsmas elementa tips
    %1
    nav zināms.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type FSDevice but has no Dev=... entry.
lv: Darbvirsmas elementa failam
    %1
    ir tips 'FSDevice', bet tas nesatur 'Dev=...' ierakstu.

en: The desktop entry file
    %1
    is of type Link but has no URL=... entry.
lv: Darbvirsmas ievada fails
    %1
    ir saites tipa, bet nesatur 'URL=...' ierakstu.

en: Mount
lv: Piemontēt

en: Eject
lv: Izgrūst

en: Unmount
lv: Nomontēt

en: Malformed URL
    %1
lv: Kļūdains URL
    %1

en: URL cannot be listed
    %1
lv: Šim URL nevar iegūt vienību sarakstu
    %1

[ctx: @title:column]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: @title:column]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: @title:column]
en: Date
lv: Datums

[ctx: @title:column]
en: Permissions
lv: Atļaujas

[ctx: @title:column]
en: Owner
lv: Īpašnieks

[ctx: @title:column]
en: Group
lv: Grupa

[ctx: @title:column]
en: Type
lv: Tips

en: Default
lv: Noklusētais

en: (Symbolic Link to %1)
lv: (Simboliskā saite uz %1)

en: (%1, Link to %2)
lv: (%1, Saite uz %2)

en:  (Points to %1)
lv:  (Norāda uz %1)

en: Link to %1 (%2)
lv: Saite uz %1 (%2)

en: Owner:
lv: Īpašnieks:

en: Permissions:
lv: Atļaujas:

[ctx: @title:menu]
en: &Actions
lv: D&arbības

en: &Open with %1
lv: At&vērt ar %1

[ctx: @title:menu]
en: &Open With
lv: &Atvērt ar

[ctx: @action:inmenu Open With]
en: &Other...
lv: &Citu...

[ctx: @title:menu]
en: &Open With...
lv: &Atvērt ar...

en: Open &with %1
lv: At&vērt ar %1

[ctx: Items in a folder]
en: 1 item | %1 items
lv[0]: %1 vienība
lv[1]: %1 vienības
lv[2]: %1 vienību

[ctx: @info mimetype]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: All Pictures
lv: Visi attēli

en: Mime Type
lv: MIME tips

en: Comment
lv: Komentārs

en: Patterns
lv: Paraugi

en: &Edit...
lv: &Rediģēt...

en: Click this button to display the familiar KDE mime type editor.
lv: Nospiediet šo pogu, lai parādītu pazīstamo KDE mime tipu redaktoru.

en: <qt>Unable to enter <b>%1</b>.
    You do not have access rights to this location.</qt>
lv: <qt>Nevar ieiet <b>%1</b>.
    Jums nav atļauju piekļūt šai vietai.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> is an executable program. For safety it will not be started.</qt>
lv: <qt>Fails <b>%1</b> ir izpildāma programma. Drošības nolūkos tas netiks palaists.</qt>

en: <qt>You do not have permission to run <b>%1</b>.</qt>
lv: <qt>Jums nav tiesību darbināt <b>%1</b>.</qt>

en: You are not authorized to select an application to open this file.
lv: Jums nav atļauju atvērt šo failu.

en: Open with:
lv: Atvērt ar:

en: You are not authorized to execute this file.
lv: Jums nav atļauju darbināt šo failu.

en: Launching %1
lv: Palaiž %1

en: Error processing Exec field in %1
lv: Kļūda apstrādājot 'Exec' lauku iekš %1

en: You are not authorized to execute this service.
lv: Jums nav atļauju darbināt šo servisu.

[ctx: Warning about executing unknown .desktop file]
en: Warning
lv: Brīdinājums

[ctx: program name follows in a line edit below]
en: This will start the program:
lv: Šis palaidīs programmu:

en: If you do not trust this program, click Cancel
lv: Ja neuzticieties šai programmai, spiediet Atcelt

en: Unable to make the service %1 executable, aborting execution
lv: Neizdevās padadīt servisu %1 izpildāmu, pārtrauc izpildi

en: <qt>Unable to run the command specified. The file or folder <b>%1</b> does not exist.</qt>
lv: <qt>Nevar palaist norādīto komandu. Fails vai mape <b>%1</b> neeksistē.</qt>

en: Could not find the program '%1'
lv: Nevar atrast programmu '%1'

en: Acquire Image
lv: Iegūt attēlu

en: OCR Image
lv: Nolasīt tekstu no attēla

en: The desktop is offline
lv: Darbvirsma nav pieslēgta tīklam

en: File '%1' is not readable
lv: Fails '%1' nav nolasāms

en: ERROR: Unknown protocol '%1'
lv: KĻŪDA: Nezināms protokols '%1'

en: Authorization Dialog
lv: Autorizācijas dialogs

en: Filename for clipboard content:
lv: Faila nosaukums starpliktuves saturam:

en: The clipboard has changed since you used 'paste': the chosen data format is no longer applicable. Please copy again what you wanted to paste.
lv: Starpliktuves saturs kopš ielīmēšanas izsaukšanas ir mainījies: izvēlētais datu formāts vairs nav pieejams. Lūdzu, nokopējiet ielīmējamo saturu vēlreiz.

en: The clipboard is empty
lv: Starpliktuve ir tukša

en: &Paste File | &Paste %1 Files
lv[0]: &Ielīmēt %1 failu
lv[1]: &Ielīmēt %1 failus
lv[2]: &Ielīmēt %1 failu

en: &Paste URL | &Paste %1 URLs
lv[0]: &Ielīmēt %1 URL
lv[1]: &Ielīmēt %1 URL
lv[2]: &Ielīmēt %1 URL

en: &Paste Clipboard Contents
lv: &Ielīmēt starpliktuves saturu

en: Data format:
lv: Datu formāts:

en: Appl&y to All
lv: Pielietot &visam

en: &Rename
lv: &Pārdēvēt

en: Suggest New &Name
lv: Ieteikt jaunu &nosaukumu

en: &Skip
lv: Izlai&st

en: Do not copy or move this folder, skip to the next item instead
lv: Nevajag kopēt vai pārvietot šo mapi, pāriet uz nākamo vienību

en: Do not copy or move this file, skip to the next item instead
lv: Nevajag kopēt vai pārvietot šo failu, pāriet uz nākamo vienību

[ctx: Write files into an existing folder]
en: &Write Into
lv: &Rakstīt iekš

en: &Overwrite
lv: &Pārrakstīt

en: Files and folders will be copied into the existing directory, alongside its existing contents.
    You will be prompted again in case of a conflict with an existing file in the directory.
lv: Faili un mapes tiks iekopēti šajā esošajā mapē, kopā ar jau esošo tās saturu.
    Jums vaicās, ja būs konflikts ar kādu eksistējošu failu mapē.

en: &Resume
lv: A&tsākt

en: This action would overwrite '%1' with itself.
    Please enter a new file name:
lv: Šī darbība pārrakstīs '%1' ar sevi.
    Lūdzu, ievadiet jaunu faila nosaukumu:

en: C&ontinue
lv: T&urpināt

en: This action will overwrite the destination.
lv: Šī darbība pārrakstīs mērķi.

en: Source
lv: Avots

en: Destination
lv: Mērķis

en: Warning, the destination is more recent.
lv: Brīdinājums. Mērķis ir jaunāks.

en: An older item named '%1' already exists.
lv: Vecāka vienība ar nosaukumu '%1' jau eksistē.

en: A similar file named '%1' already exists.
lv: Līdzīgs fails ar nosaukumu '%1' jau eksistē.

en: A more recent item named '%1' already exists.
lv: Jaunāka vienība ar nosaukumu '%1' jau eksistē.

en: Rename:
lv: Pārdēvēt:

en: Information
lv: Informācija

en: Skip
lv: Izlaist

en: AutoSkip
lv: Automātiski izlaist

en: Unknown protocol '%1'.
lv: Nezināms protokols '%1'.

en: Can not find io-slave for protocol '%1'.
lv: Nevar atrast IO apstrādātāju protokolam '%1'.

en: Cannot talk to klauncher: %1
lv: Nevar sazināties ar klauncher: %1

en: Unable to create io-slave:
    klauncher said: %1
lv: Nevar izveidot IO apstrādātāju:
    klauncher paziņoja: %1

en: &Yes
lv: &Jā

en: &No
lv: &Nē

en: &Details
lv: &Detaļas

en: &Forever
lv: &Uz mūžu

en: Co&ntinue
lv: Turpi&nāt

en: &Current Session only
lv: Tikai &šai sesijai

en: You are about to leave secure mode. Transmissions will no longer be encrypted.
    This means that a third party could observe your data in transit.
lv: Jūs gatavojaties pamest drošo režīmu. Pārraide vairs netiks šifrēta.
    Tas nozīmē, ka trešā puse var redzēt jūsu pārraides saturu.

en: Security Information
lv: Drošības informācija

en: C&ontinue Loading
lv: &Turpināt ielādi

[ctx: %1 is a host name]
en: %1: SSL negotiation failed
lv: %1: neveiksmīga SSL komunikācija

en: You are about to enter secure mode. All transmissions will be encrypted unless otherwise noted.
    This means that no third party will be able to easily observe your data in transit.
lv: Jūs gatavojaties ieiet drošajā režīmā. Visa pārraide tiks šifrēta, par šifrēšanas pārtraukšanu tiks paziņots.
    Tas nozīmē, ka neviena trešā puse nevarēs vienkārši redzēt jūsu pārraidītos datus.

en: Display SSL &Information
lv: Rādīt SSL &informāciju

en: C&onnect
lv: &Pieslēgties

en: Enter the certificate password:
lv: Ievadiet sertifikāta paroli:

en: SSL Certificate Password
lv: SSL sertifikāta parole

en: Unable to open the certificate. Try a new password?
lv: Nevar atvērt sertifikātu. Mēģināt jaunu paroli?

en: The procedure to set the client certificate for the session failed.
lv: Atvainojiet, neveiksmīga sesijas klienta sertifikāta uzstādīšanas procedūra.

en: The server failed the authenticity check (%1).
lv: Serveris neizgāja autentiskuma testu (%1).

en: Server Authentication
lv: Servera autentificēšana

en: Would you like to accept this certificate forever without being prompted?
lv: Vai vēlaties vienmēr pieņemt šo sertifikātu bez prasīšanas?

en: You have indicated that you wish to accept this certificate, but it is not issued to the server who is presenting it. Do you wish to continue loading?
lv: Jūs norādījāt, ka vēlaties pieņemt šo sertifikātu, bet to nav izdevis serveris, kurš to prezentē. Vai jūs vēlaties turpināt ielādi?

en: SSL certificate is being rejected as requested. You can disable this in the KDE System Settings.
lv: SSL sertifikāts tiek noraidīts, kā pieprasīts. Jūs varat šo atslēgt Sistēmas iestatījumos.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commonNameTag)
en: Common name:
lv: Parastais nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationTag)
en: Organization:
lv: Organizācija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organization)
en: Acme Sundry Products Company
lv: Acme žūstošo produktu kompānija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnitTag)
en: Organizational unit:
lv: Organizatoriskā vienība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, organizationalUnit)
en: Fraud Department
lv: Krāpniecības departaments

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, countryTag)
en: Country:
lv: Valsts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, country)
en: Canada
lv: Kanāda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stateTag)
en: State:
lv: Štats:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, state)
en: Quebec
lv: Kvebeka

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cityTag)
en: City:
lv: Pilsēta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, city)
en: Lakeridge Meadows
lv: Tontontorontona

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organization / Common Name
lv: Organizācija / kopējais nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, treeWidget)
en: Organizational Unit
lv: Organizatoriskā vienība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, displaySelection)
en: Display...
lv: Rādīt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, disableSelection)
en: Disable
lv: Atslēgt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, enableSelection)
en: Enable
lv: Ieslēgt

en: System certificates
lv: Sistēmas sertifikāti

en: User-added certificates
lv: Lietotāja pievienotie sertifikāti

en: Pick Certificates
lv: Izvēlēties sertifikātus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, subjectHeading)
en: <b>Subject Information</b>
lv: <b>Subjekta informācija</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuerHeading)
en: <b>Issuer Information</b>
lv: <b>Izsniedzēja informācija</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <b>Other</b>
lv: <b>Cita</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodLabel)
en: Validity period
lv: Derīguma termiņš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialNumberLabel)
en: Serial number
lv: Sērijas numurs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, md5DigestLabel)
en: MD5 digest
lv: MD5 kontrolskaitlis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestLabel)
en: SHA1 digest
lv: SHA1 kontrolskaitlis

[ctx: %1 is the effective date of the certificate, %2 is the expiry date]
en: %1 to %2
lv: %1 līdz %2

en: SSL Configuration Module
lv: SSL konfigurācijas modulis

en: SSL Signers
lv: SSL parakstītāji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: You have indicated that you wish to obtain or purchase a secure certificate. This wizard is intended to guide you through the procedure. You may cancel at any time, and this will abort the transaction.
lv: Jūs norādījāt, ka vēlaties iegūt vai nopirkt drošu sertifikātu. Šis vednis ir paredzēts, lai palīdzētu jums to iegūt. Varat pārtraukt jebkurā brīdī un transakcija tiks atcelta.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: You must now provide a password for the certificate request. Please choose a very secure password as this will be used to encrypt your private key.
lv: Nepieciešams ievadīt paroli sertifikāta pieprasījumam. Lūdzu, izvēlieties ļoti drošu paroli, jo tā tiks izmantota, lai šifrētu privāto atslēgu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: &Repeat password:
lv: &Atkārtot paroli:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: &Choose password:
lv: &Izvēlieties paroli:

en: Certificate
lv: Sertifikāts

en: Save selection for this host.
lv: Saglabāt izvēli šim resursdatoram.

en: Send certificate
lv: Sūtīt sertifikātu

en: Do not send a certificate
lv: Nesūtīt sertifikātu

en: KDE SSL Certificate Dialog
lv: KDE SSL sertifikātu dialogs

en: The server <b>%1</b> requests a certificate.<br /><br />Select a certificate to use from the list below:
lv: Serveris <b>%1</b> pieprasa sertifikātu.<br /><br />Izvēlieties sertifikātu no saraksta:

en: Signature Algorithm:
lv: Paraksta algoritms:

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Signature Contents:
lv: Paraksts satur:

[ctx: Unknown]
en: Unknown key algorithm
lv: Nezināms atslēgas algoritms

en: Key type: RSA (%1 bit)
lv: Atslēgas tips: RSA (%1 biti)

en: Modulus:
lv: Modulis:

en: Exponent: 0x
lv: Eksponente: 0x

en: Key type: DSA (%1 bit)
lv: Atslēgas tips: DSA (%1 biti)

en: Prime:
lv: Pirmskaitlis:

en: 160 bit prime factor:
lv: 160 bitu pirmskaitļu reizinājums:

en: Public key:
lv: Publiskā atslēga:

en: The certificate is valid.
lv: Sertifikāts ir derīgs.

en: Retrieval of the issuer certificate failed. This means the CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
lv: Neizdevās ielādēt izdevēja sertifikātu. Tas nozīmē, ka nevar atrast CA (sertifikāta autoritāti).

en: Retrieval of the CRL (Certificate Revocation List) failed. This means the CA's (Certificate Authority) CRL can not be found.
lv: Neizdevās sertifikātu atsaukšanas sarakstu. Tas nozīmē, ka nevar atrast CA (sertifikāta autoritātes) CRL.

en: The decryption of the certificate's signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
lv: Neizdevās atšifrēt sertifikāta parakstu. Tas nozīmē, ka to nevarēja pat aprēķināt, nevis tas tikai nesakrita ar gaidīto rezultātu.

en: The decryption of the CRL's (Certificate Revocation List) signature failed. This means it could not even be calculated as opposed to just not matching the expected result.
lv: Neizdevās atšifrēt CRL (sertifikātu atsaukšanas saraksta) parakstu. Tas nozīmē, ka to nevarēja pat aprēķināt, nevis tas tikai nesakrita ar gaidīto rezultātu.

en: The decoding of the public key of the issuer failed. This means that the CA's (Certificate Authority) certificate can not be used to verify the certificate you wanted to use.
lv: Neizdevās atkodēt izdevēja publisko atslēgu. Tas nozīmē, ka nav iespējams izmantot CA (sertifikāta autoritātes) sertifikātu izmantojamā sertifikāta pārbaudīšanai.

en: The certificate's signature is invalid. This means that the certificate can not be verified.
lv: Sertifikāta paraksts ir nederīgs. Tas nozīmē, ka sertifikāts nav īsts.

en: The CRL's (Certificate Revocation List) signature is invalid. This means that the CRL can not be verified.
lv: CRLa (sertifikātu atsaukšanas saraksta) paraksts ir nederīgs. Tas nozīmē, ka CRL nav īsts.

en: The certificate is not valid, yet.
lv: Sertifikāta derīguma termiņš vēl nav sācies.

en: The certificate is not valid, any more.
lv: Sertifikāta derīguma termiņš beidzies.

en: The CRL (Certificate Revocation List) is not valid, yet.
lv: CRL (sertifikātu atsaukšanas saraksts) vēl nav derīgs.

en: The time format of the certificate's 'notBefore' field is invalid.
lv: Sertifikāta lauka 'notBefore' formāts ir nederīgs.

en: The time format of the certificate's 'notAfter' field is invalid.
lv: Sertifikāta lauka 'notAfter' formāts ir nederīgs.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'lastUpdate' field is invalid.
lv: CRL (sertifikātu atsaukšanas saraksta) lauka 'lastUpdate' formāts ir nederīgs.

en: The time format of the CRL's (Certificate Revocation List) 'nextUpdate' field is invalid.
lv: CRL (sertifikātu atsaukšanas saraksta) lauka 'nextUpdate' formāts ir nederīgs.

en: The OpenSSL process ran out of memory.
lv: OpenSSL nepietika operatīvās atmiņas.

en: The certificate is self-signed and not in the list of trusted certificates. If you want to accept this certificate, import it into the list of trusted certificates.
lv: Sertifikāts ir pašparakstīts un nav uzticamo sertifikātu sarakstā. Ja vēlaties to pieņemt, ielieciet to uzticamo sertifikātu sarakstā.

en: The certificate is self-signed. While the trust chain could be built up, the root CA's (Certificate Authority) certificate can not be found.
lv: Sertifikāts ir pašparakstīts. Ir iespējams izveidot tā uzticamības ķēdi, bet neizdevās atrast tā saknes CA (sertifikāta autoritāti).

en: The CA's (Certificate Authority) certificate can not be found. Most likely, your trust chain is broken.
lv: Neizdevās atrast CA (sertifikāta autoritātes) sertifikātu. Visdrīzāk, uzticamības ķēde ir bojāta.

en: The certificate can not be verified as it is the only certificate in the trust chain and not self-signed. If you self-sign the certificate, make sure to import it into the list of trusted certificates.
lv: Sertifikātu nevar apstiprināt, jo tas ir vienīgais sertifikāts uzticamības ķēdē un nav pašparakstīts. Ja jūs pats parakstiet šo sertifikātu, tad arī pievienojiet to uzticamo sertifikātu sarakstam.

en: The certificate chain is longer than the maximum depth specified.
lv: Sertifikātu ķēde ir garāka nekā norādītais maksimālais garums.

en: The certificate has been revoked.
lv: Sertifikāts ir anulēts.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is invalid.
lv: Sertifikāta CA (sertifikāta autoritāte) ir nederīga.

en: The length of the trust chain exceeded one of the CA's (Certificate Authority) 'pathlength' parameters, making all subsequent signatures invalid.
lv: Uzticības ķēdes garums pārsniedza CA (sertifikāta autoritātes) 'pathlength' parametru, padarot nederīgus visus nākamos parakstus.

en: The certificate has not been signed for the purpose you tried to use it for. This means the CA (Certificate Authority) does not allow this usage.
lv: Sertifikāts nav parakstīts mērķim, kuram jūs mēģināt to izmantot. Tas nozīmē, ka CA (sertifikāta autoritāte) neļauj to izmantot šādā veidā.

en: The root CA (Certificate Authority) is not trusted for the purpose you tried to use this certificate for.
lv: CA (sertifikāta autoritāte) nav uzticama mērķim, kuram vēlaties izmantot šo sertifikātu.

en: The root CA (Certificate Authority) has been marked to be rejected for the purpose you tried to use it for.
lv: Saknes CA (sertifikāta autoritāte) ir atzīmēta kā noraidīta mērķim, kuram jūs mēģināt to izmantot.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) does not match the CA name of the certificate.
lv: Sertifikāta CA (sertifikāta autoritāte) neatbilst sertifikāta CA nosaukumam.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID does not match the key ID in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
lv: Sertifikāta CA (sertifikāta autoritāte) sertifikāta atslēgas ID neatbilst sertifikāta 'issuer' daļai.

en: The CA (Certificate Authority) certificate's key ID and name do not match the key ID and name in the 'Issuer' section of the certificate you are trying to use.
lv: Sertifikāta CA (sertifikāta autoritāte) sertifikāta atslēgas ID un nosaukums neatbilst sertifikāta 'issuer' daļā ierakstītajam.

en: The certificate's CA (Certificate Authority) is not allowed to sign certificates.
lv: Sertifikāta CA (sertifikāta autoritāte) nav tiesību parakstīt sertifikātus.

en: OpenSSL could not be verified.
lv: Neizdevās apstiprināt OpenSSL.

en: The signature test for this certificate failed. This could mean that the signature of this certificate or any in its trust path are invalid, could not be decoded or that the CRL (Certificate Revocation List) could not be verified. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
lv: Neizdevās apstiprināt sertifikāta parakstu. Tas var nozīmēt, ka sertifikāta paraksts vai kāds no uzticības ķēdē esošo sertifikātu parakstiem nav derīgs, nav dekodējams vai ka neizdevās pārbaudīt CLR (sertifikātu atsaukšanas sarakstu). Ja redzat šo paziņojumu, lūdzu, ziņojiet programmas autoram, lai viņš lieto jaunos, konkrētākos kļūdas paziņojumus.

en: This certificate, any in its trust path or its CA's (Certificate Authority) CRL (Certificate Revocation List) is not valid. Any of them could not be valid yet or not valid any more. If you see this message, please let the author of the software you are using know that he or she should use the new, more specific error messages.
lv: Šis sertifikāts vai kāds no tā uzticības ceļa sertifikātiem, vai tā CA (sertifikāta autoritāte) nav derīgs. Jebkurš no tiem varētu būt vēl nestājies spēkā vai ar beigušos derīguma termiņu. Ja redzat šo paziņojumu, lūdzu, ziņojiet programmas autoram, lai viņš lieto jaunos, konkrētākos kļūdas paziņojumus.

en: Certificate signing authority root files could not be found so the certificate is not verified.
lv: Sertifikāta parakstītāja saknes faili nav atrasti, tādēļ sertifikāts nav pārbaudīts.

en: SSL support was not found.
lv: SSL atbalsts nav atrasts.

en: Private key test failed.
lv: Kļūdains privātās atslēgas tests.

en: The certificate has not been issued for this host.
lv: Sertifikāts ir izsniegts citai vietnei.

en: This certificate is not relevant.
lv: Sertifikāts nav saistīts ar šo vietni.

en: The certificate is invalid.
lv: Sertifikāts ir nederīgs.

en: KDE SSL Information
lv: KDE SSL informācija

[ctx: The receiver of the SSL certificate]
en: Subject
lv: Saņēmējs

[ctx: The authority that issued the SSL certificate]
en: Issuer
lv: Izdevējs

en: Current connection is secured with SSL.
lv: Šis savienojums ir aizsargāts ar SSL.

en: Current connection is not secured with SSL.
lv: Šis savienojums nav aizsargāts ar SSL.

en: SSL support is not available in this build of KDE.
lv: SSL atbalsts nav pieejams šajā KDE būvējumā.

en: The main part of this document is secured with SSL, but some parts are not.
lv: Galvenā šī dokumenta daļa ir aizsargāta ar SSL, bet dažas daļas nav.

en: Some of this document is secured with SSL, but the main part is not.
lv: Daļa no šī dokumenta ir aizsargāta ar SSL, bet ne galvenā daļa.

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: using %1 bit | using %1 bits
lv[0]: izmantojot %1 bitu
lv[1]: izmantojot %1 bitus
lv[2]: izmantojot %1 bitu

[ctx: Part of: %1, using %2 bits of a %3 bit key]
en: of a %1 bit key | of a %1 bit key
lv[0]: no %1 bita atslēgas
lv[1]: no %1 bitu atslēgas
lv[2]: no %1 bitu atslēgas

[ctx: The certificate is not trusted]
en: NO, there were errors:
lv: NĒ, bija kļūdas:

[ctx: The certificate is trusted]
en: Yes
lv: Jā

en: KDE Certificate Request
lv: KDE sertifikāta pieprasījums

en: KDE Certificate Request - Password
lv: SSL sertifikāta pieprasījums - parole

en: Unsupported key size.
lv: Neatbalstīts atslēgas garums.

en: Please wait while the encryption keys are generated...
lv: Lūdzu, uzgaidiet, tiek ģenerētas šifrēšanas atslēgas...

en: Do you wish to store the passphrase in your wallet file?
lv: Vai vēlaties saglabāt paroli jūsu makā?

en: Store
lv: Saglabāt

en: Do Not Store
lv: Neglabāt

en: 2048 (High Grade)
lv: 2048 (spēcīga)

en: 1024 (Medium Grade)
lv: 1024 (vidēja)

en: 768  (Low Grade)
lv: 768  (vāja)

en: 512  (Low Grade)
lv: 512  (vāja)

en: No SSL support.
lv: Nav SSL atbalsta.

en: Certificate password
lv: Sertifikāta parole

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionIndicator)
en: [padlock]
lv: [piekaramā atslēga]

[ctx: Web page address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressTag)
en: Address:
lv: Adrese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ipTag)
en: IP address:
lv: IP adrese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, encryptionTag)
en: Encryption:
lv: Šifrēšana:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, detailsTag)
en: Details:
lv: Detaļas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sslVersionTag)
en: SSL version:
lv: SSL versija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, certSelectorTag)
en: Certificate chain:
lv: Sertifikātu ķēde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, trustedTag)
en: Trusted:
lv: Uzticams:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validityPeriodTag)
en: Validity period:
lv: Derīguma termiņš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serialTag)
en: Serial number:
lv: Sērijas numurs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, digestTag)
en: MD5 digest:
lv: MD5 kontrolskaitlis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sha1DigestTag)
en: SHA1 digest:
lv: SHA1 kontrolskaitlis:

en: The remote host did not send any SSL certificates.
    Aborting because the identity of the host cannot be established.
lv: Attālinātais dators nenosūtīja SSL sertifikātu.
    Pārtrauc, jo nevar noteikt datora identitāti.

en: Mail service
lv: Pasta serviss

en: Could not find a usable proxy configuration script
lv: Nevar atrast derīgu starpniekservera konfigurācijas skriptu

en: Could not download the proxy configuration script:
    %1
lv: Nevar lejupielādēt starpniekservera konfigurācijas skriptu:
    %1

en: Could not download the proxy configuration script
lv: Nevar lejupielādēt starpniekservera konfigurācijas skriptu

en: The proxy configuration script is invalid:
    %1
lv: Nederīgs starpniekservera konfigurācijas skripts:
    %1

en: The proxy configuration script returned an error:
    %1
lv: Starpniekservera konfigurācijas skripts atgrieza kļūdu:
    %1

en: Got an invalid reply when calling %1
lv: Saņemta nederīga atbilde uz izsaukumu %1

en: Error connecting to server.
lv: Kļūda pieslēdzoties serverim.

en: Not connected.
lv: Nav savienojuma.

en: Connection timed out.
lv: Savienojuma laiks beidzies.

en: Time out waiting for server interaction.
lv: Servera atbildes gaidīšanas laiks beidzies.

en: Server said: "%1"
lv: Serveris atbild: "%1"

en: Sends a bug report by email
lv: Nosūta kļūdas ziņojumu uz e-pastu

en: Author
lv: Autors

en: Subject line
lv: Tēmas rinda

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: telnet service
lv: telnet serviss

en: telnet protocol handler
lv: telnet protokola apstrādātājs

en: You do not have permission to access the %1 protocol.
lv: Jums nav atļajuju piekļūt %1 protokolam.
