kscd - en to lv translation catalogue (60 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EjectOnFinish)
en: Eject CD when finished playing
lv: Izgrūst CD pēc atskaņošanas beigām

en: loop track
lv: ciklot celiņu

en: loop disc
lv: ciklot disku

[ctx: This action allow the user to listen a random track]
en: random
lv: nejauši

en: WELCOME!
lv: Laipni lūdzam!

en: eject CD
lv: izgrūst CD

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, trackListDlgUI)
en: KsCD - TrackList
lv: KsCD - celiņu saraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Album</span></p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Albums</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Year</span></p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Gads</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Track
lv: Celiņš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Title
lv: Nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Length
lv: Garums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text font:
lv: Teksta fonts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text color:
lv: Teksta krāsa:

en: KDE CD player
lv: KDE CD atskaņotājs

en: Configure Shortcuts...
lv: Konfigurēt īsceļus...

en: Configure...
lv: Konfigurēt...

en: Download Info
lv: Lejupielādēt informāciju

en: Upload Info
lv: Augšuplādēt informāciju

en: Play/Pause
lv: Atskaņot/pauzēt

en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: This action allow user to pass to the following track]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: This action allow the user to pass to the preceding track]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

[ctx: This action allow to eject the inserted disc]
en: Eject
lv: Izgrūst

en: Volume Up
lv: Skaļāk

en: Volume Down
lv: Klusāk

[ctx: This action allow the user to listen a random track list]
en: Random
lv: Nejaušs

en: Repeat Track
lv: Atkārtot celiņu

en: Repeat Album
lv: Atkārtot albumu

en: Show Tracklist
lv: Rādīt celiņu sarakstu

en: Mute/Unmute
lv: Apklusināt/neapklusināt

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: No disc
lv: Nav diska

en: Invalid disc
lv: Nederīgs disks

[ctx: General option in the configuration dialog]
en: General
lv: Pamata

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Appearance
lv: Izskats

en: Current maintainer, Solid/Phonon Upgrade, QDBus connection
lv: Pašreizējais uzturētājs, Solid/Phonon atjauninājums, QDBus savienojums

en: Previous maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Workman library update, CDTEXT, CDDA
lv: Workman bibliotēkas atjauninājums, CDTEXT, CDDA

en: Workman library, previous maintainer
lv: Workman bibliotēka, iepriekšējais uzturētājs

en: Patches galore
lv: Kļūdu labojumi

en: Workman library
lv: Workman bibliotēka

en: UI Work
lv: Darbs pie lietotāja saskarnes

en: Special thanks to freedb.org for providing a free CDDB-like CD database
lv: Īpašs paldies freedb.org, kas piedāvā brīvu CDDB līdzīgu CD datu bāzi

en: Start playing
lv: Sākt atskaņot

note: i18n: ectx: label, entry (Autoplay), group (General)
en: Start playing when a CD is inserted.
lv: Sākt atskaņot tiklīdz CD ir ievietots.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Autoplay), group (General)
en: When this option is selected the CD will start playing automatically upon being inserted into the CD-ROM.
lv: Ja šī opcija ir aktivizēta, tad CD uzsāks atskaņošanu automātiski uzreiz pēc CD diska ievietošanas.

note: i18n: ectx: label, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: Eject CD when playing is finished.
lv: Izgrūst CD pēc atskaņošanas beigām.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: When this option is selected the CD will automatically eject when it is finished.
lv: Ja šī opcija ir aktivizēta, tad CD automātiski tiks izgrūsts uzreiz pēc atskaņošanas beigām.

note: i18n: ectx: label, entry (TextColor), group (Appearance)
en: The text color that will be used in the panel.
lv: Panelī esošā teksta krāsa.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextColor), group (Appearance)
en: Change the color of the text in the panel
lv: Mainīt paneļa teksta krāsu

note: i18n: ectx: label, entry (TextFont), group (Appearance)
en: The font that will be used for the panel.
lv: Paneļa teksta fonts.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextFont), group (Appearance)
en: Change the font of the text in the panel
lv: Mainīt paneļa teksta fontu

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Appearance)
en: The skin that will be use for the application
lv: Programmas ādiņa

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (url), group (Appearance)
en: Change the skin of the application
lv: Mainīt programmas ādiņu

en: Unknown album
lv: Nezināms albums

en: Unknown artist
lv: Nezināms izpildītājs

en: Unknown title
lv: Nezināms nosaukums

en: No Disc
lv: Nav diska
