kio_help4 - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Output file
lv: Izvades fails

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
lv: Ģenerē DocBook ierakstus standarta darbību taustiņu īsceļiem

en: There is no documentation available for %1.
lv: Nav pieejama dokumentācija par %1.

en: Looking up correct file
lv: Meklē pareizo failu

en: Preparing document
lv: Sagatovo dokumentu

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
lv: Nevar analizēt prasīto palīdzības failu:<br/>%1

en: Saving to cache
lv: Saglabā kešatmiņā

en: Using cached version
lv: Izmanto kešoto versiju

en: Looking up section
lv: Meklē sekciju

en: Could not find filename %1 in %2.
lv: Nevar atrast faila nosaukumu %1 iekš %2.

en: Stylesheet to use
lv: Izmantojamā stilutabula

en: Output whole document to stdout
lv: Izvadīt visu dokumentu uz stdout

en: Output whole document to file
lv: Izvadīt visu dokumentu uz failu

en: Create a ht://dig compatible index
lv: Veidot ht://dig savietojamu indeksu

en: Check the document for validity
lv: Pārbaudīt dokumenta derīgumu

en: Create a cache file for the document
lv: Veidot keša failu dokumentam

en: Set the srcdir, for kdelibs
lv: Uzstādīt srcdir, priekš kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
lv: Stilulapai padodamie parametri

en: The file to transform
lv: Transformējamais fails

en: XML-Translator
lv: XML-translators

en: KDE Translator for XML
lv: KDE XML translators

en: Could not write to cache file %1.
lv: Nevar ierakstīt keša failā %1.

en: Parsing stylesheet
lv: Pārsē stilu lapu

en: Parsing document
lv: Parsē dokumentu

en: Applying stylesheet
lv: Piemēro stilu lapu

en: Writing document
lv: Raksta dokumentu
