timezones4 - en to lv translation catalogue (328 entries)

en: Africa/Abidjan
lv: Āfrika/Abidžana

en: Africa/Accra
lv: Āfrika/Akra

en: Africa/Addis_Ababa
lv: Āfrika/Adisabeba

en: Africa/Algiers
lv: Āfrika/Alžīra

en: Africa/Asmara
lv: Āfrika/Asmera

en: Africa/Asmera
lv: Āfrika/Asmera

en: Africa/Bamako
lv: Āfrika/Bamako

en: Africa/Bangui
lv: Āfrika/Bangi

en: Africa/Banjul
lv: Āfrika/Bandžula

en: Africa/Bissau
lv: Āfrika/Bisava

en: Africa/Blantyre
lv: Ārfika/Bahreina

en: Africa/Brazzaville
lv: Āfrika/Brazivilla

en: Africa/Bujumbura
lv: Āfrika/Budžumbura

en: Africa/Cairo
lv: Āfrika/Kaira

en: Africa/Casablanca
lv: Āfrika/Kasablanka

en: Africa/Conakry
lv: Āfrika/Konakri

en: Africa/Dakar
lv: Āfrika/Dakāra

en: Africa/Djibouti
lv: Āfrika/Džibuti

en: Africa/Freetown
lv: Āfrika/Frītauna

en: Africa/Gaborone
lv: Āfrika/Gaborone

en: Africa/Harare
lv: Āfrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
lv: Āfrika/Johanesburga

en: Africa/Kampala
lv: Āfrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
lv: Āfrika/Hartūma

en: Africa/Kigali
lv: Āfrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
lv: Āfrika/Kinšasa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
lv: riet. Kongo dem. republika

en: Africa/Lagos
lv: Āfrika/Lagosa

en: Africa/Libreville
lv: Āfrika/Libervilla

en: Africa/Lome
lv: Āfrika/Lome

en: Africa/Luanda
lv: Āfrika/Luanda

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
lv: austr. Kongo dem. republika

en: Africa/Lusaka
lv: Āfrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
lv: Āfrika/Malabo

en: Africa/Maputo
lv: Āfrika/Maputo

en: Africa/Maseru
lv: Āfrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
lv: Āfrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
lv: Āfrika/Mogadišo

en: Africa/Monrovia
lv: Āfrika/Monrovija

en: Africa/Nairobi
lv: Āfrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
lv: Āfrika/Ndžamena

en: Africa/Niamey
lv: Āfrika/Niameja

en: Africa/Porto-Novo
lv: Āfrika/Porto-Novo

en: Africa/Pretoria
lv: Āfrika/Pretorija

en: Africa/Timbuktu
lv: Āfrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
lv: Āfrika/Tripole

en: Africa/Tunis
lv: Āfrika/Tunisa

en: Africa/Windhoek
lv: Āfrika/Vindhūka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
lv: Aleutu salas

en: America/Anchorage
lv: Amērika/Ankoridža

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
lv: Aļaskas laiks

en: America/Antigua
lv: Amērika/Antigva

en: America/Argentina/Buenos_Aires
lv: Amērika/Argentīna/Buenosairesa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
lv: vairums vietu (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
lv: vairums vietu (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Mendoza
lv: Amērika/Argentīna/Mendoza

en: America/Argentina/Salta
lv: Amērika/Argentīna/Salta

en: America/Aruba
lv: Amērika/Aruba

en: America/Asuncion
lv: Amērika/Asunsjona

en: America/Atka
lv: Amērika/Ataka

en: America/Barbados
lv: Amērika/Barbadosa

en: America/Belem
lv: Amērika/Belema

en: America/Belize
lv: Amērika/Beliza

en: America/Bogota
lv: Amērika/Bogota

en: America/Buenos_Aires
lv: Amērika/Buenosairesa

en: America/Calgary
lv: Amērika/Kalgari

en: America/Cambridge_Bay
lv: Amērika/Kemdrižas līcis

en: America/Campo_Grande
lv: Amērika/Kampogrande

en: America/Cancun
lv: Amērika/Kankuna

en: America/Caracas
lv: Amērika/Karakasa

en: America/Cayman
lv: Amērika/Kaimanu_salas

en: America/Chicago
lv: Amērika/Čikāga

en: America/Chihuahua
lv: Amērika/Čihuahua

en: America/Costa_Rica
lv: Amērika/Kostarika

en: America/Dawson
lv: Amērika/Deivisona

en: America/Denver
lv: Amērika/Denvera

en: America/Detroit
lv: Amērika/Detroita

en: America/Dominica
lv: Amērika/Dominika

en: America/Edmonton
lv: Amērika/Edmontona

en: America/El_Salvador
lv: Amērika/Salvadora

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
lv: Klusā okeāna laiks

en: America/Grenada
lv: Amērika/Grenada

en: America/Guadeloupe
lv: Amērika/Gvadelupa

en: America/Guatemala
lv: Amērika/Gvatemala

en: America/Guyana
lv: Amērika/Gviāna

en: America/Halifax
lv: Amērika/Halifaksa

en: America/Havana
lv: Amērika/Havanna

en: America/Indiana/Indianapolis
lv: Amērika/Indiāna/Indianapolisa

en: America/Indiana/Knox
lv: Amērika/Indiāna/Knoksa

en: America/Indiana/Petersburg
lv: Amērika/Indiāna/Pēterburga

en: America/Indiana/Tell_City
lv: Amērika/Indiāna/Tella_pilsēta

en: America/Indianapolis
lv: Amērika/Indianapolisa

en: America/Jamaica
lv: Amērika/Jamaika

en: America/Kentucky/Louisville
lv: Amērika/Kentuki/Luisvilla

en: America/Lima
lv: Amērika/Lima

en: America/Los_Angeles
lv: Amērika/Losandželosa

en: America/Louisville
lv: Amērika/Luisvilla

en: America/Managua
lv: Amērika/Managva

en: America/Manaus
lv: Amērika/Manusa

en: America/Martinique
lv: Amērika/Martinika

en: America/Mexico_City
lv: Amērika/Mehiko

en: America/Miquelon
lv: Amērika/Mikelona

en: America/Monterrey
lv: Amērika/Montereja

en: America/Montevideo
lv: Amērika/Montevideo

en: America/Montreal
lv: Amērika/Monreāla

en: America/Montserrat
lv: Amērika/Monserata

en: America/Nassau
lv: Amērika/Nasau

en: America/New_York
lv: Amērika/Ņujorka

en: America/North_Dakota/Center
lv: Amērika/Ziemeļdakota/Centrs

en: America/North_Dakota/New_Salem
lv: Amērika/Ziemeļdakota/Jaunā_Salema

en: America/Panama
lv: Amērika/Panama

en: America/Paramaribo
lv: Amērika/Paramaribo

en: America/Phoenix
lv: Amērika/Fēniksa

en: America/Port-au-Prince
lv: Amērika/Portoprinsa

en: America/Port_of_Spain
lv: Amērika/Portofspeina

en: America/Puerto_Rico
lv: Amērika/Puertoriko

en: America/Santiago
lv: Amērika/Santjāgo

en: America/Santo_Domingo
lv: Amērika/Sandomingo

en: America/St_Vincent
lv: Amērika/Sentvinsenta

en: America/Thule
lv: Amērika/Tule

en: America/Tijuana
lv: Amērika/Tihuāna

en: America/Toronto
lv: Amērika/Toronto

en: America/Vancouver
lv: Amērika/Vankuvera

en: America/Whitehorse
lv: Amērika/Vaithorsa

en: America/Winnipeg
lv: Amērika/Vinipega

en: Antarctica/Davis
lv: Antarktika/Deivisa

en: Antarctica/McMurdo
lv: Antarktika/Makmērdoka

en: Antarctica/Palmer
lv: Antarktika/Palmera

en: Antarctica/South_Pole
lv: Antarktika/Dienvidpols

en: Antarctica/Vostok
lv: Antarktika/Vostoka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, S Magnetic Pole
lv: Vostoka stacija, dienvidu magnētiskais pols

en: Arctic/Longyearbyen
lv: Arktika/Lāča_salas

en: Asia/Aden
lv: Āzija/Adena

en: Asia/Almaty
lv: Āzija/Almata

en: Asia/Amman
lv: Āzija/Amāna

en: Asia/Anadyr
lv: Āzija/Anadira

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+10 - Bering Sea
lv: Maskava +10 - Beringa jūra

en: Asia/Ashgabat
lv: Āzija/Ašhabada

en: Asia/Baghdad
lv: Āzija/Bagdāde

en: Asia/Bahrain
lv: Āzija/Bahreina

en: Asia/Baku
lv: Āzija/Baku

en: Asia/Bangkok
lv: Āzija/Bankoka

en: Asia/Beirut
lv: Āzija/Beiruta

en: Asia/Bishkek
lv: Āzija/Biškeka

en: Asia/Brunei
lv: Āzija/Bruneja

en: Asia/Calcutta
lv: Āzija/Kalkuta

en: Asia/Colombo
lv: Āzija/Kolombo

en: Asia/Damascus
lv: Āzija/Damaska

en: Asia/Dhaka
lv: Āzija/Daka

en: Asia/Dili
lv: Āzija/Dili

en: Asia/Dubai
lv: Āzija/Dubaja

en: Asia/Dushanbe
lv: Āzija/Dušambe

en: Asia/Gaza
lv: Āzija/Gaza

en: Asia/Hong_Kong
lv: Āzija/Honkonga

en: Asia/Irkutsk
lv: Āzija/Irkutska

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+05 - Lake Baikal
lv: Maskava +5 - Baikāla ezers

en: Asia/Jakarta
lv: Āzija/Džakarta

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Java & Sumatra
lv: Java un Sumatra

en: Asia/Jayapura
lv: Āzija/Džaipura

en: Asia/Jerusalem
lv: Āzija/Jeruzāleme

en: Asia/Kabul
lv: Āzija/Kabula

en: Asia/Kamchatka
lv: Āzija/Kamčatka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+09 - Kamchatka
lv: Maskava +9 - Kamčatka

en: Asia/Karachi
lv: Āzija/Karači

en: Asia/Katmandu
lv: Āzija/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
lv: Āzija/Krasnojarska

en: Asia/Kuala_Lumpur
lv: Āzija/Kualalumpura

en: Asia/Kuwait
lv: Āzija/Kuveita

en: Asia/Macau
lv: Āzija/Makao

en: Asia/Magadan
lv: Āzija/Magadāna

en: Asia/Manila
lv: Āzija/Manila

en: Asia/Nicosia
lv: Āzija/Nikosija

en: Asia/Novosibirsk
lv: Āzija/Novosibirska

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
lv: Maskava +3 - Novosibirska

en: Asia/Omsk
lv: Āzija/Omska

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - west Siberia
lv: Maskava +3 - Rietumsibīrija

en: Asia/Phnom_Penh
lv: Āzija/Pnompeņa

en: Asia/Qatar
lv: Āzija/Katara

en: Asia/Riyadh
lv: Āzija/Rijāde

en: Asia/Saigon
lv: Āzija/Saigona

en: Asia/Sakhalin
lv: Āzija/Sahalīna

en: Asia/Samarkand
lv: Āzija/Samarkanda

en: Asia/Seoul
lv: Āzija/Seula

en: Asia/Shanghai
lv: Āzija/Šanhaja

en: Asia/Singapore
lv: Āzija/Singapūra

en: Asia/Taipei
lv: Āzija/Taipeja

en: Asia/Tashkent
lv: Āzija/Taškenta

en: Asia/Tbilisi
lv: Āzija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
lv: Āzija/Teherāna

en: Asia/Thimphu
lv: Āzija/Timpu

en: Asia/Tokyo
lv: Āzija/Tokija

en: Asia/Ulaanbaatar
lv: Āzija/Ulanbatora

en: Asia/Vladivostok
lv: Āzija/Vladivastoka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
lv: Maskava +7 - Amūras upe

en: Asia/Yakutsk
lv: Āzija/Jakutska

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
lv: Maskava +6 - Ļenas upe

en: Asia/Yekaterinburg
lv: Āzija/Jekaterinburga

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
lv: Maskava +2 - Urāli

en: Asia/Yerevan
lv: Āzija/Erevāna

en: Atlantic/Azores
lv: Atlantija/Azoru_salas

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
lv: Azoru salas

en: Atlantic/Bermuda
lv: Atlantija/Bermudu_salas

en: Atlantic/Canary
lv: Atlantija/Kanāriju_salas

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
lv: Kanāriju salas

en: Atlantic/Cape_Verde
lv: Atlantija/Kapaverde

en: Atlantic/Faeroe
lv: Atlantija/Fēru_salas

en: Atlantic/Faroe
lv: Atlantija/Fēru_salas

en: Atlantic/Jan_Mayen
lv: Atlantija/Jana_Maijena_sala

en: Atlantic/Madeira
lv: Atlantija/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
lv: Atlantija/Reikjavika

en: Atlantic/South_Georgia
lv: Atlantija/Dienviddžordžija

en: Atlantic/St_Helena
lv: Atlantija/Sv._Helēnas_sala

en: Atlantic/Stanley
lv: Atlantija/Stenlija

en: Australia/Adelaide
lv: Austrālija/Adelaida

en: Australia/Brisbane
lv: Austrālija/Brisbene

en: Australia/Darwin
lv: Austrālija/Darvina

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
lv: Ziemeļu teritorijas

en: Australia/Hobart
lv: Austrālija/Hobārta

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
lv: Tasmānija - lielākā daļa vietu

en: Australia/Lindeman
lv: Austrālija/Lindemana

en: Australia/Melbourne
lv: Austrālija/Melburna

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Victoria
lv: Viktorija

en: Australia/Perth
lv: Austrālija/Perta

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
lv: Rietumaustrālija - lielākā daļa vietu

en: Australia/Sydney
lv: Austrālija/Sidneja

en: Brazil/East
lv: Brazīlija/Austrumi

en: Brazil/West
lv: Brazīlija/Rietumi

en: Canada/Yukon
lv: Kanāda/Jukona

en: Chile/EasterIsland
lv: Čīle/Lieldienu_salas

en: Cuba
lv: Kuba

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Europe/Amsterdam
lv: Eiropa/Amsterdama

en: Europe/Andorra
lv: Eiropa/Andora

en: Europe/Athens
lv: Eiropa/Atēnas

en: Europe/Belfast
lv: Eiropa/Belfāsta

en: Europe/Belgrade
lv: Eiropa/Belgrada

en: Europe/Berlin
lv: Eiropa/Berlīne

en: Europe/Bratislava
lv: Eiropa/Bratslava

en: Europe/Brussels
lv: Eiropa/Brisele

en: Europe/Bucharest
lv: Eiropa/Bukareste

en: Europe/Budapest
lv: Eiropa/Budapešta

en: Europe/Chisinau
lv: Eiropa/Kišiņeva

en: Europe/Copenhagen
lv: Eiropa/Kopenhāgena

en: Europe/Dublin
lv: Eiropa/Dublina

en: Europe/Gibraltar
lv: Eiropa/Gibraltārs

en: Europe/Helsinki
lv: Eiropa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
lv: Eiropa/Menas_sala

en: Europe/Istanbul
lv: Eiropa/Stambula

en: Europe/Jersey
lv: Eiropa/Džersija

en: Europe/Kaliningrad
lv: Eiropa/Kaļiņingrada

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow-01 - Kaliningrad
lv: Maskava -1 - Kaļiņingrada

en: Europe/Kiev
lv: Eiropa/Kijeva

en: Europe/Lisbon
lv: Eiropa/Lisabona

en: Europe/Ljubljana
lv: Eiropa/Ļubļana

en: Europe/London
lv: Eiropa/Londona

en: Europe/Luxembourg
lv: Eiropa/Luksemburga

en: Europe/Madrid
lv: Eiropa/Madride

en: Europe/Malta
lv: Eiropa/Malta

en: Europe/Mariehamn
lv: Eiropa/Mariehamna

en: Europe/Minsk
lv: Eiropa/Minska

en: Europe/Monaco
lv: Eiropa/Monako

en: Europe/Moscow
lv: Eiropa/Maskava

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: Europe/Paris
lv: Eiropa/Parīze

en: Europe/Prague
lv: Eiropa/Prāga

en: Europe/Riga
lv: Eiropa/Rīga

en: Europe/Rome
lv: Eiropa/Roma

en: Europe/Samara
lv: Eiropa/Samāra

en: Europe/San_Marino
lv: Eiropa/Sanmarīno

en: Europe/Sarajevo
lv: Eiropa/Sarājeva

en: Europe/Simferopol
lv: Eiropa/Simferopole

en: Europe/Skopje
lv: Eiropa/Skopje

en: Europe/Sofia
lv: Eiropa/Sofija

en: Europe/Stockholm
lv: Eiropa/Stokholma

en: Europe/Tallinn
lv: Eiropa/Tallina

en: Europe/Tirane
lv: Eiropa/Tirāna

en: Europe/Uzhgorod
lv: Eiropa/Užhoroda

en: Europe/Vaduz
lv: Eiropa/Vaduca

en: Europe/Vatican
lv: Eiropa/Vatikāns

en: Europe/Vienna
lv: Eiropa/Vīne

en: Europe/Vilnius
lv: Eiropa/Viļņa

en: Europe/Volgograd
lv: Eiropa/Volgograda

en: Europe/Warsaw
lv: Eiropa/Varšava

en: Europe/Zagreb
lv: Eiropa/Zagreba

en: Europe/Zaporozhye
lv: Eiropa/Zaporožje

en: Europe/Zurich
lv: Eiropa/Cīrihe

en: Hongkong
lv: Honkonga

en: Iceland
lv: Īslande

en: Indian/Antananarivo
lv: Indijas_okeāns/Antanarivu

en: Indian/Christmas
lv: Indijas_okeāns/Ziemassvētku_salas

en: Indian/Cocos
lv: Indijas_okeāns/Kokosu_salas

en: Indian/Comoro
lv: Indijas_okeāns/Komoru_salas

en: Indian/Maldives
lv: Indijas_okeāns/Maldivu_salas

en: Indian/Mauritius
lv: Indijas_okeāns/Maurīcija

en: Indian/Mayotte
lv: Indijas_okeāns/Majota

en: Indian/Reunion
lv: Indijas_okeāns/Reunjona

en: Iran
lv: Irāna

en: Israel
lv: Izraēla

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Libya
lv: Lībija

en: Pacific/Easter
lv: Klusais_okeāns/Lieldienu_salas

en: Pacific/Fiji
lv: Klusais_okeāns/Fidži

en: Pacific/Galapagos
lv: Klusais_okeāns/Galapagu_salas

en: Pacific/Guadalcanal
lv: Klusais_okeāns/Gvadalkanāla

en: Pacific/Guam
lv: Klusais_okeāns/Guama

en: Pacific/Honolulu
lv: Klusais_okeāns/Honolulu

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Pacific/Johnston
lv: Klusais_okeāns/Džonstona

en: Pacific/Kiritimati
lv: Klusais_okeāns/Kirimati

en: Pacific/Marquesas
lv: Klusais_okeāns/Markēzas

en: Pacific/Midway
lv: Klusais_okeāns/Midveja

en: Pacific/Nauru
lv: Klusais_okeāns/Nauru

en: Pacific/Niue
lv: Klusais_okeāns/Niue

en: Pacific/Norfolk
lv: Klusais_okeāns/Norfolka

en: Pacific/Pago_Pago
lv: Klusais_okeāns/Pago_Pago

en: Pacific/Pitcairn
lv: Klusais_okeāns/Pitkrēna

en: Pacific/Port_Moresby
lv: Klusais_okeāns/Portmorsbija

en: Pacific/Tahiti
lv: Klusais_okeāns/Taiti

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Turkey
lv: Turcija

en: US/Alaska
lv: ASV/Aļaska

en: US/Arizona
lv: ASV/Arizona

en: US/Hawaii
lv: ASV/Havaju_salas

en: US/Michigan
lv: ASV/Mičigana

en: US/Samoa
lv: ASV/Samoa
