libplasma - en to lv translation catalogue (158 entries)

en: animation() takes one argument
lv: animation() ir nepieciešams viens arguments

en: %1 is not a known animation type
lv: %1 ir nezināms animācijas tips

en: Script initialization failed
lv: Skripta inicializācija neizdevās

en: Unable to load the widget
lv: Neizdevās ielādēt sīkrīku

en: Panel
lv: Panelis

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unknown Widget
lv: Nezināms sīkrīks

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: &OK
lv: &Labi

en: &Yes
lv: &Jā

en: &No
lv: &Nē

en: &Cancel
lv: &Atcelt

en: OK
lv: Labi

en: Activate %1 Widget
lv: Aktivizēt %1 sīkrīku

en: Widget Settings
lv: Sīkrīka iestatījumi

en: Remove this Widget
lv: Noņemt šo sīkrīku

en: Run the Associated Application
lv: Darbināt saistīto lietotni

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: %1 Settings
lv: %1 iestatījumi

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
lv: %1 iestatījumi

en: Accessibility
lv: Pieejamība

en: Application Launchers
lv: Programmu palaidēji

en: Astronomy
lv: Astronomija

en: Date and Time
lv: Datums un laiks

en: Development Tools
lv: Izstrādes rīki

en: Education
lv: Izglītība

en: Environment and Weather
lv: Vide un laikapstākļi

en: Examples
lv: Piemēri

en: File System
lv: Failu sistēma

en: Fun and Games
lv: Jautrība un spēles

en: Graphics
lv: Grafika

en: Language
lv: Valoda

en: Mapping
lv: Kartes

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Multimedia
lv: Multivide

en: Online Services
lv: Tiešsaistes pakalpojumi

en: Productivity
lv: Produktivitāte

en: System Information
lv: Sistēmas informācija

en: Utilities
lv: Palīgrīki

en: Windows and Tasks
lv: Logi un uzdevumi

en: Keyboard Shortcut
lv: Tastatūras īsceļš

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
lv: %1 uz %2

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
lv: Noņemt šo %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
lv: %1 iestatījumi

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
lv: Neizdevās izveidot %1 ScriptEngine sīkrīkam  %2.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
lv: Neizdevās atvērt pakotni %1, kas ir nepieciešama sīkrīkam %2.

en: This object could not be created.
lv: Šo objektu neizdevās izveidot.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
lv: Šo objektu neizdevās izveidot, jo: <p><b>%1</b></p>

en: Remove this Panel
lv: Noņemt šo paneli

en: Remove this Activity
lv: Noņemt šo nodarbi

en: Activity Settings
lv: Nodarbes iestatījumi

en: Add Widgets...
lv: Pievienot sīkrīkus...

en: Next Widget
lv: Nākamais sīkrīks

en: Previous Widget
lv: Iepriekšējais sīkrīks

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
lv: %1 opcijas

en: Fetching file type...
lv: Iegūst faila tipu...

en: Widgets
lv: Sīkrīki

en: Icon
lv: Ikona

en: Wallpaper
lv: Ekrāntapete

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
lv: Noņemt šo %1

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt šo %1?

en: Could not find requested component: %1
lv: Neizdevās atrast pieprasīto komponenti: %1

en: This plugin needs to be configured
lv: Šo spraudni nepieciešams konfigurēt

en: Unknown ContainmentActions
lv: Nezināms ContainmentActions

en: Lock Widgets
lv: Slēgt sīkrīkus

en: Unlock Widgets
lv: Atslēgt sīkrīkus

en: Shortcut Settings
lv: Īsceļa iestatījumi

en: Unnamed
lv: Nenosaukts

en: Show this group.
lv: Rādīt šo grupu.

en: Hide this group.
lv: Slēpt šo grupu.

en: Expand this widget
lv: Izvēst šo sīkrīku

en: Collapse this widget
lv: Sakļaut šo sīkrīku

en: Reattach
lv: Pievienot atpakaļ

en: Close
lv: Aizvērt

en: This system does not support OpenGL widgets.
lv: Šī sistēma neatbalsta OpenGL sīkrīkus.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
lv: Jūsu dators neatbalsta OpenGL sīkrīkus

[ctx: A non-functional package]
en: Invalid
lv: Nederīgs

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
lv: Gadījās kļūda mēģinot palaist ar šo sīkrīku saistīto lietotni.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
lv: Nederīga pilnvara.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
lv: Nepieciešama atbilstoša parole.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Access denied.
lv: Piekļuve liegta.

en: Unknown error.
lv: Nezināma kļūda.

en: Images
lv: Attēli

en: Configuration Definitions
lv: Konfigurācijas definīcijas

en: User Interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Data Files
lv: Datu faili

en: Executable Scripts
lv: Izpildāmie skripti

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Main Config UI File
lv: Galvenais konfigurācijas UI fails

en: Configuration XML file
lv: Konfigurācijas XML fails

en: Main Script File
lv: Galvenais skripta fails

en: Default configuration
lv: Noklusētā konfigurācija

en: Animation scripts
lv: Animācijas skripti

en: Service Descriptions
lv: Servisu apraksti

en: Images for dialogs
lv: Attēli dialogiem

en: Generic dialog background
lv: Vispārīgs dialoga fons

en: Theme for the logout dialog
lv: Tēma atslēgšanās dialogam

en: Wallpaper packages
lv: Ekrāntapešu pakotnes

en: Images for widgets
lv: Attēli sīkrīkiem

en: Background image for widgets
lv: Fona attēls sīkrīkiem

en: Analog clock face
lv: Analogā pulksteņa izskats

en: Background image for panels
lv: Fona attēls paneļiem

en: Background for graphing widgets
lv: Fons zīmējošiem sīkrīkiem

en: Background image for tooltips
lv: Fona attēls paskaidrēm

en: Opaque images for dialogs
lv: Necaurspīdīgi attēli dialogiem

en: Opaque generic dialog background
lv: Necaurspīdīgs vispārīgs dialoga fons

en: Opaque theme for the logout dialog
lv: Necaurspīdīga tēma atslēgšanās dialogam

en: Opaque images for widgets
lv: Necaurspīdīgi attēli sīkrīkiem

en: Opaque background image for panels
lv: Necaurspīdīgs fona attēls paneļiem

en: Opaque background image for tooltips
lv: Necaurspīdīgs fona attēls paskaidrēm

en: Low color images for dialogs
lv: Mazkrāsu attēli dialogiem

en: Low color generic dialog background
lv: Mazkrāsu vispārīgs dialoga fons

en: Low color theme for the logout dialog
lv: Mazkrāsu tēma atteikšanās dialogam

en: Low color background image for widgets
lv: Mazkrāsu fona attēls sīkrīkiem

en: Low color analog clock face
lv: Mazkrāsu analogā pulksteņa izskats

en: Low color background image for panels
lv: Mazkrāsu fona attēls paneļiem

en: Low color background for graphing widgets
lv: Mazkrāsu fons zīmējošiem sīkrīkiem

en: Low color background image for tooltips
lv: Mazkrāsu fona attēls paskaidrēm

en: KColorScheme configuration file
lv: KColorScheme konfigurācijas fails

en: Screenshot
lv: Ekrānattēls

en: Recommended wallpaper file
lv: Rekomendētais ekrāntapetes fails

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
lv: Ievadiet paroli. Ievadiet to pašu paroli, kāda ir uz ierīces kurai vēlaties pieslēgties.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
lv: Ļaut šim lietotājam piekļūt visiem servisiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
lv: Atcerēties šo lietotāju

en: Incoming connection request
lv: Ienākoša savienojuma pieprasījums

en: Connect with remote widget
lv: Pieslēgties attālinātam sīkrīkam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
lv: Sīkrīka kopīgošana tīklā ļauj jums piekļūt sīkrīkam no cita datora un attālināti kontrolēt to.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
lv: Kopīgot sīkrīku tīklā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
lv: Ļauj jebkuram brīvi piekļūt šim sīkrīkam

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
lv: Darbs vairs nav derīgs, darbība nav aktivizēta.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
lv: Darbs vairs nav derīgs, nederīgi parametri.

en: Timeout.
lv: Noildze.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
lv: Nederīgs (null) serviss, nevar veikt nevienu darbību.

en: The "%1" widget is not installed.
lv: Sīkrīks "%1" nav instalēts.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
lv: Serveris nosūtīja nederīgu plasmoīda pakotni.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
lv: Jūs atvērsiet attālinātu sīkrīku savā sistēmā.<br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
lv: <tr><td align="right"><b>Nosaukums:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
lv: <tr><td align="right"><b>Apraksts:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
lv: <tr><td align="right"><b>Autors:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Server:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
lv: <tr><td align="right"><b>Serveris:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
lv: <br><br>Vai tiešām vēlaties atvērt šo sīkrīku savā sistēmā?

en: Remote Widget
lv: Attālinātais sīkrīks

en: Open Widget
lv: Atvērt sīkrīku

en: Reject Widget
lv: Noraidīt sīkrīku

en: User rejected
lv: Lietotājs noraidīja

en: Timeout
lv: Noildze

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
lv: Šī sistēma nenodrošina atbalstu 'attālināto sīkrīku' iespējai.
    Piekļuve neveiksmīga.

en: Allow everybody access to %1.
lv: Ļaut jebkuram piekļūt %1.

en: Deny everybody access to %1
lv: Neļaut nevienam piekļūt %1

en: Allow %1 access to all services.
lv: Ļaut %1 piekļūt visiem servisiem.

en: Deny %1 access to all services.
lv: Neļaut %1 piekļūt nevienam servisam.

en: Allow access to %1, by %2.
lv: Atļaut piekļūt %1 no %2.

en: Deny access to %1, by %2.
lv: Neļaut piekļūt %1 no %2.

en: Allow access to %1, by %2?
lv: Atļaut piekļūt %1 no %2?

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
lv: Jūs esat pieprasījis piekļuvi %1, kas atrodas uz %2.

en: search term
lv: meklēšanas teksts

en: Unknown Wallpaper
lv: Nezināma ekrāntapete
