kget - en to lv translation catalogue (579 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
lv: Rādīt ikonu ikonu joslā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
lv: Izpildīt darbību pēc visu lejupielāžu pabeigšanas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
lv: Iziet no KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
lv: Palaižot:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
lv: Atjaunot lejupielāžu stāvokli

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
lv: Sākt visas lejupielādes

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
lv: Apturēt visas lejupielādes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
lv: Vēstures aizmugure:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
lv: Rādīt katru ielādi atsevišķi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
lv: Rādīt kopējo progresu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
lv: Ieslēgt animācijas

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, rename)
en: Rename
lv: Pārdēvēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
lv: Izvēlēties ikonu...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
lv: Ātruma ierobežojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
lv: Katrai lejupielādei:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
lv: Reižu skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
lv: Mēģināt vēlreiz pēc:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
lv:  sek

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
lv: Ieslēgt tīmekļa saskarni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
lv: Lietotājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
lv: Parole:

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
lv: Vēstures skata kolonu platums

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Turn Off Computer
lv: Izslēgt datoru

en: Appearance
lv: Izskats

en: Change appearance settings
lv: Mainīt izskata iestatījumus

en: Groups
lv: Grupas

en: Manage the groups
lv: Pārvaldīt grupas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
lv: Tīkls

en: Network and Downloads
lv: Tīkls un lejupielādes

en: Web Interface
lv: Tīmekļa saskarne

en: Control KGet over a Network or the Internet
lv: Kontrolē KGet caur tīklu vai Internetu

en: Verification
lv: Pārbaude

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Advanced Options
lv: Paplašinātas opcijas

en: Transfer Plugins
lv: Pārsūtīšanas spraudņi

en: New Group
lv: Jauna grupa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
lv: Lietotā kontrolsumma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
lv: Vāja (ātrākais)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
lv: Stipra (ieteicams)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
lv: Stiprākā (lēnākais)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, signature) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup)
en: Signature
lv: Paraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
lv: Automātiska pārbaude

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
lv: Automātiska trūkstošo atslēgu lejupielāde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
lv: Atslēgu serveri:

en: Error
lv: Kļūda

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
lv: %1 izņemts, jo tas ziņoja nepareizu faila izmēru.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
lv: Fails

[ctx: status of the download]
en: Status
lv: Stāvoklis

[ctx: size of the download]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
lv: Kontrolsumma

[ctx: signature of a file]
en: Signature
lv: Paraksts

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
lv: Iestatījumos nav norādīts neviens serveris atslēgu ielādēšanai. Lejupielāde pārtraukta.

en: No key server
lv: Nav atslēgu servera

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
lv: Netika atrasts derīgs atslēgu serveris, atslēga nav ielādēta. Pievienojiet citus serverus iestatījumus un pārstartējiet KGet un mēģiniet ielādēt vēlreiz.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
lv: Vai esat pārliecināts ka vēlaties izdzēst grupu vārdā %1?

en: Remove Group
lv: Dzēst grupu

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
lv: Vai esat pārliecināts ka vēlaties dzēst šīs grupas?

en: Remove groups
lv: Dzēst grupas

en: My Downloads
lv: Manas lejupielādes

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
lv: Fails %1 jau pastāv.
    Pārrakstīt?

en: Overwrite existing file?
lv: Pārrakstīt esošu failu?

en: Unable to save to: %1
lv: Nevar saglabāt iekš: %1

en: Protocol unsupported
lv: Neatbalstīts protokols

en: New Download
lv: Jauna lejupielāde

en: Enter URL:
lv: Ievadiet URL:

en: Save As
lv: Saglabāt kā

en: Malformed URL:
    %1
lv: Kļūdains URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
lv: Kļūdains URL, trūkst protokola:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
lv: Jums jau ir pabeigta lejupielāde no šīs vietas: 
    
    %1
    
    Lejupielādēt vēlreiz?

en: Download it again?
lv: Lejupielādēt vēlreiz?

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
lv: Jums jau ir aktīva lejupielāde no šīs vietas: 
    
    %1
    
    Dzēst un lejupielādēt vēlreiz?

en: Delete it and download again?
lv: Dzēst un lejupielādēt vēlreiz?

en: Directory is not writable
lv: Nevar rakstīt mapē

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
lv: Jūs jau esat ielādējis šo failu no citas vietas.
    
    Vai izdzēst iepriekšējo un ielādēt no jauna?

en: File already downloaded. Download anyway?
lv: Fails jau lejupielādēts. Lejupielādēt vēlreiz?

en: You are already downloading the same file
lv: Jūs jau ielādējat šo failu

en: File already exists
lv: Fails jau pastāv

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
lv: Nevar izdzēst
    %1
    jo tā ir mape.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
lv: Nevar izdzēst
    %1
    jo tas nav lokāls fails.

en: Download completed
lv: Lejupielāde pabeigta

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
lv: KGet beidz darbu, jo visas lejupielādes ir pabeigtas.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
lv: Dators tagad tiks izslēgts, jo visas lejupielādes ir pabeigtas.

en: Downloads completed
lv: Lejupielādes pabeigtas

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
lv[0]: KGet lejupielādē %1 failu
lv[1]: KGet lejupielādē %1 failus
lv[2]: KGet lejupielādē %1 failus

en: KGet Transfer
lv: KGet ielādes

en: Error trying to get %1
lv: Kļūda mēģinot ielādēt %1

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
lv: Trūkst atslēgas paraksta pārbaudīšanai, vai vēlaties ielādēt to?

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
lv: %1 paraksta pārbaude neveiksmīga. Vairāk informācijas skatieties ielādes iestatījumos.

en: Signature not verified
lv: Paraksts nav apstiprināts

en: Downloading....
lv: Lejupielādē...

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
lv: Novēlots

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
lv: Apturēts

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
lv: Pārtraukts

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
lv: Pabeigts

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
lv: Mainīt mērķi

en: 1 Item | %1 Items
lv[0]: %1 vienība
lv[1]: %1 vienības
lv[2]: %1 vienību

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
lv: Sākt

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: not available]
en: n/a
lv: n/p

en: Stalled
lv: Apstājies

[ctx: name of download]
en: Name
lv: Nosaukums

[ctx: status of download]
en: Status
lv: Statuss

[ctx: size of download]
en: Size
lv: Izmērs

[ctx: speed of download]
en: Speed
lv: Ātrums

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
lv: Atlikušais laiks

en: Malformed URL.
lv: Nekorekts URL.

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
lv: Tips

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
lv: Hešs

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
lv: Pārbaudīts

[ctx: @label]
en: KGet Web Interface
lv: KGet tīmekļa saskarne

[ctx: @label]
en: File name
lv: Faila nosaukums

[ctx: @label Progress of transfer]
en: Finished
lv: Pabeigts

[ctx: @label Speed of transfer]
en: Speed
lv: Ātrums

[ctx: @label Status of transfer]
en: Status
lv: Statuss

[ctx: @action:button start a transfer]
en: Start
lv: Sākt

[ctx: @action:button]
en: Stop
lv: Apturēt

[ctx: @action:button]
en: Remove
lv: Aizvākt

[ctx: @label Download from]
en: Source:
lv: Avots:

[ctx: @label Save download to]
en: Saving to:
lv: Saglabā iekš:

[ctx: @label Title in header]
en: Web Interface
lv: Tīmekļa saskarne

[ctx: @action]
en: Settings
lv: Iestatījumi

[ctx: @action]
en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

[ctx: @action]
en: Enter URL:
lv: Ievadiet URL:

[ctx: @action:button]
en: OK
lv: Labi

[ctx: @action Refresh download list every x (seconds)]
en: Refresh download list every
lv: Atsvaidzināt sarakstu ik pēc

[ctx: @action (Refresh very x )seconds]
en: seconds
lv:  sekundēm

[ctx: @action:button]
en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

[ctx: @title]
en: Downloads
lv: Lejupielādes

[ctx: @label text in footer]
en: KGet Web Interface | Valid XHTML 1.0 Strict &amp; CSS
lv: KGet tīmekļa saskarne | Atbilst XHTML 1.0 Strict &amp; CSS

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
lv: Izstrādātājs, galvenais izstrādātājs, torrent spraudņa autors

en: Core Developer
lv: Galvenais izstrādātājs

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
lv: Galvenais izstrādātājs, daudzpavedienu spraudņa autors

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Former Developer
lv: Bijušais izstrādātājs

en: BTCore (KTorrent) Developer
lv: BTCore (KTorrent) izstrādātājs

en: Design of Web Interface
lv: Tīmekla saskarnes dizains

en: Start KGet with drop target
lv: Palaist KGet ar nomešanas mērķi

en: Start KGet with hidden main window
lv: Palaist KGet ar noslēptu galveno logu

en: Start KGet without drop target animation
lv: Palaist KGet bez nomešanas mērķā animācijas

en: Execute Unit Testing
lv: Veikt vienībtestēšanu

en: URL(s) to download
lv: Lejupielādējamie URL(i)

en: &New Download...
lv: &Jauna lejupielāde...

en: &Import Transfers...
lv: &Importēt ielādes...

en: &Export Transfers List...
lv: &Eksportēt ielāžu sarakstu...

en: Delete Group | Delete Groups
lv[0]: Dzēst grupu
lv[1]: Dzēst grupas
lv[2]: Dzēst grupas

en: Rename Group... | Rename Groups...
lv[0]: Pārdēvēt grupu...
lv[1]: Pārdēvēt grupas...
lv[2]: Pārdēvēt grupas...

en: Set Icon...
lv: Mainīt ikonu...

en: Auto-Paste Mode
lv: Auto-ielīmēšanas režīms

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
lv: <b>Auto-ielīmēšanas</b> poga ieslēdz/izslēdz automātiskās ielīmēšanas režīmu.
    Kad tas ielsēgts, KGet regulāri pārbaudīs vai starpliktuvē nav kāds URL un ja ir, tad automātiski to ielīmēs.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
lv: Izmantot KGet, lai pārvaldītu Konqueror lejielādes

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
lv: Izņemt izvēlēto

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
lv: Izņemt visus pabeigtos

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
lv: Lejupielādēt izvēlētos vēlreiz

en: Stop Selected
lv: Apturēt izvēlētos

en: Open Destination
lv: Atvērt mērķi

en: Open File
lv: Atvērt failu

en: Show Details
lv: Rādīt detaļas

en: Copy URL to Clipboard
lv: Kopēt URL uz starpliktuvi

en: &Transfer History
lv: Ielāžu &vēsture

en: &Group Settings
lv: &Grupu iestatījumi

en: &Transfer Settings
lv: &Ielādes iestatījumi

en: Import &Links...
lv: Importēt &saites...

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
lv: Šī ir pirmā KGet darbināšanas reize.
    Vai vēlaties iestatīt lai GKet pārvalda visas Konqueror lejupielādes?

en: Konqueror Integration
lv: Konqueror integrācija

en: Enable
lv: Iestatīt

en: Do Not Enable
lv: Neiestatīt

en: All Openable Files
lv: Visi atveramie faili

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
lv: Dažas ielādes vēl tiek veiktas.
    Vai esat pārliecināts, ka vēlaties aizvērt KGet?

en: Confirm Quit
lv: Aizvēršanas apstiprināšana

en: KGet Transfer List
lv: KGet ielāžu saraksts

en: Export Transfers
lv: Eksportēt ielādes

en: Enter Group Name
lv: Ievadiet grupas nosaukumu

en: Group name:
lv: Grupas nosaukums:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
lv[0]: Vai esat pārliecināts ka vēlaties dzēst izvēlēto ielādi?
lv[1]: Vai esat pārliecināts ka vēlaties dzēst izvēlētās ielādes?
lv[2]: Vai esat pārliecināts ka vēlaties dzēst izvēlētās ielādes?

en: Confirm transfer delete
lv: Apstiprināt ielādes dzēšanu

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
lv: KGet ir uz brīdi atslēgts no Konqueror lejupielāžu pārvaldīšanas. Ja vēlaties to atslēgt pavisam, dodieties uz Iestatījumi ->Paplašināti in atslēdziet "Pārvaldīt Konqueror lejupielādes".

en: The dropped file is a KGet Transfer List
lv: Nomestais fails ir KGet lejupielāžu saraksts

en: &Download
lv: &Lejupielādēt

en: &Load transfer list
lv: Ie&lādēt ielāžu sarakstu

en: Advanced Details for %1
lv: %1 paplašinātas detaļas

en: Files
lv: Faili

en: Trackers
lv: Trakeri

en: Webseeds
lv: Tīmekļa devēji

en: Chunk
lv: Gabals

en: Peer
lv: Dalībnieks

en: Down Speed
lv: Ātrums iekšā

en: Number of the chunk
lv: Gabala numurs

en: Download progress of the chunk
lv: Gabala lejupielādes progress

en: Which peer we are downloading it from
lv: No kura dalībnieka ielādē šo gabalu

en: Download speed of the chunk
lv: Gabala lejupielādes ātrums

en: Which files the chunk is located in
lv: Kuri faili atrodas šajā gabalā

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chunks
lv: Gabali

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
lv: Kopā:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
lv: Šobrīt ielādē:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Downloaded:
lv: Lejupielādēti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Excluded:
lv: Izlaisti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
lv: Palikuši:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
lv: Izmērs:

[ctx: Open file]
en: Open
lv: Atvērt

en: Download first
lv: Ielādēt pirmo

en: Download normally
lv: Ielādēt normāli

en: Download last
lv: Ielādēt pēdējo

en: Do Not Download
lv: Nevajag lejupielādēt

en: Delete File(s)
lv: Dzēst failu(s)

en: Move File
lv: Pārvietot failu

en: Collapse Folder Tree
lv: Sakļaut mapju koku

en: Expand Folder Tree
lv: Izvērst mapju koku

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
lv[0]: Jūs pazaudēsiet visus šī faila datus, vai esat pārliecināts, ka vēlaties to darīt?
lv[1]: Jūs pazaudēsiet visus šo failu datus, vai esat pārliecināts, ka vēlaties to darīt?
lv[2]: Jūs pazaudēsiet visus šo failu datus, vai esat pārliecināts, ka vēlaties to darīt?

en: Select a directory to move the data to.
lv: Izvēlieties mapi, uz kuru pārvietot datus.

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Preview
lv: Priekšskatījums

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
lv: % pabeigts

[ctx: Download first]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: Download last]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
lv: Normāla

[ctx: Preview available]
en: Available
lv: Pieejams

[ctx: Preview pending]
en: Pending
lv: Top

[ctx: No preview available]
en: No
lv: Nr.

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
lv: Normāli

[ctx: preview available]
en: Available
lv: Pieejams

en: Kick Peer
lv: Padzīt dalībnieku

en: Ban Peer
lv: Aizliegt dalībnieku

[ctx: Choked]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Not choked]
en: No
lv: Nē

[ctx: Snubbed]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Not snubbed]
en: No
lv: Nē

[ctx: Interested]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Not Interested]
en: No
lv: Nē

[ctx: Interesting]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: Not Interesting]
en: No
lv: Nē

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Client
lv: Programma

en: Up Speed
lv: Ātrums ārā

en: Choked
lv: Aizņemts

en: Snubbed
lv: Noraida

en: Availability
lv: Pieejamība

en: Score
lv: Punkti

en: Upload Slot
lv: Augšupielādes slots

en: Requests
lv: Pieprasījumi

en: Downloaded
lv: Lejupielādēts

en: Uploaded
lv: Augšupielādēts

en: Interested
lv: Ieinteresēts

en: Interesting
lv: Interesants

en: IP address of the peer
lv: Dalībnieka IP adrese

en: Which client the peer is using
lv: Dalībnieka lietotais klients

en: Download speed
lv: Lejupielādes ātrums

en: Upload speed
lv: Augšupielādes ātrums

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
lv: Noraida nozīmē ka dalībnieks nav nosūtījis nekādus datus pēdējās 2 minūtes

en: How much of the torrent's data the peer has
lv: Cik daudz no torrenta datiem ir dalībniekam

en: Whether or not the peer has DHT enabled
lv: Vai dalībniekam ir ieslēgts DHT

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
lv: Dalībnieka punkti. KTorrent tos izmanto lai noteiktu kam dot datus.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
lv: Tikai dalībnieki ar augšupielādes slotu varēs dabūt datus no mums

en: The number of download and upload requests
lv: Lejupielādes un augšupielādes pieprasījumu skaits

en: How much data we have downloaded from this peer
lv: Cik daudz datu ir lejupielādēts no dalībnieka

en: How much data we have uploaded to this peer
lv: Cik daudz datu ir augšupielādēts dalībniekam

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
lv: Vai dalībnieks ir ieinteresēts lejupielādēt no mums

en: Whether we are interested in downloading from this peer
lv: Vai mums ir interese lejupielādēt no šī dalībnieka

en: File
lv: Fails

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
lv: Izmērs

en: Status
lv: Statuss

en: Seeders
lv: Devēji

en: Leechers
lv: Ņēmēji

en: Times Downloaded
lv: Reizes lejupielādēts

en: Next Update
lv: Nākamā atjaunošana

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
lv: Pievienot trakeri

en: Enter the URL of the tracker:
lv: Ievadiet trakera URL:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
lv: Jau ir trakeris ar nosaukumu <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
lv: Izņemt trakeri

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
lv: Izmainīt trakeri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
lv: Atjaunot trakerus

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
lv: Atjaunot noklusēto

en: Speed
lv: Ātrums

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
lv: Nevar pievienot tīmekļa devēju %1, jo tas jau ir devēju sarakstā.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
lv: Nevar aizvākt tīmekļa devēju %1, tas ir daļa no torrenta.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
lv: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Torrentam pievienojamais tīmekļa devējs.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Piezīme: </span>Ir atbalstīti tikai HTTP tīmekļa devēji.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
lv: Pievienot tīmekļa devēju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
lv: Aizvākt tīmekļa devēju

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
lv: Statistika

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
lv: Devēji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
lv: Lejupielādes ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
lv: Ņēmēji:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
lv: Augšupielādes ātrums:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
lv: Palikuši:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
lv: Kopā:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
lv: Avots:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
lv: Saglabā iekš:

en: Select a default torrent folder
lv: Iestatīt par noklusēto torrentu mapi

en: Select a default temporary folder
lv: Iestatīt par noklusēto pagaidu mapi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
lv: Augšupielādes ierobežojums vienai ielādei:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
lv: Nav ierobežojuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
lv: Lejupielādes ierobežojums vienai ielādei:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
lv: Mapes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
lv: Noklusējuma torrentu mape:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
lv: Iepriekš izdalīt vietu uz diska

en: Downloading Torrent File....
lv: Lejupielādē torrent failu...

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
lv: Lejupielādē...

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
lv: Privātam torrentam nevar pievienot papildus trakeri.

en: Analyzing torrent....
lv: Analizē torrentu...

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
lv: Piedāvā...

en: &Advanced Details
lv: &Paplašinātas detaļas

en: &Scan Files
lv: &Pārbaudīt failus

en: Error scanning data: %1
lv: Kļūda datu skenēšanā: %1

en: Scanning data of <b>%1</b> :
lv: Skenē datus no  <b>%1</b> :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
lv: Skenē torrenta datus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
lv: Atrasti gabali:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
lv: Bojāti gabali:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
lv: Nav ielādēti gabali:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
lv: Ielādēti galabi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancel)
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Append
lv: Pievienot

en: Replace file
lv: Aizvietot failu

en: Replace file-ending
lv: Aizvietot faila nobeigumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
lv: Izmaiņu teksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
lv: Režīms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
lv: Kontrolsummas tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
lv: Rezultāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
lv: Etiķete

en: Add item
lv: Pievienot ierakstu

en: %1 would become %2
lv: %1 klūs par %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
lv: Mainīt virkni

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
lv: Mainīšanas režīms

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
lv: Kontrolsummas tips

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
lv: Pieejamo meklēšanas dzinēju saraksts

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (PathList), group (UserScripts) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
lv: Pieejamo meklēšanas dzinēju URLu saraksts

[ctx: Transfer state: processing script]
en: Processing script....
lv: Darbina skriptu...

[ctx: Transfer State: Finished]
en: Finished
lv: Pabeigts

[ctx: Transfer State: Aborted]
en: Aborted
lv: Pārtraukts

[ctx: Configure script]
en: Configure script
lv: Konfigurēt skriptu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: User Scripts
lv: Lietotāja skripti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: Path
lv: Ceļš

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: RegExp
lv: Regexp

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: Description
lv: Aparaksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newScriptButton)
en: New Script....
lv: Jauns skripts...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeScriptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
lv: Izņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editScriptButton)
en: Edit....
lv: Rediģēt....

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureScriptButton)
en: Configure....
lv: Konfigurēt...

en: Add New Script
lv: Pievienot jaunu skriptu

en: Edit Script
lv: Rediģēt skriptu

en: Set Script File
lv: Iesatīt skripta failu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptPathLabel)
en: Path:
lv: Ceļš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptDescriptionLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
lv: Apraksts:

note: i18n: ectx: label, entry (UrlRegexpList), group (UserScripts)
en: List of the Regexp to match input URL
lv: Regulāro izteiksmju saraskts, ko pielietot URL

note: i18n: ectx: label, entry (DescriptionList), group (UserScripts)
en: List of descriptions for user scripts
lv: Skriptu apraksti

note: i18n: ectx: label, entry (EnableList), group (UserScripts)
en: List of whether the script is enabled
lv: Vai skripts ir ieslēgts

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileSettingGroupBox)
en: File Settings
lv: Faila iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
lv: Faila nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fileNameComboBox)
en: Use Normalized Name
lv: Lietot normalizētu nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fileNameComboBox)
en: Use Literal Name
lv: Lietot literāļa nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel)
en: Quality:
lv: Kvalitāte:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Best Quality (.mp4)
lv: Labākā kvalitāte (.mp4)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Normal Quality (.flv)
lv: Normāla kvalitāte (.flv)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Provide login info of your YouTube account in order to access restricted media.
lv: Ievadiet pieteikšanās informāciju jūsu Youtube kontam, lai varētu piekļūt aizsargātiem failiem.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Login Info
lv: Pieteikšanās informācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
lv: Lietotājs:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useNetrcCheck)
en: .netrc must have a hostname called 'youtube'.
lv: .netrc jāsatur resursdatora nosaukums 'youtube'.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useNetrcCheck)
en: User .netrc file
lv: Lietotāja .netrc fails

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
lv: Pieslēdzas...

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
lv: Lejupielādes (%1) pārbaude neveiksmīga. Vai vēlaties to izlabot?

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
lv: Lejupielādes (%1) pārbaude neveiksmīga. Vai vēlaties to ielādēt atkārtoti?

en: Verification failed.
lv: Pārbaude neveiksmīga.

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
lv: Lejupielādes pārbaude neveiksmīga, vai vēlaties to izlabot (ja labošana nepalīdz, lejupielādi vajadzētu sākt no jauna)?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
lv: Paralēlo savienojumu skaits failam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
lv: Spoguļu skaits vienam failam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
lv: Savienojumu skaits uz URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
lv: Izvēlieties lejupielādējamos failus.

en: File Selection
lv: Failu izvēle

en: Downloading Metalink File....
lv: Lejupielādē Metalink failu...

en: Download failed, no working URLs were found.
lv: Lejupielāde neveiksmīga, netika atrasts neviens strādājošs URLs.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
lv: Meklētāja nosaukums:

en: Insert Engine
lv: Pievienot meklētāju

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
lv: Meklēšanas dzinēji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
lv: Meklētāja nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
lv: Jauns meklētājs...

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
lv: Darbojas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
lv: Lietot meklēšanas dzinējus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
lv: Meklēt pārbaudīšanas informāciju

en: Semantic Desktop
lv: Semantiskā darbvirsma

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
lv: Lipīgs

en: Show Main Window
lv: Rādīt galveno logu

en: Hide Main Window
lv: Slēpt galveno logu

en: Drop Target
lv: Nomešanas mērķis

en: You can drag download links into the drop target.
lv: Jūs varat uzvilkt lejupielādes saites uz nomešanas mērķa.

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
lv: %1(%2% %3/%4) Ātrums:%5/s

en: Ready
lv: Pabeigts

en: Group Settings for %1
lv: Grupas %1 iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
lv: Grupas iestatījumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
lv: Pārvieto visus failus, kas atbilst regulārai izteiksmei uz šo grupu

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
lv: *filmas*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Transfer History
lv: Lejupielāžu vēsture

en: &Open File
lv: &Atvērt failu

[ctx: The transfer is running]
en: Running
lv: Darbojas

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
lv: Apturēts

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
lv: Pārtraukts

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
lv: Pabeigts

en: Source File
lv: Avota fails

en: Destination
lv: Mērķis

en: Time
lv: Laiks

en: File Size
lv: Faila izmērs

en: Less than 1MiB
lv: Mazāks par 1 MiB

en: Between 1MiB-10MiB
lv: No 1 līdz 10 MiB

en: Between 10MiB-100MiB
lv: No 10 līdz 100 MiB

en: Between 100MiB-1GiB
lv: No 100 MiB līdz 1 GiB

en: More than 1GiB
lv: Vairāk par 1 GiB

en: Today
lv: Šodien

en: Last week
lv: Pēdējā nedēļā

en: Last month
lv: Pēdējā mēnesī

en: A long time ago
lv: Senāk

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
lv: Pabeigts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
lv: Tīrīt vēsturi

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
lv: Datums

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
lv: Resursdators

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
lv: Dzēst izvēlētos

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Last Month
lv: Pēdējā mēnesī

en: Under 10MiB
lv: Mazāk par 10Mib

en: Between 10MiB and 50MiB
lv: No 10 līdz 50 MiB

en: Between 50MiB and 100MiB
lv: No 50 līdz 100 MiB

en: More than 100MiB
lv: Vairāk par 100MiB

en: Download again
lv: Lejupielādēt vēlreiz

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
lv: Dzēst izvēlētos

en: Open file
lv: Atvērt failu

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
lv: &Lejupielādes

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: Ie&statījumi

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: &Palīdzība

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &File with links to import:
lv: Importējamais saišu &fails:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, importLinks)
en: &Import Links
lv: &Importēt saites

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
lv: Rādīt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
lv: Rādīt &tīmekļa saturu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
lv: Filtrēšanai varat izmantot aizstājējzīmes.

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
lv: Ievadiet failu filtru...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAll)
en: &Select All
lv: &Izvēlēties visus

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
lv: Noņ&emt izvēli visiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
lv: Inver&tēt izvēli

en: Import Links
lv: Importēt saites

en: Contains
lv: Satur

en: Does Not Contain
lv: Nesatur

en: Auxiliary header
lv: Papildus galvene

en: File Name
lv: Faila nosaukums

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
lv: Faila tips

en: Location (URL)
lv: Atrašanās vieta (URL)

en: Links in: %1 - KGet
lv: Saites iekš: %1 - KGet

en: &Select All Filtered
lv: &Izvēlēties visus filtrētos

en: D&eselect All Filtered
lv: Noņ&emt izvēli filtrētajiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
lv: Identitāte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
lv: Versija:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
lv: Logo URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
lv: Faila valoda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
lv: Valoda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
lv: Operāciju sistēmas:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
lv: Atblastītās operētājsistēmas, atdalītas ar komatiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
lv: Autortiesības:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
lv: Publicētājs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
lv: Nosaukums:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
lv: publicētājs

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
lv: Publicētāja vārds

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
lv: Publicētāja URL

en: Import dropped files
lv: Importēt nomestos failus

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
lv: Izveidot daļējas kontrolsummas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
lv: Pamata URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
lv: Automātiski izveidot kontrolsummas izvēlētajiem failu tipiem. Atcerities ka kontrolsummu veidošana aizņem kādu brīdi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
lv: Šeit ievadiet URLus, ja visi nomestie failu atrodas uz norādītā servera vienā mapē. Katram nomestajam failam URLs sastāvēs no ievadītās daļas un faila nosaukuma.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
lv: Kontrolsummu veidi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
lv: Izveidot kontrolsummas:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
lv: Papildus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
lv: Papildus dati:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
lv: Ievadiet izvēlētajiem failiem kopīgo informāciju.

en: File Properties
lv: Faila īpašības

en: Enter a filename.
lv: Ievadiet faila nosaukumu.

en: The filename exists already, choose a different one.
lv: Fails ar šādu nosaukumu jau pastāv, izvēlieties citu nosaukumu.

en: Enter at least one URL.
lv: Ievadiet vismaz vienu URL.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
lv: Nepieciešams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
lv: Izmantotie spoguļi:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
lv: Rekomendētais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
lv: Faila izmērs (baitos):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Verification:
lv: Pārbaude:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
lv: Papildus

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, add_local_file)
en: Add local files
lv: Pievienot lokālos failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
lv: Pievieno lokālos failus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
lv: Vispārēja informācija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
lv: Šeit varat ievadīt papildus vispārēju informāciju par metalinku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
lv: Avots:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
lv: Metalink tīmekļā URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
lv: Dinamsisks nozīmē ka augšupielādētie metalinki ir atrodami iekš "Avots".

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
lv: Dinamisks:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
lv: Metalink publicēts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
lv: Datums un laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
lv: Laika joslas nobīde:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
lv: Negatīvā nobīde:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
lv: Metalink atjaunināts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
lv: Šis palīgs ļaujs jums izveidot jaunus metalinkus vai adaptēt esošus metalinkus. Vairums lauku ir  papildinoši vai tikai rekomentēti, tāpēc aizpidiet tikai ko vēlaties. Obligātie ir tikai saglabāšanas vieta un vismaz viens fails un viens URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
lv: Saglabāt izvēlēto Metalink uz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
lv: Izveidot jaunu Metalink

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
lv: Ielādēt esošu Metalink:

note: i18n: ectx: property (filter), widget (KUrlRequester, load)
en: *.metalink *.meta4|Metalink file (*.metalink *.meta4)
lv: *.metalink *.meta4|Metalink fails(*.metalink *.meta4)

en: Create a Metalink
lv: Izveidot Metalink

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
lv: Nepieciešams iestatīt spoguļus ierakstiem ar ikonu.

en: General optional information for the metalink.
lv: Vispārēja metalink papildus informācija.

en: Unable to load: %1
lv: Neizdevās ielādēt: %1

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
lv: Metalink versijas 4.0 fails (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
lv: Metalink versijas 3.0 fails (*.metalink)

en: Define the saving location.
lv: Definējiet saglabāšanas vietu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
lv: Spoguļserveris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
lv: Savienojumu skaits:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
lv: Ievadiet URL

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntNumInput, priority)
en: not specified
lv: nav norādīts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
lv: Vieta:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
lv: Spogulis

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
lv: Prioritāte

[ctx: Number of paralell connections to the mirror]
en: Connections
lv: Savienojumi

[ctx: Location = country]
en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Add mirror
lv: Pievienot spoguli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
lv: Mērķis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
lv: Ielādes grupa:

en: Rename File
lv: Pārdēvēt failu

en: Rename %1 to:
lv: Pārdēvēt %1 par:

en: &Rename
lv: Pā&rdēvēt

[ctx: trust level]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: trust level]
en: Undefined
lv: Nedefinēts

[ctx: trust level]
en: Never
lv: Nekad

[ctx: trust level]
en: Marginal
lv: Minimāls

[ctx: trust level]
en: Full
lv: Pilns

[ctx: trust level]
en: Ultimate
lv: Absolūts

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
lv: %1 paraksts.

en: This option is not supported for the current transfer.
lv: Šī lejupielāde neatbalsta šo iespēju.

en: You need to define a signature.
lv: Jums jānorāda paraksts.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
lv: Neizdevās atrast pirkstu nosaukumu, pārbaudiet vai paraksts ir korekts vai pārbaudiet lejupielādi.

en: The key has been revoked.
lv: Atslēga ir anulēta.

en: The key is disabled.
lv: Atslēga ir atslēgta.

en: The key is invalid.
lv: Atslēga ir nederīga.

en: The key is expired.
lv: Atslēgai beidzies derīgums.

en: The key is not to be trusted.
lv: Atslēga nav uzticama.

en: The key is to be trusted marginally.
lv: Atslēga ir minimāli uzticama.

en: Trust level of the key is unclear.
lv: Atslēgas uzticamība nav zināma.

en: Unlimited
lv: Neierobežots

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
lv: Pārbaudīts

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
lv: Neveiksmīga

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
lv: Uzmanību: Pārbaude neveiksmīga. Vai nu ievadījāt nepareizu parakstu, vai dati ir bojāti.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
lv: Pārbaude nav iespējama. Pārbaudiet ievadītos datus, vai gpg-agent darbojas, vai jums ir Interneta pieslēgums (atslēgu ielādei).

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
lv: Ieslēja nav atbalstīta, jo KGet nav kompilēts ar QPGME atbalstu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verify)
en: Verify
lv: Pārbaudīt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
lv: Atslēga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
lv: Izdevējs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
lv: E-pasts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
lv: Komentārs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
lv: Izveidots:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
lv: Beigu datums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
lv: Uzticība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
lv: Nospiedums:

en: Average speed: %1/s
lv: Vidējais ātrums: %1/s

en: %1 of %2
lv: %1 no %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
lv: Avots:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
lv: Statuss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
lv: Atlikušais laiks:

en: Transfer Settings for %1
lv: Ielādes %1 iestatījumi

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
lv: Mērķa mainīšana nenostrādāja, tas paliek nemainīts.

en: Destination unmodified
lv: Mērķis nav mainīts

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
lv: Ielādes iestatījumi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
lv: Mainīt lejupielādes spoguļserverus.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, mirrors)
en: Mirrors
lv: Spoguļserveri

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verification)
en: Verification
lv: Pārbaude

en: Select columns
lv: Izvēlieties kolonas

en: Transfer Details
lv: Ielādes detaļas

en: Download Manager
lv: Lejupielāžu pārvaldnieks

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
lv: Heša tips:

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
lv: Hešs:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
lv: Ievadiet heša atslēgu

en: Add checksum
lv: Pievienot kontrolsummu

en: Transfer Verification for %1
lv: Ielādes %1 pārbaude

en: %1 was successfully verified.
lv: %1 ir veiksmīgi pārbaudīts.

en: Verification successful
lv: Pārbaude veiksmīga

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
lv: Pārbaudīt pabeigto lejupielādi pret izvēlēto kontrolsummu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verify)
en: &Verify
lv: Pārbaudī&t

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Verifying:
lv: Pārbauda:
